Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
leuler

leuler

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5789
  • Znaleziska 1036
  • Mikroblog 4753
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 77
leuler
leuler 02.02.2023, 13:35:11
  • 4
Niesamowity utwór #bulb w napisach końcowych do Deus Ex Mankind Divided

#deusex #soundtrack #muzyka #muzykazgier
leuler - Niesamowity utwór #bulb w napisach końcowych do Deus Ex Mankind Divided

#de...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....e
konto usunięte 02.02.2023, 13:39:50 via Wykop
  • 0
@leuler: good shit
  • Odpowiedz
wykop
wykop
02.02.2023, 09:53:01
  • 298
Nowy dzień, nowy ja (ง •̀_•́)ง #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy informacja o zmianach w trybie nocnym, które zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy. Swój kolor - między innymi - zmieniła górna belka serwisu (z niebieskiej na szarą), pojawiło się też kilka innych kosmetycznych zmian, które nam zgłaszaliście

Jeśli nie wiecie jak zmienić tryb, śpieszymy poinformować, że możliwość przełączenia się pomiędzy trybami nocny/dzienny - dla zwiększenia
wykop - Nowy dzień, nowy ja (ง •̀_•́)ง #wykopchangelog

Nocne Marki zapewne ucieszy i...

źródło: Tryb nocny1

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leuler
leuler 02.02.2023, 12:53:12 via Wykop
  • 0
@wykop: ukryjcie listę plusujących wpisy. Albo zrobicie jakieś ustawienie w opcjach do tego.
  • Odpowiedz
scriptkitty
scriptkitty
30.01.2023, 20:02:56
  • 1
Przecież to jest porażka, że gra która ma 11 lat skacze i przerywa jak p------a, na ryzenie 5600x, 32GB ramu i rtx-ie 3090 :/

Czy ktoś nie ma seriala do sprzedania do Deus Ex Human Revolution Complete Edition? Bo próbowałem wszelkich haków na Director's Cut i dalej nie da się grać :/

#pcmasterrace #skradanki #immersivesim #gry #deusex
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leuler
leuler 31.01.2023, 05:32:51 via Wykop
  • 1
@scriptkitty: przeszedłem Human Revolution oraz Manekind Divided na steam decku i dziadka git. Schematy klawiszy można sobie dociągnąć ze steamowych promozycji ludzi. Warto dodać dotyk na analogu z żyroskopem do celowania.
  • Odpowiedz
leuler
leuler 31.01.2023, 11:32:00 via Wykop
  • 1
@scriptkitty: tak, hakowanie na steam decku nie będzię tak sprawane jak pc. Szczegołnie jak masz dość rozłożystą siatkę do hakowania. Ja zrobiłem wszystko na analogach. Początki są mozolne ale jak już dasz punkty skilla w hakowanie i masz już robaki itp to jest prosto. Na tych touchpadach nie próbowałem. Interfejs jest ok, nie trzeba aż tak precyzyjnie zaznaczać komputera, czy bazy danych do by użyć na nich jakiejś akcji.
  • Odpowiedz
idk_nvm
idk_nvm
idk_nvm
31.01.2023, 06:17:21
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leuler
leuler 31.01.2023, 07:43:45 via Wykop
  • 1
@idk_nvm: "Czy psychodeliki uratują świat"
  • Odpowiedz

0

Czy Węgry poradzą sobie bez programu Erasmus (Dział Zagraniczny Podcast#166)

Czy Węgry poradzą sobie bez programu Erasmus (Dział Zagraniczny Podcast#166)

Ciekawy podcast na temat Węgier, gdzie punktem wyjścia jest odebranie dostępu węgrom do programu Erasmus. Rozmowa zachacza też o problemy gospodarcze i sposób prowadzenia władzy na Węgrzech.

leuler
z
youtube.com
dodany: 30.01.2023, 10:35:38
  • 0
  • #
    wegry
  • #
    erasmus
  • #
    podcast
  • #
    dzialzagraniczny
WLADCA_MALP
WLADCA_MALP
27.01.2023, 06:52:40
  • 10
165/1000 #1000filmow #film ---- INDEX 123 A B C cdn...

Drabina Jakubowa

Weteran wojny w Wietnamie cierpi na halucynacje i ma zespół PTSD (stres pourazowy). Omamy przeszkadzają mu w funkcjonowaniu i zaczyna podejrzewać, że jest ofiarą tajnego eksperymentu wojskowego, który poszedł źle. Film niełatwy, przez obrazy oraz brudne barwy ale poruszający i zostający z człowiekiem na długo... W odbiorze zawsze kojarzył mi się z teledyskiem Metallicy "One".

Reżyseria:
WLADCA_MALP - 165/1000 #1000filmow  #film ----  INDEX 123   A   B   C  cdn...

Drabin...

źródło: 595x800_l4ne7n

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leuler
leuler 27.01.2023, 12:16:01 via Wykop
  • 1
@WLADCA_MALP: świetny film
  • Odpowiedz
KromkaMistrz
KromkaMistrz
26.01.2023, 05:42:22
  • 0
W ksiegarniach pojawił się juz wyczekiwany reprint komiksu Sandman - tom 4 i 5
Co ciekawe Egmont jeszcze nie ma

Mega polecam cala serie - swietny komiks

#komiks #komiksy #sandman
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leuler
leuler 26.01.2023, 17:53:06 via Wykop
  • 0
@KromkaMistrz: jest dostępny w postaci cyfrowej?
  • Odpowiedz
leuler
leuler 24.01.2023, 12:23:34
  • 3
Kilamtyczny kawałek z sountracka do #cyberpunk2077
#muzyka #soundtrack
leuler - Kilamtyczny kawałek z sountracka do #cyberpunk2077
#muzyka #soundtrack
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tentin_quarantino
tentin_quarantino
tentin_quarantino
22.01.2023, 18:35:31
  • 224
Wersja 2.1 – nowe opcje konfiguracji Wykopu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Większość z waszych propozycji:
- dodano opcję wyłączenia "via Wykop", "via Mobile" etc.
- dodano opcję wyłączenia listy plusujących
- dodano opcję wyłączenia
tentin_quarantino - Wersja 2.1 – nowe opcje konfiguracji Wykopu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Większo...

źródło: NscRnTutmI

Pobierz
tentin_quarantino - Wersja 2.1 – nowe opcje konfiguracji Wykopu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Większo...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leuler
leuler 23.01.2023, 06:24:02 via Wykop
  • 1
@tentin_quarantino: Dzięki, super robota.

Pytane mam: jak włącze komaktowe kometarze to w pod wykopaliskami pojawia się czasem nachodzenie tekstu w cytowanych sekcjach. To jest przez odstęp nowej linii w cytowaniach?
leuler - @tentin_quarantino: Dzięki, super robota.

Pytane mam: jak włącze komaktowe ...

źródło: Screenshot 2023-01-23 at 07.19.54

Pobierz
  • Odpowiedz
SnikerS89
SnikerS89
21.01.2023, 13:29:48
  • 120
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leuler
leuler 21.01.2023, 18:46:20 via Wykop
  • 0
@SnikerS89: Noo klimacik jest
  • Odpowiedz
wykop
wykop
18.01.2023, 15:16:35
  • 286
Wykopowicze,

wracamy do Was z nowymi informacjami! Wczoraj obiecaliśmy, że w kolejnym kroku rozwiążemy problemy związane z czarnymi listami. Wiemy jak ważna jest dla Was ta funkcjonalność, dlatego to zadanie potraktowaliśmy priorytetowo. Obecnie możemy to powiedzieć głośno: czarne listy działają!

Ale to nie jedyna wdrożona dziś poprawka!

1.
wykop - Wykopowicze, 

wracamy do Was z nowymi informacjami! Wczoraj obiecaliśmy, że ...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 317
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leuler
leuler 18.01.2023, 21:29:13 via Wykop
  • 0
@wykop: Jest problem z:
- brak ostanich wiadmośc PW. Ostatnio wysyłałem PW i teraz rozwijam kopertę w prawym rogu ekrau i nie ma tej wiadmości. Wchodzę w menu wiadmości i też brak tej wiadmości.
- albokowane PW od wszystkich. Wcześniej miałem włączone PW od wszyswtkich teraz było tylko dla obserwujących domyślnie włączone jak dobrze pamiętam,
- brak zakładki "Ulubione" w skecji "Znalezika", "Mikroblog". Wczesniej takowa zakładka była. Teraz wszystko jest przeniesione do menu Ulubione,
  • Odpowiedz
leuler
leuler 18.01.2023, 21:50:30 via Wykop
  • 0
@wykop: jeszcze jedno zauwarzyłem. Jak nie widzę swojej odpowiedzi pod wpisem jak wchodzę na dany wpis. Widzę go tylko jak wejdę przez swój profil. Teraz nie wiem gdzie moja odpowiedź jest usytuowana. Wcześniej było chronologicznie. Tak samo jak pod tym wątkiem gdzie to jest już druga odpowiedź na Wasz wpis a w profilu widzę tylko tą ostatnio. Nie wiem gdzie się podziała poprzednia odowiedź z pierwszą cześcia uwag. Jak rozwijam
  • Odpowiedz
leuler
leuler 18.01.2023, 22:16:17 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
leuler
leuler 19.01.2023, 08:39:14 via Wykop
  • 0
@wykop: dodatkowo:
- brak sortowania odpowiedzi, komenatarzy,
- dlaczego jest takie stronicowanie odpowiedzi/komenatrzy zamiast poprzedniego endless scrolling?
  • Odpowiedz
leuler
leuler 19.01.2023, 11:09:55 via Wykop
  • 0
@wykop: - jak się dodaję znalezisko np. link z YT to w podglądzie brak miniaturki. Miniaturka pojawia się dopiero po dodaniu znaleziska w Wykopalisku.
  • Odpowiedz
leuler
leuler 19.01.2023, 11:41:37 via Wykop
  • 0
@wykop: - wcześniej obserwowane tagi nie zapisały się. Trzeba od nowa je zaobserwować.
  • Odpowiedz

3

Jak właściciel Gruzji paraliżuje ją największymi drzewami świata

Jak właściciel Gruzji paraliżuje ją największymi drzewami świata

Miliarder Bidzina Iwaniszwili sprowadza kilkusetletnie drzewa do swojego prywatnego parku, czasami paraliżując z tego powodu części Gruzji. Co to mówi o jego pozycji i czy może jej zagrozić wymuszana właśnie na tym kraju przez Unię Europejską ustawa anty-oligarchiczna? (Dział Zagraniczny)

leuler
z
youtube.com
dodany: 19.01.2023, 11:07:58
  • 0
  • #
    dzialzagraniczny
  • #
    podcast
  • #
    gruzja
leuler
leuler 15.01.2023, 23:06:37 via bookmeter
  • 10
96 + 1 = 97

Tytuł: Sid Meier przedstawia: Wspomnienia!
Autor: Sid Meier
Gatunek: biografia, autobiografia, pamiętnik
Ocena: ★★★★★★★★
leuler - 96 + 1 = 97

Tytuł: Sid Meier przedstawia: Wspomnienia!
Autor: Sid Meier
Gat...

źródło: comment_1673823997H4utPbi5dHDUNBC2KVbGFg.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leuler
leuler
Autor
16.01.2023, 06:07:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azzl: Trudno o lepszy prezent dla fana ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
leuler
leuler 15.01.2023, 22:52:12 via bookmeter
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leuler
leuler 15.01.2023, 22:28:31 via bookmeter
  • 8
94 + 1 = 95

Tytuł: Obsługiwałem angielskiego króla
Autor: Bohumil Hrabal
Gatunek: literatura piękna
Ocena: ★★★★★★★
leuler - 94 + 1 = 95

Tytuł: Obsługiwałem angielskiego króla
Autor: Bohumil Hrabal
Ga...

źródło: comment_1673821711nBIVMT0KS5tzgmKykHUhsA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytmirka
cytmirka
14.01.2023, 14:55:56 via iOS
  • 24
Nigdy nie sądziłam, że czytanie w miejscach publicznych typu kawiarnie jest takie relaksujące dopóki sama nie spróbowałam.

Ale za 5 minut mój stolik przejmuje jakaś rezerwacja wiec muszę spadać xD

#ksiazki #samorozwoj #czytajzwykopem
cytmirka - Nigdy nie sądziłam, że czytanie w miejscach publicznych typu kawiarnie jes...

źródło: comment_1673708156Sc13RwHPrp5JtLSFtseFay.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leuler
leuler 14.01.2023, 15:01:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytmirka: też lubię, jest klimacik szczególnie takich małych kawiarniach.
  • Odpowiedz
sebek_r
sebek_r
13.01.2023, 17:53:43
  • 1
Siemanko :) Ma ktoś propozycje, od której książki zacząć czytać Świat Dysku?

#ksiazki #pratchett #czytajzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leuler
leuler 13.01.2023, 18:21:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebek_r: http://rankingsubiektywny.pl/7-najlepszych-ksiazek-ze-swiata-dysku/
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
09.01.2023, 02:38:47
  • 351
Niejeden by powiedział że to żart, ale żarty powinny być śmieszne ( ಠ_ಠ)

jprdl✌️

#tesla #samochody #motoryzacja #carboners #humorobrazkowy #heheszki #czarnyhumor
Atreyu - Niejeden by powiedział że to żart, ale żarty powinny być śmieszne ( ಠ_ಠ)

...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leuler
leuler 09.01.2023, 12:37:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwanty: jeżeli traktować reklamę na YT za recenzję tech jutuberów to ja widziałem.

Spora sprzedaż Tesli w krajach wysoko rozwiniętych wynika w dużej mierze z dopłat/ulg podatkowych. Darmowe ładowanie lub niskokosztowe też do tego przyczyniło. Tak było do tej pory w Norwegii ale już się to zmienia i już tak zakup Tesli przestaję się opłacać. Nie znam przypadku UK i dlaczego tak jest w topie.
  • Odpowiedz
leuler
leuler 09.01.2023, 16:42:32
  • 2
@kwanty: > Recenzje to nie są reklamy.
W mojej opinii jak najbardziej reklamy. Szczególnie na rynku motoryzacyjnym. Wady i zalety możesz przedstawić w różny sposób. Możesz: o czymś nie powiedzieć (celowo, bądź nie), coś umniejszyć, obrócić w żart, czegoś nie wiedzieć (celowo, bądź nie). Nie jest szczególnie żadkie stosowanie takich zdań jak "u konkurencji to samo", "to już standard" gdzie umniejszana jest wada albo trywializowana. To też jest stosowanie socjotechniki.
  • Odpowiedz

535

Wandea - moje miejsce do życia

Wandea - moje miejsce do życia

Wandea – moje miejsce do życia   Dlaczego akurat to? Jak pisałem w historii mojej emigracji, początkowo z przypadku. Jednak szybko okazało się, ze ten nieświadomy wybór był szczęśliwy. Dzisiejszy departament 85, kraina historyczna, krwawo naznaczona w czasach rewolucji ze względu na konserwatyzm...

PiotrFr
z
wykop.pl
dodany: 07.01.2023, 11:33:53
  • 129
  • #
    europa
  • #
    francja
  • #
    emigracja
  • #
    podroze
  • #
    francjadasielubic
  • #
    turystyka
leuler
leuler 08.01.2023, 10:57:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pannoramix: @PiotrFr: Sporo pojeździłem po Włoszech i Francji w poprzednim roku. Ceny we Włoszech na podmiejskie pociągi dość podobne jak we Francji. Z Florencji do miasta leżącego kawałek dalej (godzina jazdy) koszt 6e. Pociąg Turyn-Genoa 12.9e. Pociąg Mediolan- Turyn 12.45e. Ceny regularnych połączeń. Frecciarossa we Włoszech jest droga, Neapol-Florencja prawie 70e. Tabor we Włoszech jest nowszy i widać inwestycję nawet w podmiejskie pociągi (wyjątek to Sycylia gdzie wgłąb
leuler
leuler 08.01.2023, 11:00:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pannoramix: @PiotrFr: Siatka połączeń we Francji dużo lepsza. Niestety południe Włoch jest bida z połączeniami dopiero od Neapolu coś się zaczyna dziać. Północ Włoch czy Sycylia ok. Ale Francja to inny poziom. Miałem też wrażenie że pociągi we Francji bardziej popularne i oblegane. We Włoszech króluje samochód.
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 19
  • Strona 8 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.07.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.01.2021

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking