Wpis z mikrobloga

@scriptkitty: w jedynce(jak i całej serii) zakochałem się głównie przez muzykę.
jezus maria, do dziś mnie nosi, jak to słyszę.
w sumie to moja pierwsza taka skradanka, z hakowaniem etc, najpierw pecet(słaby), potem powtórzyłem na ps2. xD
no i od tamtej pory we wszystkie części grałem.
z tego typu, to niedawno Preya ograłem, niemal calaka w niej zrobiłem.
cudowna gra. ;)
@dos_badass: Ja bardziej podchodzę do tematu od strony skradanek które uwielbiam, zacząłem grać jakieś dwa lata temu, mam za sobą serie Splinter Cell, Metal Gear Solid, Styx, ale zostało jeszcze wiele tytułów, włączając w to immersive simy, tzn.

Prey, Dishonored, Hitman, Thief i wiele innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bardziej podchodzę do tematu od strony skradanek które uwielbiam, zacząłem grać jakieś dwa lata temu, mam za sobą serie Splinter Cell, Metal Gear Solid, Styx, ale zostało jeszcze wiele tytułów, włączając w to immersive simy, tzn.


Prey, Dishonored, Hitman, Thief i wiele innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@scriptkitty: no piona, też w zasadzie tylko w skradanki popie#dalam. ;)
w styxa, owszem, grałem.
o ile pamiętam, ukończyłem
@scriptkitty: ale sterowanie!
ja pamiętam, że chyba o kamerę i oś Y mi chodziło.
zawsze gram na odwróconej, i chodźby skały srały, nie zagram inaczej.
jak w ogóle można tego w opcjach nie zawrzeć??
jak widzisz, jest grupa graczy którym ciężko dogodzić. xD
@dos_badass: Na steam controlerze i steam decku można dosłownie wszystko zrobić w opcjach poza grą także tu akurat mi się udaje jakoś przeskoczyć takie rzeczy. Albo na przykład toggle key da się zrobić tam gdzie nie ma tego w grze (na przykład dla biegania albo schylenia się).

Btw, sprawdziłem właśnie Human Revolution na decku i śmiga 60 fps, muszę tylko cały schemat klawiszy od zera zrobić ale to akurat lubię bo
@scriptkitty: przeszedłem Human Revolution oraz Manekind Divided na steam decku i dziadka git. Schematy klawiszy można sobie dociągnąć ze steamowych promozycji ludzi. Warto dodać dotyk na analogu z żyroskopem do celowania.