Od kiedy p0lacy stali sie takimi minimalistami?
Przegladam wizualizacje mieszkan 40-60m2 i ciezko mi sobie wyobrazic, zebym mial w czyms takim mieszkac XD
zazwyczaj w salonie jest telewizor, kanapa, lampa i aneks kuchenny, w sypialni lozko z jedna większą szafą - Breivik mial ciekawsze wyposazenie w wiezieniu

















#skoknaglebokawode