Jutro rząd ma wprowadzić kolejne obostrzenia w związku z walką z wirusem. Jak myślicie co mogą zrobić? Swobody przemieszczania nie mogą przecież ograniczyć, bez stanu wyjątkowego, więc co jeszcze mogą zrobić? Może (jak we Włoszech) ograniczą liczbę ludzi w dyskontach (np. do max 5 ludzi w markecie naraz). A Wy jak myślicie?
#koronawirus #2019ncov #covid19 #epidemia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2 tydzień nie wychodzenia z domu. Siedzę z kolega na wykopowym discordzie, puszczam piosenki przez bota i do nich sobie tańczę i śpiewam cicho refreny (bo tylko je znam).
Jeszcze tydzień i zacznę robić #wykopimpreza na #discord
Ja naprawdę jestem nieśmiałym introwertykiem który nie chodził nigdy na imprezy uwierzcie mi
#koronawirus #heheszki #zostanwdomu #covid19 #2019ncov
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@theromanpolan: Zmienili status na lagodniejszy bo stosunkowo mala ilosc zarazonych umiera, ogolnie jak porownawz to z HIV to jest duza roznica umieralnosci. To, ze powszechnie sie rozprzestrzenia to inna para kaloszy
  • Odpowiedz
Odnośnie mojego postu
https://www.wykop.pl/wpis/48070821/wuhan-2019ncov-coronavirus-chiny-wirus-koronawirus/
#wuhan #2019ncov #coronavirus #chiny #wirus
Proszę bardzo. Zanim dopatrzycie się teorii spiskowych: to jest Filipińczyk. W wolnym tłumaczeniu:
Nic z tego co myślicie nie jest prawdą! Planują jak tylko mogą żeby żadne nie wieści nie dotarły do was. Nie stresujemy się pracą po 8h (on pracuje w IT i współpracuje ze szpitalem - chyba zewnętrzna firma zajmująca się bazami danych czy coś).
TMCB - Odnośnie mojego postu
https://www.wykop.pl/wpis/48070821/wuhan-2019ncov-coron...

źródło: comment_1585596455WFYRBp054IE87XBgBYdlRI.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kielek96: Krytykuję tutaj nasz rząd po całości, ale zagłosowałem na nie. Aż tak źle nie będzie, za szybko się zamknęliśmy.
Teraz wszystko w rękach Polaków i służby zdrowia.
  • Odpowiedz
Kto wykonuje wolę Boga, ten pozostaje na wieki”. Takie osoby będą żyć wiecznie tutaj, na ziemi, o czym czytamy w Psalmie 37:29


@Sanay: Żyć wiecznie na ziemi? Jak by się rozejrzeć i otworzyć oczy to chyba byłaby to bardziej kara niż nagroda. Ucieszki ludów z ziem pogrążonych wojnami, biedą, suszą ... Jednym słowem bród smród kiła i mogiła chyba nawet nie ma w historii stulecia bez jakiejś tragedii, wojny czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@kupczyk: nie siej fejków, musieliby wprowadzić stan wyjątkowy, a prędzej zesrają się niż to zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeśli wierzyć oficjalnym badaniom to dziś przyrost chorych wynosi 10,4%

To póki co najniższy średni przyrost procentowy. To zasługa tego, że siedzicie w domach. Oby tak dalej!

Dzisiaj o 20:30 było 2055 przypadków, czyli 10,4% z dnia poprzedniego (1862)

Jest
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach