Mirki ma ktoś z was kurtkę Shima Bandit 2.0 i jest w stanie coś o niej opowiedzieć? Jak z trwałością? Jest ok w gorące i chłodniejsze dni?
#motocykle
#motocykle
źródło: shima-bandit-20-black-front-2500x2500_PAoM9-9999x600-resize
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_16597038714cTPNC6eovxovycYvDl8pN.jpg
Pobierz
źródło: comment_1654446183Y33CiZRm0vlEPscGODfLY8.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Komentator
od 04.01.2022
Rocznica
od 15.04.2026
Gadżeciarz
od 15.03.2020
Mikroblogger
od 10.01.2018
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Niestety ale maksymalizacja zysków doszła już do absurdów. Może kiedyś ludzie mieli jakieś większe ambicje i zostawić po sobie coś dobrego pod czym mogą się podpisać. Dzisiaj jak można zaoszczędzić parę dolarów a zepsuć jaką markę, to mają wylane.