Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
karol-lamb
karol-lamb

karol-lamb

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 8
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
Chlebek_Pyszny
Chlebek_Pyszny
9 godz. i 19 min temu
  • 4
yebana alergia, yebana pokrzywka ile można się tak męczyć spałem 2 godziny, dusi mnie ciągle mam dosyć~~~~~~~~~~
#zalesie #alergia #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karol-lamb
karol-lamb
karol-lamb 41 min temu via Wykop
  • 0
@Chlebek_Pyszny: kup sobie Mirku nebulizator za stówkę i do tego garść ampułek z solą fizjologiczną. rób inhalacje kilka razy dziennie i daj znać czy pomogło. mi na suchy kaszel i duszności pomogło po pierwszym dniu stosowania. oprócz tego walę codziennie telfexo 180mg
  • Odpowiedz

91

Citizen Vigilante Uwego Bolla zakazany w Niemczech

Pokaż treści 18+

Citizen Vigilante Uwego Bolla zakazany w Niemczech

Film politycznie niewygodny, bardzo wręcz niewygodny. O samozwańczym mścicielu zabijającym przestępców imigrantów i tych którzy pomagają in zostać bezkarnymi w imię poprawności politycznej. Oskarżenia o bycie skrajną prawicą w standardzie.

opartyoszpadel
z
rozrywka.radiozet.pl
dodany: 23.06.2026, 00:16:52
  • 23
  • #
    uweboll
  • #
    film
  • #
    filmy
  • #
    cenzura
  • #
    niemcy
karol-lamb
karol-lamb
karol-lamb 23.06.2026, 07:15:04 via Wykop
  • 0
obejrzalem film i niestety gniot. sama idea i pomysl ok, ale wykonanie mocno slabe. duzo rzeczy sie nie klei, slaba gra aktorow
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

karol-lamb
karol-lamb
karol-lamb 23.06.2026, 09:50:27 via Wykop
  • 1
@Ipsy:
karol-lamb - @Ipsy:

źródło: obraz

Pobierz

660

Potrącił na chodniku

Potrącił na chodniku

Gdy nocne święcenie paschy połączymy ze składaniem ofiary z pieszych, dzieją się rzeczy niestworzone. Na szczęście są świadkowie, którzy powiedzą, że człowiek potrącony na chodniku tylko udaje i do żadnego zdarzenia nie doszło.

panDocent
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 07:49:30
  • 211
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    kierowcy
  • #
    warszawa
karol-lamb
karol-lamb
karol-lamb 20.05.2026, 09:22:39 via Wykop
  • 66
Konfitura to s-----a! Wrzuca taką zapowiedź filmiku i teraz trzeba będzie czekać kilka tygodni zanim się pojawi na kanale. To zły człowiek jest
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Karol Lamb

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking