Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
koszyk2
koszyk2

koszyk2

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6198
  • Znaleziska 326
  • Mikroblog 5872
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 24
koszyk2
koszyk2
koszyk2 08.08.2022, 13:00:16
  • 0
Siema Mirki, Jakiego używanego sedana / kombi szukalibyście teraz za około 40 tys ? W Alfie 159 nie składa mi się tylna kanapa i wkurza mnie to niemiłosiernie.
#samochody
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
09.08.2022, 07:12:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cisek44: nie ma co się oszukiwać, nikt nie kupuje E klasy, żeby stała w garażu. Po 10 latach w212 mają najczęściej już te 300 tys najechane.
  • Odpowiedz
Cisek44
Cisek44
09.08.2022, 07:26:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 30.06.2022, 07:36:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#inflacja #heheszki
koszyk2 - #inflacja #heheszki

źródło: comment_1656574576WvFBtd2QKwzLQTwqNhlWJy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4030

Andrzej Duda ułaskawił kobietę handlującą mefedronem..

Pokaż treści 18+

Andrzej Duda ułaskawił kobietę handlującą mefedronem..

Prezydent poszedł na rękę przestępczemu małżeństwu, które kpi z prawa, a ułaskawiona przez niego Paulina P. bryluje w mediach społecznościowych...

flyingcircus
z
fakt.pl
dodany: 27.06.2022, 18:17:07
  • 376
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    duda
  • #
    przestepczosc
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
koszyk2
koszyk2
koszyk2 27.06.2022, 18:54:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • -303
@Neto: ułaskawiałbym
koszyk2
koszyk2
koszyk2 27.06.2022, 13:21:09
  • 0
Czy ma ktoś do polecenia kogoś do odbioru #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie w Warszawie ? #nieruchomosci
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walesuchary
walesuchary
27.06.2022, 16:02:34
  • 1
@koszyk2: pewnylokal.pl
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
27.06.2022, 17:00:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oslet: zbilża się " przegląd techniczny" przed oddaniem. Sam się nie znam to zapłacę komuś kto się zna. Nie czaję z tą spravią
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 24.06.2022, 09:43:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zarządzasz wielką firma od lat. Decydujesz się wydać 100 mln euro na jacht. Czekasz 3 lata aż go zbudują. Zadowolony płyniesz do portu a tam syn koleżanki twojej starej #heheszki
koszyk2 - Zarządzasz wielką firma od lat. Decydujesz się wydać 100 mln euro na jacht....

źródło: comment_1656063808kV9J6VqbxRK9nZah50T98i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

738

Rafał Zaorski chce kupić wykop.pl

Rafał Zaorski chce kupić wykop.pl

Rafał Zaorski pyta na twitterze o to czy można kupić wykop.pl i za ile? Co na to właściciele? xD

lukomczak
z
twitter.com
dodany: 29.05.2022, 22:15:25
  • 267
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    wykop
  • #
    pytanie
  • #
    twitter
  • #
    zaorski
koszyk2
koszyk2
koszyk2 30.05.2022, 07:36:25
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 23.04.2022, 08:34:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ceny wykończenia mieszkania a zwłaszcza fajna kuchnia to jest dramat.
#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pantegram
Pantegram
Pantegram
23.04.2022, 08:49:40
  • 7
@koszyk2: Nie wiem, czy trafiłeś w dobre miejsce, bo tu się znajdą osoby co Ci napiszą, że za 30k to całe mieszkanie wykończysz xD
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
23.04.2022, 09:30:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@haha123: wszystko zależy od materiałów i rozmiarów bo wiadomo,że w obi za 5 tys kupię gotową kuchnię bez AGD. Jeżeli ma być na wymiar z płyt akrylowych to z kilku firm dostałem oferty i 18,600 za samą zabudowę z blatem to najtaniej co dostałem a 27,300 to górna oferta.
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 03.04.2022, 09:27:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema Mirki #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
Jestem na etapie kuchni. Jakie fronty wam sprawdzają się najlepiej? Byłem w kilku sklepach i oczywiście każdy zachwala swoje. Jedni,że najlepiej akryl, inni że lakier. Będę celował w ciemne kolory.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goferek
goferek
03.04.2022, 09:28:54
  • 3
@koszyk2: ja na pewno nie brałbym wysokiego połysku, jak lakier to mat/satyna
  • Odpowiedz
Drmscape2
Drmscape2
Drmscape2
03.04.2022, 10:37:26
  • 1
@koszyk2: matowy lakier. Ciemne na wysoki połysk będą się przeraźliwie palcować.
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 19.03.2022, 20:45:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki z #gotowanie , korzystacie z szybkowaru ? Polecacie jakiś ? rozpiętość cenowa spora i zastanawiam się czy warto dopłacać
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
19.03.2022, 21:33:36
  • 1
@koszyk2: tak tylko Ci wrzucę, serious eats zrobiło testy co jak wyglada po szybko/wolno/ciśnieniowarach, warto sobie obczaić: https://www.seriouseats.com/why-pressure-cookers-are-better-than-slow-cookers :)
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
19.03.2022, 21:58:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pasta_alla_carbonara: super. Jeszcze bardziej jestem teraz nakręcony na taki !
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 13.01.2022, 10:56:20
  • 0
Siema Mirki z #mieszkaniedeweloperskie #remontujzwykopem czy ktoś ma podłogi laminowane Quick Step ? Jakie opinie ? Taka wybrałem
https://www.quick-step.com.pl/pl-pl/laminat/impressive-ultra/imu1853_dab-piaskowany-naturalny
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drmscape2
Drmscape2
Drmscape2
13.01.2022, 11:42:02
  • 3
@koszyk2: Jak najbardziej, też mam zamówione IMU1849 i czekam na montaż, a wcześniej również robiłem research, projektantka polecała, także wszystko za nimi przemawia jeśli chce się mieć podłogę ładną, solidną, dobrze imitującą drewno, ale jednak bardziej w pułapie cenowym paneli laminowanych, a nie prawdziwego drewna, o które dodatkowo trzeba wyjątkowo dbać.
  • Odpowiedz
thewickerman88
thewickerman88
13.01.2022, 12:14:55
  • 2
@koszyk2: chciałem kupić QS bo 3 kumpli z pracy ma i każdy z pozytywnymi opiniami (u jednego przeżyły nawet awarię pralki i wodę). Nie było koloru który chciałem a że gonił czas to skończyłem z panelami Pergo które jakościowo są podobne (ten sam właściciel). Wg. tego co wiem od montażystów to jakość ta sama ale zamki podobno odrobinę gorsze.
I po roku na panelach zero rys, wyglądają jak nówki. Więc
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 12.01.2022, 23:22:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Muahahahha ! Nareszcie na dużym TV #kapitanbomba #telewizory
koszyk2 - Muahahahha ! Nareszcie na dużym TV #kapitanbomba #telewizory

źródło: comment_1642029720Qd2LB6oHUtxDpNPNkLuyKn.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur
12.01.2022, 23:25:01
  • 1
@mgmaroo: No nie wiem, nasrane jest
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
12.01.2022, 23:38:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@annamaria2137: mam 2 czarne i 2 niebieskie ale konsole wstawiłem.
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 11.01.2022, 15:05:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Ile oni teraz płacą renty w tym nowym ładzie ? #lublin
koszyk2 - Ile oni teraz płacą renty w tym nowym ładzie ? #lublin

źródło: comment_1641913558AskDLekiNeX8yJtO1mJMwx.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
11.01.2022, 15:10:14
  • 63
@koszyk2: taka szerokość miejsc parkingowych powinna być standardem
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
11.01.2022, 15:16:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ZenoChame: na pewno. Szkoda ,że legitymacji czy naklejki już nie mają.
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 04.01.2022, 14:41:46
  • 74
Często zaglądam na tag, pisze niewiele ale muszę napisać: Ta tapeta na belce to jest ZŁOTO. Piękna, nie wyobrażam sobie fajniejszej.
#nieruchomosci
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonetti
Bonetti
04.01.2022, 14:42:50
  • 2
@koszyk2: I te planty racławickie (♥ ͜ʖ ♥)
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
04.01.2022, 14:48:19
  • 5
@Metylo: @Bonetti: Planty, ulotki młodej pary, aniołki Glapy, Obajtek, no normalnie wszystko tu zagrało. Jeszcze gdyby w tle były gdzieś stoopki
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 23.12.2021, 08:28:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Cześć Mirki, robię porządki w domu rodziców i jest dużo zastawy tzn talerze ,salaterki, szklanki, miski itd Których rodzice nie używają a pewnie by się komuś przydały. Macie pomysł gdzie mógłbym to oddać ? Chętnie jakaś jadłodajnia , schronisko czy podobne. Kojarzycie takie miejsca, gdzie im by się to przydało ? najlepiej okolice #lublin #pulawy #lubartow
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kidnice
kidnice
23.12.2021, 08:31:45
  • 7
@koszyk2: oni najczęściej mają tego aż zanadto. Zapytaj jednak w Bractwie Miłosierdzia im. św. Brata Alberta, oni na Zielonej prowadzą kuchnię dla potrzebujących. Jak nie będą chcieli to wrzuć na lubelską grupę "Uwaga - śmieciarka jedzie" na FB. Wcześniej jednak radziłbym się zainteresować tematem, bo często PRL-owska porcelana jest pożądanym dobrem i ludzie wyrzucają na śmieci np. obecnie wyhajpowane kubki "Pruszków" warte 200-300 złotych sztuka.
  • Odpowiedz
kidnice
kidnice
23.12.2021, 12:39:47
  • 4
@koszyk2: przypomniało mi się o jeszcze jednej opcji - Emaus w Zemborzycach. Oni wystawią to ewentualnie na sprzedaż za niewielkie pieniądze i będą mieli środki na swoje potrzeby.
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 20.10.2021, 13:54:58
  • 1
Juz ponad 66 :D
#kryptowaluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 16.10.2021, 07:50:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Płyta Szczyl - Polska Floryda to jest mistrzostwo. Tyle dobrych kawałków #hiphop
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co_za_roznica
co_za_roznica
16.10.2021, 08:58:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koszyk2: kawał dobrych tekstów, pozytywne zaskoczenie, spodziewałem się kilku dobrych kawałków i za dużego eksperymentowania a tutaj klasa
  • Odpowiedz
e.....y
e.....y
konto usunięte 16.10.2021, 11:48:04 via Android
  • 0
@koszyk2 bardzo fajne odkrycie. właśnie jestem w trakcie odsłuchu
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 25.09.2021, 11:10:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki z #perfumy ostatnio kupiłem z Armaf, Club De Nuit Pure Perfume. Ja mam jakiś z-----y nos i słabo je czuje więc psikam trochę więcej. Wczoraj zasnąłem z dziewczyną na godzinkę ( koło 20 ) a dzisiaj mi napisała,że rano przed pracą nie zdążyła umyć włosów i teraz cały czas jej tym pachnie. Jednak jest moc.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zimnok
Zimnok
25.09.2021, 12:09:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kapitan_Leningrad: brzmi jak gorzej niż edt
  • Odpowiedz
Marmite
Marmite
25.09.2021, 17:57:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@perfumowyswir: aha, no to w takim razie zwracam honor xD a już myślałem ze to nowa edycja
  • Odpowiedz

642

Biedronka pozwała Michała Kołodziejczaka, lidera Agrounii

Biedronka pozwała Michała Kołodziejczaka, lidera Agrounii

Michał Kołodziejczak, lider organizacji Agrounia, zaprezentował mediom pozew, jaki otrzymał od koncernu Jerónimo Martins, właściciela sieci Biedronka. Podczas konferencji mówił, że pozew jest odpowiedzią na działania Agrounii wskazujące na niewłaściwy sposób przechowywania towaru w sklepach...

Szewczenko
z
businessinsider.com.pl
dodany: 22.09.2021, 13:31:34
  • 171
  • #
    polska
  • #
    agrounia
  • #
    biedronka
  • #
    prawo
  • #
    rolnictwo
koszyk2
koszyk2
koszyk2 23.09.2021, 05:48:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • -29
@dubstract: konfabulacja to słowo jak każde inne. Słownik PWN może być ? https://sjp.pwn.pl/slowniki/konfabulacja.html

99

Ratownik Medyczny potrzebuje Waszego wsparcia!

Ratownik Medyczny potrzebuje Waszego wsparcia!

Ratownik Medyczny z Warszawy teraz potrzebuje naszego wsparcia w walce z pieprzonym mutantem. Wykopujcie, udostępniajcie, wpłacajcie!

pieknykrulewicz
z
pomagam.pl
dodany: 16.09.2021, 19:17:06
  • 4
  • #
    warszawa
  • #
    pomoc
  • #
    zrzutka
  • #
    ratownictwo
  • #
    medycyna
  • #
    pomagajzwykopem
koszyk2
koszyk2
koszyk2 17.09.2021, 12:49:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • -9
Pracowałem kiedyś z Sebastianem w tech supporcie. Bardzo poczciwy z niego typ ! Jak możecie coś dorzucić to zróbcie to konieczne.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 08.09.2021, 09:38:38
  • 0
Mirki miał ktoś może ARMAF Club De Nuit Intense Man Pure Perfume ? jak z trwałością i projekcją ?
#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 21
  • Strona 14 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.05.2019

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 25.08.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking