Uwaga na to auto. Numer VIN: JM3KFBCL3H0132715. Auto po konkretnym dzwonie w Kanadzie (wszystkie poduszki wystrzelone). Mam zdjęcia kolizji, raport carfax oraz kosztorys rzeczoznawcy po oględzinach auta. Zainteresowanym udostępnie.
Mireczki dajcie plusy na pocieszenie, cos o-------m i wyglada na to, ze mam dzis #slub - nie dochodzi do mnie jeszcze jakim cudem dalem sie wmanewrowac w ta sytuacje ale jak sie powiedzialo a, trzeba powiedziec b ( ಠ_ಠ)
@Marcinowy dostarczenie paczki 10dni, po odbiór paczki jechali 3 tygodnie i nie dojechali. Rozmowy z kierownikiem oddziału? Mamy problem z pracownikami, po za tym nie opłaca nam się po jedną paczkę jechać w ten rejon.
Czy zna ktoś jakieś godne polecenia strony oprócz otodom i olx, do znalezienia fajnego oraz w rozsądnej cenie mieszkania dla przyszłego studenta, w Szczecinie. #szukam #studia #mieszkanie
@Konfuncjusz18: Żadnych zaliczek przed obejrzeniem mieszkania i umową - teraz są żniwa dla oszustów (szczególnie ogłoszenia z olx i grup facebookowych)
#tinder ssie totalnie... Książę albo nie napisze albo nie odpisze albo napisze co tam... Albo jeszcze lepiej na dzień dobry rzuca tekstami typu skarbie będę o ciebie walczył. Coraz większa zenua.
Gdy informujecie nas o lukach odkrytych w jakimś systemie, kontaktujemy się z jego administratorem i zanim coś napiszemy, staramy się doprowadzić do ich załatania. Zdarza się jednak, że administratorzy nasze sugestie ignorują
Mapka pokazująca w jakich ilościach śmieci są sprowadzone do Polski. Mamy u siebie odpady nawet z tak egzotycznych miejsc jak Nowa Zelandia, czy Australia.
Mirki - moja przygoda z Pocztą Polską i paczką zagraniczną. Jak ktoś rozważa taką możliwość to stanowczo odradzam i sugeruję jednak kuriera, cena podobna, a jednak odpowiedzialność kuriera większaSytuacja taka: 1. Zleciłem wysyłkę paczki do Niemiec w dniu 05.12.2017 - paczkę prezentową na Święta...
@6502: A widzisz, ja to oceniam od innej strony. Codziennie wysyłam kilkadziesiąt paczek. Po śledzeniu 95% paczek dostarczonych następnego dnia. Najmniejszy procent uszkodzeń. Wypłata odszkodowań bez problemu. PP? Porażka. Polecony priorytet potrafi 10 dni iść...
Wypopki, dawno jakoś nie było takiego postu (na głównej). SKRADZIONO znajomej Mazdę 6 5.06.2018, w Warszawie, na ul. Rejtana, między 22-23:00. 2015, kombi, czerwona, na przednim prawym błotniku przy zderzaku obcierka/rysa. Nr rej. GA 9531W Ubezpieczone było, ale szkoda dobrego auta. Może ktoś...
https://www.youtube.com/watch?v=3x7UJ6tkxUE
#banggood #alfawise #s200 #digoo #chinskiecuda #promocje oraz #gearbest bo tam sprzedawane są szczoteczki Alfawise S200
źródło: comment_SPoPBMcNHKLEq7s7W6sOpyWX8AQKil7U.jpg
Pobierz