Wpis z mikrobloga

Rosjanka cieszy się z tego, że żyją w miejscu w którym prawowici mieszkańcy zostali zamordowani.
"Wykopałem Chochłowa z domu w Mariupolu, a teraz siedzę i odpoczywam na swojej posesji. Dziękuję rosyjskim bojownikom za tę szansę. Chwała Rosji"
Nic swojego nie macie kacapy, cały wasz kraj mem jest zbudowany na terrorze i złodziejstwie, i oni się dziwią że ich wszyscy nienawidzą
#ukraina #wojna #rosja
JohnnyPomielony - Rosjanka cieszy się z tego, że żyją w miejscu w którym prawowici mi...

źródło: IMG_20240422_144015_839

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: To jeden z powodów dla których marzę o odzyskaniu przez Ukrainę wszystkich terytoriów, łącznie z Krymem. Ależ takie żałosne orki fruwałyby przez granicę, kwicząc o czystkach etnicznych, kradzieży i prześladowaniach ze strony Ukraińców.

Widok exodusu kacapstwa jest warty każdych wydanych na Ukrainę pieniędzy.
  • Odpowiedz
@xyzzy: a to Polska zaatakowała 3 Rzeszę by zdobyć lebensraum i działeczki po untermenszach? Bo OP wrzucił właśnie wpis obywatela państwa-agresora podczas trwającej inwazji, nieporównywalny do "Polaków po wojnie"
  • Odpowiedz
@xyzzy Odsyłam do podręczników dla 6 klasy podstawówki. Tam powinien być rozdział z dużymi literami i wieloma obrazkami na temat II wojny światowej. Jak już przeczytasz to wróć i pogadamy jak dorośli ludzie
  • Odpowiedz
  • 0
@JohnnyPomielony

Rosjanka cieszy się z tego, że żyją w miejscu w którym prawowici mieszkańcy zostali zamordowani.

"Wykopałem Chochłowa z domu w Mariupolu, a teraz siedzę i odpoczywam na swojej posesji. Dziękuję rosyjskim bojownikom za tę szansę. Chwała Rosji"


Jakby zmienić nacje autora to pasuje tez do jednego młodego kraju na bliskim wschodzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Rosjanka cieszy się z tego, że żyją w miejscu w którym prawowici mieszkańcy zostali zamordowani


@JohnnyPomielony: mam nadzieję,że masz na myśli tatarów. Bo to nie Ukraińcy, a Rosjanie zdobyli Krym od Turków i tę rzeź zrobili.
  • Odpowiedz
coś jak z Polakami po wojnie


@xyzzy: Dokładnie, każdy wie, że Polacy zaatakowali Niemców, pozabijali mieszkańców niemieckich miast i później Polacy wrzucali na fora społecznościowe posty jak to super, że polska armia pozbyła się tych Niemców i można teraz wypoczywać na swoich nowych posesjach.

Czy naprawdę nie macie lepszych argumentów na obronę ruskich niż "a bo inni też tak robili"? Żebyście jeszcze faktycznie dawali jakieś dobre przykłady a nie takie brednie.
  • Odpowiedz