W tamtym roku, po 4 wyprawach
W tamtym roku, po 4 wyprawach
źródło: comment_KUE4P7DtNyBKa2VrSPAKXWzn0snmt2bI.jpg
Pobierz
źródło: comment_KUE4P7DtNyBKa2VrSPAKXWzn0snmt2bI.jpg
Pobierza już w 2031 kajakiem do Brazylii, a później tourne po Ameryce Południowej: "Mireczki, czy Wasi prapradziadkowie nie wyemigrowali przed wojną do Brazylii? przydałoby się kilka noclegów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_OjvApLQUmmPrMCUhK9xsTVNyPbCnonyP.jpg
Pobierz
źródło: comment_3WyPqw2PTwuiTWSXGSsVtlfHpe6fE4Tu.jpg
Pobierz
źródło: comment_2gtXcwMSCHCSfjbBrcQYva4duvPANMYW.jpg
Pobierz
źródło: comment_xNCyvx6Ut4WHHDWSel52gnkSsny31Hpl.jpg
PobierzCiekawe czy ktoś to w ogóle czyta i czy jest sens się tak rozpisywać :)
źródło: comment_7G5qx4A9kHeUwmwcKao91U1yRmq5sKl7.jpg
Pobierz
źródło: comment_nFu0RRu5AKYOSNcBMH8e0CEyIWEse5qF.jpg
PobierzÚdolie smrti
źródło: comment_4UTDnk2seNMfE4MnIGdEulqELO9RwM2F.jpg
PobierzJem w domu przed startem i jem na trasie. Zabieram 1kg w pudełku po lodach (bo mogę go sobie wyrzucić jak mi zawadza). Jest w nim to, że smakuje mi na zimno, na ciepło i nie mdli mnie wcale, a poza tym jest sycący, nie "gazuje" i jak to makaron robi się szybko. Ja to wszystko robię w woku, bo jest wygodne
źródło: comment_keZUQyk5CW8kWNjqJl2NKnx19IHeUmYe.jpg
Pobierz
źródło: comment_IDUOXZ504JTmez9RivxKgzGF7UFxJfsE.jpg
PobierzWrocław dla wsi Warszawa i miasta Uć
źródło: comment_h4GpTxU7OBYz5ylZsOh5M2s6HvpnejCY.jpg
PobierzNiedźwiedzie polarne i białe myszki
źródło: comment_F3fICgv3ZbH288RqFlcS6BMH8zxnLhlS.jpg
PobierzDocieramy do Narwiańskiego Parku Narodowego, przeprawiamy się przez kładki i "promy". Bardzo ładne miejsce i jeszcze nie było tylu ludzi, bo w ostatnią sobotę stężenie głupoty przekroczyło poziom krytyczny i ludzie wywrócili jeden z "promów".
a jak opracowujesz traski?
źródło: comment_YZ8vZFlGLZ7ouc92boDl1I77oi4wWDiM.jpg
PobierzRocznica
od 17.05.2025
Gadżeciarz
od 16.05.2014
Mikroblogger
od 08.01.2016
Kolarz
od 12.08.2015
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Kolarstwo podjazdowo - zjazdowe czyli pokicać po Beskidach.
Wpadł Przegibek (z obydwu stron), Żar, Kocierz i Targanice. Aczkolwiek podjazd na ostatnią stromiznę dość mocno mnie wymęczył, bo drań stromy cholernie jest. Kilka razy poderwało mi przednie koło.
2560 metrów przewyższeń wygląda całkiem spoko :)
#rowerowyrownik #200km (5)
źródło: comment_qoPRiRS6Hx88T2qyWr1hj4pkOTucHDEc.jpg
Pobierz