Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nopenopenope123
nopenopenope123

nopenopenope123

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 577
  • Znaleziska 94
  • Mikroblog 483
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
memforis
memforis
6 godz. i 28 min temu
  • 2
no to jak teraz zwała to powolutku od poniedziałku-wtorku (15-16 czerwca) znowu w górę aż do 4 lipca :)
https://wykop.pl/wpis/86413237/jak-tam-wykupili-juz-kursy-u-debilow-koniecznych-w#296590247

co se porysowałem to moje :) https://wykop.pl/wpis/86414769/zaczelo-sie-ethereum-zapewne-za-2-3-5-dni-znowu-po#296609183

#kryptowaluty #gielda #inwestycje #bitcoin
@memforis +2
@NieoznaczonaReklama: ok, już Ci mogę coś odpowiedzieć po tym co zauważyłem. będzie spadać do piątku z w weekendem włącznie, w poniedziałek pewnie akurat na 15-16 czerwca w ramach Bank of Japan będzie uklepany dołek i od wtorku znowu ruszymy i aż do końca lipca pompka pod
więcej
memforis - no to jak teraz zwała to powolutku od poniedziałku-wtorku (15-16 czerwca) ...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 4 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
@memforis: to się leczy... siedzi obsrany na ogromnym minusie, a udaje speca KEKLEO
  • Odpowiedz
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 3 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KucykMocy
KucykMocy
6 godz. i 2 min temu
  • 7
No dobra #gielda , proponuje rozwiazać spór z #kryptowaluty w formule mma za garażami, ale ostrzegam, znam kung fu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 4 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@KucykMocy: proponuję grę w kłykcie dla prawdziwych mężczyzn
  • Odpowiedz
przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
6 godz. i 46 min temu
  • 5
Wszyscy damy radę, chłopcy. W końcu nagle wszystko się ułoży. Wierzę w proces 🙏 #gielda #kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 4 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@przegrywam_przez_miasto:
nopenopenope123 - @przegrywamprzezmiasto:

źródło: RDT_20260609_1952446838254663137382698

Pobierz
  • Odpowiedz
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 7 godz. i 54 min temu
  • 0
#kryptowaluty
A ropa czemu spada? Koniec wojny po raz 2137?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Photoeditor
Photoeditor
Photoeditor
wczoraj, 12:23:29
  • 0
#kryptowaluty #bitcoin

Jaka cenę za 1 btc zobaczymy najpierw?

  • 66000$ 54.0% (34)
  • 60000$ 46.0% (29)

Oddanych głosów: 63

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 wczoraj, 14:30:52 via Wykop
  • 0
@say-my-name: na czarną listę bo spamuje cały czas
  • Odpowiedz
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 wczoraj, 08:31:14
  • 0
#kryptowaluty
To kiedy short na beat? Jakaś g---o gra taneczna, która ostatnio też tak z czapy pompowała aż do ruga i pewnie ci sami skupili i zaraz będzie powtórka.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariusz-marian-saviola44
mariusz-marian-saviola44
mariusz-marian-saviola44
wczoraj, 11:56:52 via Wykop
  • 1
@nopenopenope123: patrzac na rave, lab, river, siren, pippin to kazda z tych coinow robila po 40-100% kilka dni pod rzad, po czym utrzymywali cene dobry tydzien (albo i dluzej) robiac funding fee -2.5% co godzine. Beat nawet jeszcze nie zaczal miec negatywnego funding fee wiec shorta to bym szukal dopiero moze za tydzien jak cena nadal bedzie wysoko i kilka dni beda grillowac shortujacych negatywnym funding fee.
  • Odpowiedz
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 przedwczoraj, 22:18:46
  • 0
#kryptowaluty
Dzisiaj w nocy się bombią, a ten pompuje. Oby zdechły kot.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
przedwczoraj, 14:16:51
  • 11
Illuminati specjalnie napompowali bańkę na #gielda żebyście wrzucili swoje oszczędności w microny i inne sandiski. Teraz wystarczy zacząć krach (który być może zaczął się już w piątek) i ludzie zostaną z niczym. Wtedy likwidacja pieniędzy i wprowadzenie Socjal Credit Points dystrybuowane przez Rząd Światowy będzie dla was wybawieniem żeby nie trafić pod most. Nie będziecie mieli nic ale przynajmniej będziecie szczęśliwi że na koniec miesiąca wpadną punkty na chleb i
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 przedwczoraj, 14:50:29 via Wykop
  • 1
@przegrywam_przez_miasto: jeszcze czekamy na spacex
  • Odpowiedz
Kaviar
Kaviar
Kaviar
przedwczoraj, 11:46:25
  • 5
#kryptowaluty #bitcoin się kończą, tym razem na prawdę, AI =realna użytecznoć z mocy obliczeniowej, ścierwo krypto 0 użyteczności. TO koniec toniecie kryptofrajerzy, górnicy widzą potencjał ze swoich centrów danych, ale w AI bardziej...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 przedwczoraj, 13:45:39 via Wykop
  • 0
@Kaviar: everybody gangsta untill trump położy łapska na czymkolwiek
  • Odpowiedz

761

Angielska policja przeprasza

Angielska policja przeprasza

Wprowadzeni w błąd policjanci aresztowali wykrwawiającego się 18-latka. Zignorowali jego słowa, gdy na nagraniu powtarzał: "nie mogę oddychać" i "zostałem dźgnięty".

Victor_Manzon
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 03.06.2026, 20:55:22
  • 93
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 06.06.2026, 04:29:21 via Wykop
  • 0
@bama-kala: z 2 kosami pod pazuchą z czego jedna jest "religijna"
Erabitcoina
Erabitcoina
05.06.2026, 20:09:32
  • 1
Przez to w jakiej bańce ludzi się otaczałem pojawił się u mnie lęk, że zarabianie na krypto będzie ciężkie z powodu dużej wiedzy na ten temat. Zasoczyli mnie w tej kwestii polscy politycy i ich wypowiedzi o ,,blackchain" ,,stabletcoinach". Jak i moje ostatnie wpisy na wykopie i ich rekacja na nie. Jednak sporo jeszcze niewiedzy w opinii publicznej.
#bitcoin
#gielda
#inwestycje
#kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 05.06.2026, 20:19:18 via Wykop
  • 2
@Erabitcoina: deep.
  • Odpowiedz
-aki
-aki
-aki
03.06.2026, 16:14:45
  • 0
mam #youtubepremium od początku, kiedy weszło i zawsze miałem z tym luz - dostaję wygodę korzystania z yt na telewizorze, mam słuchanie/oglądanie w tle w telefonie, mam #youtubemusic - cały serwis streamingowy z muzyką (ekwiwalent #spotify). No i oczywiście w ramach yt premium jest też oglądanie treści bez reklam.

Tymczasem youtube w 2026:
Sieeeemanko! Witam w moim filmie! Moje pieniądze zarabiają na xtb. Zagraj
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 05.06.2026, 19:25:06 via Wykop
  • 0
@-aki: zapomniałeś o carvertical XD a jak chcesz przewinąć to w--------a reklama
  • Odpowiedz
mariusz-marian-saviola44
mariusz-marian-saviola44
mariusz-marian-saviola44
05.06.2026, 14:17:10
  • 4
#kryptowaluty
realizujecie zyski czy jeszcze trzymacie?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 05.06.2026, 14:45:04 via Wykop
  • 0
@mariusz-marian-saviola44: mam 500$ do realizacji 200 wyciągnięte short od 67k tylko szkoda, że straciłem przez niefart, lekkomyślność i odjaniepawlanie pomarańczowego 5000(╥﹏╥)

Załóżmy wariant spada do 50k i od tego momentu rośnie przez pół roku jak wygląda sytuacja, gdy otworzymy longa x2-x3 z "zapasem" likwidacji zamiast kupić spot? Giełda mocno zdziera za trzymanie pozycji? Znając życie i mojego farta jakbym tak zrobił to dojadą Saylora spadnie niżej
  • Odpowiedz

NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
04.06.2026, 05:18:57
  • 0
Czy szanowne koleżeństwo zdaje sobie sprawę z tego, że Binance nie ma licencji MiCA, a papiery złożyli w Grecji niedawno, tylko że nie mają tam struktur, a w zarządzie nie może być przestępca skazany wyrokiem za pranie pieniędzy pokroju CZ?

Jaki macie plan przed 1 lipca na ucieczkę z Binance?
Nigdzie nie ma tak małych prowizji i spreadów. Zastanawiam się nad ByBIT.eu, ale tam od lipca może być zerowa płynność, bo nikt
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 04.06.2026, 05:33:46 via Wykop
  • 0
@NieoznaczonaReklama: ja tam działam głównie na bitget też z siedzibą na Seszelach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 04.06.2026, 06:31:11 via Wykop
  • 0
@NieoznaczonaReklama: od groma stable również te szemrane sztuczne. Z binance to korzystałem żeby tylko wpłacić i to jeszcze przez szemrane p2p bo wychodziło najtaniej, a tak to jest bitget, bybit, kucoin. Szkoda, że token bgb się tak zeszmacił na 2$ bo przestali też wrzucać launchpoole nawet palenie tokenów nie pomaga.
  • Odpowiedz
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 03.06.2026, 21:24:27
  • 2
#kryptowaluty
Bardzo małe natężenie tańczących nosaczy, więc nie jest tak źle!
nopenopenope123 - #kryptowaluty 
Bardzo małe natężenie tańczących nosaczy, więc nie j...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czillaut
czillaut
03.06.2026, 13:34:43
  • 2
#kryptowaluty ależ to grzeje
czillaut - #kryptowaluty ależ to grzeje

źródło: Screenshot_26

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 03.06.2026, 16:35:31 via Wykop
  • 0
@czillaut: a czy zloto spadnie do 4315 i mnie zlikwiduje? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

wld jest sponsorowane przez Trumpa na giełdach pełno eventow z tym coinem było, więc bym się nie zdziwił jakby pompowali zamiast trump coina. Tam idzie cały czas inside trade to trzeba zyski w coś ładować.
  • Odpowiedz

491

W stroną słońca - SCI Fun się obudził

W stroną słońca - SCI Fun się obudził

Nowy film, chyba wyszedł z piwnicy.

sebnysa
z
youtube.com
dodany: 30.05.2026, 08:13:51
  • 136
  • #
    youtube
  • #
    internet
  • #
    ciekawostki
nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 31.05.2026, 03:36:06 via Wykop
  • -6
P--------y się ustawił do końca życia z tym patronite 40k miesięcznie i elo
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wypokowicz93
Wypokowicz93
Wypokowicz93
30.05.2026, 08:08:14
  • 1
#kryptowaluty

Co myliście o tym tokenie HYPE? Tuu de mun? Oni z opłat platformy wykupują i spalają cały czas na bierzaco tokeny
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 30.05.2026, 20:29:35 via Wykop
  • 0
@Wypokowicz93: ja sie wpakowałem w bgb jak zaczęli się reklamować w PL, giełdowa moneta i też palą tokeny, a aktualna cena tragiczna. Mógł człowiek sprzedać za 7-8$ tak samo jak bnb, gdy wszystko spadało, a bnb szło na ath.
  • Odpowiedz
WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
30.05.2026, 08:51:53
  • 1
Jak BTC spadnie poniżej 50.000 USD to wchodzę all-in w BTC i w wybranego przez siebie altcoina (50 / 50). Widzę bardzo duży potencjał w kryptowalutach po potencjalnych spadkach.
#gielda #kryptowaluty #bitcoin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 30.05.2026, 20:25:24 via Wykop
  • 0
@WelcomeStranger: deep.
  • Odpowiedz
Velion
Velion
30.05.2026, 10:49:27
  • 2
#kryptowaluty #algorand Eh złowiek chciał dokupić jak będzie przy 10c na spocie czekał ładnie wczoraj przy tym podbiciu do góry, trochę zaczęło spadać i myślałem że rano ładnie dziś dokupie to znowu poleciał jeszcze dalej, no i to są dopiero problemy dokupić czy nie bo idzie w górę to co masz, problemy algorandowcow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nopenopenope123
nopenopenope123
nopenopenope123 30.05.2026, 20:24:42 via Wykop
  • 0
@Velion: wejdz na tg Rafałka to jest dopiero kino.. pojedyńcze trade na 30-50k$ zysku, żeby później 1 betem klasycznie na dźwigni x100 p-------ć zarobek z miesiąca
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking