Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
przekliniak
przekliniak

przekliniak

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32238
  • Znaleziska 14884
  • Mikroblog 17354
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 53
  • Dodane (143)
  • Komentowane (1156)
  • Plusowane (16055)
Barte_q
Barte_q
Barte_q
8 godz. i 7 min temu
  • 248
Radek ładnie podsumował batyra

https://x.com/i/status/2060360466824610056

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Barte_q - Radek ładnie podsumował batyra

https://x.com/i/status/2060360466824610056
...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fajna-dziolcha
fajna-dziolcha
fajna-dziolcha
6 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 113
@Barte_q: króciutko pisowski pet czy tam snus zgaszony
  • Odpowiedz
Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle
6 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 23
@Barte_q: AHA CZYLI SIKORSKI GROZI DRUGIM SMOLELELELELE
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
6 godz. i 42 min temu
  • 262
#safe #polska #wojsko #polityka #bekazpisu #kosiniakkamysz
Kosiniak się wkurzył a Kamysz dobił.
Widać miał już dosyć pitolenia i powiedział jak jest
Tak nabuzowanego jeszcze go nie widziałem XD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11
6 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 115
@CipakKrulRzycia: no trzeba przyznac troche kosiniak sie wyrobił ostatnio , coraz lepsze przemówienia ma w porównaniu do tego, co bylo 3-4 lata temu
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
6 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 207
@CipakKrulRzycia: Dziwicie się? Pisuary dla koryta zaczynają z premedytacją szkodzić państwu i polskiej zbrojeniówce.
Oczywiście w komentarzach na X pisowskie boty nie zawodzą XD
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
10 godz. i 54 min temu
  • 188
#ukraina #rosja #wojna
Kacap grozi wojną nuklearną, cisza jak makiem zasiał.
Ukr coś tam nazwie imieniem bandery, tagi w--------a w kosmos.
Nie, no tu wcale nie ma propagandy a tych ruskich nie ma z nami w pokoju. (-‸ლ)
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WarszawskiSloik
WarszawskiSloik
10 godz. i 51 min temu via Android
  • 10
@damch: może i nie ma z nami ruskich, ale za to ile banderowców
  • Odpowiedz
zaslav
zaslav
zaslav
10 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 60
@damch: Kacap grozi wojną chyba co 2 miesiące. Wszystkim się znudziło i nikt tego nie bierze poważnie.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
9 godz. i 27 min temu
  • 217
Rosja kolejny raz grozi Polsce. Czekam, aż Braun i Bosak równie stanowczo potępią Kreml, jak potrafią krytykować innych.

Czy nasi „patrioci” znów będą udawać, że nie widzą problemu?

#polityka #polska #rosja #konfederacja #wojna
Sin- - Rosja kolejny raz grozi Polsce. Czekam, aż Braun i Bosak równie stanowczo potę...

źródło: IMG_8368

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
Autor
9 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 61
@qluch: Jak ktoś pisze o wspaniałym Putinie to nie mam z nim o czym pisać…
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
8 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 62
@Basiura89: O czym Ty piszesz?
@guwno79281
Sin- - @Basiura89: O czym Ty piszesz?
@guwno79281

źródło: IMG_8369

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
11 godz. i 45 min temu
  • 118
Da się gardzić banderowcami i mieć zdrowy rozsądek

Tusk: Jeśli będziemy się kłócić o przeszłość, ktoś inny wygra przyszłość. Prezydent Ukrainy powinien to w końcu zrozumieć. Prezydent Polski też powinien. Zanim będzie za późno.


#ukraina #rosja #wojna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert-
11 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 71
@robertkk: Niestety z Ukraińcami trzeba krótko tak jak z kacapią, to ta sama mentalność. My mamy szczęście, że wyrwaliśmy się (oczywiście nie wszyscy) z takiego mentalu i jesteśmy cywilizowanym krajem w UE.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
11 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 28
Niestety z Ukraińcami trzeba krótko tak jak z kacapią, to ta sama mentalność


@R0bert-: to dezinformacja wynikająca z jakichś kompleksów że trzeba się uważać za lepszego od innych

ale masz rację że czasami trzeba z nimi krótko

https://wykop.pl/wpis/85750841/wydarzyla-sie-bardzo-przykra-sytuacja-z-polska-inw
@robertkk +3
Wydarzyla sie bardzo przykra sytuacja z polska inwestycja we lwowie na zaklad utylizacji smieci. Wladze lwowa odmawiaja wyplaty czesci pieniedzy i twierdza ze nie zostaly wykonane prace ktore nie byly czescia umowy.

Polska firma twierdzi ze opoznienia wynikaly z winy miasta i ukrainskie nabu to potwierdzilo.
Polski rzad
więcej
robertkk - >Niestety z Ukraińcami trzeba krótko tak jak z kacapią, to ta sama mentaln...

źródło: hfdfdhfdhfdhdfhhdfdfh

Pobierz
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
11 godz. i 57 min temu
  • 88
Dla wszystkich, którzy już próbują forsować narrację, że "nazywają nas onucami za krytykę banderowców" mam prosty test na rozróżnienie patrioty od onucy:

Krytykujesz Ukraińców za kult Bandery, czy obecne ich władze za jego honorowanie? Jak najbardziej słusznie, nawet wypada.
Uważasz, że powinniśmy z tego powodu próbować Ukrainie zaszkodzić w trwającej wojnie, np. przez blokowanie dostaw? Świadomie lub nie, realizujesz rosyjską politykę, nie polską.

Naprawdę, czy musimy wiecznie tkwić w tym infantylizmie polityki sterowanej
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
11 godz. i 44 min temu via Wypiek
  • 14
@kjungst proponujesz strzelać do muchy z armaty pozbawiając Polskę całkowicie argumentów. Istnieją inne korytarze transportowe- Rumunia, Węgry.
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
Autor
11 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 40
Tylko takie działania pokażą Żełeńskiemu, że nie można bezkarnie pluć na polaków.


@kjungst: Czyli to, aby "pokazać Zeleńskiemu" uważasz na tyle istotne, że poświęcisz dla tego interes Polski i Polaków? I ty nazywasz kogokolwiek innego głupim? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Machanie szabelką widzę ma się dobrze w niektórych umysłach nawet w XXI wieku.

Bo to pierwotny instynkt
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
12 godz. i 48 min temu
  • 86
Nawrocki z resztą przygłupów: AAA UGABUGA *EBANY BANDEROWIEC, KONIEC ZNAJOMOŚCI, ZABRAĆ WSZYSTKIE ORDERY TEMU BANDYCIE
Tusk: Nie podoba nam się decyzja Zełeńskiego ale powinniśmy pamiętać o roli Ukrainy.

To są właśnie te detale, jak ktoś nie zrozumiał to Ukrainców możecie nie lubić ale ich rola w odpędzaniu ruskiego gówna z Europy jest nieoceniona i bezdyskusyjna. Lepiej sobie wszystko wyjaśnić niż się obrażać. To się nazywa dyplomacja.

#polityka #bekazpisu
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pshemeck
Pshemeck
12 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 19
@RetorykaPisowska: Dyplomacja? Nie, to się nazywa frajerstwo. Zełenski doskonale wiedział, że Tusk nic nie zrobi. Teraz kolejne medale Bandery i pomniki. Kiedy mamy zacząć rozliczać banderowców?
Widziałem dzisiaj wpisy Ukraińców, którzy wyzywali Polaków od najgorszych i mówili, że Wołyń był wymierzeniem sprawiedliwości.
Może ty masz to w dupie, ale nie ja.
Każdy Ukrainiec, który popiera Banderę i gloryfikuje mordy UPA zasługuje na zmielenie przez rosyjską armię orków. Każdy, bez jednego
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
Autor
12 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 45
@Pshemeck: @archubuntu @nexe chyba jakaś narracja wjechała bo dziwi mnie zalew takich komentarzy. Czy nam się to podoba czy nie, Ukraina jest nam do czegoś potrzebna. Normalnie pewnie też bym 100% walił w Zełeńskiego ale z uwagi na jeden, bardzo ważny aspekt nie można całkowicie zrywać stosunków polsko-ukraińskich. Liczę na w miarę łagodne załatwienie przez Polskie władze tej sprawy czyli wycofania się Zełeńskiego ze swojego pomysłu.
  • Odpowiedz
washington
washington
9 godz. i 25 min temu
  • 204
#polityka #wojna #ukraina #bekazpisu

jak wiadomo za wszystko co odwalil pis przez 8 lat winny jest tusk, tak samo bedzie z orderem ktory teraz beda bohatersko odbierac
washington - #polityka #wojna #ukraina #bekazpisu

jak wiadomo za wszystko co odwalil...

źródło: 22__Andrzej_Agata_Duda_Wolodymyr_Zelenski_OOB_20230405_GJB_3845

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drmscape2
Drmscape2
Drmscape2
9 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 82
@qluch: O czym ty p--------z?
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
8 godz. i 34 min temu via Android
  • 118
zdziełać


@qluch: co za gówniany translator saszka
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
10 godz. i 25 min temu
  • 446
Represje opozycji przez reżim Tuska sięgają zenitu!!1

#heheszki #polityka #bekazpodludzi #bekazpisu
piaskun87 - Represje opozycji przez reżim Tuska sięgają zenitu!!1

#heheszki #polityk...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armin-van-kutonger
armin-van-kutonger
10 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 251
@piaskun87:
trzeba docenić, że nie jechał samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
10 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 206
@piaskun87:

ile samolot z Rzeszowa leci do Warszawy, pół godziny?

co on, lejek se włozył do ryja i tankował że się n-----ł tak szybko?
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
13 godz. i 4 min temu
  • 255
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska

źródło: image_2026-05-29_130850448

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
12 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 105
@jaroty: Przydałby się jakiś rajd na główną, prymitywy tam się za bardzo rozpanoszyły, chołota.
  • Odpowiedz
Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
11 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 113
@straszny_cham: Musiałby białek cokolwiek z botami zrobić, a nie po to dostał powołanie od Batyra
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
11 godz. i 36 min temu
  • 522
Ale sie Kosiniak z Kamyszem zdenerwowali. Polecam, 4 minuty do kawusi #bekazpisu #polityka
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
11 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 394
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
11 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 300
@szmichal: Ciekawe czy Batyrowi przeszkadzało że Błaszczak bierze kredyty na wyższym oprocentowaniu? Przeciez Nawrocki (zdaniem prawaków) podobno myśli tylko o dobru Polski
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
16 godz. i 41 min temu
  • 156
Dziennikarze #kanalzero to kretyni. Wziął pierwszą lepszą koszulkę i tak się złożyło że ze wszystkich trafił akurat na tą. Tatuował sobie imię dziecka i wylał się atrament na ramię no i tak już zostało. Wiecie przypadek. Tak samo Mazurek miał okazję zasłonić snusa butem, oddać ten batyrowy cukiereczek do badań i nawet jakby nie opublikował wyników to miałby dożywotnie trzymanie na Karolka no ale nie. Wierzymy na słowo, oddajemy do
szmichal - Dziennikarze #kanalzero to kretyni. Wziął pierwszą lepszą koszulkę i tak s...

źródło: 1000071425

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szalom
Szalom
14 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 15
@szmichal: Pewnie zostanę ruską onucą ale ci sami ludzie co krytykują tego żołnierze za te koszulkę będą odwalać podobne fikołki jak ta baba z kanału zero jak pokaże im się całe odziały ukraińskich sił obronnych nawiązujące między innymi do SS i innej nazistowskiej ideologii nie mówiąc już o samym UPA XD

Nagle wielcy obrońcy brzydzący się faszyzmu
  • Odpowiedz
Sarza01
Sarza01
14 godz. i 32 min temu via Android
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
15 godz. i 44 min temu
  • 215
#polityka #pansutener #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #4konserwy #polska

Pan Sutener oświadczył:
"...do wczoraj informacje na ten temat pozyskiwałem wyłącznie z opinii publicznej..."

Pracownik jego kancelarii M. Przydacz oświadczył:
Kempes - #polityka #pansutener #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #4konserwy...

źródło: FB_IMG_1777833475060

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu
15 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 146
@Kempes: Najlepsze jest to, że snusiarz może nie mijać się z prawdą w tym przypadku. On nie ma kompetencji odpowiednich do zajmowanego stanowiska, więc dostaje gotowe briefy od przydupasów z kancelarii. Jak mu czegoś nie przekażą, to jego głowę zajmuje wyłącznie myślenie o tym, jak przekonać opinię publiczną, że wyciska 150kg na ławeczce.
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
14 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 31
@Kempes: @Matuuusuuu : Niektórzy i tak będą mówić że to bezbłędny polityk, najlepszy polityk w historii Polski i ogólnie Karol Ufam Tobie (jak kiedyś było Janusz Ufam Tobie)
  • Odpowiedz
mmenelica
mmenelica
15 godz. i 42 min temu
  • 287
Strona policzreferendum.pl, która powstała na fali odwołania prezydenta Krakowa po to, aby zachęcać do odwoływania kolejnych włodarzy miast, głównie z ramienia koalicji rządzącej należy do... Stowarzyszenia tak dla CPK xDD

Tak, to jest to słynne apolityczne stworzyszenie pisowsko-matysiakowe któremu zależy przede wszystkim na rozwoju gospodarczym Polski.

#heheszki #bekazpisu #cpk #krakow #gospodarka #polityka
mmenelica - Strona policzreferendum.pl, która powstała na fali odwołania prezydenta K...

źródło: 1000006820

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mmenelica
mmenelica
Autor
15 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 152
@goferek: tu chodzi o to śmieszne stowarzyszenie, które się kreuje na oddolną inicjatywę ws. CPK, a tak naprawdę jest pisowskim projektem politycznym. Co do samego referendum w Krakowie - że cały aparat PiS się w to zaangażował to akurat powszechna wiedza.
  • Odpowiedz
goferek
goferek
15 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 57
że cały aparat PiS się w to zaangażował to akurat powszechna wiedza


@mmenelica: zaraz zostaniesz nazwany tuskobotem, czy jakiego to określenia używali użytkownicy, którzy nie są aktywni na tagu #krakow, ale przed referendum nagle się na nim pojawili i atakowali byłego prezydenta, partię rządzącą i wszelkich ludzi twierdzących, że referendum jest akcją kierowaną przez wiadome środowiska polityczne. Chociaż aktualnie już ich tu nie ma, wrócą przy okazji
  • Odpowiedz
szychun
szychun
14 godz. i 20 min temu
  • 379
#polityka #bekazpisu #ukraina w wojnie z ruskimi wiadomo kto jest zły i kogo trzeba bić. Decyzja Ukrainy o nadaniu jednemu oddziałowi nazwy związanej z UPA to dla nas policzek i skandal. Mam nadzieję, że jakoś tę sprawę załatwimy bez populistycznych zagrywek w stylu Nawrockiego.
szychun - #polityka #bekazpisu #ukraina w wojnie z ruskimi wiadomo kto jest zły i kog...

źródło: 1000018966

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
14 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 384
@szychun: polskie onuce chca juz blokowac pomoc wojskowa dla ukrainy xD z takim zrozumieniem interesu narodowego to mnie zupelnie nie dziwi 123 lata zaborow.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
Autor
14 godz. i 8 min temu via Wypiek
  • 113
@matti-nn no i zaraz będzie więcej takich onuc jak Nawrocki nie będzie próbował podejść do tego inaczej. Rządowi Ukrainy należy się krytyka za tę decyzję (i w sumie za wiele innych też) a nasze wladze powinny tę sprawę rozwiązać bez potęgowanie antagonizmów.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
16 godz. i 42 min temu
  • 191
#polityka #bekazprawakow #kanalzero #wojna #heheszki #wojsko
Tłumaczenie jak 5 latka w przedszkolu xD też dostajecie tego typu koszulki w prezencie?
Krs90 - #polityka #bekazprawakow #kanalzero #wojna #heheszki #wojsko
Tłumaczenie jak ...

źródło: obraz_2026-05-29_092816051

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
Autor
16 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 97
@Ravau23: Dobra, zanim tu przyjdą dwa kolejne aktywne PiSowskie konta, kolegamamy i ten alliyah (bo eduardo nieopłacony chyba to go nie ma), to odpowiedz mi, takie wytłumaczenie tego gościa w zupełności Ci wystarczy, wierzysz mu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(odpowiedź: A CZY TY WIERZYSZ TUSKOWI BO...) - wyprzedziłem Cię już, więc proszę o odpowiedź na moje pytanie.
  • Odpowiedz
tulipana
tulipana
tulipana
16 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 59
@Ravau23: raczej ty nie odróżniasz czosnku od konfitury xD cud fanatyzmu to twoje komentarze, przepełnione niezachwianą wiarą w swoje umiejętności poznawcze i pogardą wobec innych ludzi :)
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
16 godz. i 19 min temu
  • 278
Chlejusy z #konfederacja wściekłe
#polityka
Lexi20 - Chlejusy z #konfederacja wściekłe 
#polityka

źródło: 1000012781

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Felnyr
Felnyr
Felnyr
16 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 45
@Lexi20: to się na pewno uda. https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/rzad-przeliczyl-sie-z-akcyza-wplywy-nizsze-o-ponad-5-mld-zl/h8vzj51
  • Odpowiedz
kolar1
kolar1
15 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 136
@Felnyr: Ja tam widzę że w porównaniu z rokiem wcześniej to zwyżka o 300 mln a nie obniżka o 5 mld. Zakładać to se możesz nawet 10. Alkusy niech płacą a jak nie płaca to i tak mamy dużą większą oszczędność na tym co by po pijaku odprawiali.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
19 godz. i 40 min temu
  • 279
¯\(ツ)/¯
#polityka #bekazprawakow #lgbt
splinter96 - ¯\(ツ)/¯
#polityka #bekazprawakow #lgbt

źródło: 1000028824

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZohanTSW
ZohanTSW
ZohanTSW
18 godz. i 19 min temu via Android
  • 103
@kondzio1950g: a nawet jeśli to w którym miejscu nie ma racji?
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
17 godz. i 39 min temu via Android
  • 121
@kondzio1950g: dlaczego prawica ocenia zawsze autora słów a nie same słowa? Jak coś jarozbaw powie to nawet jeśli to największa głupota, np. pomyłka brutto z netto, to jest święte i zawsze ma rację i dobrze mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
15 godz. i 9 min temu
  • 637
#kanalzero #stanowski #bekazprawakow #heheszki #4konserwy #konfederacja #neuropa

Patałachy z "Kanału Zero" wyretuszowali zdjęcie... i oni mienią siebie DZIENNIKARZAMI, a to tylko najzwyklejsze politruki i do tego marnej jakości XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #kanalzero #stanowski #bekazprawakow #heheszki #4konserwy #konfederacja #neu...

źródło: 1000078585

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kempes
Kempes
Autor
15 godz. temu via Android
  • 337
@codziennaKasia: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - @codziennaKasia: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

źródło: 1000078579

Pobierz
  • Odpowiedz
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
14 godz. i 40 min temu via Android
  • 77
@Kempes: Ale dlacsego, przeciez on broni naszych granic to wg P. Pinkwart jest wszystko ok, nie ?
  • Odpowiedz
Wraczek
Wraczek
18 godz. i 48 min temu
  • 246
Na przestaje mnie zadziwiać, że w polskich realiach mamy tak wysoki współczynnik dzietności, powyżej 1.0.
W kraju gdzie część prawicy najchętniej robiłaby kobietom procesy za poronienie i stygmatyzowała ich dzieci, gdyby te okazały się homoseksualistami.
Restrykcyjna polityka aborcyjna, marne zarobki, horendalne ceny nieruchomości, niepewność geopolityczna, rząd sypiący kasę emerytom i starzejące się społeczeństwo.
Do tego dochodzi powrót PiS’u do władzy w 2027 i speedrun Białorusi.
I mimo tego wszystkiego KAŻDA PARA ma
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
18 godz. i 48 min temu via Android
  • 325
@Wraczek: lewackie urojenia od rana mniam mniam
  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
18 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 115
@Wraczek: Taguj #polityka żeby trolle od konia dały ci 200 plusów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 803
  • Strona 1 z 803
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.06.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.10.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.04.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking