Kto ci to zrobił, Samanto? 16-latka nie żyje, a sprawca wciąż na wolności

Policyjne Archiwum X otwarło dostęp do akt sprawy z 11 czerwca 2011 roku. 16-letnia Samanta Pędziwiatr wyszła z domu i już nigdy do niego nie wróciła. Dwa dni później jej ciało odnaleziono w lesie. Szukamy świadków, sprawcy, czegokolwiek...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #










![[PYTANIE] Dlaczego pismaki nie potrafią używać znaków specjalnych?](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1646990184uX8bW5PKHG1F9AsRYXtKog,w220h142.jpg)





źródło: temp_file6511498004547315211
Pobierz