Jaka teraz jest w miarę dobra marka laptopów? Mam na myśli wszystko poza HP, Asus i MSI, bo z nimi mam złe doświadczenia ( ͡°͜ʖ͡°) #pytaniedoeksperta #it #laptopy
@truchuo: W każdej firmie masz podział na budżetowce, średniaki i rozwiązania dla biznesu. Osobiście kupuję polisingowe HP dla siebie i dla znajomych jak mnie ktoś o to poprosi. Przyjrzyj się serii HP Elitbook. Nigdy z nimi nie miałem problemów.
Minister z PIS Lech Kołakowski zwracał się pisemnie o pilne otworzenie rynku dla nawet miliona pracowników z krajów azjatyckich i afrykańskich. Popierał on także outsourcing wizowy, czyli umożliwienie mieszkańcom 21 krajów zwracanie się o pozwolenie na pobyt bezpośrednio do MSZ "jeśli w danym kraju
@qupi: Siebie warci, dziwne że tak mało ludzi widzi, że PO od PiS różni się tylko podejściem do LGBT i do aborcji. Zobaczcie sobie głosowania w Sejmie dotyczące 500 plus, 14 emerytur - ramię w ramię.
"Za dwoma podpaleniami, które miały miejsce w 2024 roku w Polsce, stoi 27-letni Kolumbijczyk"
"Tylko w pierwszej połowie 2024 roku wydano ponad 173 tys. zezwoleń na pracę, z czego większość trafiła właśnie do cudzoziemców z krajów Azji i Ameryki Południowej"
W 2015 roku oficjalnie w Polsce pracowało 108 osób z Kolumbii. W 2023 było to już 5 200 osób, a w 2025 (dane za koniec marca ZUS) – 16 389
Audycja przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia. Ministerstwo Kultury planuje zaktualizować przepisy o tzw. opłacie reprograficznej, która jest doliczana do ceny elektroniki jako rekompensata dla artystów. Od nowego roku zdrożeją m.in. smartfony, tablety i telewizory Smart TV. Zmian nie wprowad
Organizujemy #rozdajo, a raczej #konkurs – do zdobycia jest karta podarunkowa o wartości 100 zł do Allegro!
Aby wziąć udział w konkursie, zaplusuj ten wpis oraz w komentarzu krótko odpowiedz na pytanie konkursowe: Jakie były Twoje najlepiej wydane pieniądze i dlaczego?
@MonazoPL: Kupiłem sobie zajebisty zestaw noży ostrych jak spojrzenie żony kiedy zapomnisz o rocznicy. Dzięki nim przestałem płakać przy krojeniu cebuli, teraz płaczę tylko przy rachunkach.
"Nasi ratownicy każdego dnia dyżurują i są gotowi nieść pomoc ludziom w lesie. Bywają dni, że z jednej interwencji spieszą do drugiej., trzeciej i kolejnej. Czasami kilometrów w ciągu dnia jest prawie 500!" Wysropki pomożecie PoczebUjoncym??? :D
Yostin Andres Mosquera, 35, pierwszą ofiarę pobił młotkiem, drugiego mężczyznę zadźgał nożem. Po tym zaczął tańczyć i śpiewać. Zwłoki poćwiartował i schował w walizkach, które porzucił na moście gdzie miał je zrzucić do rzeki. Szczegóły i tłumaczenie w komentarzu.
Niedługo u nas będą podobne akcje. Ten jeden atut który mieliśmy, czyli bezpieczeństwo przez monoetniczność został zaorany. Dumni jesteście z siebie, uśmiechacie się? Wyborców PiSu też pytam, bo oni nie lepsi.
Liczba zezwoleń na pracę dla Filipińczyków wzrosła w pierwszej połowie 2024 r. o 60 proc., dla obywateli Nepalu o 46 proc., a Kolumbii o 337 proc. (w porównaniu z pierwszym półroczem 2023) – wynika z raportu Gi Group „Zatrudnianie cudzoziemców w
Może ktoś wytłumaczyć, dlaczego, gdy Sasin zabrał się za majstrowanie przy cukrze i tworzenie Krajowej Spółki Cukrowej, cena wystrzeliła 10 zł, a dziś cukier można kupić po 1,49?
@boromeusz: Tak, konfa wygra i Bosak będzie latał i podwyższał ceny cukru na półkach w sklepach. Całkiem niektórym od polityki już się w głowach miesza.
Trump kiedyś zorganizował przyjęcie dla młodych kobiet, na którym Epstein był jedynym gościem, donosi raport. Prezydent pod presją ujawnienia wszystkich dokumentów związanych z jego byłym przyjacielem Epsteinem.
Ponad dwie trzecie Polaków uważa, że ich wsparcie dla Ukrainy nie jest wystarczająco doceniane przez Ukrainę i jej sojuszników wynika z sondażu SW Research dla "Rzeczpospolitej". Sondaż przeprowadzony przez SW Research na zlecenie "Rzeczpospolitej" ujawnia, że 64,4 proc. Polaków zgadza się z...
Ukraina jest w topce narodów jeżeli chodzi o roszczeniowość, prędzej czy później sobie wybiorą jakiegoś swojego małego putina który obieca im wstanie z kolan. Za mali i za słabi żeby obarczyć winą prawdziwych winowajców swojego upodlenia, to sobie w Polakach znajdą wrogów - róbcie screeny, bo tak będzie. Z nimi kłopoty to dopiero się zaczną.