@coccolino_: lepiej wytłumacz jak to jest, że Lewy z jednego z najlepiej wykonujących karne na świecie stał się jednym z najgorzej je wykonujących? Poza tym co się stało z jego wolnymi zaraz zza 16-tki. Przez 2 sezony to umiał, a później zapomniał?
tak sobie myślę Messim i Ronaldo. Może o technicznie, "na papierze" Messi jest lepszym piłkarzem, ale i tak dla mnie CR7 to goat. Z Ronaldo można się jakoś utożsamić, wziąć za wzór. Z wszystkimi wadami i zaletami. A Messi jest jakiś nijaki w tym, mało ludzki #mecz
Z Ronaldo można się jakoś utożsamić, wziąć za wzór. Z wszystkimi wadami i zaletami. A Messi jest jakiś nijaki w tym, mało ludzki
@dobrepicko: to właśnie z Messim się można bardziej utożsamić, bo jest cichy i skryty i je Laysy i pije Pepsi niż z gościem, który jest zakochany w sobie ze wzajemnością.
Bo ma taki sztucznie wykreowany PR. A ze ma aspergera i jest okropny z charakteru, to prawie nigdy nie pozwalają mu się wypowiadac tlumaczac to jakimis p--------i. Z pilkarzy nikt go nie lubi, trenerzy go nie lubia w klubach maja go dosc. Wszystko musi byc pod niego, pilkarze musza uczyc sie hiszpanskiego, bo on nie bedzie sie uczyl np angielskiego na lepszy lvl (tak jest w USA). To jest od dziecka produkt,
@Sylwiusz_89: W jakiego Niko? Nikolicsa? A kto w niego nie wierzył? Przecież gość miał lepsze staty w lidze węgierskiej od Rudnevsa, który wcześniej wciągnął ligę polskich rodzin nosem. Nie wierzę, że Bułgar mógł być sceptical wobec niego. Bo to po prostu durne. Sceptycznym to można było być co do Arpada Majorosa http://www.90minut.pl/kariera.php?id=9781 i innych łaków jakie sprowadzano do polskich klubów [sam kiedyś doradzałem mailowo Małowiejskiemu (wówczas Lech) ściąganie zawodników, to mnie nie słuchał,
@Sylwiusz_89: w ogóle czego Bułgaria taka słaba w piłkę się stała. Tzn. mają tego Ludogorca co grał w LM, ale bułgarscy piłkarze to obecnie jakieś łajzy. Mieli jeszcze niedawno Berbatova, Martina czy Stiliana Petrova, nie mówiąc o wcześniejszych sławach, a teraz to poziom jakiejś Białorusi czy Mołdawii. Może dlatego Dar Boży taki nie w sosie?
@first: bramkarz też parodysta pierwsza klasa, dlaczego on zamiast wyskoczyć w góre to k---a skacze jakby chciał salto zrobić XD PS jakby jej nie tykał to bramka by nie była uznana
Nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego nie można po prostu dać prawa wyboru przeciwnika tej lepszej drużynie? Po co robić statyczny system, gdzie 1 miejsce z grupy x będze grało z 3. miejscem z grupy y? Czemu w tego typu turniejach, nie pozwala się po prostu tym którzy są wyżej w tabeli grupowej, po prostu wybierać sobie przeciwnika?
#mecz Panama vs Chorwacja nadrobione. Boli mnie, że Panama, którą naprawdę lubię, już teraz odpadła, a zagrała naprawdę bardzo dobry mecz z Chorwacją. Chorwacja jest naprawdę słaba i bezbarwna. Oni wyjdą z grupy, bo teraz pewnie będzie remis z Ghaną, a później szybkie odpadnięcie w fazie pucharowej. Natomiast Livakovic zagrał dwa świetne mecze i aż niesamowite, że on dalej jest w Dinamo Zagrzeb. Czas na Kolumbia vs DRK
Ciekawe czy Marta wspomina czasem Chada z którym go zrobiła.
@Superstitio: Przecież pasierb Batyra to wykapana prezydentowa, która urodą nie grzeszy. Tego, że silniczki będą zachwycać się urodą pasierba Batyra i robić z niego gigachada to się nie spodziewałem xD
@Superstitio: No tak. To jej klon wręcz. Kinol, usta, oczy. Gość nie jest żadnym chadem. Chyba, że każdy kto wygląda całkiem niezle jest z automatu chadem to OK. A co mnie Batyra dobre imię, tylko kisnę z robienia z młodego 10/10 xDDDD
#mecz
Poza tym co się stało z jego wolnymi zaraz zza 16-tki. Przez 2 sezony to umiał, a później zapomniał?