karol-lamb via Wykop
obejrzalem film i niestety gniot. sama idea i pomysl ok, ale wykonanie mocno slabe. duzo rzeczy sie nie klei, slaba gra aktorow

Film politycznie niewygodny, bardzo wręcz niewygodny. O samozwańczym mścicielu zabijającym przestępców imigrantów i tych którzy pomagają in zostać bezkarnymi w imię poprawności politycznej. Oskarżenia o bycie skrajną prawicą w standardzie.
z
Gdy nocne święcenie paschy połączymy ze składaniem ofiary z pieszych, dzieją się rzeczy niestworzone. Na szczęście są świadkowie, którzy powiedzą, że człowiek potrącony na chodniku tylko udaje i do żadnego zdarzenia nie doszło.
zRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#zalesie #alergia #przegryw