Wczoraj byłem u znajomego ze wsi i przyplatała się moja sasiadka 50+ . I nie wiem czy ona po złości czy jakąś z innej rzeczywistości że bycie z kobietą to jakieś cudowne życie. "Dziewczynę sobie znajdź" bla bla bla. Ja tylko: - nie bo mi wygodnie - lekko mi nic nie będę zmieniał - dobrze mi samemu
One serio myślę że facet bez kobiety jakoś cierpi bardzo? Ok samotność jest ale bilans zysków
@ZielonaOna: z perspektywy czasu bycie samemu wcale nie jest lepsze po prostu jest wygodne w niektórych aspektach. Tylko kiego grzyba typiara się wpycha w cudze życie
@jmuhha: z tym może coś jest nie tak bo akurat bardzo tani, ale ogólnie to wina poprzedniej generacji. Mam taką lagunę już 3 rok i blisko 100 tys zrobione i to naprawdę solidne auto
@hansschrodinger: czy popieram Iran w tej wojnie? Nie, ale Iran jak najbardziej ma prawo się bronić i o ile nie jestem zwolennikiem reżimu to jestem po prostu przeciwko USA, Amerykanie w tej wojnie to kraj który zrównał się ze zbrodniczym Izraelem. Dla nich nie liczy się to czy w Iranie będą rządy ajatollahów czy ktoś inny. Chodzi tylko i wyłącznie o ropę i interesy parchów.
Stoje przed zakupem używanego auta dla rodziny z dzieckiem (bez psiecka). W grę wchodzi Skoda Octavia 3 kombi ostatnie wypusty, Octavia 4 kombi lub liftback (oba w 1.5 TSI lub 2.0 TDI) lub Ceed kombi 1.4 TGDI. Na plus ceeda normalne sterowanie klimatyzacją, na plus octavii większe bagażniki. Preferowane manuale. Mireczki mają i mogą się wypowiedzieć o skodzie lub kia, wady zalety? #kia #ceed #skoda #
@szonBojowy: normalnie, bo to nie każdemujest potrzebne lub nie ma możliwościzrobić. Ja zrobiłem dopiero jak miałem chyba 25 lat. Wcześniej tak naprawdę nie miałem głowy i pieniędzy. Po co ci prawo jazdy jak np. Nie staćcięna samochód jesteś studentem który śmiga tylko komunikacją. Zapytaj 18 latków ilu z nich zarobiło na prawo jazdy a ilu dostało od starych
Wenezuelska obrona przeciwlotnicza jak widać próbowała odeprzeć atak USA ,ale nie ma potwierdzonych informacji czy trafili w jakiś amerykański samolot czy helikopter #wenezuela #usa #trump #polityka #heheszki #humorobrazkowy
Mam pytanie do osób trenujących boks, a także co mają w nim doświadczenie. W ostatniej walce Joshua znokautował Paula. Zadał mu lewy prosty w brzuch, który Paul próbował osłonić, przez co automatycznie odsłonił gardę. W tym momencie Joshua dołożył prawego sierpowego, co zakończyło się nokautem i złamaniem żuchwy przez Paula. Jak w takiej sytuacji powinien się zachować prawidłowo bokser?
@tomwick55: nie dopuścić do takiej sytuacji. Generalnie efekt końcowy wynika ze zwyczajnej dominacji AJ a jak jesteś zdominowany przez przeciwnika w każdym aspekcie to uratować może cię tylko lucky punch. W tym konkretnym przypadku nie mogło się to inaczej skończyć.
nagralbym teraz track ze roocham kobiety jak dzi**ki i mam w kieszeni 30k papieru, ale ja nigdy nawet nie gadalem z dziewczyna w taki sposob i mam 1700 renty
@omnitorbi: kwestia innego stylu życia, nie znam żadnego rozowego ze skłonnością do ryzyka, pracujących ponad siły przesadzających ze sportem itp. Na późniejszym etapie życia to daje efekty.
- nie bo mi wygodnie
- lekko mi nic nie będę zmieniał
- dobrze mi samemu
One serio myślę że facet bez kobiety jakoś cierpi bardzo? Ok samotność jest ale bilans zysków