Wpis z mikrobloga

@Agresywna_Szyba: cejrowski nienawidzi wszystkiego i wszystkich uważa za głupków. nie nazywał bym go więc prorosyjskim tylko dlatego, że nienawidzi Ukraińców. on jest cejrowskim - nienawidzi i Ukrainy i ruskich i Polaków i ogólnie wszystkich. w zależności oczywiście o kim w danym momencie pomyśli.
@Agresywna_Szyba: A co powiesz na to: Wojczał napisał taki tekst, że interesy rosji i USA są nie do pogodzenia, i USA które rozszerza powoli swoją strefę wpływów na wschód (i robi to z entuzjazmem Ukraińców - bo sami walczą i sami mówią że chcą na zachód) w końcu naruszy strategiczny interes rosji.

Kwaśniewski (ten pijany prezydent) napisał coś takiego że rosja bez Ukrainy nie ma szans na bycie mocarstwem.

I teraz
@Agresywna_Szyba: żeby jednego z najbardziej antyruskowych człowieka nazwać onucą to tu już banderowskich trolli i pożytecznych idiotów czyli fajnopolaków poniosło XD Czym wam Cejerowski podpadł? Stwierdził, że powinniśmy najpierw wspierać naszych rolników i nie kupować zatrutego pożywienia z ukrainy tylko po to, żeby banderowcą zrobić dobrze, kosztem naszych rolników i wszystkich Polaków, którzy będą jeść ten zatruty syf, czy tym że nie jest tak hura optymistycznie nastawiony na ślepą miłość do