Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
silver
silver

silver

Dołączył 18 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4047
  • Znaleziska 3518
  • Mikroblog 529
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
  • Dodane (2)
  • Komentowane (2)
  • Plusowane (525)
catmag
catmag
14.11.2024, 19:06:56
  • 852
Mirki, zwracam się z prośbą o pomoc. Moja siostra przechodziła w Mławie przez pasy z psem, wtem nadjechała kobieta białą Kią Rio (rocznik mniej więcej 2015-2016) i rozjechała na pasach psa a siostrę niemal potrąciła. Z psa zostały flaki na asfalcie a kobieta uciekła z miejsca zdarzenia. Rozmawiała przez telefon jadąc, co widać na nagraniu. Załączony filmik jest z kamerki, która była na budynku 1 skrzyżowanie bliżej ale to ten samochód. Niestety
catmag - Mirki, zwracam się z prośbą o pomoc. Moja siostra przechodziła w Mławie prze...
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woskrosenie
woskrosenie
woskrosenie
14.11.2024, 20:00:01 via Wykop
  • 256
jakby był na smyczy


@Iifeform: przecież jest napisane "rozjechała na pasach psa a siostrę niemal potrąciła" - czyli pies był bardzo blisko tej babki więc co tu smycz ma do rzeczy
  • Odpowiedz
rutekboss
rutekboss
14.11.2024, 21:40:43 via Wykop
  • 230
@PiszeCzasen: @catmag xD WML18812 to tablice tego partnera, debile! xD
  • Odpowiedz
I.....I
konto usunięte 03.03.2024, 12:52:35
  • 2395
Nie musisz dawać plusa, wrzucam to zdjęcie tylko, żeby okraść górala z 40 zł. #piractwo
I.....I - Nie musisz dawać plusa, wrzucam to zdjęcie tylko, żeby okraść górala z 40 z...

źródło: 4027cb1156034371bed6504da3cc0efebf34a586048d587a1bbe1160a7e30288

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sidroff
Sidroff
Sidroff
03.03.2024, 12:58:44 via Wykop
  • 119
@ptt_: zabiera twoje pieniądze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
marcomarco83838383
marcomarco83838383
03.03.2024, 13:01:16 via Wykop
  • 153
Ale lump
  • Odpowiedz
Wsxedcrfv
Wsxedcrfv
28.02.2024, 19:49:27
  • 1617
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wsxedcrfv
Wsxedcrfv
Autor
28.02.2024, 20:01:40 via Wykop
  • 1046
@talmudyczny_triumfalizm: no mi kazali potwierdzic ze tak faktycznie bylo, to podeslalem im dowody bo oczywiscie babka zglosila skarge ze co ja pieprze, podeslalem kwity i opinie zostawili :P
  • Odpowiedz
Arytmetyk
Arytmetyk
Arytmetyk
28.02.2024, 20:37:23 via Android
  • 1254
@Wsxedcrfv to pierwsza pozytywna opinia o znanylekarz.pl jaka widziałem w życiu
  • Odpowiedz
44Bw4jKocK
44Bw4jKocK
15.02.2024, 05:55:53
  • 2885
Wyplusujecie w gorące?
https://zrzutka.pl/z/rekonstrukcjazuchwy
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TavarishPiesov
TavarishPiesov
15.02.2024, 07:31:30 via Wykop
  • 519
@44Bw4jKocK: Dałem pluisa, kto chłopu pomoże, jak nie chłop chłopu
  • Odpowiedz
Wojtass19922
Wojtass19922
Wojtass19922
15.02.2024, 07:36:52 via Wykop
  • 311
@TavarishPiesov: chłop też pomógł chłopu
  • Odpowiedz
DepartmentOfUnderpeople
DepartmentOfUnderpeople
17.10.2023, 17:38:05
  • 743
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateosz_inbecki
mateosz_inbecki
17.10.2023, 19:10:08 via Wykop
  • 37
SANDEJ SATURDEJ
  • Odpowiedz
j.....g
j.....g
konto usunięte 17.10.2023, 19:35:14 via Wykop
  • 53
@mateosz_inbecki: JU GOŁYN DAUN
  • Odpowiedz
v.....u
konto usunięte 08.09.2023, 04:00:01
  • 657
Tak będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #pasjonaciubogiegozartu
v.....u - Tak będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #pasjonaciubogiegozartu

źródło: 942700_jezeli-mam-wybierac-miedzy-zlem-a

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jamajskikanion
jamajskikanion
08.09.2023, 05:50:29 via Wykop
  • 345
@Zoyav: jeśli w obecnej sytuacji nie masz wątpliwości to raczej coś jest nie tak bo 100% partii wygaduje takie bzdury ze tego nie da się uargumentować
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
08.09.2023, 06:10:46 via Android
  • 540
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Lazurka
Lazurka
30.08.2023, 09:51:35
  • 1437
Czy widzieliście kiedyś, jak wasi rodzice się całują? Albo dają sobie pocałunki na przywitanie/pożegnanie? Jak to wyglądało u Was w domach? Ja przez 25 lat, nigdy nie widziałam nawet jednego pocałunku u moich rodziców. Nie mówiąc już o przytulaniu czy prostym "kocham cię". Nawet spali oddzielnie xD. Za to kłótnie były na porządku dziennym. Stąd może dlatego jestem tak wycofana :/
Jak ja kiedyś byłam w szoku jak zobaczyłam kiedyś u koleżanki
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pesymistyk
pesymistyk
30.08.2023, 09:56:15 via Android
  • 629
@Lazurka u mnie identycznie xD

Może nasi rodzice mają to po swoich rodzicach. Tamto pokolenie było takie skryte, a do tego jeszcze czasem się zdarzały aranżowane małżeństwa (z moimi dziadkami ze strony ojca tak było) gdzie nie było żadnych uczuć
  • Odpowiedz
Lazurka
Lazurka
Autor
30.08.2023, 10:03:24 via Wykop
  • 686
@pesymistyk @Hejkapi @Anhed Właśnie tego się obawiałam :/. Trzymajcie się tam a jak już znajdziecie kogoś to przytulajcie go/ją i mówcie jak bardzo ją kochacie, nawet przy dzieciach, to jest wbrew pozorom bardzo ważne.
Najgorzej, że do mnie rodzice mają pretensje, co ja taka wycofana jestem, kiedy partner, etc. A sami nigdy mi nie pokazali, jak wygląda miłość.
A dodam, że moja mama jest po pedagogice, zdanej z wyróżnieniem
  • Odpowiedz
magnes125
magnes125
02.04.2023, 06:26:19
  • 1321
Tymczasem w tematycznym internecie dla starych ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
#stolarstwo #heheszki #facebook
magnes125 - Tymczasem w tematycznym internecie dla starych ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
#stolarst...

źródło: 9

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....4
b.....4
konto usunięte 02.04.2023, 06:27:30 via Wykop
  • 1493
@magnes125: kurła takie rzeczy to wieczorem przy piwku rach ciach pach. Teraz młodzież to nic nie potrafi
  • Odpowiedz
0.....n
0.....n
konto usunięte 02.04.2023, 06:35:18 via Wykop
  • 1286
@magnes125: wejdź na grupę o wędzeniu mięsa i robieniu wędlin
Tam to dopiero Janusze wojny toczą przyprawione analfabetyzmem i błędami ortograficznymi. Ja aż się wypisałem, bo moje oczy nie mogły tego znieść XD
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
30.03.2023, 03:41:37
  • 916
#biedanonim
Jako kogoś zajmującego się AI na co dzień strasznie wkuriwa mnie ten cały sztuczny hype i rzesze pseudoeksperów, którzy obejrzeli 10 minutowy filmik o ChatGPT od "entuzjasty technologii" i już wszystko rozumieją.

Modele bazujące na tej architekturze co GPT4, czyli na Transformerach nie są stanie osiągnąć poziomu AGI i zyskać świadomości. W zasadzie to co odróżnia GPT4 od modelu który można sobie wytrenować w domu to rozmiar sieci oraz przede wszystkim
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrbimbek
Mrbimbek
30.03.2023, 05:24:04 via Wykop
  • 143
@mirko_anonim: oczywiście masz w 100% rację, tylko w ramach luźnej rozmowy, czym różni się nasz mózg od AI? Czyż nie jest to zbiór informacji i wyszukiwanie najlepszej odpowiedzi do zadanego pytania? Co powoduje że AI nie jest w stanie rozwiązać pewnych zadań? Może nie został po prostu nauczony jak sobie radzić z wzorami, bo my też korzystamy z tego czego się nauczyliśmy, mózg nie ma żadnych magicznych mocy. Może AI
  • Odpowiedz
Anoniemamowy
Anoniemamowy
30.03.2023, 05:54:48 via Wykop
  • 692
@mirko_anonim:

Niezła próba panie chatGPT. Taki niegroźny jesteś, już się nie boimy
  • Odpowiedz
Agresywna_Szyba
Agresywna_Szyba
15.03.2023, 15:45:31
  • 240
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JeremiWisniowiecki
JeremiWisniowiecki
15.03.2023, 15:46:43 via Android
  • 106
@Agresywna_Szyba największego hejtera kacapów nazywać kacapem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Agresywna_Szyba
Agresywna_Szyba
Autor
15.03.2023, 15:49:06 via Wykop
  • 241
@JeremiWisniowiecki: taki hejter który lansuje się na hejcie a jak przychodzi co do czego to wchodzi pod biurko orange mana i głosi głupoty typu "bajden zaatakował rosje, putin musi się bronić"
  • Odpowiedz
slkt
slkt
slkt
02.03.2023, 15:26:00
  • 2438
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dos_badass
dos_badass
02.03.2023, 15:42:47 via Wykop
  • 986
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PanPeno
PanPeno
02.03.2023, 15:55:59 via Android
  • 420
@slkt rasa ten ich sen o potędze. Byli tak wielcy, jak pozwolili im być Habsburgowie. Dostep do morza? Tak jakby Chorwaci mieliby sobie iść, bo pan madziar że stepu musi mieć flotę?xD Obecne granicę są odpowiednie do zasięgu terytorialnego występowania Węgrów.
  • Odpowiedz
francuskie
francuskie
03.03.2023, 06:28:43
  • 268
Do Polski, na zorganizowaną przez nas imprezę, przyleciał specjalnie z Japonii dziennikarz, JunIchiro Ueda. Wczoraj spędziliśmy z nim cały dzień, pokazując mu różne miejsca w Warszawie i Głownie. Czy Polska mu się podoba?
- jedzenie smakowało mu bardzo - schabowy okazał się strzałem w dziesiątkę, co ciekawe w Japonii też mają swoją wersję takiego dania,
- był bardzo pozytywnie zaskoczony reakcjami ludzi na ulicach - gdy sam zwiedzał Warszawe i o coś
francuskie - Do Polski, na zorganizowaną przez nas imprezę, przyleciał specjalnie z J...

źródło: JunIchiro-Ueda-xantia-2023-2

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muchabzz
muchabzz
03.03.2023, 08:36:15 via Android
  • 210
@francuskie na końcu się okaże, że to jakiś randomowy japończyk , który na wasz koszt zrobił sobie wycieczkę a po powrocie zniknie i odnajdzie się na wycieczce w oplu hyhy
  • Odpowiedz
dr_Acula
dr_Acula
03.03.2023, 09:17:08 via Android
  • 24
@francuskie to było zabawne, więc @muchabzz dałbyś plusa zamiast szyderki :)
  • Odpowiedz
Bobito
Bobito
02.03.2023, 22:13:13
  • 454
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomekNAUK
TomekNAUK
TomekNAUK
02.03.2023, 23:00:14 via Wykop
  • 34
@Bobito: co to za droga z berlina do gdańska?
  • Odpowiedz
Ivan_Sekal
Ivan_Sekal
03.03.2023, 03:30:13 via Wykop
  • 38
@Bobito: gdzie jest bizancjum ja sie pytam czemu tam sa jakies indyki?
  • Odpowiedz
Mrukszachowy
Mrukszachowy
Mrukszachowy
27.02.2023, 10:12:13
  • 799
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackbig
mackbig
27.02.2023, 10:13:45 via Wykop
  • 1036
@Mrukszachowy:

Krecenie wora. Wiem, ze czekacie, ale nic takiego nie ma.


To nie ide
  • Odpowiedz
K.....1
konto usunięte 27.02.2023, 10:26:54 via Wykop
  • 205
6) Sprzet. Dostalem od wojska pelno nowego sprzetu, nowe munduru, pelno wersji, bielizna, skarpety, buty, plecaki itd. Kamizelki kuloodporne i hełmy nówki (ale te zdalismy na jednostce). Karabin nowy GROT. Ogólnie póki co z munduru jestem zadowolony. Ciepły, nie przemakał, skóra sucha, duzo kieszeni, praktyczny.


7) Dalszy rozwój. Obiecuja duzo szkolen, drony, motorowki, prawa jazdy, piły mechaniczne, szkolenia strzeleckie, snajperskie, medyczne, saperskie itd. Zobaczymy jak to w praktyce wyglada, ale obiecywali sporo.
  • Odpowiedz
szyna352
szyna352
30.01.2023, 09:15:56
  • 964
#heheszki #balkany
szyna352 - #heheszki #balkany

źródło: G3cOmnqxPhvzz17g9RrLbmHXWPIUtt9z

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saeglopur
Saeglopur
30.01.2023, 12:52:02 via Wykop
  • 112
@szyna352: Wygląd taki starego który wraca do domu i mu matka mówi coś narobił:
Saeglopur - @szyna352: Wygląd taki starego który wraca do domu i mu matka mówi coś na...

źródło: 5c9469c47d14d62bf6637ce3e02167606ea3c9bfed98c8bf9094bddd4361a21c

Pobierz
  • Odpowiedz
mikau
mikau
30.01.2023, 12:56:10 via Wykop
  • 12
@szyna352: komentarz
  • Odpowiedz
ImHotarti
ImHotarti
28.01.2023, 07:30:10
  • 3362
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImHotarti
ImHotarti
Autor
28.01.2023, 07:30:51 via Wykop
  • 884
Wiadomo kogo. Wiadomo co. Wiadomo czym.
  • Odpowiedz
ImHotarti
ImHotarti
Autor
28.01.2023, 07:32:01 via Wykop
  • 1006
Post sfinansowany ze środków ukradzionych przez Orlen na zawyżonej marży.
  • Odpowiedz
lazerovsky
lazerovsky
23.01.2023, 05:21:52
  • 2565
kolejny dzień z przyzwyczajenia odpalam wykop żeby sprawdzić gorące, ale jak widzę ten nowy interfejs to od razu mi się odechciewa xD dzięki
#dziendobry
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

u.....r
u.....r
konto usunięte 23.01.2023, 05:39:13 via Wykop
  • 259
@lazerovsky: ( ͡° ͜ʖ ͡°) wprowadzili nową wersje, ale przynajmniej nie działa, dajcie bialkowi czas, naprawi i nie przypominajcie mu co pol roku #pdk
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
FantaZy
FantaZy
FantaZy
23.01.2023, 06:34:43 via Wykop
  • 118
@lazerovsky: przecież przeprosił bialek wczoraj
  • Odpowiedz
Miecz12
Miecz12
18.01.2023, 13:00:53
  • 5109
Powiem szczerze, że nowy wykop w sumie mi się podoba, od kiedy go zrobili, ograniczyłem odwiedzanie mirko o jakieś 80%, a normlnie bym nie miał motywacji żeby ograniczać moje uzależnienie...
#wykop
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pulutlukas
pulutlukas
18.01.2023, 13:02:10 via Wykop
  • 1102
@Miecz12: Mam podobnie jak Ty. Nie jestem wstanie tego zaakceptować.
  • Odpowiedz
Miecz12
Miecz12
Autor
18.01.2023, 13:05:34 via Wykop
  • 980
@pulutlukas: powiem szczerze, że to nawet nie kwestia samego wyglądu, tylko ograniczenia funkcjonalności najbardziej mnie odpycha
  • Odpowiedz
Sandrinia
Sandrinia
15.01.2023, 11:28:21
  • 1604
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....d
R.....d
konto usunięte 15.01.2023, 11:47:02
  • 74
@Sandrinia: kisne xD wiem, ze nie powinienem bo to p------e zarzucac komus, kto nie chce krzywdy zwierzat opetanie i wciskac wyroby ze zwlok zwierzecych na sile takiej osobie, ale to myslenie ksiedza i sam fakt, ze wege to zlo, ten caly absurd... no nie moge xD
  • Odpowiedz
tooph
tooph
15.01.2023, 12:56:31
  • 36
@Sandrinia: Fragment "Narrenturm" Sapkowskiego:
– I cóż – odważył się wybąkać opat – z bratem Deodatem, mistrzu? Co ze złym duchem? Azali już wyszedł?
Szarlej schylił się nad egzorcyzmowanym, przyłożył niemal ucho do jego bladych warg.
– Jest już pod samym wierzchem – ocenił. – Zaraz go wygonimy. Trzeba jeno porazić go smrodem. Czart czuły jest na smród. Nuże, fratrzy, przynieście kubeł łajna, patelnię i kaganek. Będziemy opętanemu smażyć pod
  • Odpowiedz
mookie
mookie
mookie
15.01.2023, 10:22:33
  • 2310
Gdyby deweloperzy sprzedawali pieczywo, to byśmy mieli fajne promocje (。◕‿‿◕。)

#nieruchomosci #patodeweloperka #heheszki #humorobrazkowy #finanse #inwestycje
mookie - Gdyby deweloperzy sprzedawali pieczywo, to byśmy mieli fajne promocje (。◕‿‿◕...

źródło: comment_16737781227mDufJgcOffi4tJe13WOBL.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mookie
mookie
mookie
Autor
15.01.2023, 11:02:31
  • 72
Miał tak karteczki z powywieszanymi różnymi śmiesznymi tekstami xD jedno to było


@TheDzions: on to pisał zapewne dla jaj, deweloperzy piszą takie dyrdymały całkiem serio xD
  • Odpowiedz
tomilipin
tomilipin
tomilipin
15.01.2023, 12:20:28
  • 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

gjceckiexjuwcjueshuvwcujvxropbeqpskzebyzobwbphalofblsy

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.12.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking