#mecz #dolnoslaskitygrys #ekstraklasa HERE WE GO Nowym piłkarzem KGHM Zagłębia Lubin został Sebastian Kerk! Niemiecki pomocnik parafował umowę, która obowiązuje do końca czerwca 2028 roku
Sebastian, witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!
Sebastian, witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!













Trenerze, za nami przerwa wakacyjna pomiędzy sezonami. Czy udało się Panu odpocząć, zebrać myśli i nieco odetchnąć od cotygodniowego natłoku meczów?
- Od wydarzeń meczowych udało się odpocząć, chociaż oglądałem trochę spotkań, bo obserwowałem kilku zawodników. Byłem na łączach z dyrektorem sportowym, więc całkowicie nie da się od tego odciąć, tym bardziej, że trwa okres transferowy. Piłkarze przychodzą i odchodzą, więc