Ludzie podniecają, się że gdzieś w Chinach ponownie pojawiają się zachorowania, co w tym dziwnego?
Na chłopski rozum: Zakażenie od jednego ogniska rozwinęło się na całą planetę. Są tylko dwa sposoby żeby zażegnać epidemię - 1) skuteczny tani lek lub szczepionka 2) wszyscy muszą mieć chorobę za sobą (przykład ospy).
Może nie z takim natężeniem bo wszyscy uważają i są podjęte środki zapobiegawcze ale wirus będzie wracał cały czas dopóki nie zostanie spełniony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli ktoś uważa, że kwarantanna może zatrzymać wirusa to jest w błędzie


@Danzem: nie wydaje mi sie, aby ktokolwiek w to wierzyl, ze kwarantanna moze zatrzymac wirusa. Koniec koncow zapewne skonczymy z planem Borisa Johnsona, ktory to mowil o odpornosci stadnej (ktory to swoja droga zostal wysmiany na Wykopie z powodu manipulacji i pisania polprawd).
  • Odpowiedz
Nie mam siły do tej uczelni, GIS oraz rządzący mówią żeby zostać w domu jeśli nie muszę wyjść w sprawie najwyższej potrzeby jak np. do sklepu a Ci mi każą jeździć rowerem albo biegać. O ile nie mam problemu z ćwiczeniem na WF na sali to ta opcja z bieganiem teraz jest nie do wyobrażenia. Najbardziej obawiam się że jeśli wyjdę to się przeziębię lub złapie zwykłą grypę a wtedy strach będzie
Gilgamesz69 - Nie mam siły do tej uczelni, GIS oraz rządzący mówią żeby zostać w domu...

źródło: comment_1585560581aVHLABr7YidWMeVYtJc7xV.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gilgamesz69
"a Ci mi każą jeździć rowerem albo biegać. "

Przecież w tym dokumencie masz różne PROPOZYCJE, nikt nie każe Ci biegać czy jeździć na rowerze. Pozycje nr 1 i 2 to "Trenuj w domu" xD Do tego na zamym początku adnotacja żeby przestrzegać zaleceń sanepid.

Wg mnie szukasz dziury w całym na siłę
  • Odpowiedz
  • 1
#koronawirus moja znajoma tydzień temu miała brany wymaz przez sanepid, jest ma kwarantannie rządowej, już minął grubo ponad tydzień a nikt do niej nawet nie zadzwonił z wynikiem... porażka. #2019ncov
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hejtel: moja kolezanka to samo. Zrobili jej wymaz bo byla na kwarantannie, a jest w zaawansowanej ciazy i musiala pojechać pilnie do ginekologa. Wynik przyszedł po 5 dniach - wczoraj, czyli w dniu końca kwarantanny XD
  • Odpowiedz
Liczba ofiar śmiertelnych koronawirusa na świecie przekroczyła 30 tys. osób - pokazują dane Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Więcej, link do znaleziska: 30 tys. ofiar śmiertelnych koronawiusa na świecie

Ciekawe? Dziękuję Ci za wykop!

#swiat #usa #chiny #wlochy #hiszpania #niemcy #francja #zdrowie #polska #medycyna #2019ncov #koronawirus #covid19
yolantarutowicz - Liczba ofiar śmiertelnych koronawirusa na świecie przekroczyła 30 t...

źródło: comment_1585560219QXUTMA1qI3aGEJ6hTp5Fh3.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach