Aktywne Wpisy

Kearnage +104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Berkel_88 +219
p0laczki znów pokazują, że są p0laczkami. Wyzywanie od kretynów i idiotów ludzi, którzy chcą aby w naszym kraju nastąpiła normalności i były przestrzegane przepisy ruchu drogowego. Daj p0laczkowi samochód to jak dać małpie karabin.
#polska #p0lak #samochody #motoryzacja #samochodoza #konfitura
#polska #p0lak #samochody #motoryzacja #samochodoza #konfitura

Nocne Marki zapewne ucieszy informacja o zmianach w trybie nocnym, które zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy. Swój kolor - między innymi - zmieniła górna belka serwisu (z niebieskiej na szarą), pojawiło się też kilka innych kosmetycznych zmian, które nam zgłaszaliście
Jeśli nie wiecie jak zmienić tryb, śpieszymy poinformować, że możliwość przełączenia się pomiędzy trybami nocny/dzienny - dla zwiększenia Waszej wygody - umieściliśmy w lewym panelu (dolny, lewy róg), tak abyście zawsze mieli go pod ręką. Sprawdźcie i dajcie znać czy podobają Wam się wprowadzone zmiany
Otrzymujemy od Was bardzo dużo sugestii i zgłoszeń, wszystkie czytamy, wszystkie notujemy, a ogromną większość przekazujemy do zespołów technicznych (sugestii o wprowadzeniu ananasów na górnej belce nie przekazaliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Dziękujemy Wam ogromnie za to! Dziękujemy również za feedback, który od Was dostajemy. Wiemy, że jeszcze długa droga przed nami, ale jakoś tak milej na serduchu, gdy wiemy, że idziecie z nami \ (•◡•) /
#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
źródło: Tryb nocny1
Pobierzkiedy zamiast jakichś pierdół to naprawicie coś poważnego
źródło: Screenshot_8
Pobierz@vieniasn: Równolegle pracujemy również nad innymi tematami, także cierpliwości - będą też inne usprawnienia, zmiany i sugestie. Tryb nocny ma wielu odbiorców, dlatego zmiany w nim były bardzo często nam zgłaszane.
I dlaczego nie mogę wysłać tego komentarza za pomocą ctrl+enter.
Kiedy przestanę widzieć w obserwowanych tagach wpisy osób z czarnej listy?
@zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba: Dopisane! :))
@konik_polanowy: Poprawki w czarnej liście są już na naszej liście zadań z wysokim priorytetem. Zebraliśmy od Was wszystkie możliwe sugestie i błędy w tym temacie, teraz czekamy na przygotowanie usprawnień i wdrożenie :))
z obserwowanych też korzysta wiele osób a widoczne są wpisy tylko z pierwszej strony listy obserwowanych
Polecam zainstalować Wykop X, żeby mieć jako takie widoczne kolory #tagow i @osob bo jest tragiedia tutaj :D
https://userstyles.world/style/8174/wykop-x
Przy okazji wrzucam Changeloga z nowymi funkcjami (już ponad
źródło: WFuTyeU
Pobierz@KrowkaAtomowka: Rozważymy to. Mieliśmy zgłoszenia, w których informowano nas, że ludzie przypadkowo klikali, stąd ta "ochrona". Ale zawsze możemy zrobić tutaj ankietę i oddać Wam podjęcie decyzji w sprawie usunięcia/zostawienia :))