Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vadit

vadit

Dołączył 20 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1977
  • Znaleziska 1935
  • Mikroblog 42
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2

3043

Pracodawcy obniżają pensję pracowników i tną to, co dał rząd w Polskim Ładzie

Pokaż treści 18+

Pracodawcy obniżają pensję pracowników i tną to, co dał rząd w Polskim Ładzie

Część pracodawców obniża zarobki pracowników, by zniwelować podwyżki, jakie rząd dał im w Polskim Ładzie.

Szewczenko
z
rp.pl
dodany: 03.01.2022, 20:21:05
  • 519
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    praca
  • #
    biznes
  • #
    bekazpisu
vadit
vadit 03.01.2022, 22:14:46
  • 6
@Arek444: my to wiemy, Panie Areczku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

834

Zygmunt Chajzer ostro o Nowym Ładzie. "Rąbnie nas potężnie"

Zygmunt Chajzer ostro o Nowym Ładzie. "Rąbnie nas potężnie"

Zygmunt Chajzer nie owija w bawełnę

WirtualnaPolska
z
gwiazdy.wp.pl
dodany: 28.12.2021, 18:23:35
  • 222
  • #
    polska
  • #
    chajzer
  • #
    nowylad
vadit
vadit 29.12.2021, 00:03:23
  • 182
@pdt_87: właśnie stracą nawet i ci, których pozornie Polski Ład nie dotknie, i to srogo. We władzy, w samorządach słyszy się o podwyżkach kilkadziesiąt procent. Podwyżki energii kilkadziesiąt, a nawet kilkaset procent. Ceny samochodów, usług. Mandaty poszły sporo w górę, a w Biedronce na kasie szczycą się, że podniosą ludziom pensje o 200-250zł miesięcznie. Jeśli ktoś nie widzi tutaj dysproporcji, to nie wie co się szykuje. Co z tego, że

3285

Jak daleko aktualnie znajduje się Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba

Jak daleko aktualnie znajduje się Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba

Strona pokazująca w czasie rzeczywistym odległość od ziemi, dystans do punktu libracyjnego L2, prędkość, temperaturę strony "gorącej" oraz "zimnej" a także etapy rozłożenia instrumentów

Bobrnaposylki
z
jwst.nasa.gov
dodany: 25.12.2021, 20:15:07
  • 279
  • #
    kosmos
  • #
    jwst
  • #
    nasa
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    eksplora
vadit
vadit 25.12.2021, 21:33:30
  • 2
@illaddictyou:

NOTE: temperature data will begin updating 1-2 days after launch. Displays will read "---" until that point.

1793

Sieć kin Cinema-City rozpoczyna segregację sanitarną!

Sieć kin Cinema-City rozpoczyna segregację sanitarną!

Cześć wykopowa społeczności! Niestety spełnia się nasz czarny najmroczniejszy sen, a mianowicie rozpoczyna się segregacja sanitarna. Popularna sieć kin Cinema-City rozpoczyna już segregację sanitarna. Dnia 14.12.2021 o godzinie 09:28 postanowiłem zakupić 2 bilety dla siebie i dla mojego...

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 15.12.2021, 22:26:23
  • 608
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    segregacjasanitarna
  • #
    segregacjaludzi
  • #
    koronawirus
  • #
    cinemacity
vadit
vadit 16.12.2021, 01:36:20
  • -1
Ciekawe czy salę też podzielą na połowy, wtedy limitowani wyszliby nawet lepiej, bo co drugie miejsce wolne, luźniej :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

523

To musiało boleć

To musiało boleć

Bieżnik wyryty w przedziałku.

starnak
z
streamable.com
dodany: 03.12.2021, 15:52:44
  • 67
  • #
    rowerzysci
  • #
    skok
  • #
    sport
  • #
    dupa
  • #
    humor
  • #
    heszkismieszki
vadit
vadit 04.12.2021, 03:06:58
  • 0
+18

  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

707

WHO: Zbyt pewna ufność w szczepienia doprowadziła do epicentrum COVID-19 w EU

WHO: Zbyt pewna ufność w szczepienia doprowadziła do epicentrum COVID-19 w EU

Europa po raz kolejny jest epicentrum pandemii COVID-19. „W wielu krajach i społecznościach obawiamy się fałszywego poczucia bezpieczeństwa, że szczepionki zakończyły pandemię i że zaszczepieni ludzie nie muszą podejmować żadnych innych środków ostrożności”.

Kalwi
z
reuters.com
dodany: 26.11.2021, 16:13:36
  • 288
  • #
    europa
  • #
    koronawirus
  • #
    szczepienia
  • #
    covid19
  • #
    who
vadit
vadit 26.11.2021, 23:35:38
  • -1
Kiedy wreszcie dziennikarzyny nauczą się czym jest epicentrum?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Epicentrum
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

550

Rada Warszawy: opłata za śmieci zależna od metrażu mieszkania

Rada Warszawy: opłata za śmieci zależna od metrażu mieszkania

Warszawiacy chyba zmniejszyli zużycie wody to miasto zmienia metodę opłat za śmieci. Od 1 stycznia warszawiacy będą płacić za wywóz nieczystości w zależności od metrażu mieszkania.

konto usunięte
z
bankier.pl
dodany: 18.11.2021, 15:58:13
  • 359
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    pieniadze
  • #
    ekologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    podatki
vadit
vadit 19.11.2021, 00:20:09
  • 2
Inpost już zbiera elektrośmieci do Paczkomatów, to może w końcu wymyśli Śmieciomaty i będzie kasował za ilość wyrzuconych śmieci, czyli najsprawiedliwszy z możliwych sposobów.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vadit
vadit 19.11.2021, 00:29:14
  • 5
@KrzysztofMickiewicz: ale to już było, nie sprawdza się w dużych miastach gdzie ludzie wynajmują mieszkania, nie są tam stale zameldowani, jest duża rotacja, ludzi przybywa, rodzą się dzieci, nikt nie aktualizuje stanu osób w mieszkaniu, etc.
vadit
vadit 19.11.2021, 01:04:43
  • 0
@KrzysztofMickiewicz: ja najsprawiedliwszy sposób widzę tak, że każdy kto chce wyrzucać śmieci ma np. apkę w telefonie, podchodzi do maszyny, wybiera jakie śmieci przytargał, wrzuca worek, worek jest ważony mniej wiecej i pobierana jest opłata. Płaci za tyle śmieci ile wyprodukował.
quattrofan
quattrofan
09.06.2021, 07:40:47
  • 7270
No kurła.
#fikolekniecodzienny
quattrofan - No kurła.
#fikołekniecodzienny

źródło: comment_1623224445D3FRZ56eYAkpHyqQOqqPtU.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vadit
vadit 09.06.2021, 22:07:26
  • 1
@quattrofan: To znaczy, przewidują, że PKB zacznie drastycznie spadać do 2027?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 9 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.12.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking