Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rafiik

rafiik

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 874
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 869
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 19
placebo_
placebo_
przedwczoraj, 16:15:22
  • 1
Ktoś mi powie dlaczego tak dużo ludzi podejrzewa tribbsa o bycie Sabo? Jakie są argumenty? Ok, suzan zrobiła na jego temat mocną prezentację, ale po 1 rezi przyznał ze poza pokojem sabotazysty nigdzie nie ma poszlak kto jest Sabo, a po 2 suzan coś przekręciła z tym serialem 1670. Że trzyma z Navcią? No i co z tego, w mafii Natan też trzymał z Krzychem a jakoś mafią nie był. Navcia może
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik przedwczoraj, 23:04:34 via Wykop
  • 0
@kateemusio: co do początku Twojej odpowiedzi to wątpię aby rezi przy takim projekcie nie wyciął by tej sceny o roli. Wiadomo błędy się zdarzają, tylko pewnie ogląda to więcej osób do akceptu niż sam rezi a ten moment za bardzo rzuca się w oczy aby nikt nie zauważył.
  • Odpowiedz
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
przedwczoraj, 17:40:21
  • 2
#yanek dalej uważasz się za specjalistę od youtube? Śmiechu warte
Stachanowiec_yt - #yanek dalej uważasz się za specjalistę od youtube? Śmiechu warte

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik przedwczoraj, 19:03:20 via Wykop
  • 0
@Stachanowiec_yt: on nawet nie pomyśli że reklama takiego czegoś w środku lata jest bezsensowna xd
Druga sprawa - po 19 była moderacja komentarzy. Janek był na drugiej zmianie w pracy zdalnej 😅
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111
20.06.2026, 20:46:45
  • 9
#yanek powód do radości ze jest niedomyty i śmierdzi. Mitoman w siłowaniu na rękę chcę pokonać przeciwnika smrodem.
Raffall111 - #yanek powód do radości ze jest niedomyty i śmierdzi. Mitoman w siłowani...

źródło: 1000020378

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 20.06.2026, 22:38:14 via Wykop
  • 9
@Raffall111: i najlepsze że on to kiedyś porównał do kampera za 80k.
  • Odpowiedz
Kamilek2323
Kamilek2323
19.06.2026, 17:53:28
  • 10
Ciekawe czy znowu będzie tłumaczył, że jutup coś testuje xD

#yanek
Kamilek2323 - Ciekawe czy znowu będzie tłumaczył, że jutup coś testuje xD

#yanek

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 19.06.2026, 20:02:48 via Wykop
  • 1
@Stachanowiec_yt: jest też dodany post na YT z jego mądrościami
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 19.06.2026, 21:50:56 via Wykop
  • 2
@Kamilek2323: szkoda że te wszystkie Bożeny nigdy nie zrozumieją że taki komentarz jest kupiony.
  • Odpowiedz
zuru1337
zuru1337
18.06.2026, 16:00:14
  • 26
#kikiswiat
Jaś - to jest dosyć ciężkie, wiec w dwie osoby przeniesiemy
Ojciec -
zuru1337 - #kikiswiat 
Jaś - to jest dosyć ciężkie, wiec w dwie osoby przeniesiemy
Oj...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 18.06.2026, 17:38:36 via Wykop
  • 1
@zuru1337: no przecież Jasiu jest tam tylko do przeszkadzania
  • Odpowiedz
luminescencja
luminescencja
17.06.2026, 21:31:21
  • 0
#kikiswiat

Na czyim kanale wyjdzie następny WYSRYW Z SIEDLISKA?

  • Kiksona 47.3% (26)
  • Kaski 16.4% (9)
  • Ani 3.6% (2)
  • Nadji 14.5% (8)
  • Szympka 18.2% (10)

Oddanych głosów: 55

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 18.06.2026, 04:46:20 via Wykop
  • 0
@luminescencja:
https://youtu.be/3sh4_t4a7og?is=TPQojBfoB6SMv_hx
Mówisz i masz. Rosół na kolację. Ciekawe czy wyglądał lepiej niż woda po kiełbasie.
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 16.06.2026, 15:05:00
  • 2
#yanek
https://yanek.billy.com.pl/
Pojawiły się nowe usunięte komentarze. W dodatku 2 są samego Janka. Reszty nie rozumiem dlaczego usunięte.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik
Autor
16.06.2026, 15:40:00 via Wykop
  • 5
@swinkapl: najlepsze, że najpierw musiał je zaakceptować i później usunąć aby pojawiły się na tej stronie xd pewnie jutub coś testuje znów :/
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik
Autor
16.06.2026, 18:21:00 via Wykop
  • 9
@Kamilek2323: może w końcu trafi na czarną listę Chińczyków xd
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 16.06.2026, 12:32:31
  • 2
#kikiswiat
https://youtu.be/3Ir3dQO2-28?is=dAa_5bIfbwnsFGmA
Jasiu teraz musi napisać jakiś poradnik do nagrywania. Muzyka na max i nic nie słychać co ten koleś gada 😆
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

borsuk_miodozer
borsuk_miodozer
16.06.2026, 12:46:53 via Wykop
  • 0
Babę dobrze słychać
  • Odpowiedz
Rafaelllo1
Rafaelllo1
Rafaelllo1
17.06.2026, 13:25:21 via Wykop
  • 0
Film prywatny
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 14.06.2026, 00:41:53
  • 0
#kikiswiat
https://youtu.be/1KxHOx26RY0?is=lexVjiUFJAS6Mdc9
Będzie kontent we wtorek nowy odcinek.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iHierro
iHierro
14.06.2026, 07:23:15 via Wykop
  • 4
@rafiik: Telefon/kamera z roku produkcji Vectry, żeby była autentyczność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sardyna
Sardyna
14.06.2026, 07:52:26 via Android
  • 2
@Mooher: do islandii wlacznie bylo ok. Co tam sie zadzialo później to juz inna sprawa. Moze ludzie czekaja na powrot podrozy? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Zamaloczasunalogin
Zamaloczasunalogin
Zamaloczasunalogin
13.06.2026, 17:30:00
  • 1
#kikiswiat
Jasiu jeździ traktorkiem, a stary ojciec ładuje ciężkie kamienie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 14.06.2026, 00:29:58 via Wykop
  • 2
@Zamaloczasunalogin: najlepsze jak przez dużą część ostatniego odcinka podkreślał słowo "skosiłem" aby pokazać widzą że on też tam pracuje
  • Odpowiedz
dj-gizmo
dj-gizmo
13.06.2026, 15:19:42
  • 1
#kikiswiat Dawniej fachowcy uzywali plynu do mycia naczyn. No ale kto bogatemu zabroni, qrfa tych dwoch to jak Pat i Mat. Tak samo zeszlo im czasu z wrzucaniem kamieni do lyzki szybciel bylo by przezucic rekami z kupki na kupke oddalona o 1 metr
dj-gizmo - #kikiswiat Dawniej fachowcy uzywali plynu do mycia naczyn. No ale kto boga...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-13 171303

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 13.06.2026, 16:38:20 via Wykop
  • 5
@dj-gizmo: jakby te kamienie miał ogarnąć sam ojciec to by przeniósł ręcznie ale był Janek to musiał nagrać scenkę
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111
10.06.2026, 15:11:18
  • 8
#yanek żyjezżebrania
Raffall111 - #yanek żyjezżebrania

źródło: 1000019159

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 10.06.2026, 17:54:08 via Wykop
  • 9
@Raffall111: taki potężny youtuber i najbardziej popularny poszukiwacz w Polsce zbiórkę musi zakładać na 2000?
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 04.06.2026, 18:16:33
  • 0
#yanek YT coś testował i dopiero pojawiły się komentarze sprzed 7 godzin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JAJAnek
JAJAnek
04.06.2026, 18:23:48 via Wykop
  • 8
@rafiik: wyobrażacie sobie w ogóle taką karierę na YT? Przecież dla niego to jest psychologiczna makabra. Gość oczywiście sam sobie na to zapracował, bo jest kłamcą, mitomanem, oszustem, żebrakiem, pasożytem itd, ale ja sobie nie wyobrażam tak funkcjonować. Świnia zamiast pójść do normalnej pracy, to woli dla tego marnego pasożytowania i darowizn siedzieć tu na siłę i tak wegetować.

Ja ogólnie mam duży dystans do siebie i j---e mnie co
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44
04.06.2026, 21:21:02 via Wykop
  • 5
@rafiik: Pewnie włączył ręczną akceptację komentarzy, bo boi się, że ludzie będą pisać prawdę o zawieszonej działalności i unikaniu ZUS-u.
  • Odpowiedz
Kamilek2323
Kamilek2323
04.06.2026, 10:06:49
  • 6
Tak żeby wyświetleń nie nabijać :)

#yanek
Kamilek2323 - Tak żeby wyświetleń nie nabijać :)

#yanek

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 04.06.2026, 15:38:34 via Wykop
  • 0
@MacGyver007: ale to jest dzban to głowa mała xd
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
02.06.2026, 14:33:13
  • 6
Terminator walczy z sekcją komciów aż się ogniwa grzeją xD

#yanek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 02.06.2026, 17:31:31 via Wykop
  • 8
@zdrajczyciel: w poście na YT pisał że raz w miesiącu będzie robił Q&A na pytania z komentarzy. Tylko chyba sam będzie musiał te pytania pisać
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 31.05.2026, 11:14:34
  • 6
#kikiswiat Kamil zły aż musiał się przespać bo nie udało się złamać żadnego zakazu 😅
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olnn
olnn
olnn
21.05.2026, 22:10:21
  • 1
#kikiswiat ejjj no co oni robili tyle na tym siedlisku sami :) ze tak długo filmów nie ma :) chyba kikulec koniecznie chce pokazac ze w drodze jest 4 :) i nie ma przemka tylko on :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 22.05.2026, 02:09:52 via Wykop
  • 7
@olnn: piłeś= nie pisz
  • Odpowiedz
OdcienZieleni
OdcienZieleni
OdcienZieleni
21.05.2026, 20:35:30
  • 1
#odyn czyli Adas bedzie teraz grabil wode, eh za 3 tyg depresja i tamiza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 21.05.2026, 21:05:52 via Wykop
  • 0
@OdcienZieleni: poczekaj aż pójdzie zamiatać plaże
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik 15.05.2026, 11:27:55
  • 17
#kikiswiat Jasio przyjechał na murowanie i robota zwolniła o 99%
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dxe_
Dxe_
Dxe_
15.05.2026, 17:24:57 via Wykop
  • 1
@rafiik: spokojnie 2 czeladniczki na przyuczeniu dzisiaj byly
  • Odpowiedz
MF81
MF81
15.05.2026, 10:38:06
  • 15
#kikiswiat stary muruke a Kikulec jedzie na lazurowe wybrzeze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik 15.05.2026, 11:10:48 via Wykop
  • 0
@MF81: i ciągle powtarza, że "zrobimy"
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Rafał Gimziński

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.06.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking