Takie przemyślenia z posiadania do grania: PC, PS5, Switch, telefon, Anbernic rg40xx
1. Na PC gra się zawsze bo są gierki online z znajomymi jak Helldivers2, Valheim, Enschrouded, New World, Factorio. Tysiące godzin przepalonych, ale nigdy nie odpalę PC jak mam np 15-60min czasu. Muszę mieć pół dnia dla siebie żeby pobocić w grach. Odkąd wymieniłem laptopa na puszkę gra się tylko więcej i wygodniej. To jest jedyna platforma na której gram online,
1. Na PC gra się zawsze bo są gierki online z znajomymi jak Helldivers2, Valheim, Enschrouded, New World, Factorio. Tysiące godzin przepalonych, ale nigdy nie odpalę PC jak mam np 15-60min czasu. Muszę mieć pół dnia dla siebie żeby pobocić w grach. Odkąd wymieniłem laptopa na puszkę gra się tylko więcej i wygodniej. To jest jedyna platforma na której gram online,









Na razie zastrzeżeń brak, zobaczymy jak to będzie dalej. Ja to lubię testować takie motoryzacyjne eksperymenty, wcześniej miałem sławetne 1.6 VTi, w którym również lubiły się dziać różne cuda z rozrządem, przejechane mial ponad 160tys. i w sumie nie działo się nic niepokojącego, łańcuch
źródło: IMG_0843
Pobierz