Ogólnie to jeżdżę sobie na codzień autkiem w postaci 20 letniej Hondy, która była produkowana jako eksperymentalna hybryda. Problem jest taki, że po 20 latach to oryginalne ogniwa ledwo żyją i cała ta hybryda działa tak na 50%. I jak jeżdżę autostradą to moja prędkość maksymalna to jakieś 120km/h. Jak mam szczęście to mogę zrobić chwilowy skok do 140 ale trwa to może 2 minuty.
I wiecie co? Nigdy mi się nie
I wiecie co? Nigdy mi się nie













Wybierzmy partnera do ataku dla Roberta Lewandowskiego. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja
źródło: 1000012230
PobierzNajlepszy napastnik po Robercie w kadrze?