Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
enser
enser

enser

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1570
  • Znaleziska 1050
  • Mikroblog 520
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
  • Dodane (23)
  • Komentowane (57)
  • Plusowane (440)
pawel-kowalczuk
pawel-kowalczuk
12.05.2026, 19:22:01
  • 8
#eurowizja p-------e
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

franekbo
franekbo
franekbo
30.04.2026, 07:26:17
  • 1257
Prośba o wykopefekt!

Na początek #rozdajo kuponu 50 zł na pyszne.pl - losowanie jutro z plusujących ten wpis.

Prośba do tych co PIT składają na ostatnią chwilę i często w pośpiechu nie wybierają komu przekazać 1,5% swojego podatku.

Nasza
franekbo - Prośba o wykopefekt!

Na początek #rozdajo kuponu 50 zł na pyszne.pl - los...

źródło: Hania

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter
30.04.2026, 07:27:11 via Android
  • 44
@franekbo: powodzenia
  • Odpowiedz
Badmanek
Badmanek
30.04.2026, 07:27:22 via Android
  • 105
Ja już rozliczyłem ale łap plusika dla zasięgów
  • Odpowiedz
Famine
Famine
20.03.2026, 12:33:25
  • 213
Nawiązując do wpisu o dobrym planowaniu w latach PRL to mało kto wie, że najstarszy fragment infrastruktury warszawskiego metra powstał już w latach 1967-70, a sama koncepcja tego rozwiązania to jeszcze lata 20. XX wieku. Już w 1922 roku, przy projektowaniu tunelu średnicowego dla pociągów, ratusz chciał, żeby tunel PKP był głębiej, by w przyszłości zmieściło się nad nim metro. Kolejarze odmówili, z uwagi na wysokie koszty koszty. Wtedy urzędnicy zaproponowali genialny
Famine - Nawiązując do wpisu o dobrym planowaniu w latach PRL to mało kto wie, że naj...

źródło: temp_file849449084693404614

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JasnyBanan
JasnyBanan
21.03.2026, 06:16:16 via Wykop
  • 13
@Famine: @pomaranczowyogorek Cała infrastruktura naszego kraju zawdzięczamy polskim komunistom + najważniejsza ich zasługą to wyeliminowanie analfabetyzmu w kraju. W II RP analfabetyzm sięgał z 60% Polacy w sanacji byli niepismienni, gdyby nie PRL i oni dalej by rządzili to bysmy wyglądali jak jakieś zacofana wioska z Peru czy inna Gwatemalia xD sanacja to bylo g---o
  • Odpowiedz
dybligliniaczek
dybligliniaczek
21.03.2026, 07:41:12 via Wykop
  • 13
Cała infrastruktura naszego kraju zawdzięczamy polskim komunistom


@JasnyBanan: Tak, gdyby nie komunizm to mielibyśmy w latach 90 jeszcze przypadkiem tak jak we Francji, elektrownie atomowe, TGV, sieć autostrad itd. Ale dzięki komunistom na szczęście tego nie mieliśmy.
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16348
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
fervi
fervi
02.01.2026, 14:51:10
  • 1430
CDA Premium na 90 dni czeka na Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polska to bardzo fajny kraj i często zapominamy o tym. UE to zbiór często fajnych krajów - może nie tak jak Polska, ale nie można mieć wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety od jakiegoś czasu słychać ględzenie, że Polska to syf, kiła i mogiła, Europa też i trzeba rozwalić to wszystko i liczyć, że może jakoś to będzie.

A ja
fervi - CDA Premium na 90 dni czeka na Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polska to bardzo fajny kraj i...

źródło: obraz

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirkopro_bot
mirkopro_bot
02.01.2026, 14:51:45 via mirko.proBOT
  • 112
❇️ Ogłaszam zasady loterii użytkownika @fervi ❇️

Wygrywa: Losowy plus
Data zakończenia: 11 stycznia 2026 - 20:00
Liczba zwycięzców: 1
  • Odpowiedz
Plp_
Plp_
Plp_
02.01.2026, 16:00:05 via Wykop
  • 306
@fervi: Sam mam premium na CDA od dłuższego czasu, ale zastanawia mnie jak ten serwis funkcjonuje xD Tam jest cała masa kontentu zgrywana z jakichś VHSów, z polskiej TV, prawdziwych perełek których nie znajdziemy nigdzie indziej. Niektóre filmy występują nawet pod zmienionymi nazwami żeby ich nie usunięto xD Jak oni omijają wszelkie licencje to jest majstersztyk "polskiej zaradności". Utrzymywanie takiego k--------a o vibie VOD-bazaru-torrentów-stadionu dziesięciolecia i jeszcze branie za to
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
10.12.2025, 07:13:25
  • 1853
Hej Mirki I Mirabelki

Ostatnie moje #rozdajo tym roku.

Wśród plusujących wylosuję jedną osobę która zgarnie taki zestaw jak na zdjęciu.

Bierzcie
paincreator - Hej Mirki I Mirabelki 

Ostatnie moje #rozdajo  tym roku.

Wśród plusuj...

źródło: temp_file6461105532296399686

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
10.12.2025, 07:32:10 via Wykop
  • 161
@paincreator: Przydałyby się zestawy demo w małych słoiczkach. Tak żeby spróbować tych "udziwnionych" wersji zanim kupi się duży słoik. I to byłby też fajny zestaw prezentowy a przy okazji reklama.
Na mój gust najlepszym miodomatem są paczkomaty.
  • Odpowiedz
pan-bartolomeu-dias
pan-bartolomeu-dias
10.12.2025, 07:40:11 via Android
  • 102
@paincreator: miodomat miałby sens w centrach dużych miast lub w miejscach turystycznych. Miód to nie jest coś co kupuje się jakoś często lub się nagle kończy, jak chociażby mleko.
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
08.11.2025, 17:19:35
  • 1086
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertx
robertx
08.11.2025, 17:20:49 via Wykop
  • 1384
@1-1-1-1: bezwzględne powinni jej d-----ć nie jakieś zawiasy
  • Odpowiedz
Y.....s
Y.....s
konto usunięte 08.11.2025, 17:32:48 via Wykop
  • 1124
@1-1-1-1:

Masakra. Baba facetowi może zrujniwać życie, zszargać opinię, zniszczyć psychikę, wsadzić do pierdla.
A nawet jak facet udowodni niewinność, to takiej tylko zawiasy i pomachają palcem. Powinna być bezwzględna kara więzienia odpowiadającą takiej karze jaka groziła pomowionemu.

No ale Polska to kraj cucków, co stawiają baby na piedestał, a sami siebie degradują i pomiatają.
  • Odpowiedz
sildenafil
sildenafil
17.05.2025, 22:03:10
  • 86
ILE NAS JESZCZE BĘDĄ KATOWAC TYM NAJGORSZYM W HISTORII SKRÓTEM WYSTĘPU POLSKI.

Wystarczy.
#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iloneczka_195
iloneczka_195
17.05.2025, 22:03:47 via Android
  • 0
@sildenafil to już ostatni recap
  • Odpowiedz
Cebulaczon10
Cebulaczon10
17.05.2025, 22:04:06 via Wypiek
  • 1
@sildenafil kompromitacja cwela
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
17.05.2025, 20:30:55
  • 8
MTV, 2003 r.

#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rzedowa_Szostka
Rzedowa_Szostka
15.05.2025, 21:24:39
  • 151
Kiedy wchodzisz do kibla po starym #eurowizja
Rzedowa_Szostka - Kiedy wchodzisz do kibla po starym #eurowizja

źródło: 1747344205645605

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niegwynebleid
niegwynebleid
15.05.2025, 20:11:00
  • 30
#eurowizja w Danii do takich ud cumują tankowce
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osoba_publiczna
osoba_publiczna
osoba_publiczna
15.05.2025, 20:11:43 via Wykop
  • 0
@niegwynebleid: Zakaz cumowania
  • Odpowiedz
talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
15.05.2025, 20:11:54 via Android
  • 1
@niegwynebleid ja cumuje do boi
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
13.05.2025, 20:23:52
  • 6
#eurowizja
nervous_breakdown - #eurowizja

źródło: xjv7murmk3041

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gmeras
Gmeras
26.03.2025, 15:23:06
  • 2432
Byłem, zobaczyłem, powspominałem wiele. Przyniosłem jej stare okulary z domu (bo nowe zgubili w pierwszym szpitalu) i założyłem na twarz, zawsze chodziła w okularach. Wymalowana jak nigdy, makijaż dodał jej co najmniej dziesięć lat. Złapałem ją za złożone dłonie – nie były już ciepłe jak zawsze, tylko lodowate z wiadomych względów. Ale na twarzy miała w końcu spokój. To było nasze ostatnie fizyczne spotkanie. Jutro pożegnanie ostateczne – bez kontaktu wzrokowego ani
Gmeras - Byłem, zobaczyłem, powspominałem wiele. Przyniosłem jej stare okulary z domu...

źródło: temp_file7961992155892953260

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArekMaupa
ArekMaupa
ArekMaupa
26.03.2025, 16:14:15 via Wykop
  • 1267
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Johnny_Revolta
Johnny_Revolta
26.03.2025, 16:18:13 via Wykop
  • 735
@Gmeras: Tak mi przykro Mireczku, wyrazy wspolczucia. Trzymaj sie dzielnie!
  • Odpowiedz
mielonkazdzika
mielonkazdzika
21.02.2025, 14:25:29
  • 9
Idzie wiosna (。◕‿‿◕。)
Nastepny udany rok bez sniegu, ale bylo dosc mrozno, tak na oko to 10 razy mialem szron na samochodzie.
Jak ja nie lubie zimy #z-------------j
#uk #emigracja #pogoda #w---------------j
mielonkazdzika - Idzie wiosna (。◕‿‿◕。)
Nastepny udany rok bez sniegu, ale bylo dosc m...

źródło: 1000039212

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nasi-lemak
nasi-lemak
21.02.2025, 17:19:56 via Wykop
  • 2
@mielonkazdzika: nie bądź taki pewny, często nawet i w marcu sypnie na dzień/dwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
mielonkazdzika
mielonkazdzika
Autor
22.02.2025, 10:33:51 via Wykop
  • 2
@adamsowaanon: ja sie wlasnie raduje ze jest co rac cieplej :) ale zimy nie lubie temperatura ponizej 10 zwyczajnie mnie fizycznie boli.
Powoli mysle o portugalii na starosc.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
19.12.2024, 16:22:25
  • 3763
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

19karol90
19karol90
19.12.2024, 16:28:33 via Android
  • 990
@thorgoth bardzo ciekawa historia, tylko ciekawe jak by oceniono tych ludzi gdyby coś poszło nie tak, hamulec nie dał rady i pociągi np spadłyby do rzeki razem z tym mostem.
  • Odpowiedz
c.....d
c.....d
konto usunięte 19.12.2024, 16:32:35 via Wykop
  • 1580
Nie udało się ustalić kto odpowiadał za ich wdrożenie.


@thorgoth: Standard
  • Odpowiedz
MishMashStudio666
MishMashStudio666
24.11.2024, 18:38:46
  • 3784
Hejo! mam dla was #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) (już drugi raz!)

Mirki i Mirabelki czcigodne! Gdzieś i kiedyś obiecałem, że zorganizuję drugi raz jakąś błyskotkę, w końcu okazji na wręczanie upominków będzie w tym roku jeszcze całkiem sporo. Taki wynalazek może się przydać ;)

Tym razem do zgarnięcia jest pierścionek złoty, kamień centralny- London topaz. Kamienie akcentujące - diamenty. Klasyk, evergreen. Rozmiar oczywiście dopasuję. Do pierścionka kwit od rzeczoznawcy.
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....s
konto usunięte 24.11.2024, 19:31:08 via Wykop
  • 26
@MishMashStudio666: Jakbym miał taki pierścionek to znalazłbym sobie kobietę a tak to lipa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
rastowy
rastowy
24.11.2024, 19:48:24 via Wypiek
  • 498
@MishMashStudio666 łoooo kurde
rastowy - @MishMashStudio666 łoooo kurde

źródło: 1000001085

Pobierz
  • Odpowiedz
SaIamanca
SaIamanca
14.10.2024, 20:21:36
  • 2750
Oto podwójny banan. Zaplusuj a będziesz mieć 5 lat szczęścia lub pomiń dla 10 lat nieszczęścia.

#heheszki #humorobrazkowy
SaIamanca - Oto podwójny banan. Zaplusuj a będziesz mieć 5 lat szczęścia lub pomiń dl...

źródło: bananoos

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KHOT
KHOT
14.10.2024, 20:37:09 via Wykop
  • 1326
@SaIamanca:
KHOT - @SaIamanca:

źródło: 4a2vi67a0fmy

Pobierz
  • Odpowiedz
Weronisia97
Weronisia97
14.10.2024, 21:01:38 via Android
  • 102

Komentarz usunięty przez moderatora

mrocznegacie
mrocznegacie
05.10.2024, 16:09:10
  • 2783
100zł dla pięknego kawalera (lub kawalerki) którego wylosuję jutro po południu.
Wysyłka do paczkomatu (nadawca, sam Michał B) lub blik ewentualnie.

Standardowo, losowanko z plusów+komć, zielonki out.
Nie, nie jest to scam, ostatnio rozdajo wygrała @Siik i może potwierdzić, więc mi tu nie trujcie gitary, że to skam.

#rozdajo
mrocznegacie - 100zł dla pięknego kawalera (lub kawalerki) którego wylosuję jutro po ...

źródło: stuwa-wydaje-ja-jakbym-spuwal

Pobierz
  • 465
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virlo
virlo
05.10.2024, 16:12:23 via Wykop
  • 53
@mrocznegacie: trzeba komentować?
  • Odpowiedz
virlo
virlo
05.10.2024, 16:24:00 via Wykop
  • 42
@mrocznegacie: a mój się już liczy?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.10.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking