Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gruli

gruli

Dołączył 18 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49768
  • Znaleziska 30351
  • Mikroblog 19417
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 25
  • Dodane (80)
  • Komentowane (275)
  • Plusowane (19062)
Fatalista1988
Fatalista1988
przedwczoraj, 16:18:36
  • 105
Cieszę się, że nie muszę odszczekiwać tego, co napisałem ( jeszcze )

Ale chyba mam hipotezę, co się aktualnie o--------a

Doktor Messenger po prostu robi swoją prywatną wendetę przeciwko Dawidkowi i szpitalowi. Po programie w Kanale Zero wiedział, że rozpędził się z oskarżeniami, na które nie ma dowodów

Pierwsze,
Fatalista1988 - Cieszę się, że nie muszę odszczekiwać tego, co napisałem ( jeszcze )
...

źródło: frth

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szefunciooooo
Szefunciooooo
Szefunciooooo
przedwczoraj, 16:21:08 via Wykop
  • 25
@Fatalista1988: Doktor Messenger xd
Warto dodać że to przedstawiciele Trzaskowskiego kazali mu się tak skontaktować xD
  • Odpowiedz
puffpuff
puffpuff
przedwczoraj, 17:34:59 via Wykop
  • 24
Doktor Messenger


@Fatalista1988: xD
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
przedwczoraj, 16:45:01
  • 335
Rozumiecie, lekarz zwątpił i nie chciał zgłosić nieprawidłowości wobec pacjentów. Wow.
#stanowski #kanalzero #lekarz100k #polityka
Davvs - Rozumiecie, lekarz zwątpił i nie chciał zgłosić nieprawidłowości wobec pacjen...

źródło: 1000010837

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix
przedwczoraj, 16:48:20 via Wykop
  • 320
@Davvs: Co za spin dla debili, ale mariuszariat łyknie. To majtczak (specjalnie z małej) też miał prawo zwątpić w sens oddania się w ręce sprawiedliwości, w związku z czym jego s----------e z Polski było ok? No bo musiał dojrzeć do pewnej decyzji
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
przedwczoraj, 16:56:26 via Wykop
  • 186
@Davvs: Zabrzmiało trochę jakby do Krzysia dotarło że w----ł się w grząski grunt i teraz musi odstawiać fikołki żeby nie stracić twarzy
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
przedwczoraj, 17:08:12
  • 347
Po same pisowskie kule, z połykiem, ssaniem wora i lizaniem rowa.
Lepiej się już nie dało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazpisu #kanalzero #stanowski
Warcomx - Po same pisowskie kule, z połykiem, ssaniem wora i lizaniem rowa.
Lepiej si...

źródło: image_picker_61DFBA78-90A8-4A1F-AE99-F26322CCA27F-57383-0000069637962C3A

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mj24
mj24
przedwczoraj, 17:09:33 via Wykop
  • 274
@Warcomx: obrzydliwa kreatura
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
przedwczoraj, 17:14:55 via Wykop
  • 434
@Warcomx: Tęskni za standardami prawa z lat 2015-2023? Ach zapomniałem, wtedy nie interesował się praworządnością w Polsce.
  • Odpowiedz
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
przedwczoraj, 19:26:07
  • 648
gość z ryja wygląda jakby mógł grać w bajkach pixara typu zły rozpieszczony dzieciak nie szanujący zabawek w Toy Story
#lekarz100k #afera #kanalzero
JajkaNieMajaBialek - gość z ryja wygląda jakby mógł grać w bajkach pixara typu zły ro...

źródło: obraz_2026-06-24_212450119

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbozowykombain
zbozowykombain
zbozowykombain
przedwczoraj, 19:33:00 via Wykop
  • 128
@JajkaNieMajaBialek: chyba bękart prokuratorki i dewelopera z jakiegoś zadupia
  • Odpowiedz
LuckyDice
LuckyDice
przedwczoraj, 19:43:35 via Android
  • 157
@JajkaNieMajaBialek: Billy Sparks z "Młodego Sheldona "
LuckyDice - @JajkaNieMajaBialek: Billy Sparks z "Młodego Sheldona "

źródło: 4465

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 19:40:15
  • 187
dziś Stano jest ekspertem od patomorfologii, ciekawe od czego będzie jutro xD
#polityka #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - dziś Stano jest ekspertem od patomorfologii, ciekawe od czego będzie jut...

źródło: 1000030747

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qluch
qluch
przedwczoraj, 19:50:18 via Wykop
  • 20
@splinter96: Nie trzeba być ekspertem, żeby wiedzieć, że autopsja jest jedynym i ostatecznym dowodem określającym przyczynę śmierci.

Masz tu The Lancet

Dowiesz się z artykułu,
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
przedwczoraj, 21:13:55 via Wypiek
  • 46
@qluch ale czy takie badanie może być pomocne? Bo wiesz, nikt nie mówi, że ZAMIAST SEKCJI bedzie tomograf.

Zapytałem sie chataGPT, pewnie madrzejszy od Stanowskiego
Czy w sekcji zwłok uzywa sie czasem tomografu komputerowego?

Tak, coraz częściej wykorzystuje się tomografię komputerową (TK) w badaniach pośmiertnych, zarówno przed sekcją zwłok, jak i czasami zamiast części jej
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 19:45:17
  • 160
xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero

źródło: 1000030750

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PolskimOkiem
PolskimOkiem
przedwczoraj, 19:49:59 via Wykop
  • 91
@splinter96: Stanowski się zesrał już dawno, problem jest w tym że ludzie którzy nie potrafią samodzielnie myśleć (Mariusze z Brighton) lubię ten zapach który wieje im ze wschodu
  • Odpowiedz
tibijczyk_z_edron
tibijczyk_z_edron
tibijczyk_z_edron
przedwczoraj, 19:54:43 via Wykop
  • 36
@PolskimOkiem:
tibijczykzedron - @PolskimOkiem:

źródło: Screenshot_2026-06-24-21-54-26-28_f9ee0578fe1cc94de7482bd41accb329

Pobierz
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
przedwczoraj, 19:59:38
  • 34
Totalnie przegapiłem moment w którym Stanowski z kanału g---o z średniego znawcy piłki kopanej stał się ...

radcą prawnym
adwokatem
notariuszem
prokuratorem
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qluch
qluch
przedwczoraj, 20:01:49 via Wykop
  • 14
Totalnie przegapiłem moment


@Fatalista1988: widzisz a ja nie przegapia momentu jak wy silniczki wyrabiacie teraz 2 zmianę na portalach. Koń R0man zarządził alarm? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, wiem się nie domyślam.
  • Odpowiedz
dawidoo26890
dawidoo26890
dawidoo26890
przedwczoraj, 20:08:02 via Wykop
  • 4
@Fatalista1988: Przy tej aferze macie chyba wprowadzony system trójzmianowy. Poproś tylko konia, żeby zlecił foce wykopanie sławojki, bo inaczej w majty będziecie robić. Ogarnąć ten ściek tutaj i jeszcze na X, faktycznie możecie mieć ciężko, centrala powinna zapewnić wam pampersy i jakieś zaplecze sanitarne w postaci sławojki. W domu tez pewnie tak masz więc dla cb nie pierwszczyzna.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
18 godz. i 51 min temu
  • 95
Stalinowski kupuje sobie lajki, jaki to jest spell XD #kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
KIaudik - Stalinowski kupuje sobie lajki, jaki to jest spell XD #kanalzero #bekazpisu...

źródło: 17823667709051199376812804455668

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
18 godz. i 32 min temu via Android
  • 4
@plejton26: chyba aż tylu zaangażowanych sekciarzy nie ma.
  • Odpowiedz
evancito
evancito
18 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 110
@KIaudik: wlasnie po to elon wyłączył możliwość sprawdzenia kto lajkuje :)
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
18 godz. i 15 min temu
  • 283
Widziałem, że ludzie na wykopie się oburzali, że Czysio Stanowski nigdy nic o Dareczku Balonowym nie napisał.
Problem z tym, że napisał. Co prawda nie w formie krytyki, a kajał się jakby go przyłapali w USA na kradzieży ręcznika z siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jednak napisał.
HaHa potężny Matecki go ustawił niczym Billy manager, a Stanowski tylko grzecznie potakuje.
Ciekawe, czy gdyby to jakiś polityk KO
Turin89 - Widziałem, że ludzie na wykopie się oburzali, że Czysio Stanowski nigdy nic...

źródło: 1000004673

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tulipana
tulipana
tulipana
17 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 272
@Turin89: a to dlatego wyszukiwarka nie znalazła, bo Stano balonowego tytuuje "Panie Pośle" xD
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
17 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 200
@tulipana: tak się właśnie zwraca do swoich złodziejskich właścicieli
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
17 godz. i 16 min temu
  • 261
#afera #medycyna #stanowski #kanalzero #bekazpisu #bekazlewactwa

No no, widać że sygnalista Stanowskiego ma jakieś naleciałości z wojska, z którego został wyrzucony, i używa języka "żołnierskiego" w miejscu pracy.
Widać, że panowie mieli ze sobą jakiś osobisty konflikt, a Stanowski z tego spróbował zrobić na siłę aferę, ale mu zaczynają trupy z szafy wypadać XD
Kempes - #afera #medycyna #stanowski #kanalzero #bekazpisu #bekazlewactwa 

No no, wi...

źródło: 1000080057

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piaskun87
piaskun87
16 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 200
@sedno_: Tutaj mamy jakikolwiek dowód, konkretnego świadka, na te farmazony co opowiadać doktor Emil nie ma nic.

Prawda boli, ale was to nie odchodzi bo Zaklinacz Mew już wydał wyrok xD
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
16 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 92
@sedno_: ¯\(ツ)/¯
Matuuusuuu - @sedno_: ¯\(ツ)/¯

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
16 godz. i 22 min temu
  • 153
Dobra, po aferze chcą u----ć Trzaskowskiego i tyle

W poniedziałek doktor Messenger powie, że tylko żartował z tymi morderstwami w Kanale G---o, a Zakolak powie, że on z Emilem nigdy nie byli jakimiś super ziomkami

Mariusze to łykną i będą klaskać paleciakami na magazynie, byleby tylko majestat Stanowskiego nie oberwał

JEDNO
Fatalista1988 - Dobra, po aferze chcą u----ć Trzaskowskiego i tyle

W poniedziałek do...

źródło: 50dGo

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
16 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 103
Mariusze to łykną i będą klaskać paleciakami na magazynie


@Fatalista1988: ożesz k---a.... czy ty właśnie nie stworzyłeś tekstu miesiąca właśnie?
ten tekst zostanie przez ciebie ze mną już na lata
  • Odpowiedz
mexxl
mexxl
16 godz. i 8 min temu via Android
  • 58
@Fatalista1988: Krzysiu powie, że doktora zastraszyła Prokuratura, Tusk, Trzaskowski z Karnowskim oraz kosmici, dlatego nie chce powiedzieć prawdy i cyk dalej można nawalać w rządzących.
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
16 godz. i 2 min temu
  • 178
Kolejny dzień w którym Słowik nie przeprosił za perfidne kłamstwo według którego Trzaskowski miał odczytać i jeszcze odpisać na wiadomość od sygnalisty.

#polityka #bekazpisu #kanalzero #polska #stanowski
TenXen47 - Kolejny dzień w którym Słowik nie przeprosił za perfidne kłamstwo według k...

źródło: HLoxDXvWYAAw8A8

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozdroxxx666
pozdroxxx666
15 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 81
@TenXen47: wystarczy że wrzuci zrzut ekranu z whatsappa, co nie?
  • Odpowiedz
mexxl
mexxl
15 godz. i 55 min temu via Android
  • 167
@TenXen47: Wy też jak wiecie, że kogoś uśmiercili piszecie o tym do burmistrza czy starosty i zapominacie o problemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
14 godz. i 52 min temu
  • 169
to niezła afera; miały być trupy pacjentów poukrywane po szafach, a teraz jest dyskusja o tym jak jeden doktorek wyzywał drugiego
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - to niezła afera; miały być trupy pacjentów poukrywane po szafach, a tera...

źródło: 1000030794

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
14 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 82
@splinter96: Stanowski powinien ich zaprosić do programu i kazać sobie podać ręce na zgodę.
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
14 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 14
@splinter96: Szkoda, że oni są milionerami i po 10 mln PLN musiało być takie FAME dać do PULI, po 5 mln PLN, ale 2 DOKTORKI bijące się w klatce o honor etosu lekarza w kitlu tego nam trzeba i te konferencje, gdzie mówią do siebie-panie kolego, tego nam trzeba @vorky @tomwick55 @first
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
7 godz. i 48 min temu
  • 153
Co oni tak się spieszą w Kanale G---o? Tam już jest non stop Sakiewicz vibe, już nawet piszą o „prokuraturze Tuska”

Co chwilę wypluwają jakiś k---a prowokacyjny gniot

Mariusze mają słabe procesory, a w fabryce kurzu i biedy w Brighton też ich nie oszczędzają. Zwolnij, Krzysiu, bo im transferu nie starczy w baraku, żeby to wszystko przejrzeć

#kanalzero #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa
Fatalista1988 - Co oni tak się spieszą w Kanale G---o? Tam już jest non stop Sakiewic...

źródło: hyKxg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach
7 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 27
@Fatalista1988: Brawo zero. Śliniaczki się miotają jak w ukropie czyli dla Polski dobra wiadomość.
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
7 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 138
@Fatalista1988: Piękny pan ja powróżyć
HrabiaTruposz - @Fatalista1988: Piękny pan ja powróżyć

źródło: Screenshot 2026-06-25 at 19-08-12 #polityka

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
14 godz. i 43 min temu
  • 1006
chłop od 2015 do 2023 był non-stop na grillu
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - chłop od 2015 do 2023 był non-stop na grillu
#polityka #bekazpisu #bekaz...

źródło: 1000030768

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
14 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 407
@splinter96:

rekord Ginesa w ciągłym oglądaniu meczyków
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
14 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 411
@splinter96: ale tak serio szczerze jak tak się wczytasz w ten słowotok to jak nic stano idzie drogą którą kiedyś poszedł max kolonko
jemu za 2 lata totalnie odbije i będzie z jakiegoś podziemia nadawał z piwnicy jeśli PO będzie nadal rządzić
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
12 godz. i 36 min temu
  • 296
Krzysztof, nie dasz rady robić dziennie 20 filmików o tym, że w Polsce nie da się żyć, bo Tusk to szatan...

Ja nie dam rady? Potrzymaj mi Brighton!

#kanalzero #polska #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka
Fatalista1988 - Krzysztof, nie dasz rady robić dziennie 20 filmików o tym, że w Polsc...

źródło: giphy

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
12 godz. i 22 min temu via Android
  • 82
@Fatalista1988: tańczący z mewami
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
11 godz. i 43 min temu via iOS
  • 58
@Fatalista1988: chlop sie zamienil w granulat dla mew
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
12 godz. i 14 min temu
  • 126
Zatrzymajmy się na chwilę, żeby ogarnąć co tu się o------o.
Ordynator szpitala pisze na whatsappa prezydentowi warszawy o morderstwach na jego własnym oddziale i szpitalu. Na appce, która ci nie pokazuje żadnych wiadomości w powiadomieniach chyba, że zapiszesz kontakt.
Zamiast zgłosić to na policje, czy do prokuratury czy gdziekolwiek indziej, to ten sam koleś milczy cały rok, możliwe że tam przez rok ludzie umierali (raczej nie).
Więc postanowił się zgłosić do jakiegoś
KIaudik - Zatrzymajmy się na chwilę, żeby ogarnąć co tu się o------o. 
Ordynator szpi...

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik
Autor
12 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 49
@SkrajnieZdegustowany: Dostanie fajna posade w pisowskim TVP nie martw sie
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
11 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 35
@bastek66: symetryzm to straszna choroba umysłowa
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
9 godz. i 2 min temu
  • 335
#kanalzero #polityka #bekazpisu jak to jest mozliwe ze ta szczujnia moze sobie pisac co chce bez zadnych konsekwencji. Ale pamietajcie tvn = republika
why1sthat - #kanalzero #polityka #bekazpisu jak to jest mozliwe ze ta szczujnia moze ...

źródło: 1000046365

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
8 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 127
@why1sthat: Bo jeśli tylko dotkniesz ten antypolski w 100% PiS-owski ściek Sakiewicza, to rozejdzie się kwik po całej Polsce, że łamana jest wolnoźdź złowa i Tusk zamyka usta jedynym wolnym mediom (od rozumu i godności człowieka), że chyba nie warto. Młodych będzie urabiać Kanał Zero, gdzie Stanowski sam twierdził ze dwa/trzy lata temu, że TVP będzie miała takie same paski jak TV Republika, ale jakoś nie widać ich na Wykopie/w
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
8 godz. i 35 min temu via Wypiek
  • 192
@why1sthat

Nie może. Za takie coś to powinni nie otrząsnać się z kar i mieć odebraną koncesję. Tyle że to może zrobić jedynie KRRiT, a ta jest w rękach pisiorów i nie spełnia swojej funkcji (podobnie jak wszystko na czym PiS położy swoje brudne łapy). Gdyby Kibol nie został wybrany na prezydenta to mielibyśmy teraz normalną Radę i ten ściek medialny by zniknął. A tak...
  • Odpowiedz
aspartamowy
aspartamowy
przedwczoraj, 12:43:00
  • 464
#kanalzero #polska #polityka #bekazpisu #lekarz100k
aspartamowy - #kanalzero #polska #polityka #bekazpisu #lekarz100k

źródło: temp_file5064232680531021725

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TenXen47
TenXen47
przedwczoraj, 12:44:53 via Wykop
  • 125
@aspartamowy: ej, przecież czaskowskiemu raz na whatsupie napisał.
  • Odpowiedz
evancito
evancito
przedwczoraj, 12:48:39 via Wykop
  • 54
@aspartamowy: to jest ten co mu nie chcieli tanio sprzedac działki czy coś?
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
przedwczoraj, 12:47:49
  • 547
Napisałem przed chwilą do prezydenta Karola Nałrokiego na łacapie że pewien emeryt JERZY został okradziony z mieszkania. Jeśli nic z tym nie zrobi to idę do kanału zero grzać aferę. Więcej info po 16 jak wrócę z pracy.

#kanalzero #bekazpisu #afera #polska #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
przedwczoraj, 12:49:39 via Wykop
  • 44
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Z grubej rury strzelasz :D
  • Odpowiedz
evancito
evancito
przedwczoraj, 12:51:06 via Wykop
  • 95
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: odczytal
evancito - @KRZYSZTOFDZONGUN: odczytal

źródło: 11357

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 989
  • Strona 1 z 989
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.11.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.05.2016

    Gadżeciarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Mikroblogger
    od 27.08.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking