Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mini53

mini53

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36063
  • Znaleziska 18
  • Mikroblog 36045
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
  • Dodane (8)
  • Komentowane (2)
  • Plusowane (36035)
Kempes
Kempes
przedwczoraj, 06:36:11
  • 472
#ukraina #rosja #wojna #polskieonuce #bekazprawakow

Typowe prawaki są typowe...
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #polskieonuce #bekazprawakow 

Typowe prawaki są typo...

źródło: 1000078707

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wshk
wshk
wshk
przedwczoraj, 06:40:34 via Android
  • 209
@Kempes: kolor nie ma znaczenia, kacap to kacap
  • Odpowiedz
KarmelkowyZubr
KarmelkowyZubr
przedwczoraj, 06:43:34 via Wykop
  • 344
@Kempes: Typowy Rafałek xD. Ten sam który napisał że gdyby przeciwnikiem Rafała Trzaskowskiego był trynkiewicz to zagłosował by na trynkiewicza
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
31.05.2026, 11:13:12
  • 899
Przegrał Pan, Panie Nawrocki.
Przegrał Pan z kretesem, nie udało się Panu, mimo desperackich prób zablokowania programu SAFE. Gigantyczna rzeka 180 miliardów złotych właśnie popłynęła – głównie na wschodnią ścianę Polski, tam, gdzie macie swój elektorat.
Teraz wszyscy zobaczą, kto naprawdę działał na szkodę kraju, a kto buduje bezpieczeństwo i przynosi konkretne pieniądze. Pierwsze umowy podpisane, tylko dzisiaj na 79 mld złotych, fabryki ruszają, miejsca pracy powstają – a Pan zostaje z
donatien-de-sade - Przegrał Pan, Panie Nawrocki. 
Przegrał Pan z kretesem, nie udało ...

źródło: IMG_7646

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
31.05.2026, 11:19:25 via Wykop
  • 769
@donatien-de-sade: ubrali żula w garnitur i nazywają prezydentem, won do lasu gdzie jego miejsce
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71
31.05.2026, 11:48:42 via Wykop
  • 252
@Ravau23: na pewno mniejsza niż straty NBP 🤦
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
31.05.2026, 10:20:37
  • 4120
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stallion45
Stallion45
31.05.2026, 10:23:48 via Wykop
  • 1223
@programista30k: nie mogę się doczekać aż w końcu donald tusk dojdzie do władzy i zmieni ten absurdalny przepis.
  • Odpowiedz
GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
31.05.2026, 11:40:58 via Wykop
  • 155

Komentarz usunięty przez moderatora

202492
202492
31.05.2026, 11:51:25
  • 157
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

202492
202492
Autor
31.05.2026, 11:55:56 via Wykop
  • 86
@sargento: o proszę, moderacja dodała 18+, ciekawe
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
31.05.2026, 11:56:59 via Wykop
  • 100
@202492: Ja nie biorę, ale myślę sobie, że gdybym był np. nie wiem, powiedzmy kibolem, sutenerem i miał zwyczaj o--------ć dziadów na mieszkanie, to kto wie czy właśnie w ten sposób nie częstowałbym się gumą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
31.05.2026, 10:56:29
  • 580
najgorzej
#heheszki
splinter96 - najgorzej
#heheszki

źródło: 1000029086

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
31.05.2026, 10:58:05 via Wykop
  • 128
@splinter96: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/save-webp-as-png-or-jpeg/ polecanko
winsxspl - @splinter96: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/save-webp-as-p...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
NocnyAtakPterodaktyla
NocnyAtakPterodaktyla
31.05.2026, 12:53:38 via Wykop
  • 190
@sebusik: Po prostu jpeg było zbyt dobrym formatem więc zaczął komuś przeszkadzać.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
30.05.2026, 07:23:55
  • 290
Głupota Żeleńskiego odpaliła kolejną lawinę hipokryzji ze strony gasniczakow-korwinistow. I znowu „lewackie fakty” sa przeciw wam

Oburza was gloryfikacja UPA? Prawidłowo.

Ale czemu jak wasz guru stoi obok człowieka który wychwala katyńskiego zbrodniarza to milczycie?

Czemu
Grzesiok - Głupota Żeleńskiego odpaliła kolejną lawinę hipokryzji ze strony gasniczak...

źródło: z32422566AMP,Liderzy--Kamractwa--Wojciech-O--i-Marcin-O--na-mar

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
30.05.2026, 07:29:06 via Wykop
  • 33
Oburza was gloryfikacja UPA? Prawidłowo


@Grzesiok: szkoda że was nie oburza i udajecie że deszcz pada xD

ps gasniczakiem nie jestem
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
30.05.2026, 07:32:07 via Android
  • 201
@Grzesiok: Braun - najbardziej obrzydliwy i wyrachowany typ w Polskiej polityce, który zmienia zdanie co 3 dni, pluje na polskich patriotów, na polską historię i na kościół katolicki, a i tak pójdą i zagłosują na niego ludzie uważający się za patriotów i katolików¯\(ツ)/¯. Mam nadzieję, że nie zostanie posłem ale płonne me nadzieje, bo Mariuszariat silny
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
30.05.2026, 07:50:55
  • 1597
Mój szef próbował mnie kiedyś przekonać, że mniejsze wynagrodzenie jest dobre bo w razie braku zleceń, firma najpierw zwolni zarabiających więcej.
#pracbaza #cnc #januszebiznesu
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cognjac
cognjac
30.05.2026, 07:52:48 via Wykop
  • 1390
@k0n0p: czyli szefa wywalają jako pierwszego tak?
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
Autor
30.05.2026, 08:04:10 via Wykop
  • 1871
@cognjac: szef dokłada do interesu
  • Odpowiedz
Barte_q
Barte_q
Barte_q
29.05.2026, 16:06:00
  • 378
Radek ładnie podsumował batyra

https://x.com/i/status/2060360466824610056

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Barte_q - Radek ładnie podsumował batyra

https://x.com/i/status/2060360466824610056
...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fajna-dziolcha
fajna-dziolcha
fajna-dziolcha
29.05.2026, 17:55:05 via Wykop
  • 189
@Barte_q: króciutko pisowski pet czy tam snus zgaszony
  • Odpowiedz
Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle
29.05.2026, 18:08:29 via Wykop
  • 52
@Barte_q: AHA CZYLI SIKORSKI GROZI DRUGIM SMOLELELELELE
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
29.05.2026, 17:31:22
  • 427
#safe #polska #wojsko #polityka #bekazpisu #kosiniakkamysz
Kosiniak się wkurzył a Kamysz dobił.
Widać miał już dosyć pitolenia i powiedział jak jest
Tak nabuzowanego jeszcze go nie widziałem XD
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11
29.05.2026, 17:36:59 via Wykop
  • 207
@CipakKrulRzycia: no trzeba przyznac troche kosiniak sie wyrobił ostatnio , coraz lepsze przemówienia ma w porównaniu do tego, co bylo 3-4 lata temu
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
29.05.2026, 17:46:59 via Wykop
  • 372
@CipakKrulRzycia: Dziwicie się? Pisuary dla koryta zaczynają z premedytacją szkodzić państwu i polskiej zbrojeniówce.
Oczywiście w komentarzach na X pisowskie boty nie zawodzą XD
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
29.05.2026, 09:49:20
  • 294
#polityka #kanalzero #stanowski #bekazprawakow #bekazkonfederacji #heheszki #4konserwy #ukraina #rosja #wojna
Kempes - #polityka #kanalzero #stanowski #bekazprawakow #bekazkonfederacji #heheszki ...

źródło: HJed6uQWYAAIlEh

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

legion_9000
legion_9000
legion_9000
29.05.2026, 10:16:11 via Wykop
  • 37
@RadzieckiSnajper: bo na szaraków do wojska idą przyglupy IQ 80 na szczęście ich rola nie jest myślenie a wykonywanie rozkazów
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
Autor
29.05.2026, 10:36:29 via Wykop
  • 21
No i jak tu nie wierzyć anonowi z internetów o nicku @RadzieckiSnajper ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
saakaszi
saakaszi
29.05.2026, 10:34:00
  • 401
Kanał zero wyretuszował kontrowersyjną koszulkę żołnierza, ciekawe dlaczego (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#neuropa #bekazprawakow #kanalzero #stanowski #polska #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #historia #tysiacurojenniezaleznychmediow
saakaszi - Kanał zero wyretuszował kontrowersyjną koszulkę żołnierza, ciekawe dlaczeg...

źródło: HJeTq_TXUAAuRax

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
29.05.2026, 11:05:23 via Wykop
  • 262
@saakaszi: xD nowa jakość dziennikarstwa.
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
29.05.2026, 12:19:16 via Wykop
  • 35
ciekawe dlaczego (╯°□°)╯︵ ┻━┻


@saakaszi: bo ta koszulka to prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
29.05.2026, 13:48:45
  • 534
Represje opozycji przez reżim Tuska sięgają zenitu!!1

#heheszki #polityka #bekazpodludzi #bekazpisu
piaskun87 - Represje opozycji przez reżim Tuska sięgają zenitu!!1

#heheszki #polityk...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armin-van-kutonger
armin-van-kutonger
29.05.2026, 13:52:17 via Wykop
  • 304
@piaskun87:
trzeba docenić, że nie jechał samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
29.05.2026, 14:01:32 via Wykop
  • 271
@piaskun87:

ile samolot z Rzeszowa leci do Warszawy, pół godziny?

co on, lejek se włozył do ryja i tankował że się n-----ł tak szybko?
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
29.05.2026, 09:04:00
  • 729
#kanalzero #stanowski #bekazprawakow #heheszki #4konserwy #konfederacja #neuropa

Patałachy z "Kanału Zero" wyretuszowali zdjęcie... i oni mienią siebie DZIENNIKARZAMI, a to tylko najzwyklejsze politruki i do tego marnej jakości XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #kanalzero #stanowski #bekazprawakow #heheszki #4konserwy #konfederacja #neu...

źródło: 1000078585

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kempes
Kempes
Autor
29.05.2026, 09:13:36 via Android
  • 398
@codziennaKasia: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - @codziennaKasia: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

źródło: 1000078579

Pobierz
  • Odpowiedz
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
29.05.2026, 09:33:59 via Android
  • 90
@Kempes: Ale dlacsego, przeciez on broni naszych granic to wg P. Pinkwart jest wszystko ok, nie ?
  • Odpowiedz
jfrost
jfrost
29.05.2026, 11:47:57
  • 968
rodzina prosi o niezadawanie pytań

#p0lka
jfrost - rodzina prosi o niezadawanie pytań

#p0lka

źródło: image

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
29.05.2026, 11:53:06 via Wykop
  • 993
@jfrost: "dziecko" całe i zdrowe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
29.05.2026, 12:01:38 via Wykop
  • 945
@jfrost: dziecko
xd
I tak do pięćdziesiątki.
  • Odpowiedz
nO-C34
nO-C34
28.05.2026, 10:41:36
  • 369
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
nO-C34 - Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie 
#gie...

źródło: 1000006600

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
28.05.2026, 10:42:39 via Wykop
  • 527
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Manden
Manden
28.05.2026, 10:43:03 via Wykop
  • 794
@nO-C34: wifi xD
  • Odpowiedz
programista70k
programista70k
28.05.2026, 12:40:07
  • 642
Brytole kochaja Herr Tusk #polityka #bekazprawakow #bekazpisu
programista70k - Brytole kochaja Herr Tusk #polityka #bekazprawakow #bekazpisu

źródło: image

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
28.05.2026, 12:45:10 via Android
  • 969
@programista70k: to musi być niezły mindfuck dla Mariuszy jak ich angielscy odpowiednicy chwalą Tuska.
  • Odpowiedz
zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
28.05.2026, 13:00:24 via Wykop
  • 1209
@galicjanin: mariusze o tym nie wiedzą, bo nie mówią po angielsku
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
28.05.2026, 11:45:55
  • 840
Nawrocki się waha nad podpisaniem paktu Polsko-Brytyjskiego... xD

#bekazpisu #wojna #wojsko #anglia #polityka #nawrocki
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
28.05.2026, 11:49:28 via Wykop
  • 746
@Pituch: czeka na instrukcje od trumpka
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 11:58:50 via Wykop
  • 418
@qluch: lepiej ufać pomaranczowemu cymbałowi?
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 16:21:08
  • 1985
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
28.05.2026, 16:23:29 via Wypiek
  • 1738
@thorgoth piękna sprawa w sensie wyrok
  • Odpowiedz
piwakk
piwakk
piwakk
28.05.2026, 16:23:37 via Wykop
  • 572
@thorgoth: Czepiam się, ale nie ma czegoś takiego jak Seat Cupra.

Swoją drogą zrobiony rękaw - widać od razu że patola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
27.05.2026, 09:42:08
  • 781
wy też na dzień matki wrzuciliście na fejsika matkę swojego szefa? xD

#polityka #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow
yahoomlody - wy też na dzień matki wrzuciliście na fejsika matkę swojego szefa? xD

#...

źródło: pisowcyxD

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
27.05.2026, 09:42:56 via Wykop
  • 101
@yahoomlody: xD
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
27.05.2026, 09:47:42 via Wykop
  • 355
@yahoomlody: zalewska nigdy nie zawodzi. Oby jak najwięcej jej dawali.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1802
  • Strona 1 z 1802
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.09.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking