Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
robolol

robolol

Dołączył 3 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4440
  • Znaleziska 2327
  • Mikroblog 2113
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3

258

47 proc. Polaków uważa że Tusk powinien zostać zastąpiony na stanowisku premiera

Kto i dlaczego chce odwołania premiera?

Grizzlycozjadaglizdy
z
rmf24.pl
dodany: 13.10.2025, 05:22:34
  • 174
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    sejm
  • #
    wybory
robolol
robolol 13.10.2025, 06:11:41 via Wykop
  • 64
A niech spie... Najlepiej razem z kaczorem.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robolol
robolol 13.10.2025, 06:28:59 via Wykop
  • 4
@stanley88: Piękny podział polskiej polityki na pis i po. Właśnie o to im chodzi, jedni bez drugich nieistnieją. Na szczęście widać po młodych, że idzie zmiana.

51

Dziś nastąpi przesłuchanie Hołowni. Chodzi o jego słowa o "zamachu stanu"

Pokaż treści 18+

Dziś nastąpi przesłuchanie Hołowni. Chodzi o jego słowa o "zamachu stanu"

Prokuratura Okręgowa w Warszawie zaplanowała na piątek przesłuchanie marszałka Sejmu Szymona Hołowni w związku z jego wypowiedziami dotyczącymi zamachu stanu. Ma on zostać przesłuchany jako świadek zawiadamiający o godzinie 10. O terminie poinformował rzecznik prokuratury Piotr Antoni Skiba.

miszmaszyt
z
angora24.pl
dodany: 10.10.2025, 07:24:19
  • 9
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    holownia
  • #
    wybory
robolol
robolol 10.10.2025, 09:38:04 via Wykop
  • 6
Szymek, tylko bądź dużym chłopcem i nie popłacz się.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robolol
robolol 10.10.2025, 09:32:11
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
10.10.2025, 09:51:43 via Wypiek
  • 13
@robolol patrząc na ilość wystrzeliwanych rakiet potwierdza się że rosja to biedny kraj ze słabą armią
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
10.10.2025, 11:26:19 via Wykop
  • 4
@robolol: Szkoda, ze tak nie pokazujecie screenow patałachy, jak to Rosja kreowała się na potęgę potrafiącą dojśc do Warszawy w 3 dni xD
Wielka Rosja, ktora chciala byc zrownana w swiadomosci ludzi potega z takim USA, nie moze zdobyc Ukrainy, ktora lezy przy ich granicy. Gdzie USA oddalone tysiace km stąd, gdyby chciało, to by zmiotło nas razem z Ukrainą w kilkanaście dni nie używając atomu xD
To, że Rosja
  • Odpowiedz

144

Oto koszty leczenia Ukraińców w Polsce. Składki pokrywają z nawiązką

Pokaż treści 18+

Oto koszty leczenia Ukraińców w Polsce. Składki pokrywają z nawiązką

Dane z Narodowego Funduszu Zdrowia pokazują, że składki zdrowotne od pracujących Ukraińców przewyższają koszty leczenia obywateli Ukrainy. Także tych, którzy leczyli się w Polsce w ostatnich dwóch latach, nie "dorzucając się" do systemu ZUS - wynika z analizy portalu Rynku Zdrowia.

rybak_fischermann
z
money.pl
dodany: 09.10.2025, 07:34:44
  • 158
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
robolol
robolol 09.10.2025, 09:35:12 via Wykop
  • 64
Tak, tak Ukraińcy w Polsce to panaceum na wszystko, odkąd przybyli milionami każdy odczuwa ich efekt. Do lekarza mniejsze kolejki, ceny w sklepach spadają, łatwiej zapisać dziecko do przedszkola, nieruchomości potaniały... Na ukraińską propagandę może się nabrać tylko osoba która siedzi całe dnie w piwnicy.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robolol
robolol 09.10.2025, 09:41:44 via Wykop
  • 27
@dr_Batman: Dużym problem jest turystyka medyczna z Ukrainy.

https://wykop.pl/link/7787855/turystyka-medyczna-ukraincow
@ted-ed-tyi 377

"Turystyka medyczna" Ukraińców.

więcej
robolol - @dr_Batman: Dużym problem jest turystyka medyczna z Ukrainy.

https://wykop...

324

Unia wymusza korzystanie ze smartofonów z mniejszą pojemnością baterii

Unia wymusza korzystanie ze smartofonów z mniejszą pojemnością baterii

Telefony które w Chinach w standardzie oferują dużą baterię na poziomie 7000 -8000 mah, w Europie trafiają do sprzedaży z wyraźnie mniejszymi bateriami najczęściej do 5200 mAh

GeraltRedhammer
z
ithardware.pl
dodany: 09.10.2025, 07:47:34
  • 152
  • #
    ue
  • #
    chiny
  • #
    telefony
  • #
    polska
  • #
    elektronika
  • #
    prawo
robolol
robolol 09.10.2025, 09:20:40 via Wykop
  • 44
Nie ma to jak centralne planowanie. Farta mieliśmy, że wzięli się za ładowarki i ustalili jeden standard kiedy weszło USB C, jakby wcześniej wpadli na ten pomysł to byśmy utknęli z gównianym micro USB.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

641

Mentzen: Nie można pozwolić na to żeby UKR mieli swoją reprezentację w PL sejmie

Już teraz tak wielu polskich polityków realizuje ukraińskie interesy. Nie potrzebujemy jeszcze do tego ukraińskich polityków w Sejmie. Posłowie wybierani przez Ukraińców będą przecież dbać o ukraińskie interesy. Dla nas najważniejsze powinny być polskie interesy!

Bobito
z
300polityka.pl
dodany: 07.10.2025, 09:25:03
  • 203
  • #
    sejm
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
robolol
robolol 07.10.2025, 09:46:21 via Wykop
  • 161
robolol

źródło: 821bff3d24bcf137f4a9d588a46da1b9804f4b8d2dc4e4a5ead13e22d5560d33

Pobierz
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

427

Czarnoskórzy Amerykanie mają większą szansę przeżyć w więzieniu, niż na wolności

W więzieniach w USA, tak często pokazywanych przez Hollywood jako miejsca wyjątkowo brutalne, więzień o czarnym kolorze skóry jest bardziej bezpieczny niż na zewnątrz. Wszystko z powodu katastrofalnego poziomu przemocy w tej grupie społecznej.

Franker
z
wyborcza.pl
dodany: 04.10.2025, 15:01:28
  • 88
  • #
    usa
robolol
robolol 05.10.2025, 07:58:20 via Wykop
  • 100
robolol

źródło: Screenshot_20251005-095615

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

276

Nadprodukcja ziemniaków, rolnicy błagają o pomoc

Nadprodukcja ziemniaków, rolnicy błagają o pomoc

Według wstępnych szacunków GUS w tym roku produkcja ziemniaków wzrosła rdr o 15 proc. i przekroczyła 6,8 mln ton. Zdaniem rolników tegoroczne dobre zbiory spowodowały nadprodukcję i duży spadek cen skupu. Producenci ziemniaków ponoszą straty i proszą resort rolnictwa o pomoc.

marekrz
z
wgospodarce.pl
dodany: 04.10.2025, 18:50:25
  • 268
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    rolnictwo
  • #
    wies
robolol
robolol 05.10.2025, 07:51:01 via Wykop
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wfyokyga
wfyokyga
05.10.2025, 01:42:47
  • 170
Incepcja
wfyokyga - Incepcja

źródło: temp_file3164320806669113541

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robolol
robolol 05.10.2025, 07:42:09 via Wykop
  • 2
@wfyokyga: Skomplikowany system luster.
  • Odpowiedz
czadowykuba
czadowykuba
03.10.2025, 09:12:59
  • 66
UWAGA UWAGA

Zapraszam do udziału w konkursie. Nagrodą jest widoczny na zdjęciu scyzoryk VICTORINOX HUNCWOT RED 15 FUNKCJI czy jakoś tak.

Zasady są następujace: należy wrzucić w komentarzu pod wpisem swój ulubiony mem z nosaczem. Dzisiaj wieczorem*, powiedzmy o 22, komisja w składzie ja i Król Szczurów wybierze NAJSPRAWIEDLIWSZE z wrzuconych dzieł. Wygrywa osoba która wrzuciła ten mem. Celowo nie użyłem słowa 'autor' bo i tak wiadomo że mem kradziony.

Nagroda
czadowykuba - UWAGA UWAGA

Zapraszam do udziału w konkursie. Nagrodą jest widoczny na...

źródło: 1000002184

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robolol
robolol 03.10.2025, 19:42:37 via Wykop
  • 4
@czadowykuba:
robolol - @czadowykuba:

źródło: ach-kurla-jak-to-zycie-zlecialo-zaraz-trza-sie-bedzie-do-piachu-szykowac-typowy-polak-nosacz-malpa

Pobierz
  • Odpowiedz
robolol
robolol 02.10.2025, 20:49:51
  • 7
Wracasz ciemnym parkiem do domu, widzisz tego gościa. Co robisz?

#polityka #pytanie
robolol - Wracasz ciemnym parkiem do domu, widzisz tego gościa. Co robisz?

#polityka...

źródło: 1a052789b82addd5b5da89e65aebfcc766a4bf0d6811571fdd84748b6eaae020

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....y
K.....y
konto usunięte 02.10.2025, 20:51:54 via Android
  • 7
@robolol mówię furrr dojczlant
  • Odpowiedz
samael4018
samael4018
02.10.2025, 20:59:03 via Wykop
  • 8
@robolol: GUTEN ABEN
  • Odpowiedz

300

UE przekazuje Ukrainie 4 mld euro z zamrożonych rosyjskich aktywów

Pokaż treści 18+

UE przekazuje Ukrainie 4 mld euro z zamrożonych rosyjskich aktywów

UE wypłaciła Ukrainie 4 mld euro 1 października 2025 roku, co stanowi dziewiątą transzę nadzwyczajnej pomocy makrofinansowej finansowanej z zamrożonych rosyjskich aktywów. Połowa tej kwoty, 2 mld euro, zostanie specjalnie przeznaczona na produkcję dronów na mocy wzajemnej umowy między UE, a Ukrainą.

CocoaGrower
z
en.interfax.com.ua
dodany: 01.10.2025, 17:14:16
  • 55
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    wiadomosci
  • #
    uniaeuropejska
robolol
robolol 02.10.2025, 12:47:47 via Wykop
  • 12
@szafoski3: Jeszcze jakby tak żydowskie majątki pozamrażali...

84

Mocne wystąpienie Donalda Tuska. "Chcę, żeby moi rodacy usłyszeli te słowa"

Pokaż treści 18+

Mocne wystąpienie Donalda Tuska. "Chcę, żeby moi rodacy usłyszeli te słowa"

Chcę bardzo wyraźnie powiedzieć i chciałbym, żeby moi rodacy usłyszeli te słowa. Ta wojna to jest też nasza wojna...

Kaviar
z
onet.pl
dodany: 29.09.2025, 12:42:17
  • 122
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
robolol
robolol 29.09.2025, 12:49:48 via Wykop
  • 36
@Roman_Horsetych: Pewnie gada o swoich czyli o niemiaszkach.
robolol
robolol 29.09.2025, 12:51:11 via Wykop
  • 33
Ta wojna to jest też nasza wojna...


Poczym poznać, że Tusk kłamie? Otwiera usta.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robolol
robolol 29.09.2025, 13:00:11 via Wykop
  • 14
@Grzesiok: Ty już ubrany? Jak coś to nie odpowiadaj, to pytanie retoryczne ukraiński trollu.
robolol
robolol 29.09.2025, 13:01:12 via Wykop
  • 17
@severnight: Tak. Kłamca zawsze kłamie, taka jego natura.

25

Giertych: "Składam zawiadomienie do prokuratury". Chodzi o wypowiedź Ziobry

Giertych: "Składam zawiadomienie do prokuratury". Chodzi o wypowiedź Ziobry

'Składam zawiadomienie na pana Ziobrę. Składa fałszywe zeznania, zniesławia i znieważa'

konto usunięte
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 29.09.2025, 12:24:03
  • 14
  • #
    polityka
  • #
    komisjasledcza
  • #
    ziobro
  • #
    giertych
robolol
robolol 29.09.2025, 12:58:16 via Wykop
  • 11
To jest być albo nie być konia. Coś czuję że czekają nas znów omdlenia i ucieczki jak przegrają wybory. Kierunek - Berlin!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1133

Zrób dzień kurierowi, teraz możesz postawić mu kawę!

Zrób dzień kurierowi, teraz możesz postawić mu kawę!

Już wkrótce: opłać kurierowi etat i uop bo pana byznesmena nie stać.

lelele112233
z
inpost.pl
dodany: 29.09.2025, 12:19:33
  • 299
  • #
    kurier
  • #
    polska
  • #
    inpost
  • #
    januszebiznesu
robolol
robolol 29.09.2025, 12:54:13 via Wykop
  • 520
Jeleni nie brakuję, to się goli takich jeleni. Przy kasach samoobsługowych powinni postawić też wiadro z mopem, jak już stoją niektórzy bezproduktywnie w kolejce to mogliby trochę poczyścić powierzchnie płaskie.
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

653

Benzyna, gaz i węgiel zdrożeją szybciej niż myślisz.

Benzyna, gaz i węgiel zdrożeją szybciej niż myślisz.

Rada Unii Europejskiej przegłosowała nowy cel klimatyczny. Nowy podatek uderzy w portfele Polaków.

gerwazy-oko
z
boop.pl
dodany: 27.09.2025, 15:24:07
  • 149
  • #
    polska
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    benzyna
  • #
    gaz
  • #
    wegiel
  • #
    gospodarka
robolol
robolol 28.09.2025, 05:24:02 via Wykop
  • 137
@bosman1705: Benzyna będzie po 5,19 a gaz o 50% tańszy, nie wierzysz rudemu?
robolol - @bosman1705: Benzyna będzie po 5,19 a gaz o 50% tańszy, nie wierzysz rudemu...
JatuArmy
JatuArmy
20.09.2025, 03:54:40
  • 296
JatuArmy

źródło: jjj

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robolol
robolol 20.09.2025, 05:45:12 via Wykop
  • 109
@JatuArmy: #bekazgrubasow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

164

Trump mówił, że pomoże Polsce. Teraz się tłumaczy

Pokaż treści 18+

Trump mówił, że pomoże Polsce. Teraz się tłumaczy

Pytany o to, czy w świetle dodatkowych sił obrony powietrznej, wysłanych do Polski przez Wielką Brytanię i innych sojuszników, Ameryka zrobi to samo, odparł: Cóż, pomagamy wywiadowczo. Ale kiedy mówiłem o pomocy lotniczej, miałem na myśli bezpieczeństwo po zakończeniu wojny...

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 18.09.2025, 20:29:29
  • 37
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    trump
  • #
    swiat
  • #
    nato
robolol
robolol 18.09.2025, 22:21:15 via Wykop
  • -11
Brawo Donek, brawo sikor. Więcej celowania z palców do Trumpa, więcej mówienia, że jest ruskim agentem. Nie ma to jak obrażać prezydenta supermocarstwa. Trzeba wprost powiedzieć, że nasze dyplomatołki działają na niekorzyść Polski.
robolol - Brawo Donek,  brawo sikor. Więcej celowania z palców do Trumpa, więcej mówi...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

robolol
robolol 18.09.2025, 22:28:06 via Wykop
  • 1
@Anomalocaracid: A mi to wygląda jak ruska agenda która ma za zadanie skłócić nas z naszym sojusznikiem. Posłuchaj jakie zdanie o ruskich ma nasz premier.
robolol - @Anomalocaracid: A mi to wygląda jak ruska agenda która ma za zadanie skłóc...

źródło: 18c23340-42c3-4f47-b48a-b6b2e6b65d00

Pobierz
robolol - @Anomalocaracid: A mi to wygląda jak ruska agenda która ma za zadanie skłóc...
robolol
robolol 18.09.2025, 22:54:31 via Wykop
  • 2
Obciąganie USA przez PIs


@m-pla: Ale co mi z pisem wyskakujesz. PiS liże USA, PO Niemcom. Jedni drudzy to szkodnicy.
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 18
  • Strona 6 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking