Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
koszyk2
koszyk2

koszyk2

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6237
  • Znaleziska 331
  • Mikroblog 5906
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 24
MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
05.05.2026, 20:23:33
  • 1
jakoś tego nie widzę u Marcina i Simony
#skoknaglebokawode
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 07.05.2026, 12:13:29 via Wykop
  • 2
@MonsieurLaBoule: ta Simona z bliższym poznaniem sporo traci. Nie wiem czy tak samo by było jakby partner jej się bardziej podobał. Ja bym z nią raczej nie wytrzymał.
  • Odpowiedz
makamele
makamele
06.05.2026, 08:47:08
  • 3
#nieruchomosci
Od kiedy p0lacy stali sie takimi minimalistami?

Przegladam wizualizacje mieszkan 40-60m2 i ciezko mi sobie wyobrazic, zebym mial w czyms takim mieszkac XD

zazwyczaj w salonie jest telewizor, kanapa, lampa i aneks kuchenny, w sypialni lozko z jedna większą szafą - Breivik mial ciekawsze wyposazenie w wiezieniu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 06.05.2026, 09:34:29 via Wykop
  • 3
@makamele: Stali się takimi minimalistami odkąd nie mają ochoty / możliwości wydać 1,5 mln na duże mieszkanie. Mam nadzieję,że pomogłem !
  • Odpowiedz
impact18
impact18
06.05.2026, 06:08:51
  • 12
#ukraina #rosja
Tego to ostro odkleiło. Może do @przyglupi22 albo inny koniasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
impact18 - #ukraina #rosja
Tego to ostro odkleiło. Może do @przyglupi22 albo inny kon...

źródło: 1000036685

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 06.05.2026, 08:05:20 via Wykop
  • 0
@impact18: Czy UE,Bruksela ma jakiś link do siepomaga na tą skłądkę ?
  • Odpowiedz
cytmirka
cytmirka
03.05.2026, 16:06:22
  • 290
Poleciałam sobie wczoraj do #wlochy na kawę i pizzę. Dokładnie to do Bari, a jeszcze dokładniej Bari Vecchia, bo tam spędziłam większość dnia.

To mój drugi pobyt we Włoszech. Parę lat temu byłam w Wenecji. Nie wiem, może tylko ja tak przeżywam każdy wyjazd, ale zawsze jestem zachwycona widokami i spędzonym czasem. I to nawet w miejscach, w których już byłam.

Tutaj zachwyciły mnie uliczki i lokalne życie oraz zapach
cytmirka - Poleciałam sobie wczoraj do #wlochy na kawę i pizzę. Dokładnie to do Bari,...

źródło: IMG_6561

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 03.05.2026, 19:21:30 via Wykop
  • 0
@cytmirka: Bari jest bardzo urokliwe ! Byłem rok temu i w sumie bym wrócił. Palermo na przykład jest całkiem inne
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 04.05.2026, 09:40:30 via Wykop
  • 0
@bimba: Palermo ma swój klimat ale całkiem inny. Tam miasto jest bardziej brudne, zakurzone i zatłoczone. O ile np są piękne plaże jak Mondello, Katedra budowana przez prawie 1000 lat wgniata czy to wszędzie tam jest pełno ludzi, kierowcy są często o cm od potrącenia Ciebie a ludzie na skuterach normalnie przeciskają się przez tłum. Są takie punkty obowiązkowe jak np Market Ballaro gdzie jest na krótką metę fajnie głośno
  • Odpowiedz
Cinoski
Cinoski
02.05.2026, 19:07:45
  • 784
No i mi tata umarł w wieku 79 lat
#smierc #zalesie
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 02.05.2026, 23:51:50 via Wykop
  • 1
@Cinoski: trzymaj się mocno Mirku !
  • Odpowiedz
piggy_piggy
piggy_piggy
24.04.2026, 19:05:18
  • 65
Bestia czekająca na otwarcie bram koloseum
#primemma
piggy_piggy - Bestia czekająca na otwarcie bram koloseum
#primemma

źródło: IMG_5517

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 24.04.2026, 20:06:31 via Wykop
  • 1
@piggy_piggy: Na tacę, instant
Palcе, pianista
Szpilman Władysław
Palce, pianista
  • Odpowiedz
marcus777
marcus777
21.04.2026, 09:09:13
  • 82
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 21.04.2026, 13:50:01 via Wykop
  • 0
@marcus777: ja też straciłem tam kilka BTC. Nawet byłem na spotkaniu poszkodowanego u Zaorskiego.
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
21.04.2026, 09:03:32
  • 718
Głupio wyszło

Klienci ZondaCrypto znaleźli się w pułapce bez wyjścia. Choć ich środki są zamrożone i nie mają do nich dostępu, prawo podatkowe pozostaje nieubłagane. Transakcje sprzedaży z 2025 roku oznaczają obowiązek zapłaty podatku Belki.

#gielda #zonda #kryptowaluty #podatki
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 21.04.2026, 13:36:12 via Wykop
  • 7
@mmmmmmmmmmmmmm: wymiana na fiat robi obowiązek podatkowy a nie wypłata. Zonda ma KYC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
alin-covrig
alin-covrig
alin-covrig
18.04.2026, 00:21:55
  • 1
Zbudowałem darmowy generator umowy najmu — wypełniasz formularz, pobierasz PDF z wszystkimi sekcjami prawnymi (zwykły / okazjonalny / instytucjonalny). Bez rejestracji, bez karty.

Jeśli ktoś potrzebuje szybko: https://dwellkeep.ideastack.eu/pl/umowa-najmu-wzor?utm_source=wykop-mikroblog&utm_campaign=launch-2026-04

#nieruchomosci #wynajem #umowa #prawo #finanse
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 18.04.2026, 19:00:41 via Wykop
  • 0
@alin-covrig: i kto tam jest operatorem danych ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
18.04.2026, 16:36:10
  • 48
jakie lubicie sery żółte a jakich nie
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 18.04.2026, 17:28:09 via Wykop
  • 1
@Teuvo: mazdamer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
18.04.2026, 12:18:59
  • 29
Umęczon
JaNieGejJaPapiesz - Umęczon

źródło: 1000004930

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 18.04.2026, 17:26:17 via Wykop
  • 2
@JaNieGejJaPapiesz: średnia 30 ? Co Ty jesteś RoboCop ?
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
18.04.2026, 10:03:45
  • 101
Słuchajcie, jest okazja - za 3 (słownie: trzy) złote można komuś uratować życie.

Sikorki na Ukrainie mają niepowtarzalną szansę kupić 22 000 sztuk oryginalnych, pełnowartościowych i wysokojakościowych bandaży typu izraelskiego w cenie 3 zł za sztukę (normalnie tej samej firmy i wielkości kosztują ponad 20 zł za sztukę) pod warunkiem, że:

- opatrunki trafią bezpośrednio na front do walczących żołnierzy ukraińskich (to jest załatwione automatycznie, tak działają Sikorki),
- fundacja zbierze pieniądze i kupi bandaże
sikorkinaukrainie - Słuchajcie, jest okazja - za 3 (słownie: trzy) złote można komuś ...

źródło: 673747311_949716067773406_1886553374401527546_n

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 18.04.2026, 16:08:02 via Wykop
  • 3
@sikorkinaukrainie: poszło, chociaż mam nadzieję,że już jak najmniej będzie ich potrzeba
  • Odpowiedz

377

Turyści odwracają się od USA, Chiny wyrastają na nową potęgę

Turyści odwracają się od USA, Chiny wyrastają na nową potęgę

Stany Zjednoczone były jedynym krajem z 184 przeanalizowanych, gdzie spadły wydatki zagranicznych turystów, a liczba odwiedzających zmalała o 5,5%. Podczas gdy Ameryka traci, Chiny dynamicznie rosną. Jeśli trend się utrzyma, to w ciągu 3-4 lat dogonią Stany.

matixrr
z
fly4free.pl
dodany: 16.04.2026, 18:52:09
  • 177
  • #
    usa
  • #
    ameryka
  • #
    chiny
  • #
    podroze
  • #
    wakacje
  • #
    turystyka
koszyk2
koszyk2
koszyk2 17.04.2026, 08:34:56 via Wykop
  • 3
@NaMoment: oceniasz kraj około 31 razy większy od Polski na podstawie zdjęć znajomego co był 2 lata temu gdzieś tam, nie wiadomo gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZlodziejZapalniczek
ZlodziejZapalniczek
ZlodziejZapalniczek
15.04.2026, 10:43:24
  • 48
Bartek to jest chłop który jara się kulturą i historią Egiptu, nie znając ani kultury ani historii tego kraju. Żeby podkreślić swoją głupotę wydziarał to sobie na ciele do końca życia. Wybitny debil.

#hotelparadise
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 15.04.2026, 14:48:12 via Wykop
  • 4
@ZlodziejZapalniczek: moze dlatego wytatuował,żeby właśnie nie zapomnieć sie dowiedzieć. Ja też sobie na kartce zapisuje rzeczy do zrobienia albo listę zakupów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bratkuu
Bratkuu
14.04.2026, 10:20:30
  • 385
#gielda zamiast kupić sobie nowsze auto to załadowałem hajs na giełdę, wrażeń z jazdy na indeksach jest więcej niż z tej Toyoty w hybrydzie, a Opelek jeszcze wytrzyma XD
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 14.04.2026, 13:47:44 via Wykop
  • 0
@Bratkuu: Toyoty kradną bardzo, a Opelkiem elegancko będziesz sobie śmigał.
  • Odpowiedz

1383

Słynny git z Bystrzycy Kłodzkiej zatrzymany na 2 miesiące!

Słynny git z Bystrzycy Kłodzkiej zatrzymany na 2 miesiące!

29-latek został zatrzymany przez policjantów, którzy w miejscu jego zamieszkania zabezpieczyli także środki odurzające. Usłyszał on w prokuraturze zarzuty z art. 255 2 Kodeksu karnego oraz z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Sąd podjął już także decyzję o jego tymczasowym aresztowan

enjoyka
z
facebook.com
dodany: 13.04.2026, 22:11:05
  • 263
  • #
    bystrzycaklodzka
  • #
    afera
  • #
    patologia
  • #
    bron
  • #
    strzelanina
  • #
    kryminalne
koszyk2
koszyk2
koszyk2 14.04.2026, 07:44:15 via Wykop
  • 37
@guardian_angel: Czekaj, czyli ten chłop miał pracę, żonę i dziecko ale zamiast tego wybrał życie bandyckie w Bystrzycy Kłodzkiej (według danych GUS z 1 stycznia 2023 r. miasto miało 9122 mieszkańców ) gdzie bardzo łatwo kogoś znaleźć, ale żeby nie było i tak zbyt trudno to publikował wszystko w internecie. Ile realnie chłop mógł tam zarobić na lewo ? jacy ludzie są bezmyślni to ja nie wiem.
kobiaszu
kobiaszu
13.04.2026, 07:13:28
  • 164
#wegry #rosja #ukraina
kobiaszu - #wegry #rosja #ukraina

źródło: 1000026644

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 13.04.2026, 08:17:21 via Wykop
  • 2
@kobiaszu: to my z podatków płacimy Kosiniakowi pensję a on sobie na ławce z ziomkami siedzi ?
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
12.04.2026, 15:04:21
  • 146
Synek senatora z KO miał wrastający się paznokieć, więc trzeba było ściągnąć ordynatora chirurgii i anestezjologa z dyżuru.
Czy to jeszcze poziom Rosji?

https://x.com/SabinaTreffler/status/2043277522293461215
#polska #afera #bekazlewactwa #zdrowie #nfz #lekarz100k #polityka
Nighthuntero - Synek senatora z KO miał wrastający się paznokieć, więc trzeba było śc...

źródło: 1000027443

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 12.04.2026, 18:03:21 via Wykop
  • 0
@Nighthuntero: mi kiedyś wrastał paznokieć na kciuku stopy i Pani podolog ogarnęła to w jakieś 10 min z wszystkim. Wizyta była tego samego dnia bez żadnych znajomości. Co prawda musiałem zapłacić ale nie dużo.
  • Odpowiedz

544

to nie jest śmieszne (Nagranie z wybijaną szybą przez Samochodzozę)

to nie jest śmieszne (Nagranie z wybijaną szybą przez Samochodzozę)

Chyba jednak ta relacja z fejsbuczka o rzucaniu w samochody śnieżkami i reszta się wywaliła i głupi ryj rozwaliła

Mokkorichan
z
youtube.com
dodany: 11.04.2026, 07:41:51
  • 533
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
koszyk2
koszyk2
koszyk2 11.04.2026, 22:30:02 via Wykop
  • 4
@Roman_Horsetych: albo bez kasku
kimchi_z_cebuli
kimchi_z_cebuli
kimchi_z_cebuli
09.04.2026, 07:33:40
  • 1
Jakie prognozy dla osób które chciałyby kupić mieszkanie w 2026? Ceny w końcu spadną czy też będzie jakiś rządowy program dofinansowań?

#mieszkania #nieruchomosci
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 09.04.2026, 13:45:02 via Wykop
  • 0
@kimchi_z_cebuli: Podobno w kredytach obecnie trochę się ruszyło tzn jest więcej zapytań. Jeżeli chodzi o oddane nowe mieszkania to dalej oddaje się dużo. Na żaden program specjalny się nie zapowiada ( ewentualnie nie zdziwię się jeżeli PO wciśnie coś kolanem pod koniec kadencji ) ceny można śledzić , jest raport NBP i nie ma tam wielkich ruchów w transakcyjnych. W skrócie jest jak było , jeżeli trafisz fajne mieszkanie warto
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
  • Strona 2 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.05.2019

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 25.08.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking