Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zonecom
zonecom

zonecom

Dołączył 4 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1456
  • Znaleziska 126
  • Mikroblog 1330
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 10
suzaku0
suzaku0
20.05.2026, 09:31:22
  • 311
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
suzaku0 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 111222333

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 20.05.2026, 09:59:13 via Wykop
  • 19
@suzaku0: Tak na naszych oczach powstała klasyka gatunku. Brakło tylko jednej małej wisienki na torcie.
  • Odpowiedz
123_
123_
18.05.2026, 06:50:24
  • 418
Dziś przypada 18. rocznica, kiedy szwedzki maratończyk Mikael Ekvall zesrał się w gacie podczas biegu w Göteborgsvarvet. Cześć i chwała bohaterom.

https://en.wikipedia.org/wiki/Mikael_Ekvall

#historia #sport #bieganie
123 - Dziś przypada 18. rocznica, kiedy szwedzki maratończyk Mikael Ekvall zesrał się...

źródło: poop-man

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 18.05.2026, 08:36:03 via Wykop
  • 21
@123_: Zdarza się podczas dużych obciążeń treningowych. Na boksie mieliśmy ze dwa przypadki. Nikt się z tego nie śmiał, bo ciało różne rzeczy wyczynia pod wpływem intensywnego wysiłku plus ciosów w brzuch i każdy kto trenował dłużej tego doświadczył.
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
15.05.2026, 10:18:52
  • 294
tym razem 19-latka bez szans

#polscykierowcy #patologiazewsi #stopcham
Pawel993 - tym razem 19-latka bez szans 

#polscykierowcy #patologiazewsi #stopcham

źródło: HIWMVz4XoAA_ktf

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 15.05.2026, 11:44:51 via Wykop
  • 44
@Pawel993: Oj Paweł Paweł. Taki zdecydowany w swoich osądach - to oznacza że nie masz ani auta ani nawet prawa jazdy więc organicznie nienawidzisz tych których na to stać. Kolega f9JXBEArQ2H4TKl Ci tłumaczy i ma rację, a Ty nic nie rozumiesz. Wyleci Ci ktoś na czołówkę, na co nie masz wpływu i giniesz bo ktoś posadził drzewo na skraju drogi. Wiesz chociaż po co sadzili te drzewa?. Po to, żeby
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
14.05.2026, 08:20:19
  • 9
Nie dziwię się, że wiele współczesnych kobiet nie chce randkować z facetami. Ja sam nie jestem za tym, żeby to facet płacił za wszystko, kobieta powinna też partycypować w kosztach, też w zależności od zarobków, ale jak ja słyszę od ludzi że 30-letni facet chce, żeby mu oddać Blika za kawę albo nie jest w stanie zapłacić za jakiś obiad w przeciętnej restauracji, to marnie widzę naszą sytuację demograficzną. Tym bardziej, że
NadwornyPanicz - Nie dziwię się, że wiele współczesnych kobiet nie chce randkować z f...

źródło: image

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 14.05.2026, 09:43:45 via Wykop
  • 2
@NadwornyPanicz: Masz rację ale z tą ekipą nie pogadasz. Nie znają kobiet, nie znają życia. Są strasznie zacietrzewieni i sfrustrowani.
Prawda jest taka, ze kobieta to kolejna zabawka faceta. Zabawki kosztują. Nie mam problemu z zakupem przykładowo drogiego sprzętu wędkarskiego, dobrego samochodu, czy fajnych butów, to co mi szkodzi dokupić sobie za jakieś śmieszne grosze, typu obiad świnkę do kolekcji. W życiu nie ma nic za darmo a baby to
  • Odpowiedz
zonecom
zonecom
zonecom 14.05.2026, 10:37:09 via Wykop
  • 0
@czescmampytanie: Nie masz pojęcia o czym piszesz :D
  • Odpowiedz
the_good_guy
the_good_guy
04.05.2026, 05:54:40
  • 119
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 04.05.2026, 07:51:30 via Wykop
  • 6
@the_good_guy: Patrząc z historycznego i rusko-mentalnego punktu widzenia, nie ma znaczenia czy Putin żyje czy nie. Jego miejsce natychmiast zajmie kolejny Putin z takim samym mindsetem. Bo rosja to stan umysłu i oni zawsze mieli i zawsze będą mieli tego typu przywódców. Sterowanych przez służby, w których tam pracuje 2 miliony ludzi.
  • Odpowiedz
adam-yxz
adam-yxz
01.05.2026, 11:52:52
  • 2
#majowka

Ehh uwielbiam patrzeć na te wszystkie ochlejmordy niszczące swoje zdrowie i życie najtańszym sikiem z promocji 12+12 ahahahah

A ja jako były alkoholik od kilku lat trzezwiótki cieszę się trzeźwością; zaraz zleca się alkusy i będą mi wmawiać jakie to mam smutne życie że interesuje się innymi ale oni w głębi siebie czują że mam rację (-‸ლ)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 01.05.2026, 13:43:22 via Wykop
  • 0
@adam-yxz: Ah. Słodka wódeczka :D
  • Odpowiedz
Boomzilla
Boomzilla
10.04.2026, 08:04:55
  • 53
#primemma taka piękna, inteligentna, zabawna i odnosząca sukcesy kobieta jak Kasik zasługuje na najlepszego faceta na świecie, a nie żeby od 4 lat myśleć o swoim byłym!
Boomzilla - #primemma taka piękna, inteligentna, zabawna i odnosząca sukcesy kobieta ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 10.04.2026, 08:09:43 via Wykop
  • 1
@Boomzilla: Dla mnie to ona jest homoseksualna.
  • Odpowiedz
Valorcrest
Valorcrest
10.04.2026, 06:11:50
  • 2435
xD Dwa dni temu na ulicy drogowcy oznaczyli pomarańczowym sprayem miejsca do usunięcia nawierzchni i załatania. Wczoraj wieczorem zauważyłem sąsiada jak obok swojego wjazdu zaznacza sprayem dołek w którym zbiera się woda. Właśnie chwilę temu podjechała maszyna i wycięła zaznaczony przez niego punkt. Skubaniec ;)

#heheszki
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 10.04.2026, 08:05:58 via Wykop
  • 17
@Valorcrest: Nie zadziała. Spadek jest na większej powierzchni źle wykonanej nawierzchni, a nie tam, gdzie się woda zbiera.
Za to po następnej zimie wywali mu asfalt i będzie miał tam dziurę, bo te naprawki są robione po taniości i na odwal w ramach kontraktów utrzymaniowych.
  • Odpowiedz
galek
galek
09.04.2026, 11:54:32
  • 51
Nie rozumiem jak natalisci tłumacza sobie ze stworzone przez nich dziecko musi chodzić pod przymusem 20 lat do szkoły a później 40 lat do kolchozu/korpo.

Wyprodukowali kolejnego robola/niewolnika który musi spędzić większość swojego życia w robocie.. Ale takie życie Bożenko itp...

#antynatalizm #dzieci #neet #kolchoz #januszeks #korposwiat
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 09.04.2026, 13:53:52 via Wykop
  • 0
@galek:

Wyprodukowali kolejnego robola/niewolnika


Fajna projekcja. Fajnie też że będąc nikim, krytykujesz innych za posiadanie dzieci, bo wydaje Ci się, że też będą nikim :D
  • Odpowiedz
77XXXXXX77
77XXXXXX77
77XXXXXX77
09.04.2026, 10:49:46
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 09.04.2026, 11:14:37 via Wykop
  • 0
@77XXXXXX77: Leki na grzybicę pochwy. Smacznego.
  • Odpowiedz

1831

Warszawscy bambiniści opłakują dziki i palą im znicze xD

Warszawscy bambiniści opłakują dziki i palą im znicze xD

W niedzielę wielkanocną na warszawskim Mokotowie zabito siedem dzików. Wreszcie ktoś się wziął za ten problem!

mecenas_dudala
z
zielona.interia.pl
dodany: 08.04.2026, 08:34:48
  • 462
  • #
    polska
  • #
    bekazlewactwa
zonecom
zonecom
zonecom 08.04.2026, 12:30:22 via Wykop
  • 0
@kudlaty1992: Warszawa to strefa objęta ASF. Te dziki trzeba zutylizować. Nie można jeść.
nowszyja
nowszyja
nowszyja
08.04.2026, 10:31:29
  • 624
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#bekazlewactwa #zwierzeta #warszawa #bambinizm
nowszyja - xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#bekazlewactwa #zwierzeta #warszawa #bambin...

źródło: 8c5faf6a1dfd58d9c1039f78effe16f017e73b60f60e3ec337fb00472d1d3e6a

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 08.04.2026, 12:04:43 via Wykop
  • 0
@nowszyja: A jeśli któryś z tych dzików był gejem, a dzicze dzieci miały zaimki ać oć?. Będzie combo.
  • Odpowiedz
4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
07.04.2026, 11:41:33
  • 6
#warszawa uważajcie tam na siebie.
W kubłach na śmieci jest tyle jedzenia że wyrastają wam już takie szczurze bestie.

4pietrowydrapaczchmur - #warszawa uważajcie tam na siebie.
W kubłach na śmieci jest t...

źródło: 668325757_1605316081600201_6520500830076283515_n

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 07.04.2026, 12:54:41 via Wykop
  • 3
@4pietrowydrapaczchmur:

Niech im nawet będzie że odstrzeliwują zamiast usypiać i wywozić do lasów. Ale żeby marnować tyle dziczyzny? Bestialstwo i marnotrawstwo.


ASF. Nie nadają się do konsumpcji.
  • Odpowiedz

107

Antyrasistowska mobilizacja w Bielsku-Białej. Musimy działać

Antyrasistowska mobilizacja w Bielsku-Białej. Musimy działać

"Faszyści precz! Wszyscy migranci mile widziani!" Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie ma na celu zamanifestowanie sprzeciwu zwykłych ludzi wobec wszelkich form rasizmu, rosnącej islamofobii oraz jak zaznaczają haniebnej nagonki na uchodźców i migrantów.

readme
z
super-nowa.pl
dodany: 19.03.2026, 07:34:52
  • 103
  • #
    wydarzenia
  • #
    bielskobiala
  • #
    slask
  • #
    polska
zonecom
zonecom
zonecom 19.03.2026, 12:36:57 via Wykop
  • 40
Jestem rasistą i nie chcę w Polsce gości z krajów trzeciego świata z iq małpy i jestem z tego dumny.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bArrek
bArrek
19.03.2026, 10:20:09
  • 273
Ustawiłem się z ziomkiem na chlanie i właśnie jego żona do mnie napisała z pretensjami że co ja sobie wyobrażam że on ma żonę i dom i rodzinę i inne rzeczy na głowie i nie wiem co zrobić teraz czy odwołać spotkanie po prostu czy pokazać mu co jego luba o----------a czy c--j zostawić jak jest
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 19.03.2026, 11:30:40 via Wykop
  • 1
@bArrek: Nie odpisuj, bo tylko pogorszysz swoją sytuację. Jak twój kolega nie potrafi ogarnąć szacownej wybranki, to jego problem i niech on się z nią buja.
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
18.03.2026, 10:02:22
  • 22
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
PIAN--A_A--KTYWNA - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: amxl61

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zonecom
zonecom
zonecom 18.03.2026, 11:39:31 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • Strona 2 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking