Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
domp12

domp12

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12270
  • Znaleziska 712
  • Mikroblog 11558
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 304
NiezlyJestes
NiezlyJestes
10.05.2026, 21:06:25
  • 16
Im starszy się robię, tym bardziej rozumiem tego człowieka.

#przegryw #budujzwykopem #dom #heheszki
NiezlyJestes - Im starszy się robię, tym bardziej rozumiem tego człowieka.

#przegryw...

źródło: 1000016707

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 10.05.2026, 21:09:48 via Android
  • 0
@NiezlyJestes: wszystko ładnie, pięknie dopóki ci się sarny i dziki nie zadomowią.
  • Odpowiedz
Eliade_z_Poznania
Eliade_z_Poznania
10.05.2026, 20:56:50
  • 2
#mecz
EliadezPoznania - #mecz

źródło: HH_HWdzXEAAjWRZ

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 10.05.2026, 21:00:23 via Android
  • 0
@Eliade_z_Poznania: lewy z lewym okiem podbitym XD
  • Odpowiedz
domp12
domp12 10.05.2026, 20:27:19
  • 5
#mecz niech wejdzie Lewandowski na oplucie 3:0
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutokintumi
jutokintumi
10.05.2026, 19:10:09
  • 1
Za duże stężenie czarnych w szatni i od razu awantury, bójki, afery...
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 10.05.2026, 19:11:17 via Android
  • 0
@jutokintumi: kradzieże, nie zapomnij o kradzieżach
  • Odpowiedz
domp12
domp12 10.05.2026, 19:04:16
  • 0
#mecz gdzie lepiej oglądać el clasico: eleven czy canal+? W sensie lepszy komentarz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
10.05.2026, 19:04:45 via Wykop
  • 2
@domp12: ja wole eleven
  • Odpowiedz
Mirkovsky
Mirkovsky
Mirkovsky
10.05.2026, 19:06:05 via Wykop
  • 1
@domp12: Eleven
  • Odpowiedz
travis_marshall
travis_marshall
10.05.2026, 18:16:33
  • 5
W dzisiejszym el clasico wystąpi od pierwszej minuty czterech braci Garcia niesamowita_historia.jpg #mecz
travismarshall - W dzisiejszym el clasico wystąpi od pierwszej minuty czterech braci ...

źródło: 1000006592

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 10.05.2026, 18:24:37 via Android
  • 0
@travis_marshall: ale to będzie paździerz
  • Odpowiedz
dejwit
dejwit
10.05.2026, 18:15:42
  • 0
Od jakiego serialu najbardziej nie mogłeś/łaś się oderwać? Na mnie "stamtąd" zrobiło duże wrażenie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 10.05.2026, 18:17:40 via Android
  • 0
@dejwit: czarna lista
  • Odpowiedz
Dawul
Dawul
Dawul
10.05.2026, 16:59:17
  • 0
#mecz

Legia w pucharach?

  • Tak 16.7% (7)
  • Nie 83.3% (35)

Oddanych głosów: 42

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 10.05.2026, 17:01:01 via Android
  • 0
@Dawul: rozgrywki pucharu Polski to jest max.
  • Odpowiedz
vorky
vorky
10.05.2026, 15:57:00
  • 166
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-1 Legia Warszawa | cyk browarek otwarty można komentować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamin.link/v/60b147bd

#mecz #heheszki #meczgif #ekstraklasa #termalica #legia #ekstraklasaboners
vorky - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-1 Legia Warszawa | cyk browarek otwarty można ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 10.05.2026, 16:19:29 via Android
  • 7
@vorky: pewnie przyzwyczajenia z 1 ligi bo jak wiadomo #1ligastylzycia
  • Odpowiedz
domp12
domp12 10.05.2026, 16:12:19
  • 0
#mecz Termalica gra cały czas po prawej stronie bo w cieniu mniej się zmęczą czy co?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KebabZostrymSosem
KebabZostrymSosem
10.05.2026, 15:47:39
  • 6
#mecz Produkcja nie ogarnia, że można na obiektyw filtr założyć? XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 10.05.2026, 15:51:24 via Android
  • 1
@KebabZostrymSosem: jest niedziela godzina 17, to nie są warunki do grania w piłkę
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
10.05.2026, 15:36:18
  • 5
Bruk-Bet na rozpoczęcie meczu i po bramce ma ryk słonia.
Pogoń na rozpoczęcie meczu i po bramce ma syrenę portową.
Jakie inne dźwięki *.wav mogłyby mieć pozostałe polskie kluby?
#mecz #ekstraklasa
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 10.05.2026, 15:40:31 via Android
  • 6
@Lolenson1888: w Poznaniu dźwięk lokomotywy albo meczenie koziołków
Arka Gdynia - chrumkanie świni
  • Odpowiedz
domp12
domp12 10.05.2026, 15:31:30
  • 2
#mecz umyjcie obiektyw w kamerze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RiverStar
RiverStar
10.05.2026, 15:14:03
  • 0
Gdzie najlepszy kurs na czerwoną kartkę w meczu? #mecz #elclassiko
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 10.05.2026, 15:29:52 via Android
  • 1
@RiverStar: STS - 3.15
  • Odpowiedz
domp12
domp12 10.05.2026, 15:27:26
  • 7
#mecz po tym meczu canal+ będzie chciał kupić prawa do 1 ligi bo będą chcieli nadal pokazywać mecze Legii.
domp12 - #mecz po tym meczu canal+ będzie chciał kupić prawa do 1 ligi bo będą chciel...

źródło: 6708

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
10.05.2026, 15:32:29 via Wykop
  • 0
@domp12: halo pobudka legia już nie jest zagrożona ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
10.05.2026, 08:45:30
  • 746
Amerykanie kłamią. Co za nowość xD

#polityka #usa #polska #bekazpisu
Sin- - Amerykanie kłamią. Co za nowość xD 

#polityka #usa #polska #bekazpisu

źródło: IMG_8280

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 10.05.2026, 15:23:55 via Android
  • 0
@Sin-: a wiadomo czy na prawdziwym paszporcie tam wjechał?
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
08.05.2026, 20:26:04
  • 3
To jak już Lech traci punkty to mógłby być dobrym kolegą i oddać Arce trzy żeby mieli jeszcze szanse na ratunek
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 08.05.2026, 20:27:50 via Android
  • 0
@melquiades: ten 1 pkt może zaważyć o mistrzostwie
  • Odpowiedz
domp12
domp12 08.05.2026, 20:09:29
  • 3
#mecz Ishak stara się o rentę inwalidzką?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Migfirefox
Migfirefox
08.05.2026, 20:06:25
  • 3
No Palma, jeszcze 2 musisz i masz kontrakt.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

domp12
domp12 08.05.2026, 20:07:38 via Android
  • 0
@Migfirefox: najlepiej dzisiaj żeby miał to już z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 27
  • Strona 4 z 27
  • >
  • Moje zaimki to they / 2 złote
  • Gostyń
  • domp12@wp.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.11.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking