Wpis z mikrobloga

Zmieniłem wczorajszy komiks, który na mirko w sumie miał dużo odsłon. Niektóre rzeczy trzeba było napisać bardziej dosłownie. Przy okazji uzupełniłem sytuacje i zmieniłem niby nieintuicyjne ułożenie klatek.
Na kolejny update dodam:
3-4letnie dziecko zygzakiem na DDR w środku miasta (sutacja z dziś)
piesi włażący na DDR (klasyk)
jakieś propozycje jeszcze?
#rower
mazaq1 - Zmieniłem wczorajszy komiks, który na mirko w sumie miał dużo odsłon. Niektó...

źródło: comment_OjvApLQUmmPrMCUhK9xsTVNyPbCnonyP.jpg

Pobierz
  • 16
@mazaq1: Nie twierdze że to jest zabronione, jednakże uprzykrza jazdę kierowcom. Często widzę jak wolniej jeżdżące pojazdy zjeżdżają na prawe pobocze żeby ułatwić wyprzedzanie, choć nie muszą, są mili po prostu.
@Cierniostwor a jak na wsi jedzie ciągnik albo kombajn? Rowery jest wyprzedzić super łatwiej bo widać co jest za nimi. Miałem już tak że była pusta prosta droga ale strąbił ja zasady bo nie miał pewnie pojęcia że można
@mazaq1: Ciągnik jest trudniej to fakt, ale prawie zawsze jedzie maksymalnie przytulony do prawego boku żeby choć trochę ułatwić wyprzedzanie. I ludzie na niego nie trąbią, bo widzą że robi wszystko żeby upłynnić ruch, stara się można powiedzieć ;) Wy nie jadąc gęsiego „bo moge!!!” utrudniacie wyprzedzanie, więc ludzi to wkurza. Gdyby ciągnik jechał środkiem drogi, bo przecież może, też by się na niego wkurzali.
@Cierniostwor wszystko rozbija się o mądre podejście. Jak jadę z żoną z dala od cywilizacji to jadąc obok możemy se pogadać wiedząc że tą drogą jedzie 1 samochód na 5 minut. Jak ruch jest większy to odpuszczamy. Poza tym nie zadowolisz każdego.
Raz jechaliśmy za sobą bo ruch był dość spory, bardzo blisko krawędzi ale jednocześnie na tyle daleko by mieć zapas. Nie było pobocza a spad asfaltu miał z 10cm. Pewna