Mirki, zwracam się z prośbą o pomoc. Moja siostra przechodziła w Mławie przez pasy z psem, wtem nadjechała kobieta białą Kią Rio (rocznik mniej więcej 2015-2016) i rozjechała na pasach psa a siostrę niemal potrąciła. Z psa zostały flaki na asfalcie a kobieta uciekła z miejsca zdarzenia. Rozmawiała przez telefon jadąc, co widać na nagraniu. Załączony filmik jest z kamerki, która była na budynku 1 skrzyżowanie bliżej ale to ten samochód. Niestety
@Iifeform: przecież jest napisane "rozjechała na pasach psa a siostrę niemal potrąciła" - czyli pies był bardzo blisko tej babki więc co tu smycz ma do rzeczy
@talmudyczny_triumfalizm: no mi kazali potwierdzic ze tak faktycznie bylo, to podeslalem im dowody bo oczywiscie babka zglosila skarge ze co ja pieprze, podeslalem kwity i opinie zostawili :P
Czy widzieliście kiedyś, jak wasi rodzice się całują? Albo dają sobie pocałunki na przywitanie/pożegnanie? Jak to wyglądało u Was w domach? Ja przez 25 lat, nigdy nie widziałam nawet jednego pocałunku u moich rodziców. Nie mówiąc już o przytulaniu czy prostym "kocham cię". Nawet spali oddzielnie xD. Za to kłótnie były na porządku dziennym. Stąd może dlatego jestem tak wycofana :/ Jak ja kiedyś byłam w szoku jak zobaczyłam kiedyś u koleżanki
Może nasi rodzice mają to po swoich rodzicach. Tamto pokolenie było takie skryte, a do tego jeszcze czasem się zdarzały aranżowane małżeństwa (z moimi dziadkami ze strony ojca tak było) gdzie nie było żadnych uczuć
@pesymistyk @Hejkapi @Anhed Właśnie tego się obawiałam :/. Trzymajcie się tam a jak już znajdziecie kogoś to przytulajcie go/ją i mówcie jak bardzo ją kochacie, nawet przy dzieciach, to jest wbrew pozorom bardzo ważne. Najgorzej, że do mnie rodzice mają pretensje, co ja taka wycofana jestem, kiedy partner, etc. A sami nigdy mi nie pokazali, jak wygląda miłość. A dodam, że moja mama jest po pedagogice, zdanej z wyróżnieniem
@magnes125: wejdź na grupę o wędzeniu mięsa i robieniu wędlin Tam to dopiero Janusze wojny toczą przyprawione analfabetyzmem i błędami ortograficznymi. Ja aż się wypisałem, bo moje oczy nie mogły tego znieść XD
#biedanonim Jako kogoś zajmującego się AI na co dzień strasznie wkuriwa mnie ten cały sztuczny hype i rzesze pseudoeksperów, którzy obejrzeli 10 minutowy filmik o ChatGPT od "entuzjasty technologii" i już wszystko rozumieją.
Modele bazujące na tej architekturze co GPT4, czyli na Transformerach nie są stanie osiągnąć poziomu AGI i zyskać świadomości. W zasadzie to co odróżnia GPT4 od modelu który można sobie wytrenować w domu to rozmiar sieci oraz przede wszystkim
@mirko_anonim: oczywiście masz w 100% rację, tylko w ramach luźnej rozmowy, czym różni się nasz mózg od AI? Czyż nie jest to zbiór informacji i wyszukiwanie najlepszej odpowiedzi do zadanego pytania? Co powoduje że AI nie jest w stanie rozwiązać pewnych zadań? Może nie został po prostu nauczony jak sobie radzić z wzorami, bo my też korzystamy z tego czego się nauczyliśmy, mózg nie ma żadnych magicznych mocy. Może AI
@JeremiWisniowiecki: taki hejter który lansuje się na hejcie a jak przychodzi co do czego to wchodzi pod biurko orange mana i głosi głupoty typu "bajden zaatakował rosje, putin musi się bronić"
@slkt rasa ten ich sen o potędze. Byli tak wielcy, jak pozwolili im być Habsburgowie. Dostep do morza? Tak jakby Chorwaci mieliby sobie iść, bo pan madziar że stepu musi mieć flotę?xD Obecne granicę są odpowiednie do zasięgu terytorialnego występowania Węgrów.
Do Polski, na zorganizowaną przez nas imprezę, przyleciał specjalnie z Japonii dziennikarz, JunIchiro Ueda. Wczoraj spędziliśmy z nim cały dzień, pokazując mu różne miejsca w Warszawie i Głownie. Czy Polska mu się podoba? - jedzenie smakowało mu bardzo - schabowy okazał się strzałem w dziesiątkę, co ciekawe w Japonii też mają swoją wersję takiego dania, - był bardzo pozytywnie zaskoczony reakcjami ludzi na ulicach - gdy sam zwiedzał Warszawe i o coś
@francuskie na końcu się okaże, że to jakiś randomowy japończyk , który na wasz koszt zrobił sobie wycieczkę a po powrocie zniknie i odnajdzie się na wycieczce w oplu hyhy
6) Sprzet. Dostalem od wojska pelno nowego sprzetu, nowe munduru, pelno wersji, bielizna, skarpety, buty, plecaki itd. Kamizelki kuloodporne i hełmy nówki (ale te zdalismy na jednostce). Karabin nowy GROT. Ogólnie póki co z munduru jestem zadowolony. Ciepły, nie przemakał, skóra sucha, duzo kieszeni, praktyczny.
7) Dalszy rozwój. Obiecuja duzo szkolen, drony, motorowki, prawa jazdy, piły mechaniczne, szkolenia strzeleckie, snajperskie, medyczne, saperskie itd. Zobaczymy jak to w praktyce wyglada, ale obiecywali sporo.
kolejny dzień z przyzwyczajenia odpalam wykop żeby sprawdzić gorące, ale jak widzę ten nowy interfejs to od razu mi się odechciewa xD dzięki #dziendobry
@lazerovsky: ( ͡°͜ʖ͡°) wprowadzili nową wersje, ale przynajmniej nie działa, dajcie bialkowi czas, naprawi i nie przypominajcie mu co pol roku #pdk (⌐͡■͜ʖ͡■)
Powiem szczerze, że nowy wykop w sumie mi się podoba, od kiedy go zrobili, ograniczyłem odwiedzanie mirko o jakieś 80%, a normlnie bym nie miał motywacji żeby ograniczać moje uzależnienie... #wykop
@Sandrinia: kisne xD wiem, ze nie powinienem bo to p------e zarzucac komus, kto nie chce krzywdy zwierzat opetanie i wciskac wyroby ze zwlok zwierzecych na sile takiej osobie, ale to myslenie ksiedza i sam fakt, ze wege to zlo, ten caly absurd... no nie moge xD
@Sandrinia: Fragment "Narrenturm" Sapkowskiego: – I cóż – odważył się wybąkać opat – z bratem Deodatem, mistrzu? Co ze złym duchem? Azali już wyszedł? Szarlej schylił się nad egzorcyzmowanym, przyłożył niemal ucho do jego bladych warg. – Jest już pod samym wierzchem – ocenił. – Zaraz go wygonimy. Trzeba jeno porazić go smrodem. Czart czuły jest na smród. Nuże, fratrzy, przynieście kubeł łajna, patelnię i kaganek. Będziemy opętanemu smażyć pod
@Iifeform: przecież jest napisane "rozjechała na pasach psa a siostrę niemal potrąciła" - czyli pies był bardzo blisko tej babki więc co tu smycz ma do rzeczy