Drugi najgorszy dzień w życiu, zaraz po śmierci najbliższej osoby. Właśnie się człowiek dowiedział, że musi odpuścić pracę i swoją pasję, że musi zostawić wszystko co uwielbia. To co daje siłę i piniondz do życia, przewodnictwo górskie, fotografia w terenie. Powodem jest otrzymany wyrok - nowotwór. Nie wiedziałam, że można wpaść w taką panikę, po usłyszeniu diagnozy, a jednak. ( ͡°ʖ̯͡°) Człowiek uczy się całe życie...
@damian-lw: Spotify. Próbowałem znaleźć tańszą alternatywę, która byłaby równie wygodna, ale stwierdziłem, że nie istnieje. Moim zdaniem najbardziej można przyczepić się do rekomendacji nowej muzyki bezpośrednio na Spotify, ale od tego są inne strony np chosic.com, skiley.net, dubolt.com na których można łatwo wygenerować i dodać do konta spersonalizowane playlisty.
Wynajmuje mieszkanie ok 3 lata, nagromadziłem tam pełno rzeczy, mam pełno książek, ubrań. Mieszkanie było puste, pokupowałem tam meble, łożko, pralke, lodówke, rolety, karnisze, jakiś dywan. Wszystko praktycznie urządzałem. (wszystko jest moje mam paragony). Właściciel mieszkania ogłosił, że mieszkanie idzie na sprzedaż.
Da się jakoś to zablokować? Co teraz z tymi rzeczami co kupiłem zrobić. Chodzę od rana zdenerwowany nie wiem co robić.
Ten wpis dedykuję wszystkim tym, których poznaliśmy w wirtualnych światach, a którzy zniknęli bez pożegnania.
Od wielu lat nie gram już w żadne gry online. Kiedy jednak wracam wspomnieniami do czasów, gdy wielogodzinne sesje przed komputerem były czymś zupełnie normalnym, jedno wspomnienie szczególnie się wyróżnia, czyli World of Warcraft. Nie była to jednak gra, którą zapamiętałem dzięki grafice czy mechanice. Najbardziej wyjątkowe były relacje z ludźmi, które w niej tworzyłem. Oczywiście często grałem ze znajomymi
✨️ Co zmieni projekt RCN w branży nieruchomości?Ⓘ Jaki jest sens tego projektu RCN? W sensie co to zmieni? Będą podane ceny transakcyjne vs ceny sprzedaży na rynek i czego się spodziewacie, że ludzie wyjdą na ulicę czy co? Przecież to że jest marża to nie jest tajemnica państwowa.
#dexter odcinek dobry, trochę przewidywalny, ale ciężko żeby taki nie był jak zaraz koniec sezonu, pewnie znowu średnia ocen będzie powyżej 9.0, no i znowu najgorsze czekanie tygodnia na finał ( ͡°ʖ̯͡°)
Warto teraz kupić No Man's Sky? Uwielbiam tematy kosmosu, odkrywania nowych planet i gatunków. Bardzo cenię sobie eksplorację w grach. Tylko nie lubię, gdy gra posiada elementy survivalu i budowania baz. Da się grać bez tego? #gry #steam #nomanssky
Ceny mieszkań lecą bardziej niż podają, i żeby to zamaskować to robią takie coś jak dzisiaj widziałem. Najpierw lista 30 lokali, gdzie cenę obniżono o 1-5 procent.
No, a potem 3-4 lokale, gdzie cenę podbito o 10-15 procent dla przeciwwagi.
No i tak to się kręci ta bandyterka, kartel i oszustwo.
Wysłałem to w odpowiedzi na wystawiony apartament za 20 k z metra we Wrocku, gdzie mieszkania chodzą po 10 k z metra. Przydałoby się tak na wszystkie takie odklejki wysyłać.
#nieruchomosci Pośrednicy to jednak najgorszy sort. Jak obroty jebły, to wydymają nie tylko kupującego, ale teraz przede wszystkim sprzedającego. Mieszkanie w Łodzi, duża kamienica w centrum. Level 50 zastanawiał się już jakiś czas, czy nie sprzedać i kupić czegoś na wsi, bo zdalna praca a ponad 100 m2 to jednak na "singla" za dużo. Własna wycena 2 lata temu, ok. 1,5 mln zł. Może i tyle warte, może nie.
@saimonm: Oo, niemal identyczny teraz kompletuję. Brałeś pod uwagę inny dysk niż Lexar NM790? Zastanawiałem się właśnie czy dopłacać do Samsung 990 pro albo WD SN850X albo Crucial T500 i podobnie czy wybrać Goodram czy jednak Kingston fury
Za 3.5 miesiąca wybieram się do Miami, chciałbym żeby był to mój cel, aby nauczyć się hiszpańskiego na poziomie B1.
Myślałem o takiej drodze nauki: - Obecnie przerabiam #anki gdzie poznaję najczęściej wykorzystywane słowa / zwroty i zapisuję sobie tematycznie rzeczy do zeszytu.
Właśnie się człowiek dowiedział, że musi odpuścić pracę i swoją pasję, że musi zostawić wszystko co uwielbia. To co daje siłę i piniondz do życia, przewodnictwo górskie, fotografia w terenie. Powodem jest otrzymany wyrok - nowotwór. Nie wiedziałam, że można wpaść w taką panikę, po usłyszeniu diagnozy, a jednak. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Człowiek uczy się całe życie...