Pamięta ktoś nazwe tej "kreskówki" o na canal+ (łapu capu?) w latach 90, która była o parze? Chyba grażynka i ... ? Czarno biała, jak by rysowana ołówkiem. Babka miała chyba na imie grażynka a mąż to nie pamiętam xD #canalplus #telewizja #pytanie
Uzależnienie od alkoholu to choroba, która nie następuje z dnia na dzień. Jej objawy z biegiem czasu znacznie się pogłębiają. Opis poszczególnych etapów ...
@papanostulos: Dlatego w prime time miałem z 4 rotujące sklepy, nigdzie nie robiłem zakupów 2 dni z rzędu ;) Trzymaj się tam, da się to ograniczyć, jest lepiej. Modus operandi mamy zbliżony, przebieg chyba też:)
@Benny_Lava: Ja musze mieć dużo małych przegródek, tak żebym nie był w stanie ich zagracić. I tak to zrobię do takiego stopnia, że się będą z trudem zamykać, ale innego sposobu na walkę ze sobą nie widzę. Pudełka grupuje wg zastosowania i leci to wszystko w walizkę w zależności od potrzeb.
Początek XXI wieku rządził się zupełnie innymi prawami. Wtedy, szczególnie w Polsce, mało kogo było stać na kupno gier czy utworów muzycznych. Z pomocą
@jeanpaul: taa, tax sie to nazywało. Uwalenie serwerow zwlaszcza gazety i chyba atman polozylo u mnie grupy zupełnie a googli w wersji na przegladarke nie moglem przetrawić. Szkoda
@johnblaze12345: W odniesieniu do 1 i 2? Oczywiście, że warto, świat nabiera sensu i barw. Pozwala zrozumieć idee tego świata i wprowadza w jego mechanizmy, biblia moim zdaniem jest z nimi bezpośrednio powiązana. Reszta czesci moim zdaniem jest niekanoniczna :p
Od jakiegoś czasu buduję nowy stół warsztatowy do hobbystycznego stolarstwa. Dzisiaj wjechał front szuflady z teaku :) Blat to dalbergia sisso. Nogi bukowe, reszta to dąb, sklejka brzozowa i sosna. #stolarstwo #diy #chwalesie #handmade #warsztat #hobby