Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rapidd

rapidd

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2291
  • Znaleziska 225
  • Mikroblog 2066
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 77
  • Dodane (11)
  • Komentowane (207)
  • Plusowane (1848)
kandydat_na_kandydata
kandydat_na_kandydata
20.05.2026, 20:35:26
  • 14
#gielda nvidia
kandydatnakandydata - #gielda nvidia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WLADCA_MALP
WLADCA_MALP
03.05.2026, 05:06:22
  • 1007
Klient w moskiewskim barze mlecznym czyta na tablicy listę dań:
– Poproszę stek.
– Nie ma – odpowiada kasjerka.
– To może kotlet mielony?
– Nie ma.
– To chociaż kotlet jajeczny?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saib75
saib75
saib75
03.05.2026, 05:11:22 via Android
  • 587
@WLADCA_MALP: stare kawały z czasów ZSRR wracają. Dobry znak. Już niedługo.
  • Odpowiedz
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
03.05.2026, 07:11:47 via Wykop
  • 211
@WLADCA_MALP: prawdziwy rosjanin z krwi i kosci w takiej sytuacji upadl by i zaplakal

Nie z powodu tego ze nie ma co jesc. Plakal by z powodu tego jego ukochany kraj nie ma z czego strzelac do innych narodow
  • Odpowiedz
nicspecjalnego
nicspecjalnego
nicspecjalnego
28.04.2026, 15:06:08
  • 3559
Ktoś powinien wreszcie wziąć się za konkursy organizowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia.

Otóż jakiś czas temu, mój syn wrócił z przedszkola z informacją, że zbliża się kolejna edycja konkursu ekologicznego na rysunek lub instalację o tematyce eko. Młody jest naprawdę uzdolniony plastycznie i ma świetne pomysły, ale poprosił o drobne wsparcie w składaniu i klejeniu projektu elektrowni wodnej. Siedzieliśmy na tym dwa wieczory i
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
28.04.2026, 15:22:03 via Wykop
  • 1067
@nicspecjalnego: może i #pasta, ale idealne podsumowanie rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
28.04.2026, 15:47:33 via Wykop
  • 1436
@nicspecjalnego: Nie widziałem nigdy tej pasty. Dziękuję za to złoto xD
  • Odpowiedz
red7000
red7000
27.04.2026, 13:50:56
  • 1517
zajebiste te szatnie były, klimat więzienny
red7000 - zajebiste te szatnie były, klimat więzienny

źródło: temp_file1911396031852578079

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lohengrin
Lohengrin
27.04.2026, 14:48:35 via Wykop
  • 928
@red7000: kolory jakby był piątek i ostatni jest wf
  • Odpowiedz
szynall
szynall
27.04.2026, 14:56:22 via Wykop
  • 243
@red7000: powinien zmienić kształt na octagony
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
12.04.2026, 07:41:16
  • 1966
#stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza
Czoso - #stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza

źródło: obraz

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
12.04.2026, 07:49:58 via Android
  • 1137
@Czoso: MIASTO MA MI ZAPEWNIĆ MIEJSCE PARKINGOWE 0 METRÓW OD MIEJSCA DOCELOWEGO, INACZEJ MOGĘ PARKOWAĆ GDZIE CHCĘ
  • Odpowiedz
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
12.04.2026, 08:07:34 via Wykop
  • 584
@Czoso: uga buga jezdem po operacji kutasa nje mogem dużo hodzić
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
10.04.2026, 14:48:39
  • 807
Witam wszystkich
Dzisiaj mały spacer o kulach..
Trzeba się rozchodzić
Pozdrawiam
tommmekk - Witam wszystkich 
Dzisiaj mały spacer o kulach..
Trzeba się rozchodzić 
Po...

źródło: 1000009460

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tommmekk
tommmekk
Autor
10.04.2026, 14:50:03 via Android
  • 82
@tommmekk: jak zawsze dziękuję za pomoc
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
10.04.2026, 15:55:50 via Wykop
  • 155
@tommmekk: Dobrze widzieć znów twój uśmiech, że znów w ruchu. Dużo zdrowia i siły.
  • Odpowiedz
bar125
bar125
06.04.2026, 18:33:55
  • 958
#gielda #iran #trump #polityka
bar125 - #gielda #iran #trump #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
06.04.2026, 19:05:24 via Wykop
  • 4
@bar125: Niestety.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
06.04.2026, 19:25:26 via Wypiek
  • 155
@bar125

W związku brakiem zgody na zawieszenie broni zwróciłem się do sojuszników o wysłanie swoich sił na co oni odmówili. Oczywiście ich nie potrzebowałem do pomocy bo wojna została już wygrana a siły Iranu zniszczone całkowicie, ale ich dalsze trwanie przy odmowie pomocy nam przy walce z Iranem może doprowadzić do sytuacji gdy my im też nie pomożemy w przyszłości.
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
27.03.2026, 14:27:55
  • 198
#s-----------------t #gielda
Dzieci. Podziękujcie panu pomarańczowemu królowi, dzisiaj na obiad będzie to co znajdziemy wystawione za Biedronką
dariusz44 - #s-----------------t #gielda
Dzieci. Podziękujcie panu pomarańczowemu kró...

źródło: IMG_8447

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dariusz44
dariusz44
Autor
27.03.2026, 14:32:00 via Wykop
  • 137
ile masz sztuk?


@sforce:

dariusz44 - > ile masz sztuk?

@sforce: 
SPOILER

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
27.03.2026, 14:42:42 via Wykop
  • 93
@dariusz44: 200?
Rogalikznadzieniem - @dariusz44: 200?

źródło: YsVfkeJdaL9SxVIPf60Pwt4Ay8RknJcJ

Pobierz
  • Odpowiedz
mimi410
mimi410
mimi410
20.03.2026, 12:05:47
  • 52
#hotelparadise A wyobrażacie sobie rozmowę Roksany i Sepleniaka? To byłoby jak transmisja z innej planety.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MARTIX555
MARTIX555
20.03.2026, 12:09:41 via Wykop
  • 17
@mimi410: XDDD ojezu tak, ale myślę, że byłaby jego numer jeden
  • Odpowiedz
mimi410
mimi410
mimi410
Autor
20.03.2026, 12:12:56 via Wykop
  • 3
@MARTIX555: tylko c---i i zęby nie zrobione :D
  • Odpowiedz
Umciaumciapeklagumcia
Umciaumciapeklagumcia
16.03.2026, 15:03:56
  • 2861
Pulsuje ten, kto ani razu nie był w automacie z butelkami żeby oddać puste butelki.

Ja nie kupuję niczego co jest zwrotne.

#segregacjaodpadow
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ggs-hg
ggs-hg
16.03.2026, 16:22:27 via Wykop
  • 300
@Umciaumciapeklagumcia: Ja oddałem wczoraj i zwróciło 29 zł, minusy tutaj.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
16.03.2026, 16:35:50 via Wykop
  • 1252
@Umciaumciapeklagumcia: Ja kupuje i po prostu wyrzucam do śmieci jak zawsze. Nadal jest ultra tanio a zadna osoba ceniąca swoj czas i godnosc nie bedzie grac w symulator żula dla 5zl
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
10.03.2026, 05:30:18
  • 1334
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
10.03.2026, 06:13:15 via Wykop
  • 452
@Sonny86: który to mój?
  • Odpowiedz
conamirko
conamirko
10.03.2026, 07:06:15 via Wykop
  • 371
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: a c--j, wszystko jedno i tak jutro tu wracamy
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
27.01.2026, 03:25:56
  • 381
rajd samochodowy
co 600 km wszyscy się zatrzymują i tankują
tylko jedna załoga nie tankuje - studenci z Polski
po 8 tysiącach kilometrów koniec rajdu - ktoś ich pyta - dlaczego ani razu nie tankowaliście ?
aaa, bo my kasy nie mamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derivatives
derivatives
27.01.2026, 03:29:00 via Wypiek
  • 93
@Afrobiker pewnie jechali Passatem B4 w kombi #pdk
  • Odpowiedz
majkkali
majkkali
27.01.2026, 07:47:31 via Wykop
  • 13
@Afrobiker: aha
  • Odpowiedz
MazurskiSmak
MazurskiSmak
14.01.2026, 09:31:48
  • 474
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emble
Emble
14.01.2026, 09:47:45 via Android
  • 272
@MazurskiSmak: bez kitu, mieszkam od września w nowym bloku i już naliczyłem chyba ze trzy młode owczarki niemieckie, p------o tych ludzi żeby takie byle trzymać w mieszkaniu
  • Odpowiedz
Miauczynski_adas_adam
Miauczynski_adas_adam
14.01.2026, 10:55:05 via Wykop
  • 248
@MazurskiSmak: metraż nie ma absolutnie żadnego znaczenia, a pieskom w miastach żyje sie najlepiej i zupełnie niczego im nie brakuje, bo jak wychodzą dookoła bloku (na smyczy i codziennie tego samego) na 15 minut 2 razy dziennie to mają możliwość EKSPLORACJI!!!1
  • Odpowiedz
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
14.01.2026, 13:07:17
  • 3868
Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli kontynuacja wpisu jak wystrychnąć na dudka pośrednika nieruchomości

W skrócie:
- znaleźliśmy ogłoszenie fajnego mieszkania na necie, umawiamy się na spotkanie
- na oglądaniu mieszkania są właściciele i pośrednik (który nie przedstawia się i nic nie robi)
- spoko, pasuje, dwa dni później z właścicielami (i pośrednikiem stojącym
cojestkurdenocjest_kurde - Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) cz...

źródło: W-czym-moz%CC%87e-pomo%CC%81c-Ci-notariusz-urban.one-min-scaled-2360x1036_c

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybki96
szybki96
14.01.2026, 13:10:23 via Wykop
  • 4022
szybki96

źródło: GT-nDFvXkAAkRkL

Pobierz
  • Odpowiedz
Nikita_Mazepin
Nikita_Mazepin
14.01.2026, 13:11:20 via Wykop
  • 2084
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde: No przyznam że tego się nie spodziewałem
NikitaMazepin - @cojestkurdenocjestkurde: No przyznam że tego się nie spodziewałem

źródło: comment_PWZFGgtaX0sSlW5BGuqftlAlHQZZFf15

Pobierz
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
11.01.2026, 06:57:32
  • 399
Jakby Księżyc wpadł do wody. Niekiedy na powierzchniach bardzo zimnych, wolno płynących wód tworzą się dyski lodowe, zwane też kręgami lodowymi – duże, koliste, powoli obracające się fragmenty pływającego lodu. Jest to dość rzadkie zjawisko obserwowane zwykle na rzekach w Skandynawii i Ameryce Północnej, ale zdarza się także w innych częściach świata, w tym także w Polsce.

Kręgi lodowe formują się przeważnie w zakolach rzek po wpływem działania prądów, które oddzielają i
Apaturia - Jakby Księżyc wpadł do wody. Niekiedy na powierzchniach bardzo zimnych, wo...

źródło: Lodowy dysk na rzece, USA

Pobierz
Apaturia - Jakby Księżyc wpadł do wody. Niekiedy na powierzchniach bardzo zimnych, wo...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apaturia
Apaturia
Autor
11.01.2026, 07:01:48 via Wykop
  • 60
Przykład z Polski: krąg lodowy na Krznie z zeszłego roku
  • Odpowiedz
KasKro
KasKro
11.01.2026, 07:02:16 via Wykop
  • 53
@Apaturia: Lubię Twoje wpisy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rtone
rtone
06.01.2026, 12:02:19
  • 721
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
rtone - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: dyscyplina

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Cotlet
Karl_Cotlet
06.01.2026, 12:28:10 via Android
  • 232
Podążaj drogą ascety, Pioter
  • Odpowiedz
marek_antoniusz
marek_antoniusz
06.01.2026, 13:12:11 via Wykop
  • 50
@rtone: Amen
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
23.12.2025, 15:58:56
  • 451
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigBang2
BigBang2
BigBang2
23.12.2025, 16:07:57 via Wypiek
  • 78
@Krzewiciel_prawdy przyjmując hipotetyczne założenia, że dziecko wypuściło megabalasa - co trzeba mieć w głowie żeby myśleć żeby udać się z tym na SOR i co mieliby zrobić tamtejsi pracownicy?
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
23.12.2025, 16:46:58 via Wypiek
  • 396
@BigBang2 Powinni komisyjnie zmierzyc i zglosic do ksiegi rekordow guinessa
  • Odpowiedz
Sakon72
Sakon72
13.12.2025, 05:36:28
  • 407
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 229
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
13.12.2025, 05:46:08 via Wykop
  • 906
@Sakon72: to jest pasta prawda?
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
13.12.2025, 05:57:04 via Wykop
  • 843
@Sakon72: zauwaz ze najwięcej interakcji miałeś gdy nie zaczynałeś openerem ze szkolenia xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 93
  • Strona 1 z 93
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.12.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking