Jestem na Korfu, jakimś cudem złapało zasięg z Albanii. @play_polska naliczyliście mi 36 zł za 1 MB transferu. Konsultant nie chce zwrócić pieniędzy. Jesteśmy waszym klientem od praktycznie samego początku istnienia sieci. Nie chcę płacić zbójeckiej stawki za transmisję danych w kraju którego na oczy nie widziałem. Prosta piłka - zwrócicie mi kasę czy mam się przenieść do innej sieci?
#play #siecikomorkowe #internet #gsm
Rules - Jestem na Korfu, jakimś cudem złapało zasięg z Albanii. @play_polska naliczyl...

źródło: 1000023459

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gsm
hej, chciałbym przenieść numer z play do innej sieci. Myślę nad Nju albo Plush, który ma lepszy zasięg w naszych górach i ogólnie na zadupiach? Chodzi mi o internet, chyba że polecacie coś lepszego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrolikMU: Nie ma reguły, zależy od lokalizacji. Obecnie Polkomtel(Plus, Plush) ma jeszcze 3G a niekiedy na granicy zasięgu/jakości to może przeważyć za używalnością internetu.

Przeniósłbym do Plusha a dodatkowy sim zamówiłbym ten za 5zł Orange na kartę(tylko przez stronę internetową) i aktywowałbym 400GB za zgody marketingowe i pakiet w Mój Orange aby mieć awaryjnie w drugim slocie albo jako esim na wypadek jakby Plus nie miał zasięgu.
  • Odpowiedz
#orange z czapy doliczyło sobie do faktury waloryzację inflacji 3,6%
wcześniej nie przesłali w żaden sposób informacji że to zrobią,
adnotacja pojawiła się jedynie na fakturze,
tzn. mały dopisek na końcu faktury "Od tego rachunku, abonament dla poniższych usług będzie wyższy"

wiem, że istnieje coś takiego jak idea klauzuli waloryzacyjnej, kilka lat temu operatorzy zaczęli to wprowadzać,
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@deptacz_gnoju: to nie jest skuteczne poinformowanie, bo ono musi mieć miejsce PRZED faktem a nie w formie takiej że dostaję fakturę na której nie zgadza się kwota i widzię dopisek że sobie postanowili doliczyć więcej
PLUS zapis o tym że mogą zrobić coś takiego musi widnieć w umowie, zatem doliczenie JEST znikąd, bo nie ma do niego podstaw, uważasz że łamanie zapisów umowy jest ok?
nie chodzi o wysokość kwoty,
  • Odpowiedz
@qbek:

wiem że nie mam tam klauzuli waloryzacyjnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jest może postanowienie o tym, że Orange może zmienić warunki umowy (dając Ci szansę na jej wypowiedzenie)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#play #gsm #orange #tmobile
Mam telefon na kartę, brakło kilku groszy na aktywację pakietu. Pobrało mi 6 zł za 6 minut rozmów. Cholernie drogie to.

W Nju jest 60GB za 31 zł. W 3 osoby jest to po 20 zł na osobę, i każdy na 60 GB.

Redbull Mobile ma pakiet za 15 zł / mies. na pół roku.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam kilka słuzbowych telefonów i musze odczytywać zdalnie smsy bo czasem nie jestem przy biurku

do tej pory na prywatnym telefonie mialem kilka przegladarek, skrot na pulpicie do messages.google.com/web i kazda przegladarka sparowana z innym starym telefonem i do tej pory dzialalo to pieknie

do dzisiaj, pozmienialo cos kur#$A zeby uszczesliwic ludzi na siłe i wymuszają żeby nie parować sie kodem QR tylko wymuyszają logowanie do konta google, nie chce na tamtych telefonach logowac
Ksemidesdelos - mam kilka słuzbowych telefonów i musze odczytywać zdalnie smsy bo cza...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do ludzi ogladajacych telewizje przez internet. Za jakis czas zamieszkam w miejscu gdzie jest praktycznie brak zasiegu TV oprocz mux3, sasiedzi mają satelity. Praktycznie nie ogladam TV ale dostep do kilku kanalow podstawowych TVP, TVN, Polsat i tematyczne TVP jak dokument, nauka, historia, kultura chcialbym miec. Czy sa obecnie jakies platforny oferujace te kanaly ZA DARMO i bez znacznie gorszej jakosci od naziemnej? Do tematycznych TVP pewnie VOD TVP a do
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka, potrzebuje mieć numer telefonu aby był aktywny, bez internetów, pakietów itp. żeby tylko był numer i ktoś mógł zadzwonić pod ten numer. Tak zwany numer na podtrzymanie, gdzie uda mi się coś takiego dorwać? Nie interesują mnie całkowicie żadne pakiety. Cena jak najniższa.

#abonament #telefony #gsm #operatorzykomorkowi #plus #virginmobile #lajtmobile #otvarta #orange #
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@coturobie: przenies do orange na karte, za przeniesienie masz rok waznosci, za zgody marketingowe 400GB, w aplikacji moj orange 500GB do konca kwietnia. Jakby cos nie zadzialalo pisz na czacie przez aplikacje moj orange.
  • Odpowiedz
Smutne jest to, że kupiłem sobie super telefon xiaomi 17 z ładowaniem bezprzewodowym 50W, ale nie ma wyboru ładowarek indukcyjnych o takiej mocy. Jest wprawdzie ładowarka xiaomi, ale ona jest stojąca więc tylko na telefon więc moich słuchawek bezprzewodowych już nienałąduję. Eh.... Zostają tylko te wolne ładowarki 25W.

#gsm #telefony #smartfon #smartfony #motorola #android
aleksc - Smutne jest to, że kupiłem sobie super telefon xiaomi 17 z ładowaniem bezprz...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-22 200906

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki & Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potrzebuje smartfona dla mojej mamy. Aktualnie ma Redmi 9. Wykonuje standardowe rzeczy głównie, czyli dzwonienie, granie w kulki, słuchanie audiobooków. Gdyby nie aparat to mogłaby mieć normalną Nokie 3310 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wracając do głównego wątku - budżet to 1000 zł (im taniej, tym lepiej). Ważna jest bateria, aparat i wydajność.
Myslałem o
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Drom: Daję znać... Raz dało się naładować baterię... Później cały czas symbol termometru w żółtym trójkącie chwilę po podłączeniu ładowarki... Sprawdzone dwie nowe baterie, jedno nowe gniazdo i jedna nowa taśma "główna". Różne konfiguracje. Ostatecznie zostawiłem nowa baterię i daje się ją naładować ze starym gniazdem ładowania i starą tasmą. Dane zgrane, więc już więcej nie będę kombinował...
  • Odpowiedz
#plus #gsm #telefony ta siec to smiech na sali w piatek włączyłem pakiet internetu dzis mi go dodali. Barwo mozgi, doladowanie tez przyszlo po dniu, dzwonilem na infolinie nie mieli zadnych prac serwisowych. Jeszcze w domu nie mam zasiegu w kuchni jest w pokoju nie ma. Nie mieszkam na wygwizdowie #zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@-Instruktor: Może *100# lub Zaloguj się do aplikacji Red Bull MOBILE (pobierz ją z Google Play albo App Store) i tam w swoim profilu/subskrypcji zobaczysz przypisany numer.
Na większości telefonów w Ustawieniach → Informacje o telefonie → Status → Numer telefonu można zobaczyć przypisany numer SIM, jeśli telefon go odczytuje (choć nie zawsze jest to widoczne u niektórych operatorów).
  • Odpowiedz