@emerytowany_emeryt: parafrazując przysłowie : piłka zabrana Legii liczy się podwójnie ( ͡°͜ʖ͡°) Monka nawet poza boiskiem upokarza zawodników Legii XD
Dla wszystkich fanów tego przereklamowanego koreańskiego gówna za 10 zł co na obrazku poniżej. Daję tip, jak stworzyć zupkę tańszą, smaczniejszą i ostrzejszą. Kupujecie w Biedrze Vifon Łagodny Kurczak (2 zł) i torebkę 15 g Pieprzu Cayenne (3 zł) wsypujecie zawartość zupki, sypiecie całą torebkę pieprzu cayenne. Macie 2 razy taniej zupkę którą, za c---a nie zjecie ze względu na ostrość. #kuchnia #jedzenie #chinskazupka #takaprawda
#mecz człowiekj widzi te wysrywy urbana i krew się w żyłach gotuje xD. Typ sie skomrpomitował z rezerwami Szwecji i nadal udaje szefa i nadal będzie powoływał tych samych bolców xdd. Mam nadzieje, że przyjedzie Bereś, Kędziora czy Adam 2 gole Buksa. Oby tylko nie powoływał jakichś młodych po dobrym sezonie jak Benedyczak, Potulski czy Mońka bo oni jeszcze mają czas ( ͡°͜ʖ͡°)
@Anihilacja_entropii: to że gadali i nie byli czujni to fakt ale kto na "światłach" tak mocno zwraca uwagę na inne strony? Masz zielone to jedziesz i kropka. Większość ludzi by w tym momencie miało stłuczkę więc auto spisało się w 100%
#samochody #motoryzacja Czaicie, że nowe audi fabrycznie mają świecące logo z tyłu? xD Neony na spodzie są w opcji? Już pomijam fakt, że ta nowy stylistyka tylnych świateł jest obrzydliwa.
pomyśleć, że taka Maja Staśko w ciągu ostatnich kilku miesięcy zrobiła więcej dobrego dla konserwatystów promując macierzyństwo niż Marianna Schreiber przez ostatnie 10 lat xD #polityka #bekazprawakow
#mecz Stara dobra Arka, na 2 kolejki przed końcem wszystko zależy wyłącznie od niej, więc na wstępie przegrywa z czerwoną latarnią ligi co już nie gra o nic 🤡🤡
źródło: obraz
PobierzMonka nawet poza boiskiem upokarza zawodników Legii XD