Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jendreq
jendreq

jendreq

Dołączył 15 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 580
  • Znaleziska 149
  • Mikroblog 431
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13

37

Kanał SPInka Film Studio usunięty z Youtube

Kanał SPInka Film Studio usunięty z Youtube

Kanał SPInkaFilm Studio został skasowany, za rzekome naruszenie praw autorskich. O sprawie poinformował Bartosz Walaszek. Na kanale publikowany był m.in. serial Blok Ekipa

Tomek3322
z
wykop.pl
dodany: 21.03.2019, 14:54:43
  • 7
  • #
    blokekipa
  • #
    walaszek
  • #
    youtube
  • #
    spinkafilmstudio
jendreq
jendreq
jendreq 21.03.2019, 18:06:02
  • 9
@ntdc: Sam szerzysz informację nieprawdziwą. To co zalinkowałeś to SPlnkaFilmStudio (po SP jest litela L zamiast I)

561

UFO nad Polską? Mieszkańcy północnego Mazowsza od tygodni obserwują...

UFO nad Polską? Mieszkańcy północnego Mazowsza od tygodni obserwują...

Według tropicieli UFO mają to być najliczniejsze od 20 lat manifestacje niezidentyfikowanych obiektów latających. Mieszkańcy północnego Mazowsza od kilku tygodni obserwują na niebie pomarańczowe światła.

konto usunięte
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 17.03.2019, 10:46:15
  • 371
  • #
    ufo
  • #
    polska
  • #
    paranormalne
jendreq
jendreq
jendreq 17.03.2019, 20:54:52
  • 2
@mararr: To zjawisko nosi jakąś nazwę?
jendreq
jendreq
jendreq 17.03.2019, 21:17:37
  • 6
@werfogd: Zorza zawsze mi się kojarzyła z czymś na kształt kolorowych fal na niebie, nie wiedziałem ze moze mieć charakter punktowy jak na tych filmach z 'ufo'
panodtelewizora
panodtelewizora
panodtelewizora
28.02.2019, 07:38:37
  • 198
panodtelewizora

źródło: comment_qQpAYrzcMTF2gJTuFpAguYS1lpWp1W3Y.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jendreq
jendreq
jendreq 28.02.2019, 13:46:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@S7-1500: kto w mlecznej krainie się zjawi, ten zawsze pysznie się bawi! Smacznie, mlecznie, bajecznie.
  • Odpowiedz
Veryfany
Veryfany
27.02.2019, 19:42:54 via Android
  • 200
Jestem z siebie DUMNA (。◕‿‿◕。)

Przygotowania na jutro trwają!
PONAD 700 ZROBIONE Jedziemy dalej!
Może akurat ktoś z
Veryfany - Jestem z siebie DUMNA (。◕‿‿◕。)

Przygotowania na jutro trwają!
PONAD 700 Z...

źródło: comment_zfQhv0IBdPi45yYjw7TfK9NDcAgn8UQj.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jendreq
jendreq
jendreq 27.02.2019, 21:17:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Veryfany: co jest w składzie takiego pączka cukierniczego?
  • Odpowiedz
BySpeedy
BySpeedy
26.02.2019, 15:53:24 via Android
  • 142
Tak skubałem, tak skubałem aż połowę zerwałem. W końcu musiałem coś z tym zrobić i okleiłem. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Następne będą wszystkie drewienka.
#bmw #330i #bmwboners #diy
BySpeedy - Tak skubałem, tak skubałem aż połowę zerwałem. W końcu musiałem coś z tym ...

źródło: comment_rfoa13IFEwnCpFdQA7zol5fukWsxDdCu.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jendreq
jendreq
jendreq 26.02.2019, 19:44:45
  • 0
@BySpeedy: co to za folia? ladnie sie swieci
  • Odpowiedz
jendreq
jendreq
jendreq 26.02.2019, 19:50:27
  • 0
@BySpeedy: dzieki, na fotce wyglada ladniej niz oryginał
  • Odpowiedz

528

[AMA] Przez 2 lata pracowałem w firmie podwykonawczej dla Orange

[AMA] Przez 2 lata pracowałem w firmie podwykonawczej dla Orange

Przez 2 lata pracowałem w firmie podwykonawczej dla Orange, która zajmowała się montażem i usuwaniem awarii usług Neostrada i Orange światłowód. Zapraszam do zadawania pytań, nawet tych trudnych, nawet tych technicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 16.09.2018, 12:11:12
  • 611
  • #
    technologia
  • #
    ama
  • #
    orange
  • #
    isp
  • #
    swiatlowody
jendreq
jendreq
jendreq 16.09.2018, 18:34:24
  • 2
Co się stało że nagle zaczęli wszędzie pchać światłowody? W wielu miejscowościach i tak mają monopol, nie licząc łącza komórkowego.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jendreq
jendreq
jendreq 17.09.2018, 06:38:41 via Android
  • 0
@brokenik i to wyjaśnia mi całą sprawę :)
Damianowski
Damianowski
26.08.2018, 18:24:14 via Android
  • 2238
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jendreq
jendreq
jendreq 26.08.2018, 21:29:26 via Android
  • 0
@Damianowski ej a weź się zważ, ciekaw jestem czy przytyjesz
  • Odpowiedz
jendreq
jendreq
jendreq 19.08.2018, 15:07:34
  • 1
Da się jakoś odtworzyć losowo wszystkie utwory/albumy jakie posiadam? W spotify jest taka opcja.

#tidal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2681

Wyniki badań kurczaków - #badaniakajbela

Wyniki badań kurczaków - #badaniakajbela

Zapraszam na wyniki badań kurczaków, których fundatorem jest społeczność wykopu! Dzięki i zapraszam do lektury :)

kajbel
z
sloikowo.com
dodany: 24.07.2018, 20:15:00
  • 244
  • #
    nauka
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    badaniakajbela
  • #
    jedzenie
jendreq
jendreq
jendreq 24.07.2018, 20:39:21
  • 0
Strona leży, kto może niech screenuje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jendreq
jendreq
jendreq 01.07.2018, 19:28:27
  • 1
Chcę wysłać paczkę przez kurierem przez allegro inpost, wybrałem że nadam przez paczkomat, opłaciłem, wydrukowałem etykietę. Po wszystkim zorientowałem się że paczka mi nie wejdzie do paczkomatu, za długa jest... Co moge z tym zrobić? :(

@paczkomaty_pl

#inpost #paczkomaty #allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jendreq
jendreq
jendreq
Autor
01.07.2018, 19:41:02
  • 0
Dodam, że etykiety nie da się edytować!
  • Odpowiedz
jendreq
jendreq
jendreq
Autor
01.07.2018, 20:55:02
  • 0
@Jelen_Szlachetny: dzięki za odpowiedź, tak zrobię
  • Odpowiedz

607

[AMA] Implantolog, chirurg stomatologiczny

[AMA] Implantolog, chirurg stomatologiczny

Zapraszam do zadawania pytań odnośnie implantologii i chirurgii stomatologicznej, ale też ogólnie odnośnie stomatologii.

Dunger
z
wykop.pl
dodany: 26.06.2018, 14:16:58
  • 847
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    stomatologia
jendreq
jendreq
jendreq 26.06.2018, 19:19:26
  • 0
1. Czy pasty typu sensodyne zmniejszają ból na rzeczy gorące, słodkie itd?
2. Na co zwrócic uwagę przy zakupie szczoteczki elektrycznej? Zainteresowałes mnie tym przy okazji tego AMA, a nigdy nie miałem takiej szczoteczki.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jendreq
jendreq
jendreq 07.03.2018, 21:00:45
  • 2
Jaki zegarek podobny jest do Kronaby?

#zegarki
jendreq - Jaki zegarek podobny jest do Kronaby?

#zegarki

źródło: comment_6k6XQDQ6d8fd0tGHxlpMP8kLWToAuZzP.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tranc
tranc
07.03.2018, 21:36:43 via Android
  • 1
@jendreq iwc pilot
  • Odpowiedz
Abriam
Abriam
07.03.2018, 22:25:08 via Android
  • 0
@jendreq do tego to stare pobiedy czy pabedy zależy jak wpiszesz XD
  • Odpowiedz
Zlpnc
Zlpnc
25.02.2018, 07:41:28 via Android
  • 2176
Ja p------e, w tramwaju za mną siedzi jakiś dziad z babą i właśnie dywagują o tym, że "kiedyś to było" i paliło się wszystkim w piecu i jakoś smogu nie było. I w ogóle to Unia wymyśliła smog w Polsce xD
#gorzkiezale #smog #torun
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jendreq
jendreq
jendreq 25.02.2018, 09:02:58
  • 9
@Zlpnc: Dlatego nic sie nie zmieni w tym temacie. Nie przekonasz.
  • Odpowiedz
papiez_andrzej
papiez_andrzej
16.02.2018, 12:20:42 via iOS
  • 63
Ej czemu jest taki hejt na myśliwych, a nie ma na wędkarzy, jak to z grubsza to damo? Poważnie pytam.
#myslistwo #wedkarstwo
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jendreq
jendreq
jendreq 16.02.2018, 18:12:57 via Android
  • 0
@papiez_andrzej bo ryby głosu nie majo
  • Odpowiedz
Robbo_Multimedia
Robbo_Multimedia
15.01.2018, 15:55:08
  • 1
Mireczki!

Już jest, nasza nowa długo wyczekiwana telewizja Internetowa! Jeśli mieszkasz w Piasecznie i okolicy i zastanawiasz się nad zmianą operatora, u nas dostaniesz wszystkie usługi w pakiecie. Telewizja nasza wyróżnia się tym, że jest dostarczana kablem Internetowym, dzięki temu otrzymujesz znacznie więcej funkcji i możliwości niż w standardowej kablówce( ͡º ͜ʖ͡º)

Zapraszam do zapoznania się z produktem i ofertą pod stroną: www.robbo.com.pl

#piaseczno #
Robbo_Multimedia - Mireczki! 

Już jest, nasza nowa długo wyczekiwana telewizja Int...

źródło: comment_AsTeLROrDTGYeHJcYgPVJnxV8WOx5wqf.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jendreq
jendreq
jendreq 15.01.2018, 17:56:26
  • 0
@Robbo_Multimedia: Fajna ofeta. Co do strony, to wywala się mapa zasięgu i strasznie denerwujący jest ten pikacz od zadawania pytań.
  • Odpowiedz
jendreq
jendreq
jendreq 05.01.2018, 19:21:15
  • 2
#pakujzwykopem #heheszki
jendreq - #pakujzwykopem #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth
17.12.2017, 08:32:20 via Android
  • 410
Tradycyjne singapurskie śniadanie, Singapur, cena 14 zł

W skład zestawu wchodzi kawa (może też być herbata) tosty z masłem (ale nie rozsmarowanym, takim plasterkiem masła, które i tak się rozpuszcza powoli) i kają, czyli dżemem kokosowym. Do tego dają 2 lekko ścięte jajka na miękko.
Zwykle je się to tak, że jajka wbija się do miseczki, dodaje sosu sojowego i białego pieprzu (jak na zdjęciu) potem się to miesza. Następnie te tosty,
kotbehemoth - Tradycyjne singapurskie śniadanie, Singapur, cena 14 zł

W skład zestaw...

źródło: comment_W5tVOMa5bWiMzDPU42lZrWOj1n076gmT.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jendreq
jendreq
jendreq 17.12.2017, 16:45:43
  • 0
Wygląda smacznie, ale to mało kalorii. Byłbym głodny po godzinie od takiego śniadania.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • Strona 4 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.05.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking