Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
feless

feless

Dołączył 14 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1398
  • Znaleziska 274
  • Mikroblog 1124
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 11
  • Dodane (133)
  • Komentowane (364)
  • Plusowane (627)
kotbehemoth
kotbehemoth
26.05.2026, 05:36:48
  • 10
W Japonii w lokalnych żabkach są ogłoszenia jak na dzikim zachodzie. Nagroda za złapanie tego po prawej to 8 mln yenów (183 tys PLN). Nie znam japońskiego więc nie wiem czy żywego czy martwego.

#ciekawostki #japonia
kotbehemoth - W Japonii w lokalnych żabkach są ogłoszenia jak na dzikim zachodzie. Na...

źródło: 17797736933440

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_ja_moze_pozamiatam
To_ja_moze_pozamiatam
26.05.2026, 06:43:16 via Android
  • 3
@kotbehemoth: co z tego jak oni wszyscy wyglądają tak samo
  • Odpowiedz
krzychuu3
krzychuu3
krzychuu3
26.05.2026, 07:37:46 via Wykop
  • 5
@kotbehemoth: a z kiedy to zdjęcie? bo jeśli z teraz to słabo im idzie łapanie tych przestępców. Wstawiam zdjęcie które zrobiłem 2 lata temu w 7-eleven na jakiejś wiosce
krzychuu3 - @kotbehemoth: a z kiedy to zdjęcie? bo jeśli z teraz to słabo im idzie ła...

źródło: b21089e5-8f69-4787-9388-21c3b1ac7f4a~1

Pobierz
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
25.05.2026, 09:17:01
  • 45
Ciekawe kiedy konfopisowcy zrozumieją, że jest spora grupa wyborców KO którzy na nich głosują, bo może i Tuska nie popierają w 100% ale też nie chcą by pie*dol*ni debile prawicowi przejęli rządy w Polsce? Polityka im się kojarzy z sekciarstwem i albo popierasz totalnie albo wcale więc nic dziwnego, że mają zwarcie w mózgu gdy czytają że wyborca KO głosował na miszalskiego, potem go odwołał w referendum a w powtórzonych wyborach rozważy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
25.05.2026, 09:20:19 via Android
  • 60
@RetorykaPisowska: w sumie w KO sekciarskie "silniczki" wbrew twierdzeniu np. Kanału Ziobro to jakiś niski procent. Wystarczy sobie przypomnieć co było z Kidawą gdzie na sam koniec dostawała kilka % poparcia, bo wyborcy KO woleli głosować na Hołownię czy nawet Tygryska.
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
25.05.2026, 09:37:06 via Android
  • 15
@RetorykaPisowska: albo popierać LGBT, bo nawet już z imigrantami robią fikołki, że ci sprowadzani przez PiS, agencje pracy konfiarzy czy nawet Hindusi od Brauna - oni wszyscy dobrzy bo przyjeżdżają do nas do pracy, a nie jak imigranci Tuska żyć z socjalu i popełniać przestępstwa.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
23.05.2026, 10:33:04
  • 902
Ludzie śmieją się z Hołowni, a prawda jest taka, że on zarobił swoje pieniądze na wolnym rynku:
- pracując z gazetach
- pracując w telewizji
- pracując w konferansjerce
- pisząc książki

A
Czoso - Ludzie śmieją się z Hołowni, a prawda jest taka, że on zarobił swoje pieniądz...

źródło: obraz

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
23.05.2026, 10:39:21 via Wykop
  • 611
@Czoso: w gwoli ścisłości trzeba przypomnieć jedyny epizod z życia bosaka, kiedy uczciwie zarobił pieniądze:
matti-nn - @Czoso: w gwoli ścisłości trzeba przypomnieć jedyny epizod z życia bosaka,...

źródło: 495565897_1096175559211345_2571551854012571476_n

Pobierz
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
23.05.2026, 11:01:19 via Wykop
  • 178
@Czoso: trzeba chłopakom z tagu #neet pokazać, że po wielu latach tej sytuacji da się wyjść na ludzi
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
23.05.2026, 08:29:11
  • 97
https://youtu.be/VyLXOCTM0ks

Oszukany Rosjanin 21/05/2026 - Oświecenie Rosjanki po przylocie drona

[00:00] Jeden dron niszczy 25 lat propagandy w Jarosławiu – Po uderzeniu drona w zakłady 50 km od domu Rosjanki, mieszkanka Jarosławia nagle odkryła, że wojna jest blisko i nie ma dokąd uciekać z powodu braku schronów. Przypomniała sobie też kto zaczął wojnę [ten którego imienia w Rosji nie wolno wymawiać 😆]

[04:02]
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nieszkodnik
Nieszkodnik
Nieszkodnik
23.05.2026, 08:33:09 via Wykop
  • 31
Na lotnisku w Kaliningradzie


@Aryo: po polsku piszemy w Królewcu :-)
  • Odpowiedz
Kondensator100n
Kondensator100n
23.05.2026, 10:29:18 via Wypiek
  • 21
@Aryo dziekuję bardzo za Twoje wpisy.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 04:48:01
  • 71
Arciu? A pokaż jak się wstydzisz
Mega_Smieszek - Arciu? A pokaż jak się wstydzisz

źródło: 5a20ce2064584016acc1c024f1964367

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adhonores
adhonores
20.05.2026, 05:03:02 via Wykop
  • 30
@Mega_Smieszek: Arciu mega mądry pieseł - w ogóle fajny kanał prowadzi babeczka
  • Odpowiedz
JestemFrenem
JestemFrenem
20.05.2026, 05:48:01 via Wykop
  • 30
@death070: gotowy??? okej!!!
JestemFrenem - @death070: gotowy??? okej!!!

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
teodorkm
teodorkm
teodorkm
18.05.2026, 02:04:27
  • 882
Dużo można by o Ukraińcach dobrego i złego powiedzieć, ale osobiście uważam, że zasługują na szacunek rąbiąc ruskich wykazując się odwagą i poświęceniem swojego życia. Czasami gdy przy stole pada jakieś oszczerstwo na temat Załenskiego, to pytam czy nasz prezydent w podobnej sytuacji by pozostał z narodem, czy zwiał jak rydz śmigły do Rumuni - cisza i po temacie.

#wojna #ukraina #polityka
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
18.05.2026, 03:38:57 via Android
  • 517
@teodorkm: nawrocki dostałby azyl pod biurkiem pomarańczowego pedo
  • Odpowiedz
haabero
haabero
18.05.2026, 03:50:46 via Wykop
  • 273

Komentarz usunięty przez moderatora

lyncz
lyncz
lyncz
15.05.2026, 17:25:41
  • 915
TL;DR:
Pamiętacie moją nówkę sztukę Konę, która zdechła po 700 km, a krakowskie ASO potrzebowało 2 tygodni na ściągnięcie akumulatora? Dziś rano zadzwonili: "Naprawione, można odbierać!". Urwałem się z roboty, przedzierałem przez zakorkowany Kraków ponad godzinę. Odbieram auto, wyjeżdżam za bramę serwisu i... na deskę wjeżdża czerwona ikona braku ładowania xD. Wrócili do punktu wyjścia. Rzuciłem im kluczykami na blat, zrównałem ich procedury z ziemią i zostawiłem tam ten złom.

​Wersja dla koneserów korpo-absurdu:
​Mirki,
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goferek
goferek
15.05.2026, 17:37:04 via Wykop
  • 387
@lyncz: które to jest konkretnie ASO? Aż się prosi o zrobienie im reklamy.
  • Odpowiedz
the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
15.05.2026, 17:39:02 via Wykop
  • 236
@lyncz: I co teraz? Będą sprawdzać co się dzieje czy wymienią silnik?
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
15.05.2026, 21:07:18
  • 139
Kolejny tłusty cel. Zwiadowczy Be-200 spalony na płycie lotniska w Ejsku przez ukraińskie drony

#aryoconcent #wojna #ukraina #rosja
Aryo - Kolejny tłusty cel. Zwiadowczy Be-200 spalony na płycie lotniska w Ejsku przez...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aryo
Aryo
Autor
15.05.2026, 21:08:02 via Wykop
  • 57
Ukraińcy polują na samoloty amfibie. Zniszczyli prawie wszystkie Be-12 Chajka. Ciekawe skąd tak wysoki priorytet akurat dla tego typu maszyn.

Moje przypuszczenie to, że nadają się też do zwalczania łodzi podwodnych, ale to tylko spekulacja.
Aryo - Ukraińcy polują na samoloty amfibie. Zniszczyli prawie wszystkie Be-12 Chajka....

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
takjestembordo
takjestembordo
15.05.2026, 21:10:11 via Wykop
  • 41
@Aryo: źle to wygląda dla ruskich
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
16.05.2026, 03:50:10
  • 19
Dzień dobry ☀️
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat #samoloty #lotnictwo
Mikuuuus - Dzień dobry ☀️
#ukraina #wojna #rosja #wojsko #swiat #samoloty #lotnictwo

źródło: 1000010756

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniac777
maniac777
16.05.2026, 09:25:53 via Wykop
  • 1
czy te dane są tak prawdziwe jak zniszczenie 12tys. kacapskich czołgów?


@GULO666: Prawdopodobnie tak. A tu masz pozostałości tego +1:
maniac777 - >czy te dane są tak prawdziwe jak zniszczenie 12tys. kacapskich czołgów?
...

źródło: 594344cbf1d80de3b2f74b22e4feeb5ce2daeb8ce8a82fb545d7a4c90a3a7890

Pobierz
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
16.05.2026, 10:42:14 via Wypiek
  • 2
@GULO666 brak rosyjskich czołgów na froncie wynika bezposrednio ze strat.
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
15.05.2026, 23:54:56
  • 3
Choć wQrvia mnie jak wymawia: "Welcome back, defenders" to szanuje za wieści z Ukrainy i USA/świata. Linki w opisie.

#wojna #ukraina #rosja #trump #chiny #pieniadze

https://www.youtube.com/watch?v=4iCgHM3-L_U
Paradajek - Choć wQrvia mnie jak wymawia: "Welcome back, defenders" to szanuje za wie...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feless
feless 16.05.2026, 05:47:13 via Wykop
  • 1
@Paradajek: Jeden z najlepszych informatorów na temat Ukrainy!
  • Odpowiedz
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
16.05.2026, 09:47:36 via Wykop
  • 0
@feless: chyba dezinformatorow. Przewin se leming do jego filmow z 2023/24 roku i zweryfikuj potem z rzeczywistoscia.
  • Odpowiedz
YellowMesayah
YellowMesayah
YellowMesayah
13.05.2026, 18:39:05
  • 63
#thetraitors Pomijając to, co mówili z 2giej edycji Tomek, Dawid i Grzesiek (z czego wynikają nieregulaminowe zagrania ze strony bliźniaczki), chcialbym przypomnieć, jak bardzo psiarnia, bliźniaczka i paweł to j----e toksyki na poziomie rynsztoku. Zero fajnej gry.

Pamiętajcie, jak równo Dorota i Wojtek terroryzowali Łucję przy wszystkich, że aż ludzie sie kazali Łucji stawiać i mowili ze tu zachodzi p-----c, i potem artysta teatralny interweniował u Wojtka aby się ogarnął. Wojtek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ponton
ponton
14.05.2026, 11:11:25
  • 880
#gielda
ponton - #gielda

źródło: Screenshot 2026-05-14 at 13.11.08

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thm2137
thm2137
14.05.2026, 11:15:27 via Wykop
  • 28
@ponton: skill issue
  • Odpowiedz
banciur
banciur
banciur
14.05.2026, 12:04:58 via Wykop
  • 63
@ponton: dlaczego nie ma nic o przyjaciolach i dobrej zabawie (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
bar125
bar125
12.05.2026, 18:30:56
  • 465
Psychologia rynku na jednym obrazku
#gielda
bar125 - Psychologia rynku na jednym obrazku
#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss
12.05.2026, 18:51:43 via Wykop
  • 400
@bar125: przesyłam bardziej wiarygodny wykres dla ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PepeHandss - @bar125: przesyłam bardziej wiarygodny wykres dla ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 0ce00944aa90a423b3f8f0fc165f79d855eba02b349ae8dde5974ff5d1071fed,w800

Pobierz
  • Odpowiedz
bar125
bar125
Autor
12.05.2026, 19:00:22 via Wykop
  • 94
@PepeHandss: dokładnie, jak kupisz w zielonej kropce to wtedy taka wersja wykresu, jak nie kupisz to wtedy moja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Amatorro
Amatorro
12.05.2026, 16:13:24
  • 1672
Skubany ale trafił XDDDDD

https://streamable.com/e54kbq

#polityka #bekazpisu #tvpis #republika
Amatorro - Skubany ale trafił XDDDDD

https://streamable.com/e54kbq

#polityka #bekaz...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
12.05.2026, 16:23:49 via Android
  • 756
@Amatorro: xDddddddddddddddddd j--------i :D
  • Odpowiedz
murmandamus
murmandamus
murmandamus
12.05.2026, 16:27:09 via iOS
  • 643
@Amatorro: szkoda ze nie dali tego qr kodu na 3/4 lub 2/3 ekranu jeszcze zakiast polowy
  • Odpowiedz
world
world
12.05.2026, 11:46:51
  • 909
Słuchajcie ruskie trolle, które próbują obrzydzić nam Ukrainę. NIE MA ZNACZENIA czy w geograficznym miejscu Ukrainy jest sama Ukraina czy jakikolwiek inny kraj. Jaki by nie był - ma nasze wsparcie, bo nie chcemy mieć smrodu onuc w przedpokoju.
#ukraina #rosja #ruskapropaganda
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu
12.05.2026, 12:56:47 via Wykop
  • 299
@Hissis: ooo znowu przyglup z fartem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
kjubikul
kjubikul
12.05.2026, 13:15:46 via Wykop
  • 545
większość Polaków nienawidzi Ukraińców


@czerwonykomuch: Twoja bańka informacyjna nie jest reprezentatywna dla większości kraju, zapewniam. Większość Polaków nie nienawidzi żadnej nacji, ludzie normalnie żyją i mają w dupie wasze internetowe wojenki.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
11.05.2026, 15:27:14
  • 39
#orlen #polityka #polska #rosja
Komunikat
CipakKrulRzycia - #orlen #polityka #polska #rosja
Komunikat

źródło: komunikat2026-05-11 172528

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
25.04.2026, 12:26:18
  • 10
🇺🇦🇦🇿
Filmik opublikowany przez Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #swiat #zelenski #iran #azerbejdzan
Mikuuuus - 🇺🇦🇦🇿
Filmik opublikowany przez Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna ...

źródło: 1000008325

Pobierz
Mikuuuus - 🇺🇦🇦🇿
Filmik opublikowany przez Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
25.04.2026, 12:42:49 via Wykop
  • 3
@Mikuuuus: A to jakiś wykop.ua? O co chodzi?
  • Odpowiedz
Relaxpls
Relaxpls
25.04.2026, 12:53:36 via Wykop
  • 9
@brygadzistausmiechnietejpolski: jak się nie podoba to daj tagi na czarną zamiast się spinać.
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
09.05.2026, 06:54:13
  • 6
Pierwszy wpis #monitorsnu dostał 6 plusów, co nie jest dużo, ale sugeruje że ktoś może czytać. Dziś Azja Środkowa.

Tydzień w Azji Środkowej od 24-04 do 04-05-2026

1. Piątek, 24 kwietnia 2026 r. – Kirgistan – Unijne sankcje za pomoc Rosji Unia Europejska nałożyła 20. pakiet sankcji, który uderzył w kirgiskie banki oraz systemy płatności cyfrowych. Powodem jest pomaganie Rosji w omijaniu światowych ograniczeń handlowych oraz pranie rosyjskich pieniędzy państwowych. Tak zdecydowane
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

depay
depay
09.05.2026, 08:40:29 via Wykop
  • 0
@sikorkinaukrainie: bardzo fajny wpis, ale brakuje źródeł
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
Autor
10.05.2026, 17:58:05 via Wykop
  • 0
@depay: Weźmiemy to pod uwagę
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
07.05.2026, 16:55:01
  • 7
Polskie media kompletnie ignorują to, co się dzieje w Azji Środkowej, na Kaukazie, a nawet w Mołdawii i okupowanym Naddniestrzu. A dzieją się tam rzeczy ważne i ciekawe, także z naszego punktu widzenia. Warto by przede wszystkim wiedzieć wiedzieć, czy Rosja tam traci, czy zyskuje wpływy.

Tomek Sikora śledzi wiadomości z tych regionów i ma pomysł na dzielenie się nimi (takie skróty, skupiające się na aspekcie pozycji Rosji). Interesują was doniesienia z Astany,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feless
feless 11.05.2026, 08:16:03 via Wykop
  • 1
@sikorkinaukrainie: Dzięki za informację! Dobrze się czyta.
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
Autor
11.05.2026, 09:17:51 via Wykop
  • 0
@feless: Przekażemy Tomkowi.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 34
  • Strona 1 z 34
  • >
  • Optymistyczny gościu

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.01.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking