Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
progreso

progreso

Dołączył 17 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6649
  • Znaleziska 2181
  • Mikroblog 4468
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 48
  • Dodane (184)
  • Komentowane (1768)
  • Plusowane (2516)
DaveZ
DaveZ
06.09.2025, 16:11:30
  • 56
#awanturaokase ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DaveZ - #awanturaokase ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: manifest-onr-zadamy-wydania-nam-angielskich-lotnikow-oraz-obrazu-upadlej-madonny-przemowa-protest-marsz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szklanazabka
Szklanazabka
31.08.2025, 12:14:58
  • 3063
Ręka w górę kto mieszkał na tym osiedlu
Szklanazabka - Ręka w górę kto mieszkał na tym osiedlu

źródło: img_1_1756642404795

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ysztyy
ysztyy
31.08.2025, 12:17:32 via Wykop
  • 1037
@Szklanazabka: państwo ćwir
  • Odpowiedz
ploomberg
ploomberg
31.08.2025, 14:03:24 via Wykop
  • 670
@Szklanazabka: klapaucius
  • Odpowiedz
SynUbeka
SynUbeka
SynUbeka
03.08.2025, 08:27:09
  • 389
Oto gra w bebech.
Zasady są proste - nie gap się na bebech
1 look = 1 plus
#trailerparkboys #chlopakizbarakow #glupiewykopowezabawy #heheszki
SynUbeka - Oto gra w bebech.
Zasady są proste - nie gap się na bebech
1 look = 1 plus...

źródło: 1000066743

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujek_mikazjusz
wujek_mikazjusz
03.08.2025, 08:30:34 via Wykop
  • 84
@SynUbeka: zerknąłem tylko, no ale zasady to zasady
  • Odpowiedz
y0da
y0da
03.08.2025, 09:27:29 via Wykop
  • 35
@SynUbeka: czytałem napis na koszulce: "Vancouver" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zawisztheblack
zawisztheblack
zawisztheblack
16.08.2025, 06:30:31
  • 1373
Chwalę się - pierwsze auto z salonu. W porównaniu do Grande Punto... nie ma porównania. To jak postawić obok siebie powóz konny i rakietę, zarówno pod względem osiągów jak i wyposażenia. Wiem, że to relatywnie tanie auto, ale dla mnie przeskok przeogromny. Na chwilę obecną jestem zachwycony, jako samochód na dojazdy do pracy (50km dziennie) i jeżdżenie po województwie w promieniu 150km spisuje się idealnie. Zapas mocy z fotowoltaiki sprawia, że śmigam
zawisztheblack - Chwalę się - pierwsze auto z salonu. W porównaniu do Grande Punto......

źródło: IMG_20250816_075032

Pobierz
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
16.08.2025, 06:31:47 via Android
  • 1433
@zawisztheblack Niech ci dobrze służy
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
16.08.2025, 06:33:45 via Wykop
  • 455
@zawisztheblack: super mirku!
  • Odpowiedz
MG78
MG78
10.08.2025, 08:48:38
  • 645
Mirabelki, mircy pijcie ze mną kompot i przy okazji małe rozdajo!

Przedmiotem rozdajo jest egzemplarz mojej książki Poznaj Japonię, którą napisaliśmy wspólnie z moim różowym paskiem. Książka właśnie trafiła do przedsprzedaży, a już 4 października jej fizyczna premiera. Książkę można zamówić na PoznajJaponie.pl, jest tam też spis treści i trochę przykładowych stron.

Poznaj Japonię ma 400 stron i twardą oprawę. Chcieliśmy, aby ładnie prezentowała się na półce i nadawała się też na
MG78 - Mirabelki, mircy pijcie ze mną kompot i przy okazji małe rozdajo!

Przedmiotem...

źródło: poznaj-japonie-ig

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moonman
Moonman
Moonman
10.08.2025, 08:53:52 via Wykop
  • 447
@MG78:
Moonman - @MG78:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
MG78
MG78
Autor
10.08.2025, 08:56:38 via Wykop
  • 121
Btw. Mam dobrą informację, dla wszystkich którzy kiedyś chcieli jechać do Japonii, ale myślą, że jest ona drogim krajem.

To bardzo nieaktualne stwierdzenie. W Japonii jest obecnie trochę taniej niż w Polsce (a w niektórych dziedzinach takich jak np. jedzenie na mieście dużo taniej niż w Polsce).

W książce poruszamy ten temat. Wymyśliłem nawet pewien wskaźnik, którym można to zobrazować i jak się ogarnę to postaram się napisać o tym jakiś artykuł,
MG78 - Btw. Mam dobrą informację, dla wszystkich którzy kiedyś chcieli jechać do Japo...

źródło: mem

Pobierz
  • Odpowiedz
Neocaridina
Neocaridina
03.08.2025, 16:36:51
  • 260
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lajsta77
lajsta77
03.08.2025, 16:43:03 via Wykop
  • 30
@Neocaridina: ani nie IRON ani nie MAIDEN :)
  • Odpowiedz
t.....j
t.....j
konto usunięte 03.08.2025, 17:12:15 via Wykop
  • 23
@Neocaridina:
Idealne proporcje... 😛

A teraz idę popłakać się, że jestem tak zniewolony instynktami... 😭
  • Odpowiedz
beconase
beconase
03.08.2025, 09:16:52
  • 1929
#notorasizm
beconase - #notorasizm

źródło: GxTLYkCXIAAxQla

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SmokStarodawny
SmokStarodawny
03.08.2025, 09:20:22 via Wykop
  • 350
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
na_ulicy_maslo_trzaslo
na_ulicy_maslo_trzaslo
03.08.2025, 09:23:14 via Android
  • 640
@SmokStarodawny z jaką normalna mina? Ona ma wadę zgryzu, że nie zamyka ust?
  • Odpowiedz
adisoniusz
adisoniusz
02.08.2025, 17:48:48
  • 923
W dniu dzisiejszym drogą kupna stałem sie właścicielem mojego pierwszego elektronarzędzia, a mianowicie tej o to wiertarko-wkrętarki. Chetnych zapraszam do picia ze mną kompotu.
adisoniusz - W dniu dzisiejszym drogą kupna stałem sie właścicielem mojego pierwszego...

źródło: temp_file1637832353647697325

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adisoniusz
adisoniusz
Autor
02.08.2025, 17:51:32 via Android
  • 1017
@MisterMinister wiedziałem że ktoś sie od razu zesra xd
  • Odpowiedz
dambur
dambur
dambur
02.08.2025, 17:54:58 via Wykop
  • 416
@adisoniusz: mam już 5 lat i nie chce się zepsuć... Do pierdół starczy, w betonie bez udaru to wiadomo nie pójdzie więc znaj ograniczenia by nie spalić, polecam upolować promo na aku np. 4ah czasami pojawiają się za około 100 zł,
  • Odpowiedz
S.....r
S.....r
konto usunięte 31.07.2025, 17:52:20
  • 113
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Morritz
Morritz
31.07.2025, 21:31:59 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
menstruacyjnakaszanka
menstruacyjnakaszanka
24.07.2025, 16:39:40
  • 265
#2137 #cenzopapa #heheszki
menstruacyjnakaszanka - #2137 #cenzopapa #heheszki

źródło: temp_file8856264767044521921

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czajoza4
czajoza4
24.07.2025, 20:23:11 via Wykop
  • 18
@menstruacyjnakaszanka:

Gdzie jest Wojtyła?


Na tronie
  • Odpowiedz
NieBendePrasowac
NieBendePrasowac
24.07.2025, 21:26:01 via Wykop
  • 1
@czajoza4: #natroniewpiekletylkosram
  • Odpowiedz
mruwa
mruwa
24.07.2025, 17:45:44
  • 36
#mecz
mruwa - #mecz

źródło: 3844d9c7986b159f31ed89bc11a8e36733d756a9fc7b3141e24c53a5f6959bb9

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

biesy
biesy
16.07.2025, 06:42:25
  • 4760
Kiedy byłem małym chłopcem, pojechałem do babci na wieś. Strasznie się nudziłem, grzebałem kijem w piasku i rzucałem kamieniami do stawu.

Nagle poczułem, że ktoś się na mnie patrzy. Moja babcia stała przed wejściem do obory i przywoływała mnie gestem dłoni. Kiedy do niej poszedłem, powiedziała:

- Anon, nadejdzie kiedyś dzień, kiedy napiszesz post na mirko, a setki osób stracą czas na przezytanie go do końca.

Dziś
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3and3
3and3
3and3
16.07.2025, 07:02:11 via Android
  • 1345
@biesy o ty mały hultaju
  • Odpowiedz
massejferguson
massejferguson
16.07.2025, 07:30:16 via Wykop
  • 272
@biesy:
renta
e
n
t
a
  • Odpowiedz
gram_w_mahjonga
gram_w_mahjonga
12.07.2025, 14:15:28
  • 4284
#tenis Szybko, nie ma czasu na wyjaśnienia - plusujcie Igę Świątek!
gramwmahjonga - #tenis Szybko, nie ma czasu na wyjaśnienia - plusujcie Igę Świątek!

źródło: pani IGA dla ciebie

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....t
T.....t
konto usunięte 12.07.2025, 14:17:05 via Wypiek
  • 86
@gram_w_mahjonga tu nie ma co wyjaśniać, to się rozumie samo przez się
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
12.07.2025, 14:20:33 via Android
  • 137
@gram_w_mahjonga piękna kobieta
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
12.07.2025, 18:22:50
  • 478
1 plus = 1 mela na oskarka

#ajemge1
okoboji - 1 plus = 1 mela na oskarka

#ajemge1

źródło: z30280229FBO,Konopskyy

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobinSchudl
RobinSchudl
RobinSchudl
12.07.2025, 18:29:34 via Android
  • 148
@okoboji oszust, manipulator i złodziej. Może jak tak pilnuje moralności to niech przestanie przeklinać. Skoro jest uczciwy to niech nie używa słów które algorytm eliminuje, a nie je nieudolnie cenzuruje, okradając defacto YT. Kreuje się na dziennikarza, a poziom języka sugeruje, że nie ma matury.
  • Odpowiedz
skunior
skunior
12.07.2025, 18:32:20 via Wykop
  • 175

Komentarz usunięty przez moderatora

zyxinx
zyxinx
11.07.2025, 16:08:56
  • 2186
#dom #nieruchomosci #polska #aferasmietnikowa #afera #deweloper

Aktualizacja wpisu z dnia 23.06.25r.
Pierwszy wpis:
Drugi wpis:

Po
zyxinx - #dom #nieruchomosci #polska #aferasmietnikowa #afera #deweloper

Aktualizacj...

źródło: stan na dzien dzisiejszy

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promymir
Promymir
11.07.2025, 16:22:29 via Android
  • 1312
@zyxinx kurcze szkoda by było gdyby im te kosze poginęły.
  • Odpowiedz
bugg
bugg
11.07.2025, 16:55:03 via Android
  • 1344
@BenAli bo są debilami wychowanymi przez egoistycznych debili. To się zawsze zaczyna od najmniejszych rzeczy. Na przykład od parkowania na zakazie czy kiepowaniu na chodnik. Bo przecież komu to przeszkadza. Ale spróbuj zawrócić na jego podjeździe to się zesra w 5 sekund. To są tacy ludzie.
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
09.07.2025, 15:55:14
  • 1729
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar
09.07.2025, 16:03:40 via Wykop
  • 205
@smutny_kojot: Ciekawe czy kiedyś się nauczą
  • Odpowiedz
krystiano_ps3
krystiano_ps3
09.07.2025, 16:12:15 via Wykop
  • 767
@SamBeliar: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
krystiano_ps3 - @SamBeliar: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 50f3a82d324ec5d6dd0c0ed1d46af739

Pobierz
  • Odpowiedz
fiolkins
fiolkins
fiolkins
08.07.2025, 03:09:12
  • 4781
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 358
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Notabene
Notabene
08.07.2025, 03:36:21 via Android
  • 872
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
HaSSaN
HaSSaN
08.07.2025, 03:56:56 via Android
  • 1669
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wujek_mikazjusz
wujek_mikazjusz
26.06.2025, 09:08:47
  • 1354
7312 plusów i kupuję bo korci xD
#winrar #heheszki
wujek_mikazjusz - 7312 plusów i kupuję bo korci xD 
#winrar #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....5
konto usunięte 26.06.2025, 10:23:22 via Wykop
  • 1002
@wujek_mikazjusz: Te 7312 to chyba na stare plusy sprzed aktualizacji wykopu. Na nowe to będzie 73 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kampinos
Kampinos
26.06.2025, 10:29:04 via Wykop
  • 565
@wujek_mikazjusz: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Kampinos - @wujek_mikazjusz: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: 93h4ia5yvvk01-1

Pobierz
  • Odpowiedz
xionacz
xionacz
25.06.2025, 15:50:15
  • 1348
WIĘC STAŁO SIĘ

22 hektary Park Śląski wyłączone z ochrony przed zabudową deweloperską

Uchwała przeszła głosami Koalicji Obywatelskiej, Trzeciej Drogi i Lewicy

Kilka
xionacz - WIĘC STAŁO SIĘ 

22 hektary Park Śląski wyłączone z ochrony przed zabudową ...

źródło: temp_file217448981293411755

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afosin
Afosin
25.06.2025, 16:25:48 via Wykop
  • 459
@xionacz: a co w tym momecie teraz jest na tym miejscu? jakieś zakłady usługowe? Nie jestem ze Śląska, tak tylko pytam.
Afosin - @xionacz: a co w tym momecie teraz jest na tym miejscu? jakieś zakłady usług...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
urwe
urwe
urwe
25.06.2025, 16:58:21 via Wykop
  • 748
@Afosin: syf i ruina tam jest.
W większości teren jest wyłączony z resztkami fundamentów. Nie można tam nawet z psem iść bo cie ochrona wygania albo policja podjedzie dać mandat.
Studzienki są pokradzione, zbrojenia wystają i jak nie uważasz to łatwo o tragedie.

Większość tego terenu (co widać na zdjęciu) to zabetonowany nieużytek.
Każdy kto wciska że to "piękny teren parku" robi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 156
  • Strona 2 z 156
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.04.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.06.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking