Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
infinityink

infinityink

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4229
  • Znaleziska 481
  • Mikroblog 3748
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3

628

Kolumbijczyk przyznał się do zabójstwa Polaka

Pokaż treści 18+

Kolumbijczyk przyznał się do zabójstwa Polaka

29-letni Kolumbijczyk usłyszał zarzut zabójstwa 41-letniego Polaka w miejscowości Nowe koło Świecia (województwo kujawsko-pomorskie). Do zbrodni doszło w nocy z soboty na niedzielę, w czasie bójki pomiędzy dwoma grupami mężczyzn. Przyznał się do winy.

o__0
z
rmf24.pl
dodany: 07.07.2025, 17:24:40
  • 143
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    zabojstwo
  • #
    morderstwo
  • #
    mordercy
  • #
    imigranci
infinityink
infinityink 07.07.2025, 21:05:42 via iOS
  • 74
@Dbr86 W mojej okolicy jest potężny zakład mięsny, znany każdemu. Cały powiat już jest zalany egzotycznymi przybyszami. Tutaj tak samo odpowiedzialne są ukraińskie agencje.
Wraczek
Wraczek
29.06.2025, 07:55:19
  • 401
Serio ten las pod Limanową jest aż tak wielki xD?
Z relacji można odnieść wrażenie że chowa się w Borach Tucholskich i porusza tunelami.
#limanowa
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink 29.06.2025, 09:23:49 via iOS
  • 7
@Wraczek Jak czytałem relacje z czasów wojennych, że ludzie uciekali do lasu jak okupanci do wioski przyjeżdżali, to sobie myślałem, że w tych czasach, to mamy p--------e i nie byłoby możliwości przez drony i nowoczesny sprzęt. Jednak się myliłem i da radę XD
  • Odpowiedz
joseone
joseone
joseone
28.06.2025, 22:30:04
  • 7
Generalnie beka beką, ale złapanie takiego gościa to nie jest taka banalna sprawa. Chłop prawdopodobnie zna doskonale okoliczne tereny, jak widać ma pojazd, którym się porusza, może ktoś mu pomaga, a do tego jest świrem, więc jego postępowanie nie jest racjonalne. Trzeba służbom życzyć żeby go jak najszybciej ująć.

#limanowa #policja #krakow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink 29.06.2025, 00:42:02 via iOS
  • 0
@joseone Jak znam policjantów, to oni tylko myślą o tym, żeby s--------ć na chatę wypić browarka i mieć wszystko w dupie, a po weekendzie iść normalnie do roboty jak na magazynie, o-----ć swoje i nara.
Każdy ze służb, z kim miałem styczność prywatnie nie ma podejścia jak do służby obywatelom, jakiegoś powołania.
Oni po prostu znaleźli sobie robotę jak każdą inną i nie ma co spodziewać się jakiegoś oddania sprawie w
  • Odpowiedz
FajnyTypek
FajnyTypek
28.06.2025, 23:21:49
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink 29.06.2025, 00:25:47 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 02.06.2025, 09:59:36
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChamskoCytuje
ChamskoCytuje
02.06.2025, 10:00:46 via Wykop
  • 5
@infinityink: Pokazało to wybitną słabość kandydata po drugiej stronie
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
02.06.2025, 10:09:49 via Wykop
  • 2
@infinityink: chyba mamy tego samego brata
  • Odpowiedz
Diakrytyczny
Diakrytyczny
01.06.2025, 22:19:42
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink 01.06.2025, 22:34:10 via iOS
  • 1
@Diakrytyczny Dokładnie, nasze społeczeństwo jest konserwatywne. Tak bardzo nienawidzą tej „postępowości”, że nieistotnym było kogo wystawili z prawej. Mogli postawić psa, a ludzie zagłosowaliby na niego przeciwko „lewactwu”.
Niestety nie potrafią spojrzeć szerzej, bo np. problem migracji nas dosięgnie niezależnie od tego kto będzie rządził. Zmienia się świat, i ani Trzaskowski ani Nawrocki nie będzie miał na to wpływu.
A Jarek doskonale zdając sobie sprawę korzysta i realizuje swoje chore wizje.
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 01.06.2025, 22:35:52 via iOS
  • 1
@Gluptaki „Konserwatyzm” połączony z idiotyzmem. To daje tak wysoki wynik Nawrockiemu.
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 27.05.2025, 17:16:05
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink
Autor
27.05.2025, 17:25:49 via iOS
  • 0
@infinityink No i jeszcze zastanawia mnie co myślą o tym zwolennicy KN. Wiem jak myśli beton, ale co z tymi, którzy są normalni, mają bliskie poglądy z kandydatem, czy nie wiem, nie lubią po prostu Trzaska i stąd ich wybór. Nie obrzydza Was to, nie macie refleksji, że to za dużo i nie chce w tym uczestniczyć jako normalny człowiek? Lubię takie rozkminki i to jak myślą inni, ciekawe.
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink
Autor
28.05.2025, 06:48:03 via iOS
  • 0
@Instrybutor_z_Orlenu Przeczytałaś mój post? Nawet nie pomyślałem o zamykaniu komuś gęby. Tym się właśnie różnimy, bo po wypowiedzi mogę stwierdzić, że mam do czynienia z betonowym pisiorem. Jak się komuś coś nie spodoba, to trzeba go obrzucić kałem i sprowadzić do skrajności. To właśnie zrobił Jarek z głowami ludzi. No chyba, że jesteś płatnym trollem, to luz, rozumiem, taka praca.
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink
Autor
28.05.2025, 06:59:00 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 25.05.2025, 08:15:26
  • 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink
Autor
25.05.2025, 08:31:04 via iOS
  • 0
@awdr dlatego właśnie o tym napisałem. Rozmawiałem z nim a parę godzin później pisiory zrobiły dokładnie to o czym mówił.
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink
Autor
25.05.2025, 08:42:34 via iOS
  • 21
@awdr dokładnie, komuna 2.0. Nie żyłem w czasach komuny, ale z relacji starszych ludzi i to ludzi z różnych warstw, od robotników po majorów i tego co przez całe życie dowiedziałem się na temat funkcjonowania PRL zauważam masę podobieństw działania. Dlatego jeśli Polacy chcą pozbyć się raz na zawsze sowieckiego działania powinni w---------ć PiS na śmietnik historii.
  • Odpowiedz

236

"Od dłuższego czasu były z nim problemy". Nieoficjalne informacje nt. nożownika

Pokaż treści 18+

"Od dłuższego czasu były z nim problemy". Nieoficjalne informacje nt. nożownika

Były z nim problemy od dłuższego czasu, nie miał kontaktu z bronią - tak o nożowniku, który we wtorek zaatakował lekarza w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, mówi informator Onetu ze Służby Więziennej. 35-letni funkcjonariusz usłyszał dziś zarzuty zabójstwa lekarza i usiłowania uszkodzenia ciała

Paraliton
z
rmf24.pl
dodany: 30.04.2025, 11:13:22
  • 125
  • #
    polska
  • #
    krakow
infinityink
infinityink 30.04.2025, 21:07:07 via iOS
  • 1
@szynszyla2018 Ostatnio też funkcjonariusz Służby Więziennej odstrzelił teściową i dwójkę swoich dzieci. Ktoś powinien się tym chyba zająć, bo wygląda na to, że coś nie tak dzieje się z tymi funkcjonariuszami.
assninja
assninja
20.03.2025, 16:47:38
  • 3
Czemu do cholery prawie wszystkie spodnie bojówki wyglądają tak, z takim zwężeniem na dole. Mi się tam noga nie mieści a jak się zmieści to się czuje jak w opasce uciskowej xD

#modameska
assninja - Czemu do cholery prawie wszystkie spodnie bojówki wyglądają tak, z takim z...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink 20.03.2025, 18:50:03 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 20.03.2025, 19:07:11 via iOS
  • 0
@assninja aktualnie jest na Zalando Loungue promka na g-star, przed chwilą zamówiłem bojówki pod wpływem impulsu XD
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 20.03.2025, 19:11:45 via iOS
  • 0
@assninja to są slim fit, masz w opisie. Ja akurat należę do tych mniej wypasionych, więc każde dobrze leżą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 20.03.2025, 19:14:40 via iOS
  • 1
@assninja zerknij na Longue, ja przed chwilą te kupiłem
infinityink - @assninja zerknij na Longue, ja przed chwilą te kupiłem

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
e.....k
e.....k
konto usunięte 21.02.2025, 16:30:16
  • 324
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink 21.02.2025, 18:32:03 via iOS
  • 0
@eleganckichlopak Mają 50% poparcia, bo tak wygląda Polskie społeczeństwo. Mam okazję rozmawiać z różnymi ludźmi i tym co popierają te partie się to podoba. Ja nie obstaje za nikim, ale lubię sobie posłuchać jakie ludzie mają poglądy i wyciągam smutny wniosek, że w tym kraju nic się nie zmieni, a może być nawet gorzej, bo tacy są Polacy, takich mają reprezentantów i tak będzie wyglądała Polska. Dlaczego w innych krajach jest
  • Odpowiedz
CashStacker
CashStacker
CashStacker
27.01.2025, 09:16:14
  • 701
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink 27.01.2025, 11:24:53 via iOS
  • 24
@CashStacker gdzieś już podobny vibe widziałem
infinityink - @CashStacker gdzieś już podobny vibe widziałem

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 27.01.2025, 21:20:04 via iOS
  • 0
@lubaluft nie zaglądam do wykopaliska, więc tak jak Ty zauważyłem podobieństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
krokodylek92
krokodylek92
krokodylek92
24.01.2025, 07:12:49
  • 182
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink 24.01.2025, 08:00:31 via iOS
  • 1
@krokodylek92 to mój wynik, chociaż niedawno wkręciłem się w jednorazówki (tego gówna też muszę się pozbyć), ale zwykłej fajki nie jestem w stanie zdzierżyć.
infinityink - @krokodylek92 to mój wynik, chociaż niedawno wkręciłem się w jednorazów...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 23.01.2025, 11:59:54
  • 0
Mireczki, muszę się Was poradzić.
We wrześniu zeszłego roku złożyłem wniosek o nadanie numeru dla nowego domu. Pojawił się problem, bo jest coś pomieszane z numerami, nie mają za bardzo możliwości nadania nowego i chcieli zmienić nazwę ulicy, ale mieszkańcy się nie zgadzali i sprawa wisi.
Mam dwie działalności, w tym jedna stacjonarna, gdzie muszą trafiać klienci i jestem zablokowany w wielu tematach bez numeru budynku, tymczasowo podawałem numer sąsiada, ale to
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink
Autor
23.01.2025, 17:18:19 via iOS
  • 1
@darek-jg poinformowali, że skończyły im się możliwości dodania literek, a numery są tak skonstruowane, że nie mogą dać innego niż 2, bo nie będzie zgodne z czymś tam i jest z tym problem. Jest skopana numeracja i nie potrafią się uporać.
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink
Autor
23.01.2025, 17:18:42 via iOS
  • 0
@lobo jest to jakiś punkt zaczepienia, dzięki za informacje :)
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink
Autor
23.01.2025, 19:27:38 via iOS
  • 0
@lobo dla mnie to też proste i logiczne, ale nie dla urzędników w mojej gminie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • Strona 3 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.08.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking