Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
first

first

Dołączył 12 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21224
  • Znaleziska 1855
  • Mikroblog 19369
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 6
coccolino_
coccolino_
wczoraj, 10:47:32
  • 5
WIELKA szkoda, ze Polakow nie ma tym mundialu, bo Robert Lewandowski mial juz nagrane uklady taneczne do przedstawiania skladow
#mecz
coccolino_ - WIELKA szkoda, ze Polakow nie ma tym mundialu, bo Robert Lewandowski mia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first wczoraj, 10:57:43 via Wykop
  • 1
@coccolino_: lepiej wytłumacz jak to jest, że Lewy z jednego z najlepiej wykonujących karne na świecie stał się jednym z najgorzej je wykonujących?
Poza tym co się stało z jego wolnymi zaraz zza 16-tki. Przez 2 sezony to umiał, a później zapomniał?
  • Odpowiedz
first
first wczoraj, 11:24:55 via Wykop
  • 0
@keep_it_real: a karne?
  • Odpowiedz
dobrepicko
dobrepicko
wczoraj, 06:38:54
  • 3
tak sobie myślę Messim i Ronaldo. Może o technicznie, "na papierze" Messi jest lepszym piłkarzem, ale i tak dla mnie CR7 to goat. Z Ronaldo można się jakoś utożsamić, wziąć za wzór. Z wszystkimi wadami i zaletami. A Messi jest jakiś nijaki w tym, mało ludzki #mecz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first wczoraj, 06:40:46 via Wykop
  • 8
Z Ronaldo można się jakoś utożsamić, wziąć za wzór. Z wszystkimi wadami i zaletami. A Messi jest jakiś nijaki w tym, mało ludzki


@dobrepicko: to właśnie z Messim się można bardziej utożsamić, bo jest cichy i skryty i je Laysy i pije Pepsi niż z gościem, który jest zakochany w sobie ze wzajemnością.
  • Odpowiedz
first
first wczoraj, 06:56:16 via Wykop
  • 1
@dobrepicko: Ja nie piszę kto jest lepszym wzorem, tylko z kim się łatwiej może utożsamić zwykły śmiertelnik. Mylisz dwie rzeczy.

Najpierw piszesz, że Messi mało ludzki, a później przyznajesz, że "ma wizerunek zwykłego chłopa"...
  • Odpowiedz
first
first wczoraj, 10:56:10 via Wykop
  • 1
Bo ma taki sztucznie wykreowany PR. A ze ma aspergera i jest okropny z charakteru, to prawie nigdy nie pozwalają mu się wypowiadac tlumaczac to jakimis p--------i. Z pilkarzy nikt go nie lubi, trenerzy go nie lubia w klubach maja go dosc. Wszystko musi byc pod niego, pilkarze musza uczyc sie hiszpanskiego, bo on nie bedzie sie uczyl np angielskiego na lepszy lvl (tak jest w USA). To jest od dziecka produkt,
  • Odpowiedz
Matpiotr
Matpiotr
przedwczoraj, 17:58:06
  • 0
#mecz jakby zrobili kwartet komentatorski

Podolinski - Mielcarski - Borek - Szpakowski

To co byś zrobił

#pilkanozna #mundial2026 #ms2026 #pilkanozna
Matpiotr - #mecz jakby zrobili kwartet komentatorski 

Podolinski - Mielcarski - Bore...

źródło: 1000025264

Pobierz

Co byś zrobił

  • Oglądał - niesamowity poziom energii i wiedzy 28.3% (15)
  • Wyłączył w pizdu i poszedł chlać 20.8% (11)
  • Chyba bym się pociął 9.4% (5)
  • Wyłączył głos 17.0% (9)
  • Włączył inny komentarz jeśli to możliwe 9.4% (5)
  • Tego nie ma w moim uniwersum 11.3% (6)
  • Napiszę w komentarzu 3.8% (2)

Oddanych głosów: 53

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first wczoraj, 06:23:45 via Wykop
  • 2
@tomwick55: Przecież stary Kosecki nie zna j. polskiego.
A Szpakowski się na piłce.
  • Odpowiedz
first
first wczoraj, 07:22:54 via Wykop
  • 0
NIKO


@Sylwiusz_89: W jakiego Niko? Nikolicsa?
A kto w niego nie wierzył? Przecież gość miał lepsze staty w lidze węgierskiej od Rudnevsa, który wcześniej wciągnął ligę polskich rodzin nosem.
Nie wierzę, że Bułgar mógł być sceptical wobec niego. Bo to po prostu durne.
Sceptycznym to można było być co do Arpada Majorosa http://www.90minut.pl/kariera.php?id=9781 i innych łaków jakie sprowadzano do polskich klubów [sam kiedyś doradzałem mailowo Małowiejskiemu (wówczas Lech) ściąganie zawodników, to mnie nie słuchał,
  • Odpowiedz
first
first wczoraj, 07:32:48 via Wykop
  • 0
@Sylwiusz_89: w ogóle czego Bułgaria taka słaba w piłkę się stała. Tzn. mają tego Ludogorca co grał w LM, ale bułgarscy piłkarze to obecnie jakieś łajzy. Mieli jeszcze niedawno Berbatova, Martina czy Stiliana Petrova, nie mówiąc o wcześniejszych sławach, a teraz to poziom jakiejś Białorusi czy Mołdawii.
Może dlatego Dar Boży taki nie w sosie?
  • Odpowiedz
first
first wczoraj, 10:12:54 via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: Jeszcze ciekawostka, ale nie laskowska.
Jakie było prawdopodobieństwo, że w Serbii dzień po dniu urodzą się dzieci o tym samym imieniu i nazwisku, które zostaną piłkarzami reprezentującymi barwy innych reprezentacji niż kraj urodzenia?
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=23824
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=28775
  • Odpowiedz
first
first wczoraj, 09:19:03
  • 6
Ten Ghańczyk, co go chce Lech, będzie pasował ja ulał do polskiej ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://x.com/FinnishFtblShow/status/1667075676598403073

#mecz
first - Ten Ghańczyk, co go chce Lech, będzie pasował ja ulał do polskiej ligi ( ͡° ͜...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
wczoraj, 09:22:18 via Wykop
  • 3
@first: bramkarz też parodysta pierwsza klasa, dlaczego on zamiast wyskoczyć w góre to k---a skacze jakby chciał salto zrobić XD
PS jakby jej nie tykał to bramka by nie była uznana
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
wczoraj, 11:25:45 via Wykop
  • 1
@first: Kurde ale musi miec p-----------e w łapie.
  • Odpowiedz
vorky
vorky
przedwczoraj, 17:34:03
  • 9
To się młody nacieszył ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - To się młody nacieszył ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #meczgif #mundi...

źródło: x

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first wczoraj, 09:13:04 via Wykop
  • 0
@vorky: myślałem, że ma plecak na ramieniu, a to barwy Juve xD
  • Odpowiedz
Erimar
Erimar
wczoraj, 06:50:55
  • 420
#mecz #heheszki
Erimar - #mecz #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first wczoraj, 06:59:08 via Wykop
  • 485
@Erimar: Hochland sigma.
Polski piłkarz by błagał o zdjęcie.
  • Odpowiedz
first
first wczoraj, 07:00:45 via Wykop
  • 27
@Erimar: nawet dziewczynę swoją usadził kiedyś, że albo oglądają razem piłkę albo wypiehdala xD
  • Odpowiedz
first
first wczoraj, 07:28:12 via Wykop
  • 0
nie powiedzieli o ceremonii nawet rodzicom.


@Sylwiusz_89: Tak ukrył ceremonie przed światem, żeby później w każdym wywiadzie do końca kariery mówić o niej przez pół godziny...
  • Odpowiedz
first
first wczoraj, 08:00:37 via Wykop
  • 22
@WykopekNaPolEtatu: Agnieszka Holland by nakręciła o tym film.
  • Odpowiedz
CzaryMarek
CzaryMarek
CzaryMarek
wczoraj, 07:40:18
  • 0
Nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego nie można po prostu dać prawa wyboru przeciwnika tej lepszej drużynie? Po co robić statyczny system, gdzie 1 miejsce z grupy x będze grało z 3. miejscem z grupy y? Czemu w tego typu turniejach, nie pozwala się po prostu tym którzy są wyżej w tabeli grupowej, po prostu wybierać sobie przeciwnika?

#mecz #pilkanozna #mundial
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first wczoraj, 07:48:19 via Wykop
  • 4
@CzaryMarek: a jak z innej grupy jakaś lepsza drużyna chciałaby tego samego przeciwnika? Robić statyczny system? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
wczoraj, 07:26:36
  • 2
#mecz Panama vs Chorwacja nadrobione. Boli mnie, że Panama, którą naprawdę lubię, już teraz odpadła, a zagrała naprawdę bardzo dobry mecz z Chorwacją. Chorwacja jest naprawdę słaba i bezbarwna. Oni wyjdą z grupy, bo teraz pewnie będzie remis z Ghaną, a później szybkie odpadnięcie w fazie pucharowej. Natomiast Livakovic zagrał dwa świetne mecze i aż niesamowite, że on dalej jest w Dinamo Zagrzeb. Czas na Kolumbia vs DRK
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first wczoraj, 07:40:14 via Wykop
  • 1
i aż niesamowite, że on dalej jest w Dinamo Zagrzeb


@MrFryteczka: Dalej? Jeszcze 6 dni. To zawodnik Fener.
  • Odpowiedz
aspartamowy
aspartamowy
13.06.2026, 14:06:49
  • 18
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 15:12:24 via Wykop
  • 1
czy to kłoda


@Sylwiusz_89: przecież po tych ruchach w karate i "tańcach" to widać, więc co tu sprawdzać.
  • Odpowiedz
first
first wczoraj, 06:24:39 via Wykop
  • 2
@Sylwiusz_89: @tomwick55: Celia się teraz robi na transa, chociaż przed transformacją faktycznie była znacznie lepsza.
  • Odpowiedz
first
first wczoraj, 06:55:26 via Wykop
  • 0
@Sylwiusz_89: to se zobacz ją teraz... sylwetka mężczyzny, wyżyłowana i jakieś szcześciopaki.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 19:44:54
  • 25
ale żescie ekipę zmontowali
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - ale żescie ekipę zmontowali
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000030710

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first wczoraj, 06:22:54 via Wykop
  • 0
Ciekawe czy Marta wspomina czasem Chada z którym go zrobiła.


@Superstitio: Przecież pasierb Batyra to wykapana prezydentowa, która urodą nie grzeszy.
Tego, że silniczki będą zachwycać się urodą pasierba Batyra i robić z niego gigachada to się nie spodziewałem xD
  • Odpowiedz
first
first wczoraj, 06:53:26 via Wykop
  • 0
ta, wykąpana matka xd


@Superstitio: No tak. To jej klon wręcz.
Kinol, usta, oczy.
Gość nie jest żadnym chadem. Chyba, że każdy kto wygląda całkiem niezle jest z automatu chadem to OK.
A co mnie Batyra dobre imię, tylko kisnę z robienia z młodego 10/10 xDDDD
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
21.06.2026, 21:54:50
  • 9
Skoczy ktoś po autograf? Miejsce autografu dowolne.

#pornopani #m--f #trojmiasto #sopot #wakacje #polska
ukojenie - Skoczy ktoś po autograf? Miejsce autografu dowolne.

#pornopani #m--f #tro...

źródło: 1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first wczoraj, 06:43:24 via Wykop
  • 0
@piotrusss: @ukojenie @ukojenie: @tomwick55: faktycznie, nawet wrzucila posta o was
first - @piotrusss: @ukojenie @ukojenie: @tomwick55: faktycznie, nawet wrzucila posta...
  • Odpowiedz
first
first przedwczoraj, 16:55:21
  • 2
Kto odgadnie hasło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #kalambury
first - Kto odgadnie hasło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #kalambury

źródło: kalambury

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first
Autor
przedwczoraj, 16:58:05 via Wykop
  • 0
@WolnyBLN: @plackojad: pudło.
Na literę "u".
  • Odpowiedz
kropkawykopka12
kropkawykopka12
przedwczoraj, 15:07:26
  • 1
#mecz
Naprawdę? Lech zamierza atakować Ligę Mistrzów transferem obrońcy z Metz? Drużyny która straciła 76 bramek w sezonie Ligue 1? Za 3 miliony?
kropkawykopka12 - #mecz 
Naprawdę? Lech zamierza atakować Ligę Mistrzów transferem ob...

źródło: 8784

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first przedwczoraj, 15:44:57 via Wykop
  • 0
@kropkawykopka12: jakby van Dijka ściągnęli to by ich znowu jakiś Kucharczyk porobil w eliminosach, i na co im to?
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
21.06.2026, 18:42:43
  • 8
A kto to dzisiaj na #legia #koszykowka widziany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
marcelus - A kto to dzisiaj na #legia #koszykowka widziany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

źródło: 1000037062

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first przedwczoraj, 15:36:16 via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: Pudel & Padel prawie jak bracia Figo Fago.
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
przedwczoraj, 15:20:46
  • 83
z łojcem już ustawili satelite na hotbyrd i szykujemy sie na Portugalie #mecz #mundial
Salam-Abdul-Al-Stulejari - z łojcem już ustawili satelite na hotbyrd i szykujemy sie ...

źródło: 1000035503

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first przedwczoraj, 15:25:26 via Wykop
  • 0
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: też jesteś po ojcu taki szeroky w barach?
  • Odpowiedz
piotrusss
piotrusss
przedwczoraj, 05:45:41
  • 11
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first przedwczoraj, 07:09:44 via Wykop
  • 1
21:52 A mi się ta LALECZKA 20 lat podoba. Mega fajna;)


@Sylwiusz_89: ale fajowa!
  • Odpowiedz
first
first przedwczoraj, 14:02:33 via Wykop
  • 1
DANCING QUEEN, pięknie wyglądała


@Sylwiusz_89: Piękna.
Odkrycie TOP.
  • Odpowiedz
first
first przedwczoraj, 15:19:24 via Wykop
  • 1
@piotrusss: ale na 100dniówce wyglądała legancko.
  • Odpowiedz
Hemingwayy
Hemingwayy
przedwczoraj, 14:43:03
  • 0
#mecz Kolumbia Kongo 1-1
Co myślicie o takim wyniku?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first przedwczoraj, 14:57:39 via Wykop
  • 0
@Hemingwayy: Myślę, że to wynik okuratny pod warunkiem, że dwie bramki strzeli Kapuadi.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
przedwczoraj, 14:04:55
  • 54
Messi wygląda na tym zdjęciu, jakby szedł na bal gimnazjalny

#pilkanozna #mundial #mecz #sport
tomwick55 - Messi wygląda na tym zdjęciu, jakby szedł na bal gimnazjalny

#pilkanozna...

źródło: 1000033265

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first przedwczoraj, 14:17:12 via Wykop
  • 43
@tomwick55: wygląda jak Łukasz Kadziewicz skurczony w pralce.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • Strona 2 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking