@onpanopticon: @acpiorundc zdjęcie jest przerobione, nie ma na celu nikogo obrazić, ani wyśmiewać. Zdjęcie zawiera ministra oraz top10 firm deweloperskich w Polsce, gdyż są one kołem zamachowym polskiej gospodarki, czyli są firmami z których możemy być dumni i ministerstwo rozwoju i technologii też
Jak oszukać rządowy program pierwsze klucze? Bardzo prosto. Poniżej przedstawiam wam swoje osobiste refleksję jak fliper pięknie zarobi a właściciel mieszkania będzie zadowolony.
Po pierwsze, bardzo was proszę o wykopywanie tego tekstu niech informacyjnie niesie się dalej.
Plan zarobienia dużej kaski wykorzystując rządowy program:
@szczurczyk: na pewno będzie prostsza droga. Te mieszkania o których mówisz nie schodzą nie że względu na stan, tylko na kiepską lokalizację, a tego nie zmieni żaden remont, natomiast jestem pewien, że będzie w tej ustawie, o ile wejdzie w życie, jakaś furtka, błąd, przejęzyczenie, "lub czasopisma".( ͡°͜ʖ͡°)
@szczurczyk: tak jak pisałem, wszystko fajnie na papierze, co to niby za umowy co w Polsce będą działały lepiej niż sądy i policja, a jak one działaj każdy widzi. Z drugiej strony jak janusz usłyszy że fliper za pomalowanie ścian chce sobie doliczyć po 2k za m2 to janusz stwierdzi że sam sobie "wyremontuje" i nie potrzebuje flipa. Kolejna sprawa liczenie że ktoś wam to kupi po 10k za m2
Nazywam się Tomasz Czukiewski. Jestem dziennikarzem i autorem kanału historyczno - społecznego: CiekaweHistorie
Nigdy nie robiłem q&a a jeśli je robić to w miejscu gdzie wszystko się zaczęło. Prawie dokładnie siedem lat temu (styczeń 2018) dzięki wykopowi mój pierwszy film "Głos Hitlera" zdobył duży zasięg, co dało mi niezbędną motywację do robienia następnych filmów.
@fizycznyrobol: piękna historia, a czy próbowałeś się kontaktować z nim? Pewnie by ci załatwił jakąś posadkę, skoro byliście wspólnikami to wie że masz do tego dryg i razem byście okradali państwo :-)
Omg. Dostałem o 7 rano maila z komisariatu, że chcą się ze mną umówić na przesłuchanie w charakterze świadka. Już kiedyś tuaj chwaliłem/żalilem się że moja ex dziewczyna która jest prawnikiem oskarżyła mnie o kierowanie gróźb karalnych. Miałem rozprawę i zostałem prawomocnie uniewinniony. Dostałem zawału bo myślałem że wymyśliła coś nowego a okazało się że to ona ma sprawę o składanie fałszywych zeznań.
@CzeczenCzeczenski: I my mamy tylko garść informacji ze Słowacji. W rzeczywistości to co tam sie dzieje w polityce i propagandzie jest z pewnością wielokrotnie gorsze.
@Tommy__: ja mu nie będę wypominał, że nie wziął urlopu jak zapowiadał, nawet nie wiem, czy warunek, jaki stawiał do wzięcia urlopu na czas prowadzenia kampanii, został spełniony, ale to jak najbardziej nadaje się do piętnowania.
Mam nadzieję, że Trzaskowski ma więcej rozumu i nie będzie popełniał takich gaf.
@Vinizius: To, że Jankesi też mają swoje za uszami, nie usprawiedliwia działań Rosji (ani żadnego innego kraju). Poza tym, takie komentarze jak Twój, to typowy whataboutism, stara sowiecka technika odwracania kota ogonem.
@Vinizius: Rosja zabija cywili, zestrzeliwuje samoloty pasażerskie, niszczy infrastrukture cywilina itp to zawsze pojawia sie kontra w stylu "bo amerykanie to ... " ( ͡°͜ʖ͡°)
#nieruchomosci #polityka
źródło: Zrzut ekranu 2025-02-18 o 10.18.21
Pobierzźródło: a
Pobierzźródło: image
Pobierz