Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
domp12

domp12

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12270
  • Znaleziska 712
  • Mikroblog 11558
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 304
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
12.05.2026, 06:39:56
  • 72
"Dwa płuca" PiSu, szkoda że chyba z astmą

#heheszki #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #wybory
ProstyKrzywy - "Dwa płuca" PiSu, szkoda że chyba z astmą

#heheszki #polityka #bekazp...

źródło: 1000133990

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 12.05.2026, 12:15:44 via Android
  • 0
@ProstyKrzywy: czyli klasycznie, Kaczyński chcę o wszystkim decydować ale odpowiedzialność spada na innych
  • Odpowiedz
Menelowe_plus
Menelowe_plus
12.05.2026, 05:34:07
  • 249
Król Karol po wizycie państwowej w Turcji
Menelowe_plus - Król Karol po wizycie państwowej w Turcji

źródło: IMG_0077

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 12.05.2026, 07:01:14 via Android
  • 88
@Menelowe_plus: dresik jak Maduro z Wenezueli XD
  • Odpowiedz
bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
12.05.2026, 04:27:19
  • 24
A mógł siedzieć przed kompem na discordzie.. albo tagu. W ogóle taki sport wyścigi motorami wodnymi to chyba droga zabawa? Jak 50 litrów wachy przy ostrej jeździe w 1.5 godziny to pali #przegryw
bezrobotnymysliwy78 - A mógł siedzieć przed kompem na discordzie.. albo tagu. W ogóle...

źródło: image_picker_F30C69FF-B440-49DF-85FF-EC2E30E2CC09-12404-000003497C52F2BB

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 12.05.2026, 06:59:07 via Android
  • 1
@bezrobotnymysliwy78: pewnie jakiś pieszy mu wyszedł.
  • Odpowiedz
mikeorabo96
mikeorabo96
11.05.2026, 19:26:04
  • 194
Lewy i Szczęsny kręcą bekę po kilku głębszych z wypowiedzi Tomaszewskiego na paradzie Barcelony xDD złoto
#mecz #fcbarcelona
mikeorabo96 - Lewy i Szczęsny kręcą bekę po kilku głębszych z wypowiedzi Tomaszewskie...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 12.05.2026, 06:44:05 via Android
  • 2
@mikeorabo96: oj lewy lewy, pojawił się sukces to odrazu a-----l. Może potem imprezki i dziewczynki. Teraz to już równia pochyła.
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
11.05.2026, 18:52:28
  • 0
#mecz
Patrzac na tempo schodzenia to Cracovia chce raczej utrzymac remis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 11.05.2026, 18:53:35 via Android
  • 0
@Vezz: a po co kusić los? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
11.05.2026, 18:44:54
  • 1
Tylko przypominam że Kaczyński wzoruje się na programie Polskiej Partii Socjalistycznej i marszałku Pilsudzkim.

#historia #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 11.05.2026, 18:47:34 via Android
  • 3
@PopeLeon:
domp12 - @PopeLeon:

źródło: 7714

Pobierz
  • Odpowiedz
adisoniusz
adisoniusz
11.05.2026, 18:28:13
  • 5
Takiego Robercika chce sie ogladac #mecz #fcbarcelona
adisoniusz - Takiego Robercika chce sie ogladac #mecz #fcbarcelona
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 11.05.2026, 18:30:21 via Android
  • 0
@adisoniusz: bądź przykładem dla młodych ludzi a potem powinien odpalić papierosa XD
  • Odpowiedz
domp12
domp12 11.05.2026, 18:28:47
  • 2
#mecz zgodnie z polskim prawem piłki nożnej Radomiak za chwilę strzeli. XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jfrost
jfrost
11.05.2026, 15:48:35
  • 30
„dlaczego te oblechy się na mnie gapią?"

#p0lka #logikarozowychpaskow
jfrost - „dlaczego te oblechy się na mnie gapią?" 

#p0lka #logikarozowychpaskow

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 11.05.2026, 18:22:29 via Android
  • 1
@jfrost: kolesie zerkają w jej kierunku bo chcą się dowiedzieć czy zwolniła już maszynę. A ta sobie dopowiada jakieś bajki.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
11.05.2026, 16:29:49
  • 764
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
Rzecznik PiSu nie zawodzi xD
PiS robi coś złego, ale to KO to dopiero są nicponie!
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
Rzecznik PiSu nie z...

źródło: obraz_2026-05-11_182745369

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 11.05.2026, 18:06:01 via Android
  • 3
@Krs90: teraz można zakazać bo kolega zamknął interes z krypto XD
  • Odpowiedz
LRF1000W
LRF1000W
11.05.2026, 08:20:49
  • 33
#kartkanarano uprzedzam @biszkoptowy_pies_obronny
( ͡° ͜ʖ ͡°)
LRF1000W - #kartkanarano uprzedzam @biszkoptowypiesobronny 
( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 10615150_3578c

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 11.05.2026, 14:03:36 via Android
  • 1
@LRF1000W: te misie kojarzą mi się zawsze z tym:
domp12 - @LRF1000W: te misie kojarzą mi się zawsze z tym:

źródło: 7710

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
11.05.2026, 10:29:14
  • 83
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000027269

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 11.05.2026, 13:59:23 via Android
  • 5
@splinter96: niech uważa pod sklepem mięsnym w Newark
domp12 - @splinter96: niech uważa pod sklepem mięsnym w Newark

źródło: 7709

Pobierz
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
11.05.2026, 06:22:30
  • 461
Witajcie w akademii chłopskiego rozumu XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Witajcie w akademii chłopskiego rozumu XD

#polityka #bekazpisu #b...

źródło: IMG_7537

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 11.05.2026, 06:47:54 via Android
  • 7
@donatien-de-sade: problemem jest że Polacy nie wiedzą jakie będzie oprocentowanie przez różne wymyślone przez NBP wskaźniki. Jakiś zasrany WIBOR czy coś. W cywilizowanych krajach wiedzą dokładnie ile będzie wynosiła ich rata za 20 lat a u nas mamy najdroższe kredyty w Europie bo nas można dymac na każdym kroku.
  • Odpowiedz
domp12
domp12 11.05.2026, 13:40:56 via Android
  • 0
@Filipterka25: We Francji kredytobiorcy doskonale wiedzą, ile będzie wynosić ich rata kredytu hipotecznego. Ponad 90% francuskich kredytów mieszkaniowych opiera się na stałej stopie procentowej. Przy stopie stałej, która jest standardem, oprocentowanie nie zmienia się w czasie, a wysokość miesięcznych spłat jest znana w momencie podpisania umowy.
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
11.05.2026, 07:20:51
  • 173
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 11.05.2026, 07:26:12 via Android
  • 6
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: zrobił się ulany i bije od niego jakiś dziwny klimat. A ja na ludziach się znam.
  • Odpowiedz
tesknilam_
tesknilam_
11.05.2026, 07:08:21
  • 178
System kaucyjny to jeden z największych wałów ostatniego czasu w naszym kraju. #niepopularnaopinia a moze #popularnaopinia #dontchangemymind
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 11.05.2026, 07:10:54 via Android
  • 32
@tesknilam_: jak na razie
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
11.05.2026, 07:02:33
  • 10
Dlaczego firma Goodram nie pojawiła się na GPW. Mielibyśmy swojego Sandiska. Ogromny kapitał, w tym ten zza granicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 11.05.2026, 07:09:11 via Android
  • 4
@UsmiechnietyAnon: bo 100% właścicielami jest rodzina Wilk. Stali się spółka akcyjną pewnie że względów podatkowych.
  • Odpowiedz
N331
N331
11.05.2026, 06:57:07
  • 33
Błaszczak kupił na ustawę FWSZ i nikogo. Kosiniak Kamysz kupiła na ustawę FWSZ i wszyskim odwala, że łamanie konstytucji. Czego nie rozumiesz (ಠ‸ಠ)

#polska #polityka #bekazpisu #safe
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 11.05.2026, 07:03:38 via Android
  • 2
@N331: jak to mawiał mój dziadek: oni wszyscy są po jednych pieniądzach. Jedni i drudzy mają swoje za uszami a my niestety staramy się wybierać mniejsze zło.
domp12 - @N331: jak to mawiał mój dziadek: oni wszyscy są po jednych pieniądzach. Jed...
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
11.05.2026, 06:37:18
  • 4
#heheszki #reklama

Nie wiem co się o------o z pozycjonowaniem reklam u mnie ale reklama Ceneo zaczęła pokazywać mi masę sprzętu którego nie dosc ze nie szukałem to nawet nie mam pojecia czym jest xD
Dlatego zapraszam do zabawy, prosze o nazwanie poniższych przedmiotow:
1.
Guezeman - #heheszki #reklama 

Nie wiem co się o------o z pozycjonowaniem reklam u m...

źródło: 1000042287

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 11.05.2026, 06:40:12 via Android
  • 3
@Guezeman: może sąsiad kradnie wi-fi
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
10.05.2026, 21:14:20
  • 33
Ziobro w Stanach, czekamy na nowy schowek na miotły xDD Zerevolution #bekazpisu #bekazprawakow #kolonko
kutasoglu - Ziobro w Stanach, czekamy na nowy schowek na miotły xDD Zerevolution #bek...

źródło: schoweknamiotly

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 10.05.2026, 21:16:58 via Android
  • 6
@kutasoglu: napisałbym coś ale protein trzyma się z PiS i po przyszłorocznych wyborach mnie znajdą.
  • Odpowiedz
chlodna_kalkulacja
chlodna_kalkulacja
10.05.2026, 21:13:04
  • 2
chlodna_kalkulacja

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 10.05.2026, 21:13:58 via Android
  • 4
@chlodna_kalkulacja: antypoślizgowe
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 27
  • Strona 3 z 27
  • >
  • Moje zaimki to they / 2 złote
  • Gostyń
  • domp12@wp.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.11.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking