Co wynajmujący mieszkania na #olx starają się osiągnąć wystawiając cenę niższą ale dopisując np 700 zł czynszu w ogłoszeniu ? Ponieważ pracuje większość czasu z domu to chciałem z dziewczyną wynająć mieszkanie 3 pokojowe zamiast 2 pokojowego. Ostatnio ceny spadają to pomyślałem,że to spoko czas na to. Cześć ogłoszeń jest z Rigczem tzn cena w tym czynsz a cześć to właśnie taki clickbaity. Przecież jeżeli ktoś szuka #mieszkanie
@augusto-mises: chyba to rozwiązanie problemu, który sam się stworzyło. Ani kiedyś na Olx ani na Gumtree tak nie było. Po co podawać cenę,która nie jest pełna ? @WykopanyDzon: no spoko , tylko,że i tak po kliknięciu cena jest całkiem inna więc to tylko puste wyświetlenia.
Ale to home office jest kozackie. W tym tygodniu pracowaliśmy w biura. Szef stwierdził,że w sumie to nie potrzebnie tak dużo. Kolejne spotkanie za 2 tygodnie w środę na jeden dzień. Jak będę chciał to mogę przyjechać ale z mojego zespolu i tak nikogo nie będzie. Normalnie pięknie , aż myślę czy nie lepiej wynieść się pod miasto. #pracbaza
Siema Mirki, zmieniłem pracę i w nowej drugim urzędowym jest #niemiecki #jezykniemiecki bo firma jest niemiecka . Nie mówię ani słowem ale chciałbym się nauczyć. Jakie metody polecacie ? Jest jakaś dobra szkoła w Warszawie ?
- memrise - spoko, fajny tryb nauki ALE jak skonczysz jeden rozdzial i przechodzisz do drugiego to z tego pierwszego nie ma wcale powtorek poki do niego nie wrocisz - wg mnie lipa; oprocz tego... uczenie sie calych zdan na pamiec... no nie tedy droga - supermemo - w miare ok, dosc szeroki zakres materialu, ale odstrasza skutecznie szata graficzna. Imo najbardziej dopracowany kurs ale nieco przestarzały -
Mirki, dostałem nową #pracbaza ! pijcie ze mną kompot. Pytanie techniczne bo połowę czasu mam pracować z domu. Jaki niedrogi fotel kupić,żeby mi plecy nie odpadły ? Ikea Markus czy coś innego ? #fotel
Cześć Mirki z #wykoptribanclub Czy RC120 się nadaje na pierwszy rower szosowo turystyczny ? Dzisiaj się przymierzałem do niego w Decathlon i przy 180cm wygodniejsza była bardziej M niż L. Powinno mnie martwić ,że osprzęt to nie szimanochy ?
@koszyk2: miałem microshifta w starszym tribanie. Manetki moim zdaniem wygodniejsze niż np shimano sora, którą mam teraz. Generalnie nie miałem zastrzeżeń.
Podstawowe polecenia linuksowe, które musisz opanować, aby swobodnie poruszać się w terminalu. Jak używać grep, find, gzip, tar i tych bardziej podstawowych (ls, cd, rm). Nauka od absolutnych podstaw.
@koszyk2: wycieraczki same w sobie też mam tego rodzaju co twoje, do tego z boscha (⌐͡■͜ʖ͡■) Tylko samo ramię u mnie bardziej odstaje, najwyżej spróbuję je podgiąć ( ͡°͜ʖ͡°)
Siema Mirki, czy da się kupić jakiegoś małego pc do podstawowej pracy z Windowsem za mniej niż 1000 zł ? Szukamy czegoś na prezent dla mamy mojej dziewczyny. Używa go do YT, Excel, mail , internet więc nie musi być super mocny ale ma dosyć mało miejsca. Używa ktoś beelink j45 może ? #komputery #pcmasterrace
Mireczki, mój dobry kolega pilnie potrzebuje waszej pomocy. W telegraficznym skrócie. Forest a właściwie Paweł to bardzo pozytywna i sympatyczna jednostka społeczna. Od wielu lat leczy się na stwardnienie rozsiane. Jeszcze jakiś czas temu wstawał i próbował chodzić ale od ok. 10 lat porusza się...