#mecz #dolnoslaskitygrys #ekstraklasa Rozmowa z Leszkiem Ojrzyńskim
Trenerze, za nami przerwa wakacyjna pomiędzy sezonami. Czy udało się Panu odpocząć, zebrać myśli i nieco odetchnąć od cotygodniowego natłoku meczów?

- Od wydarzeń meczowych udało się odpocząć, chociaż oglądałem trochę spotkań, bo obserwowałem kilku zawodników. Byłem na łączach z dyrektorem sportowym, więc całkowicie nie da się od tego odciąć, tym bardziej, że trwa okres transferowy. Piłkarze przychodzą i odchodzą, więc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #dolnoslaskitygrys #ekstraklasa HERE WE GO Nowym piłkarzem KGHM Zagłębia Lubin został Sebastian Kerk! Niemiecki pomocnik parafował umowę, która obowiązuje do końca czerwca 2028 roku

Sebastian, witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #ekstraklasa Ufff, dzieje się w #dolnoslaskitygrys ( @Merdarion_PL NALEŻY SIĘ PODWYŻKA, ZA PROWADZENIE TAGU ) - Adam Radwański był jedną z najjaśniejszych postaci w ofensywie Zagłębia Lubin w sezonie 2025-26. Z naszych ustaleń wynika, że ofensywny pomocnik opuści klub ze stolicy polskiej miedzi po wypełnieniu kontraktu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #dolnoslaskitygrys #ekstraklasa Przez ponad miesiąc podopieczni trenera Leszka Ojrzyńskiego będą przygotowali się do sezonu 2026/2027. 29 czerwca Miedziowi wyjadą na obóz do Opalenicy, który potrwa do 8 lipca. Przed startem rozgrywek Lubinianie rozegrają sześć sparingów z Miedzią Legnica, FK Železiarne Podbrezová, Pogonią Szczecin, Banikiem Ostrava, Bohemians Praga oraz Chrobrym Głogów.

Kadra Miedziowych w pierwszym dniu przygotowań:
Alomerović Zlatan
Burić Jasmin
Nowak Franciszek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #dolnoslaskitygrys #ekstraklasa HERE WE GO Nowym bramkarzem KGHM Zagłębia Lubin został Zlatan Alomerović! Doświadczony Serb podpisał z Klubem dwuletni kontrakt 🖊️

Zlatan, witamy w Lubinie i życzymy wielu udanych występów! ⚒️
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #dolnoslaskitygrys #ekstraklasa Michał Nalepa nadal będzie reprezentował barwy Zagłębia Lubin. Doświadczony środkowy obrońca podpisał nową umowę obowiązującą do końca sezonu 2026/2027. Kontrakt zawiera również opcję przedłużenia o kolejny rok.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #dolnoslaskitygrys #ekstraklasa Leszek Ojrzyński (trener Zagłębia Lubin)
- Przede wszystkim gratulacje dla gospodarzy za zwycięstwo i wywalczenie brązowego medalu. My mieliśmy swój cel - chcieliśmy tu wygrać, bo wciąż wierzyliśmy, że możemy osiągnąć coś naprawdę dużego. Tym bardziej boli ten wynik, bo mieliśmy swoje sytuacje. Powiem szczerze, że nie pamiętam, czy zagraliśmy kiedyś lepszą drugą połowę. Mieliśmy trzy znakomite okazje, rzut karny, dwóch naszych napastników dochodziło
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach