Siema Mirki, Jakiego używanego sedana / kombi szukalibyście teraz za około 40 tys ? W Alfie 159 nie składa mi się tylna kanapa i wkurza mnie to niemiłosiernie. #samochody
Zarządzasz wielką firma od lat. Decydujesz się wydać 100 mln euro na jacht. Czekasz 3 lata aż go zbudują. Zadowolony płyniesz do portu a tam syn koleżanki twojej starej #heheszki
@haha123: wszystko zależy od materiałów i rozmiarów bo wiadomo,że w obi za 5 tys kupię gotową kuchnię bez AGD. Jeżeli ma być na wymiar z płyt akrylowych to z kilku firm dostałem oferty i 18,600 za samą zabudowę z blatem to najtaniej co dostałem a 27,300 to górna oferta.
Siema Mirki #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie Jestem na etapie kuchni. Jakie fronty wam sprawdzają się najlepiej? Byłem w kilku sklepach i oczywiście każdy zachwala swoje. Jedni,że najlepiej akryl, inni że lakier. Będę celował w ciemne kolory.
@koszyk2: Jak najbardziej, też mam zamówione IMU1849 i czekam na montaż, a wcześniej również robiłem research, projektantka polecała, także wszystko za nimi przemawia jeśli chce się mieć podłogę ładną, solidną, dobrze imitującą drewno, ale jednak bardziej w pułapie cenowym paneli laminowanych, a nie prawdziwego drewna, o które dodatkowo trzeba wyjątkowo dbać.
@koszyk2: chciałem kupić QS bo 3 kumpli z pracy ma i każdy z pozytywnymi opiniami (u jednego przeżyły nawet awarię pralki i wodę). Nie było koloru który chciałem a że gonił czas to skończyłem z panelami Pergo które jakościowo są podobne (ten sam właściciel). Wg. tego co wiem od montażystów to jakość ta sama ale zamki podobno odrobinę gorsze. I po roku na panelach zero rys, wyglądają jak nówki. Więc
Cześć Mirki, robię porządki w domu rodziców i jest dużo zastawy tzn talerze ,salaterki, szklanki, miski itd Których rodzice nie używają a pewnie by się komuś przydały. Macie pomysł gdzie mógłbym to oddać ? Chętnie jakaś jadłodajnia , schronisko czy podobne. Kojarzycie takie miejsca, gdzie im by się to przydało ? najlepiej okolice #lublin #pulawy #lubartow
@koszyk2: oni najczęściej mają tego aż zanadto. Zapytaj jednak w Bractwie Miłosierdzia im. św. Brata Alberta, oni na Zielonej prowadzą kuchnię dla potrzebujących. Jak nie będą chcieli to wrzuć na lubelską grupę "Uwaga - śmieciarka jedzie" na FB. Wcześniej jednak radziłbym się zainteresować tematem, bo często PRL-owska porcelana jest pożądanym dobrem i ludzie wyrzucają na śmieci np. obecnie wyhajpowane kubki "Pruszków" warte 200-300 złotych sztuka.
@koszyk2: przypomniało mi się o jeszcze jednej opcji - Emaus w Zemborzycach. Oni wystawią to ewentualnie na sprzedaż za niewielkie pieniądze i będą mieli środki na swoje potrzeby.
Mirki z #perfumy ostatnio kupiłem z Armaf, Club De Nuit Pure Perfume. Ja mam jakiś z-----y nos i słabo je czuje więc psikam trochę więcej. Wczoraj zasnąłem z dziewczyną na godzinkę ( koło 20 ) a dzisiaj mi napisała,że rano przed pracą nie zdążyła umyć włosów i teraz cały czas jej tym pachnie. Jednak jest moc.
Michał Kołodziejczak, lider organizacji Agrounia, zaprezentował mediom pozew, jaki otrzymał od koncernu Jerónimo Martins, właściciela sieci Biedronka. Podczas konferencji mówił, że pozew jest odpowiedzią na działania Agrounii wskazujące na niewłaściwy sposób przechowywania towaru w sklepach...
#samochody