Puciusek Puciusek 04.06.2026, 16:12:20 6 + Ale fajne meczycho. Obydwie mentalnie dojechały, nie to co Ukrainka... #tenis
GeXyt GeXyt 25.05.2026, 11:13:01 21 + Ale pech George’a znowu… zupełnie jakby jakaś niewidzialna renka pociągała tu za sznurki i nie pozwalała mu wygrywać #f1
----------------------------- ----------------------------- 25.05.2026, 11:24:45 via Wykop 9 + niewidzialna renka@GeXyt: eeee
MechanicznyTurek MechanicznyTurek 24.05.2026, 21:06:22 via Wykop 1 + @GeXyt: nie żeby to się dało przewidzieć xdEDIT: odpowiedziałem na zły komentarz
GeXyt GeXyt 24.05.2026, 20:49:02 2 + A teraz powtarzajcie za mną – nie ma żadnej klątwy, nie ma żadnej klątwy… ( ͡° ͜ʖ ͡°)#f1
GeXyt GeXyt 24.05.2026, 19:17:01 4 + Ale bym obejrzał taką ekspercką analizę przed wyścigiem od Koterskiej. Od razu by człowiek wszystko wiedział. Echhhh#f1
GeXyt GeXyt 22.05.2026, 21:38:22 4 + Duże zaskoczenie, jednak nieprzewidywalna jest na nasza formułka, fiu fiu #f1
GeXyt GeXyt 22.05.2026, 21:42:13 via Wykop 1 + @OliviaBearwoman: była duża szansa na Astona w top3 ale Alo postanowił że to nie dziś. Może za tydzień się uda
GeXyt GeXyt 22.05.2026, 21:25:00 2 + Pierwszy rząd HAM RUSwymarzona kombinacja żeby zepsuć sobie weekend zanim się dobrze zaczął #f1
hpiotrekh hpiotrekh 22.05.2026, 21:30:22 via Wykop 0 + HAM jest okej@winsxspl: JUŻ jest okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
GeXyt GeXyt 28.04.2026, 19:48:52 7 + Wyborna przystawka przed jutrzejszym daniem głównym ( ͡° ͜ʖ ͡°)#mecz
GeXyt GeXyt 27.03.2026, 14:33:45 5 + Kristoffer Eriksen Sundal, co o nim sądzicie? #skoki źródło: sundal Pobierz
Infex Infex 27.03.2026, 03:05:38 19 + #f1 ale nim telepie na plakacie nawet źródło: 1000069194 Pobierz
GeXyt GeXyt 27.03.2026, 03:20:58 via Wykop 8 + @Infex: jak tak dalej będzie trzęsło, to wszyscy w Astonie powinni honorowo popełnić w tej Japonii rytualne bukkake
GeXyt GeXyt 27.03.2026, 02:39:10 13 + POV: jesteś jebnięty i nie odpuszczasz treningów o 3 w nocy #f1 źródło: IMG_6151 Pobierz
mikelson22 mikelson22 14.03.2026, 03:42:52 10 + #f1 Mam nadzieję, że te nowe testy na stopien sprężania które wejdą w czerwcu przynajmniej trochę spowolnią Mercedesa
GeXyt GeXyt 14.03.2026, 03:45:25 via Wykop 8 + @mikelson22: już będzie po mistrzostwach wtedy i tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
GeXyt GeXyt 07.03.2026, 06:25:27 via Wykop 1 + @Anekito: oj tak, przydałby się w końcu teammate który jeździ gdzieś z przodu