Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nopenopenope123
nopenopenope123

nopenopenope123

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 592
  • Znaleziska 102
  • Mikroblog 490
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

394

JD Vance potwierdza, że Iran otrzyma dużą sumę w ramach umowy z Trumpem.

JD Vance potwierdza, że Iran otrzyma dużą sumę w ramach umowy z Trumpem.

"KrUl dealu" Wiceprezydent JD Vance potwierdził szczegół omawiany w ramach wstępnego porozumienia pokojowego między USA i Iranem: dostęp Iranu do 300 miliardów dolarów z funduszy na odbudowę.

Paradajek
z
newrepublic.com
dodany: 21 godz. i 15 min temu
  • 96
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    pieniadze
  • #
    trump
  • #
    polityka
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 5 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
Amerykanie muszą być dumni, że prezydent wciągnął ich w wojnę i poza całą tą jazdą na rynkach i wypstrykaniem się z ammo jeszcze -300 mld. Za tydzień powie, że jednak żartował bo ropa coś się podejrzanie tania zrobiła i synek musi odpalić longi LOL

btw teraz dodatkowo legitnie trzepią kasę na reklamach przerywając co chwilę mecz...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 5 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
@CipakKrulRzycia: Leslie Nielsen[*] idealnie by się nadał w stylu filmu szklanką po łapkach czy ściągany. No dobra można wrócić do Epsteina bo już wszyscy zapomnieli i co z tym atomem w Iranie zwłaszcza jak teraz tyle kaski mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1572

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

Pokaż treści 18+

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

W UK już zapadły wyroki po proteście, który odbył się 2 TYGODNIE TEMU! w Southampton. 2 do ponad 3 lat więzienia za udział w zamieszkach. Sędzia stwierdził, że była to przemoc motywowana nienawiścią do policji. 11 policjantów rannych, ale nie podano jak poważne były te obrażenia.

kami888
z
news.sky.com
dodany: 13.06.2026, 22:11:30
  • 211
  • #
    nowak
  • #
    uk
  • #
    policja
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 przedwczoraj, 13:56:58 via Wykop
  • -4
Kraj z większego gówna i kartonu niż PL niech kociaki ich tam ubogacają kulturowo dalej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 13.06.2026, 22:33:38
  • 10
#yanek
Skończ waść wstydu już oszczędź wszystkim. To jest pewne jak ament w pacierzu.
nopenopenope123 - #yanek 
Skończ waść wstydu już oszczędź wszystkim. To jest pewne ja...

źródło: 59628b43089c22075fa7016874039d558cf55d9bcef4af96c46a3387e5555b56

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KucykMocy
KucykMocy
13.06.2026, 19:11:13
  • 8
#kryptowaluty #bitcoin
100 polskich zlotych w niespelna 6h.
Co bedzie jak zwieksze dzwignie do 100!
Żegnaj biedo słodka kusicielko
KucykMocy - #kryptowaluty #bitcoin
100 polskich zlotych w niespelna 6h.
Co bedzie jak...

źródło: 1000023314

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 13.06.2026, 22:26:59 via Wykop
  • 0
@KucykMocy: uważaj żeby nie o------o od kaski
  • Odpowiedz

661

Szydłowice: pies brutalnie pogryzł 8 letnie dziecko

Pokaż treści 18+

Szydłowice: pies brutalnie pogryzł 8 letnie dziecko

Szydłowice: pies pogryzł 8-letnie dziecko. Wezwano śmigłowiec LPR Dziecko zostało pogryzione przez psa. Do zdarzenia doszło dziś (11.06) tuż po godzinie 15:00 w Szydłowicach. Ucierpiał 8-letni chłopiec.

El_Kamilos23
z
facebook.com
dodany: 13.06.2026, 05:54:33
  • 73
  • #
    psy
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    policja
  • #
    psiarze
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 13.06.2026, 15:08:33 via Wykop
  • 2
Kulka dla psa i właściciela
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1049

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przepraszam Viki Gabor w imieniu wykopowej społeczności za osoby które dokonały niewybrednych i złośliwych komentarzy po opublikowaniu wyników głosowania polskiego jury na konkursie Eurowizja 2026.

Ommadawn
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 10:05:22
  • 203
  • #
    eurowizja
  • #
    vikigabor
  • #
    rigcz
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 13.06.2026, 08:08:52 via Wykop
  • 2
@Jasnie-wielmozny-pan: grała sida w epoce lodowcowej
Creamfields
Creamfields
Creamfields
12.06.2026, 07:31:06
  • 3
Co sądzicie o BIP-110?
#bitcoin #kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 12.06.2026, 12:39:11 via Wykop
  • 4
@Creamfields: jeszcze jak
  • Odpowiedz
memforis
memforis
11.06.2026, 22:42:52
  • 1
#ethereum na tych poziomach znowu wygląda obiecująco :) a Wy co myślicie tag #gielda i #kryptowaluty?
może to też dno na #bitcoin po ostatnich spadkach?
memforis - #ethereum na tych poziomach znowu wygląda obiecująco :) a Wy co myślicie t...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 12.06.2026, 11:28:46 via Wykop
  • 0
@maniek74: kółko wzajemnej adoracji się tu zrobiło widzę XD
  • Odpowiedz
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 08.06.2026, 08:31:14
  • 0
#kryptowaluty
To kiedy short na beat? Jakaś g---o gra taneczna, która ostatnio też tak z czapy pompowała aż do ruga i pewnie ci sami skupili i zaraz będzie powtórka.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123
Autor
10.06.2026, 09:24:22 via Wykop
  • 1
@mariusz-marian-saviola44: oby bo tak dziubie i dziubie te longi
nopenopenope123 - @mariusz-marian-saviola44: oby bo tak dziubie i dziubie te longi

źródło: IMG_20260610_112256

Pobierz
  • Odpowiedz
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123
Autor
10.06.2026, 21:33:05 via Wykop
  • 0
@mariusz-marian-saviola44: 8$ i nie łapałem tego ruchu ( ͡° ʖ̯ ͡°) jebnie to zaraz ino roz
  • Odpowiedz

655

41-latek z Zimbabwe ma opuścić Polskę. Chodzi o atak na mieszkańca Lublina!

Lubelscy działacze Ruchu Narodowego zarzucają organom ścigania nieudolne działania w sprawie imigranta, który zaatakował Polaka w jednym z klubów w centrum Lublina. Tymczasem jak informują funkcjonariusze 41-latek z Zimbabwe ma zostać deportowany.

Akinori456
z
radio.lublin.pl
dodany: 10.06.2026, 14:28:07
  • 85
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    wydarzenia
  • #
    migracja
  • #
    uchodzcy
  • #
    politykamigracyjna
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 10.06.2026, 20:20:56 via Wykop
  • 34
@dune: no tak czego nie rozumiesz?

2003

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

Mieszkańców najbardziej wzburza drastyczna nierówność wobec prawa. Prawo jest jakie jest, ale dlaczego jednych kara się za najechanie na trawnik, wyrzucenie śmiecia nie do tego pojemnika i wylicza mu się ilość "zużytego" deszczu do opłaty, a innym ich skrajne przewiny są darowane.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 10.06.2026, 11:36:32
  • 295
  • #
    polska
  • #
    wydarzenie
  • #
    katowice
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    imigranci
  • #
    prawo
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 10.06.2026, 19:37:37 via Wykop
  • 0
@Syfilis: trzeba zaopatrzyć się w czarnoprochowce akurat bębenek starczy na grupkę brocoil headów

9

Iran w strachu. Trump zapowiada, co się dzisiaj wydarzy w Iranie.

Iran w strachu. Trump zapowiada, co się dzisiaj wydarzy w Iranie.

Prezydent Trump poinformował, że Stany Zjednoczone ponownie zaatakują cele w Iranie po tym, jak irański dron Shahed uderzył w amerykański śmigłowiec Apache. - Wczoraj uderzyliśmy ich mocno i znowu mocno uderzymy ich dzisiaj - zapowiedział.

Kotouak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 10.06.2026, 18:09:53
  • 4
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    zymianie
  • #
    trump
  • #
    wojna
  • #
    swiat
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 10.06.2026, 19:22:43 via Wykop
  • 1
Iran w strachu łaaaaaaaaaa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KucykMocy
KucykMocy
09.06.2026, 16:48:15
  • 8
No dobra #gielda , proponuje rozwiazać spór z #kryptowaluty w formule mma za garażami, ale ostrzegam, znam kung fu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 09.06.2026, 18:15:57 via Wykop
  • 1
@KucykMocy: proponuję grę w kłykcie dla prawdziwych mężczyzn
  • Odpowiedz
przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
09.06.2026, 16:03:42
  • 5
Wszyscy damy radę, chłopcy. W końcu nagle wszystko się ułoży. Wierzę w proces 🙏 #gielda #kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 09.06.2026, 18:09:08 via Wykop
  • 1
@przegrywam_przez_miasto:
nopenopenope123 - @przegrywamprzezmiasto:

źródło: RDT_20260609_1952446838254663137382698

Pobierz
  • Odpowiedz
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 09.06.2026, 14:56:21
  • 0
#kryptowaluty
A ropa czemu spada? Koniec wojny po raz 2137?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Photoeditor
Photoeditor
Photoeditor
08.06.2026, 12:23:29
  • 0
#kryptowaluty #bitcoin

Jaka cenę za 1 btc zobaczymy najpierw?

  • 66000$ 52.3% (34)
  • 60000$ 47.7% (31)

Oddanych głosów: 65

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 08.06.2026, 14:30:52 via Wykop
  • 0
@say-my-name: na czarną listę bo spamuje cały czas
  • Odpowiedz
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 07.06.2026, 22:18:46
  • 0
#kryptowaluty
Dzisiaj w nocy się bombią, a ten pompuje. Oby zdechły kot.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
07.06.2026, 14:16:51
  • 11
Illuminati specjalnie napompowali bańkę na #gielda żebyście wrzucili swoje oszczędności w microny i inne sandiski. Teraz wystarczy zacząć krach (który być może zaczął się już w piątek) i ludzie zostaną z niczym. Wtedy likwidacja pieniędzy i wprowadzenie Socjal Credit Points dystrybuowane przez Rząd Światowy będzie dla was wybawieniem żeby nie trafić pod most. Nie będziecie mieli nic ale przynajmniej będziecie szczęśliwi że na koniec miesiąca wpadną punkty na chleb i
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 07.06.2026, 14:50:29 via Wykop
  • 1
@przegrywam_przez_miasto: jeszcze czekamy na spacex
  • Odpowiedz
Kaviar
Kaviar
Kaviar
07.06.2026, 11:46:25
  • 5
#kryptowaluty #bitcoin się kończą, tym razem na prawdę, AI =realna użytecznoć z mocy obliczeniowej, ścierwo krypto 0 użyteczności. TO koniec toniecie kryptofrajerzy, górnicy widzą potencjał ze swoich centrów danych, ale w AI bardziej...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 07.06.2026, 13:45:39 via Wykop
  • 0
@Kaviar: everybody gangsta untill trump położy łapska na czymkolwiek
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 16.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking