Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Onde

Onde

Dołączył 17 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22893
  • Znaleziska 5153
  • Mikroblog 17740
  • Obserwujący 37
  • Obserwowane 42
Podcast_Echa_Antyku
Podcast_Echa_Antyku
15.06.2026, 12:14:34
  • 1
Może ktoś zna się na wykopie i mi odpowie.
Dodaje czasami różne znaleziska. Wczoraj wieczorem dodałem znalezisko ze swojego słuchowiska historycznego i po jakimś czasie weszło na główną. Następnie po kilkuanstu minutach (mimo braku zakopów) spadło z głównej.
To samo dziś. Znalezisko dziś ponownie weszło na kilka/naście minut na główna i ponownie z niego spadło xD

Czy ktos wie co tu się dzieje?

Rzeczone
@Podcast_Echa_Antyku 33

Niebiescy vs Zieloni, czyli średniowieczni kibole. | Podcast historyczny

więcej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 15.06.2026, 14:01:23 via Wykop
  • 2
@Podcast_Echa_Antyku: Już o tym pisałem - wypok ma taką fajną funkcjonalność, że wrzutki które nawet nie opuściły wykopaliska pojawiają się na głównej, żeby po chwili z niej zniknąć. Przez moment istnieją w superpozycji, jednocześnie trafiły na główną i są w wykopalisku. xD
  • Odpowiedz
dawid-hopek
dawid-hopek
14.06.2026, 07:42:55
  • 6
Ubiór na mszę świętą (39min, chyba rekord)
Spokojnego tygodnia życzę.
! #modameska #ubierajsiezwykopem streetwear #kosciol
dawid-hopek - Ubiór na mszę świętą (39min, chyba rekord) 
Spokojnego tygodnia życzę. ...

źródło: temp_file702806053927970928

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 14.06.2026, 09:15:39 via Wykop
  • 1
@wypok_wypok: Niby czemu? Że w butach do nurkowania na mszę iść nie można? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DK13_Design
DK13_Design
12.06.2026, 07:09:59
  • 22
Yggdrasil. Cienkopisy na kartce A1. Pora zrobić kolejny tak duży rysunek. Pomysły są dwa: kruki Odyna albo Leszy. Co lepsze? ;)

#dk13design #tworczoscwlasna
DK13_Design - Yggdrasil. Cienkopisy na kartce A1. Pora zrobić kolejny tak duży rysune...

źródło: Yggdrasil

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 12.06.2026, 08:17:16 via Wykop
  • 1
@DK13_Design: Sleipnir w komiksowym stylu. xD
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
11.06.2026, 11:35:01
  • 150
Mężczyzna w klapkach twierdzący że jest Jezusem zaczepiał pasażerów poznańskiego tramwaju, kilkoro z nich uderzył "z liścia". Interweniowała motornicza, próbując wyrzucić jegomościa z tramwaju.
Szarpaninę zauważył kierowca przejeżdżającego samochodu osobowego. Zatrzymał się, pomógł obezwładnić Jezusa i zaczekał na przyjazd policji.
#poznan #polska #kryminalne
thorgoth - Mężczyzna w klapkach twierdzący że jest Jezusem zaczepiał pasażerów poznań...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 11.06.2026, 17:57:42 via Wykop
  • 2
I rzekł tedy Jezus do Niewiernego Tomasza:

- Chcesz z liścia? Chcesz z liścia?!

@thorgoth:
  • Odpowiedz

657

Ujawniono karty polskich jurorów z głosowania na Eurowizji. To on umieścił Izrae

Ujawniono karty polskich jurorów z głosowania na Eurowizji. To on umieścił Izrae

W sieci niespodziewanie pojawiły się karty polskich jurorów z głosowania na Eurowizji 2026. Oto, jak poszczególni członk

brumby
z
plotek.pl
dodany: 11.06.2026, 09:02:07
  • 101
  • #
    eurowizja
  • #
    izrael
Onde
Onde 11.06.2026, 16:27:11 via Wykop
  • -8
@PIAN--A_A--KTYWNA: Za przyznanie 2 miejsca Cyprowi zasłużyła na infamię. xD
congobongo
congobongo
11.06.2026, 12:22:31
  • 3
Nowa "Celica"/"MR2"

https://youtu.be/QNmofff1q-0?is=QSlOpLD2j_0gOZyf

#motoryzacja #samochody #toyota #carwow
congobongo - Nowa "Celica"/"MR2"

https://youtu.be/QNmofff1q-0?is=QSlOpLD2j_0gOZyf

#...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 11.06.2026, 12:51:23 via Wykop
  • 3
@szatanEK666: Czyli nerwy w zębie są połączone z nerwami w dupie, skoro go ząb boli po wsadzeniu mopa w odbyt.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
11.06.2026, 08:31:06
  • 5
Tęsknię za światem sprzed #aislop ( ͡° ʖ̯ ͡°)
josedra52 - Tęsknię za światem sprzed #aislop ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 11.06.2026, 12:34:28 via Wykop
  • 0
@josedra52: Ale trzeba przyznać, że AI idealnie odwzorowała niepełnosprawność umysłową wypisaną na jego twarzy,
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
11.06.2026, 08:08:48
  • 18
o bedzie transmisja ufc??

#bekazpisu #tvpis #republika #tvrepublika #heheszki
okoboji - o bedzie transmisja ufc??

#bekazpisu #tvpis #republika #tvrepublika #hehes...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-11 o 10.07.42

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 11.06.2026, 10:52:36 via Wykop
  • 0
@okoboji: W końcu pogodzili się z myślą, że są upośledzeni.
  • Odpowiedz
Dalamar
Dalamar
10.06.2026, 22:33:45
  • 318
ciekawe czy ten gościu z jeden osiem L już zapomniał
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 11.06.2026, 10:44:23 via Wykop
  • 2
@Dalamar: Nadal nie dostałem odpowiedzi, po ile jest ryba. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

287

Miasto w USA trawi pożar nieprzerwanie od 1962 roku. Poznajcie Centralię

Miasto w USA trawi pożar nieprzerwanie od 1962 roku. Poznajcie Centralię

Trwający od 1962 roku pożar spowodował opuszczenie miasta, wyburzenie wszystkich zabudowań i ucieczkę mieszkańców.

wykopwykopwykop1
z
national-geographic.pl
dodany: 10.06.2026, 14:55:29
  • 72
  • #
    usa
  • #
    pozar
  • #
    gornictwo
  • #
    ciekawostki
  • #
    opuszczone
  • #
    ameryka
Onde
Onde 11.06.2026, 10:14:43 via Wykop
  • 2
@wykopwykopwykop1: Właściwie tylko adaptacja filmowa, gry nie mają z tym miastem wiele wspólnego.
szasznik
szasznik
10.06.2026, 16:31:14
  • 45
Dałem z siebie 30% xD

#thebestofmirko #pdk #swiatiludzie #heheszki #humorobrazkowy
szasznik - Dałem z siebie 30% xD

#thebestofmirko #pdk #swiatiludzie #heheszki #humor...

źródło: swiat_i_ludzie

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 10.06.2026, 20:42:00 via Wykop
  • 2
@niedorzecznybubr: Nie dość, że to nie jest normalne wyrażenie, to dodatkowo żadnej beki tutaj nie ma, bo to totalna bezbecja jest.
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
10.06.2026, 12:30:50
  • 7
ide włosy o----c maszynką na zero, żeby ukryc ze rudy jestem. Może nikt sie nie skapnie.
Nie wiem natomiast czy to nie spowoduje, że strace siłe jak Samson
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 10.06.2026, 13:57:19 via Wykop
  • 2
@asdfghjkl: Nie ufa się dwóm typom osób - rudym i łysym, bo kiedyś mogli być rudzi.
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
10.06.2026, 08:30:23
  • 807
#niemcy #humorobrazkowy #heheszki
djtartini1 - #niemcy #humorobrazkowy #heheszki

źródło: obraz

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 10.06.2026, 09:37:40 via Wykop
  • 3
@NexciaK: Nawet na Wiki jest wpis o tym. xD
https://en.wikipedia.org/wiki/Fr%C3%B6ndenberg%E2%80%93Kamen_railway#Badger_damage
  • Odpowiedz
xamoxx
xamoxx
10.06.2026, 07:57:25
  • 277
#kapitanbomba #heheszki #humorobrazkowy
dalej dalej po minerał fiutta
xamoxx - #kapitanbomba #heheszki #humorobrazkowy
dalej dalej po minerał fiutta

źródło: 350FDA39-D24E-4000-A8A7-63E659A9FBF2

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 10.06.2026, 08:28:27 via Wykop
  • 1
@xamoxx: Ok, a gdzie ten humor?
  • Odpowiedz
crystal-cheney
crystal-cheney
crystal-cheney
09.06.2026, 11:10:29
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 09.06.2026, 13:12:00 via Wykop
  • 1
@kubako: Bo człowiek, który go namaścił na prezydenta jeszcze bardziej lubi kontrolę, inwigilację i wpieprzanie się ludziom w życie prywatne, niż KO.
  • Odpowiedz

316

"Świat się z nas śmieje".

"Świat się z nas śmieje".

Kraje unijne mają na tyle wyśrubowane wymagania, że wytwarzane w Europie towary są drogie. Przegrywają walkę konkurencyjną na świecie. Część kolejnych branż zaczyna odpadać - w ich obrębie niektóre firmy szybciej, a nie które wolniej. A podniesione wskaźniki bezrobocia stanowią tego efekt.

cogitos
z
filarybiznesu.pl
dodany: 09.06.2026, 08:38:49
  • 54
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
Onde
Onde 09.06.2026, 10:47:20 via Wykop
  • -3
Wysryw w Ssakiewiczowym medium z kolesiem reprezentującym organizację, która nie ma żadnej siły sprawczej. Panu już podziękujemy. xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

brzusio
brzusio
09.06.2026, 08:14:37
  • 581
#heheszki #glupiewykopowezabawy
brzusio - #heheszki #glupiewykopowezabawy

źródło: image

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 09.06.2026, 10:21:55 via Wykop
  • 4
@brzusio: The Parents
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
09.06.2026, 09:02:30
  • 14
Nastroje są podzielone.
PremeditatioMalorum - Nastroje są podzielone.

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-09 110207

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 09.06.2026, 09:24:52 via Wykop
  • 0
@PremeditatioMalorum: To jakiś nowy wysryw Comy?
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1086
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 08.06.2026, 08:05:11 via Wykop
  • 10
@Lolenson1888: I ci ludzie chcą, żeby ich poważnie traktować.
  • Odpowiedz
ponton
ponton
06.06.2026, 16:51:25
  • 11
Patrzcie, co za głupoty malują ci artyści, gołe baby, średnio udane

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
ponton - Patrzcie, co za głupoty malują ci artyści, gołe baby, średnio udane

#bekazp...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde 06.06.2026, 20:22:49 via Wykop
  • 0
@ponton: Tylko tak jakby Matisse nie jęczał, że ciężko mu w życiu, kapitan państwo pomusz. xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • Niby, niby...

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.07.2012

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.02.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.09.2018

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #kunieabsurdalnie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking