Dziwne, że dopiero pierwszy raz jestem najgorszy w swojej grupie bo cała ta edycja mi idzie słabo.
Niestety moja waga będzie szła bokiem do końca wakacji bo wciąż jestem w rozjazdach w robocie.
Mimo słabych wyników cieszę się że wciąż nie zostałem wywalony z grupy bo diascord daje mi taką motywację żeby za bardzo nie polecieć w tany. Gdyby nie wy to pewnie waga byłaby już powyżej 130 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety moja waga będzie szła bokiem do końca wakacji bo wciąż jestem w rozjazdach w robocie.
Mimo słabych wyników cieszę się że wciąż nie zostałem wywalony z grupy bo diascord daje mi taką motywację żeby za bardzo nie polecieć w tany. Gdyby nie wy to pewnie waga byłaby już powyżej 130 ( ͡° ͜ʖ ͡°)










Podsumowania nie będzie
Nie chce mi się bo wiecie co? Grubasom się nie chce odchudzać
Nie chce mi się znowu czytać ze z-----i no spotkali się ze znajomymi i żarli jak świnie
Bo grubasy nie potrafią zjeść jak człowiek
źródło: file_0000000082f871f59633778f7e6aa4e9
PobierzA c--j i tak jest fajnie z grubasami