Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopie!

W dzisiejszym #wykopchangelog przygotowaliśmy dla Was kolejne poprawki! Tym razem są to:

1. Przy tworzeniu znaleziska pojawiał się problem z długimi linkami - gdy url był za długi, dodanie go na Wykop stawało się niemożliwe. Rozwiązaliśmy już ten problem, obecnie można dodać również i dłuższe linki. Pod warunkiem, że nie przekraczają 255 znaków. Będzie nam miło jeśli dacie nam znać czy jest lepiej? (ツ)

2. Testerzy aplikacji #ios jeszcze dziś mogą spodziewać się kolejnych poprawek w aplikacji. Na bazie Waszych uwag i sugestii przygotowaliśmy paczkę usprawnień, w której między innymi:
- naprawiliśmy problem z dodawaniem wpisu;
- dodaliśmy nowy widok dodawania wpisu;
- zmieniliśmy kolorystykę plusów;
- przywróciliśmy możliwość odpowiadania na wiadomość prywatną;
- ulepszyliśmy wyświetlanie zdjęć na mikroblogu (proporcjonalnie do ich rozmiaru);
- poprawiliśmy kolorystykę w trybie nocnym.

Przed nami jeszcze sporo pracy, ale cieszymy się, że tak ogromnie nas w tym wspieracie. Dziękujemy (°°♡).:

3. Poprawiliśmy również osiągnięcia https://wykop.pl/osiagniecia - obecnie powinny wyświetlać się poprawnie, wraz z progresem, który pozwala ustalić jak wiele jeszcze (lub niewiele) brakuje nam do zdobycia danego osiągnięcia.

Wiemy też, że obecnie (między innymi) duży problem stanowi linkowanie w powiadomieniach - pracujemy aktualnie nad tym tematem. Dołożymy wszelkich starań aby docelowe rozwiązanie - zgodne z Waszymi oczekiwaniami pojawiło się w kolejnych dniach na Wykopie. Usprawnień wymagają również powiadomienia z tagów, tu również zebraliśmy Wasze opinie i uwagi, a na ich podstawie przygotujemy rozwiązania, których od nas oczekujecie.

O kolejnych usprawnieniach będziemy informować pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog - zapraszamy Was serdecznie do jego śledzenia! A my tymczasem wracamy do przygotowywania dla Was kolejnych usprawnień (ツ)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
wykop - Dzień dobry, Wykopie! 

W dzisiejszym #wykopchangelog przygotowaliśmy dla Was...

źródło: Osiągnięcia

Pobierz
  • 146
@wykop: no te powiadomienia z tagów to fajnie że są, ale w starej wersji najpierw były nieodczytane; teraz odczytam pierwszych 5 i muszę przechodzić na listę powiadomień z tagów co jest bardzo upierdliwe.

Czasem te powiadomienia nie działają.

Kolejność contentu i tagu jest zmienna - przy wpisach i znaleziskach. Ja wiem że tak lepiej to brzmi i wygląda, ale przy takim mechanicznym przeklikiwaniu się przez powiadomienia to tylko denerwuje.
@wykop:
Byłoby fajnie, gdyby pojawiały się wszystkie ostatnie aktywności użytkownika po wejściu na profil. Teraz, aby sprawdzić komentowane wpisy danego użytkownika, muszę wejść w "Mikroblog">"Komentowane" lub "Znaleziska">"Komentowane". Wolałbym, by wszystkie ostatnie aktywności były w karcie "Akcje" (utworzone wpisy, komentarze do wpisów, utworzone znaleziska, komentarze do znalezisk).
@wykop: gdy włączony jest film na YouTube, podczas zmiany rozmiaru okna z pełnoekranowego na mniejszy czy przeniesieniu na drugi monitor odświeża cały wykop wraz z włączonym filmem, a film leci od początku.
koniecznie popracujcie nad tymi powiadomieniami
1. czesto niby mam przeczytane wszystkie powiadomienia a dalej mam inna ikone sygnalizujaca ze cos jeszcze nie przeczytalem, musze wtedy klikac guzik przeczytaj wszystkie i dopiero sie zmienai ikona
2. ponownie prosze o usuniecia pytania czy usunac wszystkie powiadomienia.
A jak zrobić żeby osiągnięcia wyświetlały się w moim profilu, bo się nie wyświetlają, mimo, że spełniłem wymagania?


@Anonalia: Jakich osiągnięć Ci brakuje na profilu? (ツ)