Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
koszyk2
koszyk2

koszyk2

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6189
  • Znaleziska 326
  • Mikroblog 5863
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 24
koszyk2
koszyk2
koszyk2 26.03.2026, 18:46:32
  • 3
Siema , wie ktoś czy spoko ta kosiarka #parkside ? Ona mulczuje ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
koszyk2 - Siema , wie ktoś czy spoko ta kosiarka #parkside ?  Ona mulczuje ? ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: 1000037157

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
26.03.2026, 18:53:14 via Wykop
  • 1
@koszyk2: lepszej w tej cenie nie kupisz
  • Odpowiedz
TrzezwyPijak
TrzezwyPijak
TrzezwyPijak
26.03.2026, 19:18:06 via Wykop
  • 1
@koszyk2: mulczuje i to jeszcze jak!
  • Odpowiedz

460

Nawet ponad 400 tys. zł na transakcji. Tyle wyciągają flipperzy

Nawet ponad 400 tys. zł na transakcji. Tyle wyciągają flipperzy

Mieszkanie w Krakowie kupione za 415 tys. zł, po pięciu miesiącach znalazło nabywcę za kwotę o 360 tys. zł wyższą. W Warszawie nabyte za 430 tys. zł, w ciągu trzech miesięcy wróciło na rynek z ceną 750 tys. zł. Uwolnienie Rejestru Cen Nieruchomości pozwala nie tylko sprawdzić kwoty transakcji

Gandalf_bialy
z
next.gazeta.pl
dodany: 17.03.2026, 09:52:06
  • 179
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    flipperzy
koszyk2
koszyk2
koszyk2 18.03.2026, 06:52:09 via Wykop
  • 0
Mam pomysł. Kiedyś jak przeglądałem ogłoszenia to często widziałem " proszę pośredników o nie kontaktowanie się ". Jak znajomy z pracy sprzedawał mieszkanie to pomimo takiej adnotacji dostawał mnóstwo telefonów od pośredników. Może warto stworzyć stronę no niedlapijawek.pl ,która opisuje nieuczciwe praktyki i dlaczego pośrednicy to rak, tak aby i wystawiający mogli to zamieszczać w ogłoszeniach aby pokazać stosunek do pośredników jak i kupujący mogli być bardziej świadomi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wfyokyga
wfyokyga
27.02.2026, 02:19:35
  • 225
Stuletnie jaja (chiń. 松花蛋 sōnghuādàn lub 皮蛋 pídàn) – charakterystyczne dla kuchni chińskiej danie, będące zakonserwowanym i przechowywanym od kilku tygodni do kilku miesięcy jajkiem na twardo.~Wikipedia, musi to ostro j---ć xDD
wfyokyga - Stuletnie jaja (chiń. 松花蛋 sōnghuādàn lub 皮蛋 pídàn) – charakterystyczne dla...

źródło: temp_file2978778213271921036

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 27.02.2026, 06:31:46 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: jadłem jak byłem w Chinach. Taka trochę galareta się z nich robi
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
20.02.2026, 08:48:20
  • 812
Kto to widzial takie czasy, ze czlowiek wchodzi na deweloperucha i:

• wybiera miasto
• wybiera powierzchnie > 40m2 zeby odsiac kurniki
• sortuje od najnizszej ceny

I
Czoso - Kto to widzial takie czasy, ze czlowiek wchodzi na deweloperucha i:

• wybier...

źródło: image

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 20.02.2026, 12:44:20 via Wykop
  • 2
@Czoso: dobrowolnie wpłacałem hajsy na deweloperucha i teraz jestem z tego dumny. Niech się rozwijają świetnie.
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 21.02.2026, 05:57:28 via Wykop
  • 0
@CybernetycznyMozgKorwina: swoje kupiłem już dawno, ale pamiętam co mnie wkurzało jak szukałem.
  • Odpowiedz
vorky
vorky
16.02.2026, 10:35:46
  • 1082
Wszystko wina tych dyskutantów i debat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #nieruchomosci
vorky - Wszystko wina tych dyskutantów i debat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#hehe...

źródło: 1000029715

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 16.02.2026, 21:59:16 via Wykop
  • 0
*głosem Gargamela* Jak ja nienawidzę tych cholernych dyskutantów!
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 05.02.2026, 10:36:26
  • 2
#kryptowaluty czy można już #btc dokupować ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
05.02.2026, 11:56:25 via Wykop
  • 0
@James2000: altów nie dotykam, ostatnie eth sprzedałem w tamtym roku. Jeden jest król (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
Partacze
Partacze
04.02.2026, 17:17:56
  • 170
Dam przykład #sebcel
Partacze - Dam przykład #sebcel
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 04.02.2026, 21:16:11 via Wykop
  • 5
@Partacze: to jest właśnie to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX
04.02.2026, 06:00:47
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 233
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 04.02.2026, 11:33:16 via Wykop
  • 0
@DaudeX: tak się zastanawiam czy lepiej jest zostawiać takie wpisy ,żeby każdy widział jak plusowane są komentarze przeciwko działaniom rosji ( specjalnie z małej ) czy raczej usuwać bo w końcu trafiają na górę mikrobloga i są czytane częściej. Wiadomo ,że duża liczba osób czyta tylko nagłówki bez komentarzy i bezmyślnie łapie się na kacapską propagandę.
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 31.01.2026, 08:04:34
  • 7
Jest promka ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki
koszyk2 - Jest promka ( ͡° ͜ʖ ͡°)  #heheszki

źródło: 1000035287

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WinterLinn
WinterLinn
31.01.2026, 09:32:36 via Android
  • 3
@koszyk2 ciebie też denerwuje niepokrojona pizza? Spokojnie. Z kodem Ewelina pizza jest pokrojona
  • Odpowiedz
twoj_starrry
twoj_starrry
29.01.2026, 15:00:58
  • 59
#sebcel

Nie do końca rozumiem hejt na użytkowanie ratraków w mieście jako osobówki. Sam się takowymi nie poruszam, natomiast podobają mi się i widzę szereg plusów:

+siedzisz wysoko, światła innych aut nie rażą tak mocno jadąc w nocy, tak?

+duży
twoj_starrry - #sebcel 


Nie do końca rozumiem hejt na użytkowanie ratraków w mieści...

źródło: 1000094832

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 29.01.2026, 21:05:17 via Wykop
  • 2
@twoj_starrry: rozmowa z dziś
- jak leci ?
- jak ? jak twojego starego ratrak !
  • Odpowiedz
Zielarz50
Zielarz50
Zielarz50
08.01.2026, 10:13:32
  • 1708
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 08.01.2026, 15:37:55 via Wykop
  • 1
@Zielarz50: no I super! Fajnie spędzą czas, pośmieją się i raczej nawet cali wrócą do domu. Nie ma nic w tym złego
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 30.07.2024, 09:13:56
  • 0
Siema Mirki, jakie macie zdanie o Opel #insignia B 2.0 CDTI 170 KM ? Czy warto zapłacić około 60K za taki samochód z 2018 ? Po przeliczeniu kosztów jednak nie będę wydawał więcej na samochód. Co innego ( duży sedan / kombi ) w takiej cenie na trasy byście polecali ? W 80% to jazda po obwodnicy czy poza miastem. Wolałbym uniknąć dużych kosztów serwisowania.
#samochody
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
07.01.2026, 06:51:54 via Wykop
  • 0
@pamareum: tak, kupiłem Opla w sierpniu. Póki co wszystko git
  • Odpowiedz
KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
30.12.2025, 07:46:33
  • 2000
Afera z banowaniem to prawdziwe świętowanie rocznicy, poczułam się jak za starych dobrych czasów różnych afer gdzie też banowali na niewinność (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

A jestem na tym portalu od czasów pergoli i skomplikowanego systemu luster (。◕‿‿◕。)

Cytując klasyka: Dd

#20latwykopu
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 30.12.2025, 12:31:55 via Wykop
  • 0
@KosmicznyBarszcz: ja dostałem perm bana bez możliwości odwołania bo moje konto zostało przejęte przy okazji jednej z afer ( zbożowej czy tam lubelskiej )
  • Odpowiedz

1080

AI: Słychać jęki zawodu, zapala się coraz więcej czerwonych lampek

AI: Słychać jęki zawodu, zapala się coraz więcej czerwonych lampek

Rozwiewają się wielkie nadzieje związane ze sztuczną inteligencją. Rośnie rozczarowanie i obawa przed globalnym kryzysem. Ekosystem finansowy, charakteryzujący się okrężnym finansowaniem, w którym firmy inwestują w swoich klientów, którzy następnie kupują ich produkty, podsyca obawy.

klocus
z
projektpulsar.pl
dodany: 29.12.2025, 10:25:04
  • 520
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    chatgpt
  • #
    technologia
  • #
    openai
  • #
    si
koszyk2
koszyk2
koszyk2 29.12.2025, 11:44:20 via Wykop
  • 17
Okazuje się ,że ludzie do technologii podchodzą emocjonalnie i zero-jedynkowo. Albo coś jest super ,hurra optymizm, bierzcie wszystkie nasze pieniądze i zmieniamy model działania albo nie nadaje się do niczego, bańka, spisek wielkich firm i tylko prąd marnuje. Prawda jak to często bywa pewnie jest po środku. Do niektórych rzeczy AI się nadaje , do innych mniej a do jeszcze innych póki co w ogóle. Za miesiąc albo 6 , albo 17
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Makavlani
Makavlani
24.12.2025, 11:06:08
  • 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 24.12.2025, 13:59:35 via Wykop
  • 1
@Makavlani: gratulacje, fajna żona !
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 21
  • Strona 3 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.05.2019

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 25.08.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking