Wpis z mikrobloga

@vikop-ru: no opcje są super:

- PiS i kolejna runda tego samego
- PO i przykręcanie śruby przez kolejne 4-8 lat gdzie każdy przekręt to będzie "wina PiSu" tak jak to było wcześniej
- jakieś gówno o którym nikt nie słyszał poza twitterem
  • Odpowiedz
wybór: Patus który z kolegami próbował cie zabić i odgraża się że to prędzej czy później zrobi albo gość który parę razy cię okłamał

centryści: o jejku trudny wybór, który to mniejsze zło?

  • Odpowiedz
  • 540
@jamajskikanion ja nie mam wątpliwości. Weź pod uwagę że mamy #!$%@? system wyborczy. Droga eliminacji

1. Na PiS nie zagłosuje, chyba nie muszę argumentować
2. Na Konfederacje też nie bo
a) nie podobają mi się ich poglądy spoleczne
b) nie ma pewności że któreś z ugrupowań wchodzących w jej skład nie przejdzie do PiSu skuszone kasa
c) jest za mała
3. 4. Lewica i Trzecia drogą dostaną za mało głosów aby coś
  • Odpowiedz
@ipkis123: No to powiem Ci, że mam identyczne przemyślenia. Rozważam KO i Trzecią Drogę. Ale KO dla mnie ma sporo na "nie". Zwłaszcza licytowanie się z PiSem ile kto da. Mam jakąś minimalną nadzieję, że jak dojdą do władzy to się niespodziewanie okaże, że "sorry, ale jednak nie ma kasy na to wszystko, elo XD". Zamiast zadłużania dziesiątego pokolenia.
Gwiazdowskiego też żałuję, bo bym głosował jak #!$%@?. Ale raz, że mało
  • Odpowiedz
A nie lepiej poprostu iść i oddać nieważny głos? Frekwencja podskoczy bez odzwierciedlenia w głosach ()
  • Odpowiedz
@ipkis123: imo nie powinno się patrzeć na to czy partia jest za mała. Równie dobrze możesz nie iść na głosowanie, bo przecież Twój pojedynczy głos jest za mały żeby coś zmienić
  • Odpowiedz
@vikop-ru: właśnie za takie posty płaci PiS. Nie mają cię przekonać do głosowania na PiS bo na to nie pójdziesz, ale mają cię zniechęcić do alternatywy co PiSowi wystarczy tak jak wystarczyło w 2015 czy 2019.
  • Odpowiedz